Kategoria

Çmimi

Vendi

 • pleystation 3

  pleystation 3

  per arsye mosperdorimi shitet paisje pleystation 3 me 6 lojra te instaluara si pes 2013 pes 2017 fifa 2017 gta5 blur call ofduty blac ops2 paisja esht model 2004 a versin me cip disponon te gjitha fis

  200 Lek
  Durrës
  18 maj 20:18
 • OKAZION!!!SHITET PS3 SLIM 150GB, nga Austria

  OKAZION!!!SHITET PS3 SLIM 150GB, nga Austria

  Shitet PS3 Slim 150GB i ardhur nga Austria, me dy leva dhe GTA V si ne foto. Shitet me te gjtha kabllot origjinale me 1 leve origjinale dhe 1 extra, si dhe 2 disqe origjinale. Te instaluar ne HDD ka d

  130 €
  Tiranë
  18 maj 14:17
 • Playstation 3 with 2 controllers and 11 games

  Playstation 3 with 2 controllers and 11 games

  I am selling my Playstation 3 with 2 controllers and 11 games because I bought a Playstation 4. The Playstation is in good condition and the games do not have scratches. The games that are included

  150 €
  Tiranë
  18 maj 12:34
 • Shes gjestik per PS 3

  Shes gjestik per PS 3

  Shes gjestik per PS 3 +37744873917

  80 €
  Gjilan
  18 maj 12:29
 • Shes PS4 500gb me 2 gjojstika fifa17 dhe gta 5

  Shes PS4 500gb me 2 gjojstika fifa17 dhe gta 5

  Shes PS4 500gb me 2 gjojstika fifa17 dhe gta 5 ne gjendje shum te rregullt me to vijn edhe ndegjuset orgjinal te sonit qmimi i padiskutushem ndrrim nuk boj

  350 €
  Pejë
  18 maj 11:28
 • Shitet Ps4

  Shitet Ps4

  Shitet PS4 me dy juestika dhe tre cd ( Pes16, Fifa17, Black Ops 3 )

  400 €
  Prishtinë
  17 maj 23:19
 • Soni 3

  Soni 3

  Shitet soni 3 i posa ardhur gjestika ska edhe veni ku hin ni kabell ju kaprish kushton me ndre 15 e ka fifa gta dhe 4 cd tjera po ashtu edhe kabllat per meshum viber bojm edhe ndrrim me naj telefon

  90 €
  Prishtinë
  17 maj 21:26
 • 3 PLEYSTATIONA ME CIP ME 320 GIGA

  3 PLEYSTATIONA ME CIP ME 320 GIGA

  SHITEN 3 PLEYSTATIONA 3 TE SAPO FORMATUAR ME CIP ME 320 GIGA HARDISK ME 10 LOJRA TE INSTALUARA SI PES 2013 PES 2017 FIFA 2017 GTA5 CALL OF DUTY BLAC OPS 2 DHE 3 BLUR ETJ. PS3 DISPONOJN TE GJITHA FIHAT

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 maj 21:21
 • Ps3 Ps2 Iphone 4s 32Gb

  Ps3 Ps2 Iphone 4s 32Gb

  -pShitet Play Station 3 MultiMan me 6 lojë, 2 Joystick-a. I kompletun krejt. Çmimi 150€. -Shitet Play Station 2 Slim n'paket i ri,me 10 lojë, 2 Joystick-a,Memory Card. Çmimi 70€ -Shitet Iphone 4s 32

  250 €
  Prizren
  17 maj 21:19
 • Riket pingpong Stag All Round

  Riket pingpong Stag All Round

  Shes riketen stag all round speed 85 spin 90 control 80

  45 €
  Gjilan
  17 maj 21:17
 • Shes PES 2016 PS4

  Shes PES 2016 PS4

  Shes lojen origjinale per ps4 shum e ruajtur Ose ndrroj me uncharted 4 Mirepres telefonata kontakte ne email, viber & whatsapp

  25 €
  Fushë Kosovë
  17 maj 19:59
 • Sony play station 3

  Sony play station 3

  Shes sony play station 3 slim i po sa ardhur nga gjermania pak i perdorum vjen komplet me kontrollera me kabllo hdmi me adapter i ka 3 lojra minecraft etj me dy kontrollera poashtu e shes edhe ps 2 me

  200 €
  Obiliq
  17 maj 19:17
 • Play Station 4

  Play Station 4

  Shitet ps4 bashk me 2 doreza dhe fifa2017 okazionnn.

  4.000 Lek
  Tiranë
  17 maj 19:17
 • ps3

  ps3

  shitet ps3 me 4 leva 2 disqe pes 2013 call of duty ps3 esht pa chip por mund te hudhen lorja me metoden e re patech.

  180 Lek
  Tiranë
  17 maj 19:16
 • Video Game Wii

  Video Game Wii

  Kompjuter Wii shum psk i perdorur me 3 lojra. Shitet per arsye mosperdorumi

  50 €
  Tiranë
  17 maj 19:16
 • Fidget spinner te gjitha llojet dhe me led

  Fidget spinner te gjitha llojet dhe me led

  Fidget spinner te gjitha llojet dhe me led

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 maj 18:29
 • ps3

  ps3

  shitet ps3 plus 4 leva 2 disqe pes 2013 call of duty pa fish hdmi ne gjendje shum te mir.

  180 Lek
  Tiranë
  17 maj 18:26
 • Super OFERTE Playstation 3 Slim 500GB + PSP 2000

  Super OFERTE Playstation 3 Slim 500GB + PSP 2000

  Shes Playstation 3 slim 500GB me chip ne gjendje te shkelqyer teknike. Posedon te gjitha paisjet origjinale qe vijne me kuti, poashtu edhe lojera te ndryshme te instaluara (Fifa, NBA, GTA 5, Need for

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 maj 18:16
 • Shitet PS4 me 4 lojra

  Shitet PS4 me 4 lojra

  Shes ps4 me 4 lojra me 2 joystick (dorza) dhe me gjith kabllat percjellese. Ps4 eshte shum pak e perdorur. Qmimi shum pak i diskutueshem. Per me shum kontakto ne viber ne numrin +37744718735

  340 €
  Ferizaj
  17 maj 16:19
 • Sony playstation 4 500gb game console

  Sony playstation 4 500gb game console

  Të gjithë artikull është krejt e re dhe vjen me një vit garanci ndërkombëtare si edhe kontakt me mua në viber tani

  250 €
  Prishtinë
  17 maj 15:22
 • Game Boy Color (100% gjendje pune + 5 lojra)

  Game Boy Color (100% gjendje pune + 5 lojra)

  Shes Nintendo Game Boy Color (ngjyre jeshile). Aparati eshte ne gjendje pune perfekte, eshte perdor vetem nga une. Nuk eshte hapur anjehere, as nuk eshte riparuar as derguar ne servis kurre. Gjithasht

  150 €
  Tiranë
  17 maj 14:16
 • Ps3

  Ps3

  Shes ps3 20 copa qmimi per krejt 70 euro

  70 €
  Ferizaj
  17 maj 13:16
 • Okazion ps3

  Okazion ps3

  Okazion...Shiten 2 ps3.. 2 tv LG 42.. 2 divane . 2 tavolina ... cdo play station ka 3 leva + 20 lojra te ndryshme

  1.000 €
  Tiranë
  17 maj 12:28
 • shitet ps3

  shitet ps3

  shitet ps3 ne gjendje perfekte. me te gjitha fishat perkatese me 1 leve .. dhe nje loje fifa 2017..

  150 €
  Lezhë
  17 maj 12:22
 • sony playstation 4

  sony playstation 4

  Të gjithë artikull është krejt e re dhe vjen me një vit garanci ndërkombëtare si edhe kontakt me mua në viber tani

  200 €
  Prishtinë
  17 maj 10:18
 • PLAYSTATION 3 ME LOJA NE HARDISK VETEM 119€

  PLAYSTATION 3 ME LOJA NE HARDISK VETEM 119€

  Shes Playstation 3 e po sa ardhur nga jasht edhe ne gjendje shume te mire, vjen komplet me Joystick,me kablla te nevojshme me te gjitha paisjet eshte si me qene e re....vlen te ceket se sonyn mund te

  119 €
  Prishtinë
  17 maj 10:17
 • Krevat per femi +hulaj

  Krevat per femi +hulaj

  Krevati osht edhe hula mund ta shihni ne foto dhe vido

  40 €
  Mitrovicë
  17 maj 09:16
 • Playstation 4 me 2 Gjostika ne gjendje perfekte

  Playstation 4 me 2 Gjostika ne gjendje perfekte

  Ps4 me 2 Gjostika ne gjendje perfekte, shume pak e perdorur vjen me paket dhe me kablla. Per me shume me kontaktoni ne viber: 00 386 49 850 659 Pres bleres serioz, ju flm.

  300 €
  Prizren
  17 maj 00:05
 • Ps3 me ni kallabllak CD-ja origjinale

  Ps3 me ni kallabllak CD-ja origjinale

  Play Station 3 pej amerike i ardhun seria e fundit e Ps3 - 3 Xhojstika origjinal 12 CD-ja origjinale krejt, qmimi i favorshum.

  199 €
  Prishtinë
  16 maj 23:22
 • GTA 5

  GTA 5

  GTA 5 PER PLAYSTATION 3. VETEM 15 EURO INFO NE NUMRIN 049856804

  15 €
  Prishtinë
  16 maj 19:38
 • PS4 500GB ME DY GJUSTIKA

  PS4 500GB ME DY GJUSTIKA

  Eshte ne gjendje t rregullt

  330 €
  Klinë
  16 maj 19:16
 • ps2

  ps2

  ps2 super gjendje gjithcka qe shihni ne foto jane te tuat

  4.000 Lek
  Tiranë
  16 maj 18:21
 • sony playstation 4

  sony playstation 4

  pajisja është markë e re dhe kjo vjen Original me garanci ndërkombëtare blerës të interesuar janë të lirë për të na kontaktoni për më shumë informacion se si për të blerë produktin

  200 €
  Gjakovë
  16 maj 17:17
 • GTA V, PES 2013, CALL OF DUTY

  GTA V, PES 2013, CALL OF DUTY

  GTA V.................3.000 PES 2013...........1.500 CALL of DUTY black ops 2......1.500 CALL of DUTY..........................1.500 CALL of DUTY wanderware......1.500

  Me Marrveshje
  Lezhë
  16 maj 17:16
 • PlayStation PS4 Pro 1TB console

  PlayStation PS4 Pro 1TB console

  Çfarë vjen në kutinë? PlayStation 4 Pro DualShock 4 me stil të ri (me shiritin e dritës në pjesën e sipërme të touchpad-it të kontrolluesit) Kufje dhe mikrofon Kabllo USB Kabllo HDMI Kablloja e energ

  200 €
  Klinë
  16 maj 15:23
 • Playstation 3

  Playstation 3

  shes play stationa 4 play stationa me cip 4 tv 42 polsh play stationat ne gjendie te mire te kompletuar me lojrat perkatese me kolltuqe 5 kolltuqe nr 0698925220 viber ose whats up !

  Me Marrveshje
  Pogradec
  16 maj 15:21
 • Playstation PS3

  Playstation PS3

  💜Play station PS3💜 👉23.900 lek 💳🔛Mundesi blerje me keste mujore!!🔛💳 📞069 561 8888 🚦Rruga e Durresit ngjitur ish Ministria e Mjedisit!

  23.900 Lek
  Tiranë
  16 maj 14:21
 • Ps3 slim me chip dhe 2 leva

  Ps3 slim me chip dhe 2 leva

  Shes ps3 i perdorur vetem ne shpi ... Esht me chip me lojra tinstaluara si gta v proevolution 2017 fifa 2017 etj etj ne gjendje perfekte me dy leva 5 disqe me lojra te ndryshme dhe tgjitha kalbllo

  250.000 Lek
  Durrës
  16 maj 14:17
 • Sony playstation 4 500gb game console

  Sony playstation 4 500gb game console

  Na kontaktoni për më shumë informacion se si të blini këto pajisje

  200 €
  Prishtinë
  16 maj 13:44
 • Sony playstation 4 500gb game console

  Sony playstation 4 500gb game console

  Na kontaktoni për më shumë informacion se si të blini këto pajisje

  200 €
  Prishtinë
  16 maj 13:44
 • Sony playstation 4

  Sony playstation 4

  Na kontaktoni për më shumë informacion se si të blini këto pajisje

  200 €
  Prishtinë
  16 maj 13:19
 • x box one game console and controller

  x box one game console and controller

  Na kontaktoni për më shumë informacion se si të blini këto pajisje

  200 €
  Prishtinë
  16 maj 13:19
 • PS3 320GB Ne gjendje te rregullt

  PS3 320GB Ne gjendje te rregullt

  shitet ps3 320 gb me 1 joystik me 12 lojra qmimi i padiskutushem

  180 €
  Gjakovë
  16 maj 12:36
 • Xbox 360 Slim me qip rgh

  Xbox 360 Slim me qip rgh

  Shes xbox 360 Slim ne gjendje te rregullt me qip Rgh dhe me lojera te istaluara ne Hardisk. Xboxi vjen me 1 joystik dhe me kabllot percjellese. Po ashtu ka te vnuar ftofes (Cooler) extra me Led drita.

  170 €
  Prishtinë
  16 maj 09:17
 • Instalim i qipit flash+ RGH XBOX 360 Downgrade

  Instalim i qipit flash+ RGH XBOX 360 Downgrade

  Bejme instalimin e qipit ne xbox 360 te frmware-it me te ri Lt 2.0,dhe 3.0 që mundëson luajtjen e të gjitha lojërave deri tani. Poashtu bejme instalimin e qipit per xbox Slim Per xbox-at SLIM te cile

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 maj 09:17
 • Ps3 slim me qip multiman

  Ps3 slim me qip multiman

  Shes sony ps3 slim me qip multiman dhe me lojera te instaluara. Vjen me 1 joystik hdmi kabell dhe kabllat percjellese. Eshte ne gjendje shum te mire. I ardhur nga jasht. Lojat e instaluara: Gta v Fifa

  170 €
  Fushë Kosovë
  16 maj 08:30
 • Shes Playstation 4 i RI 500GB nga Londra

  Shes Playstation 4 i RI 500GB nga Londra

  Shes playstation 4 i RI 500Gb i bardhë i paperdorur ne gjendje perfekte PS4 gjendet ne Londer vjen dhe 2 jave per me shume informata kontakt ne tel ose viber Fotot jane origjinale Tel: 049522540 Vi

  360 €
  Prishtinë
  16 maj 01:19
 • Xbox 360 Flashed, me CD fallc!

  Xbox 360 Flashed, me CD fallc!

  Shes Xbox 360, ne gjendje te rregullt dhe funksionale, Xboxi vjen me 1 kontroller (gjystik) dhe me mbushesin e baterive, si dhe te gjitha paisjet tjera percjellese, etj. Xboxi eshte me cd fallc me chi

  130 €
  Mitrovicë
  16 maj 00:16
 • PLAYSTATION 3 ME CHIP 10 LOJA 2 XHOSTIKA urgjent

  PLAYSTATION 3 ME CHIP 10 LOJA 2 XHOSTIKA urgjent

  Shes Playstation 3 shum pak i perdorur sapo e kam pru prej zvicrres me dy xhostika origjinal sikur te ri me te gjitha kabllot. kabllon e rrymes. kabllon e HDMI1 dhe kabllon per mbushjen e xhostikave 3

  100 €
  Prishtinë
  15 maj 23:17
 • 2 PLAYSTATION TRESHA ME CHIPA + 4 XHOSTIK

  2 PLAYSTATION TRESHA ME CHIPA + 4 XHOSTIK

  Shes dy Playstation 3 shum pak te perdorur sikur te ri me chipa.ME GJITHA LOJAT MA TREJA kan te instaluara. GTA 5. FIFA 17. PES 2013. PES 2017. FIFA STRET. BLUR. BLACK OPS 2. MINE CRAFT. CMIMI VETEM

  100 €
  Prishtinë
  15 maj 23:16