• 1 foto
  Shes ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes ps3

  Shes ps3 slim.Ps3 permban 14 loja si:Gta5 ,Fifa18,Elders Scrolls:Skyrim ,Dragon ball raging blast,Dr

  Fushë Kosovë 9 maj 11:16
  120 €
 • 1 foto
  Shes Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Xbox 360

  Shes Xbox360 me lojra si :Gears of war,Pes 2009

  Fushë Kosovë 9 maj 11:16
  50 €
 • 2 foto
  xbox 360 me kinect
  Lojra per PC / Videolojra

  xbox 360 me kinect

  Shes xboxin e ardhur nga ch ka 1 jystic por nuk ka adapter pra ashtu si me ka ardhur e shes arsyja p

  Prishtinë 9 maj 10:27
  85 €
 • 1 foto
  PS Vita 2000
  Lojra per PC / Videolojra

  PS Vita 2000

  I zi me te bardhe 160 Mije

  Durrës 9 maj 10:26
  160 Lek
 • 3 foto
  Sony Playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4

  Shitet soni 4 me tri loja esht slim nfs payback gt sport call of duty black ops III esht me ni gjest

  Prishtinë 8 maj 23:27
  260 €
 • 8 foto
  12 lojra ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  12 lojra ps3

  Shiten 12 disqe fantastike origjinale per ps3cmi 100000 leke te vjetra.per me shume 0682076516

  Durrës 8 maj 22:26
  100 Lek
 • 2 foto
  3 disqe ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  3 disqe ps3

  Shiten 3 disqe per playstation 3. Gta5. Call of duty black ops3. Farcry 4. Cmimi 50000 leke te vjet

  Durrës 8 maj 22:26
  50 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj gta 5 per playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj gta 5 per playstation 4

  Kerkoj gta 5 per sony playstation 4.Duhet te jete e ruajtur dhe pa grritha.E paguaj deri 25-30€

  Fushë Kosovë 8 maj 21:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Joysticku GameSir G3s (PC/Android/iOS)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Joysticku GameSir G3s (PC/Android/iOS)

  Shitet joysticku GameSir G3s i cili mund te perdoret ne PC, ne smartphona Android dhe pajisje iOS (D

  Ferizaj 8 maj 21:17
  25 €
 • 2 foto
  shitet Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet Sony Playstation 3

  i posedon lojrat e instaluara si NBA 2k18 Fifa PES GTA5 etj.. Most current software for PS3: Can pla

  Gjilan 8 maj 18:17
  130 €
 • 0 foto
  Xbox 360 E 500 Gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 E 500 Gb

  2 leva Disqe:Pes 2018 gta v fable moto gp06 blazing angels

  Tiranë 8 maj 17:27
  130 €
 • 0 foto
  Last of us remastered
  Lojra per PC / Videolojra

  Last of us remastered

  shes apo nderroje lojen "last of us remastered" per ps4, loja eshte thujse e re. Cmimi esht 20 euro

  Prishtinë 8 maj 15:26
  20 €
 • 1 foto
  Shes bilardo 7she
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes bilardo 7she

  Bilardo 7she ne gjendje te rregullt.

  Mitrovicë 8 maj 00:26
  400 €
 • 1 foto
  Rraketaqke
  Lojra per PC / Videolojra

  Rraketaqke

  Shes rraketaqke

  Fushë Kosovë 7 maj 23:29
  100 €
 • 0 foto
  Nba 2K18 Xbox // E RE //
  Lojra per PC / Videolojra

  Nba 2K18 Xbox // E RE //

  Nba 2K18 Xbox// 🚚Transporti:// 🇽🇰Kosovë: FALAS!// 🇦🇱Shqipëri: 5€// 🇲🇰Maqedoni: 5€// Porosit tani n

  Suharekë 7 maj 23:29
  30 €
 • 2 foto
  shes Sony playstation dhe karriga per Sony
  Lojra per PC / Videolojra

  shes Sony playstation dhe karriga per Sony

  shes sony playstation i sapo ardhur nga zvicrra me nje controler si dhe 12 karriga per sony playstat

  Prishtinë 7 maj 22:18
  90 €
 • 0 foto
  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD

  Sony Playstation 3 super slim me qip 10 loj te instaluara / 6 CD / 2 kontrollera ------------------

  Prishtinë 7 maj 22:16
  130 €
 • 4 foto
  Disqe PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe PS3

  Gta 5 , Gta Liberty City , Need For Speed Hot Pursuit , Far Cry 3 , Assasinss Creed 2 , Call of Duty

  Durrës 7 maj 21:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3

  Shes sonin eshte ne gjendje te rregullt ka edhe cd e gta 5 Bejm ndrrim

  Gjilan 7 maj 20:18
  150 €
 • 3 foto
  URGJENT : SHITET PS3 SUPER SLIM + lojrat
  Lojra per PC / Videolojra

  URGJENT : SHITET PS3 SUPER SLIM + lojrat

  SHITET PLAYSTATION3 SUPER SLIM HDMI CABLE JOSTIK ORGJINAL ADAPTERI PER JOSTIK (te gjitha kabllat

  Malisheve 7 maj 19:17
  115 €
 • 0 foto
  Shitet ps3 160gb ne gjendje te mir
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps3 160gb ne gjendje te mir

  Shite sony ps3 160gn hardisk ne gjendje shum te mir per kontakt ne te njetin numer viber

  Prizren 7 maj 18:27
  140 €
 • 5 foto
  Playstation 3 PS3 Slim 500GB - Full Pako Ekstra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 PS3 Slim 500GB - Full Pako Ekstra

  Shitet Play Station 3 Slim me 500 GB memorje i përdorur krejt 20 herë, i blerë në Kanada i ri pronar

  Gjilan 7 maj 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lojra per Nintendo 3DS/3DSXL - Need For Speed
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per Nintendo 3DS/3DSXL - Need For Speed

  Lojra per Nintendo 3DS. Shiten Tek e Tek ose te gjitha bashk. Cmimi i varjueshem dhe i diskutueshem

  Elbasan 7 maj 16:26
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Xbox 360 Elite 120gb e modifikuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 Elite 120gb e modifikuar

  Shes xbox 360 te modifikuar qe lexon edhe disqe fallco dhe lojra qe i fut ne dvd nga pc.Konsola vjen

  Tiranë 7 maj 15:17
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox one

  Nderroj lojra per xbox one

  Tiranë 7 maj 14:27
  1 Lek
 • 1 foto
  Shes Ps4 me 2 doreza dhe PES2018
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Ps4 me 2 doreza dhe PES2018

  Shitet ps4 me 2 doreza dhe Pes 2018 me disk(jo me instalim) Ne gjendje shume te mire Cmimi 400 mij

  Tiranë 7 maj 13:26
  400 Lek
 • 0 foto
  PlayStation 3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 3 Slim

  PlayStation 3 Slim 044681848

  Prishtinë 7 maj 13:17
  85 €
 • 2 foto
  Lojra per PS Vita - Uncharted, Call of Duty
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per PS Vita - Uncharted, Call of Duty

  Lojra per PS Vita. Shiten te gjitha bashk ose Tek e Tek. Cmimi i varjueshem dhe i diskutueshem. Te

  Elbasan 7 maj 12:17
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Turtlebeach PX4 Headset
  Lojra per PC / Videolojra

  Turtlebeach PX4 Headset

  Turtlebeach PX4 Headset

  Prishtinë 7 maj 11:26
  75 €
 • 0 foto
  LOGITECH G430 USB Gaming Headset
  Lojra per PC / Videolojra

  LOGITECH G430 USB Gaming Headset

  LOGITECH G430 USB Gaming Headset

  Prishtinë 7 maj 11:16
  60 €
 • 2 foto
  PS3 ME 27 LOJE  ME  320 GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME 27 LOJE ME 320 GB

  PS3 ME 27 LOJE ME 320 GB

  Prishtinë 7 maj 10:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PS3 ME MULTIMAN ME 2 DOREZA
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME MULTIMAN ME 2 DOREZA

  PS3 ME MULTIMAN ,NE GJENDJE TE RREGULLT

  Prishtinë 7 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PS3 ME MULTIMAN ME 2 DOREZA
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME MULTIMAN ME 2 DOREZA

  PS3 ME MULTIMAN ME 2 DOREZA NE GJEDEJE TE RREGULLT .

  Prishtinë 7 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PS3 ME 27 LOJE DHE  ME 2 DOREZA  320 GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA 320 GB

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA 320 GB

  Prishtinë 7 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PS3 ME 27 LOJE DHE  ME 2 DOREZA  320 GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA 320 GB

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA 320 GB

  Prishtinë 7 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PS3 ME 27 LOJE DHE  ME 2 DOREZA  320 GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA 320 GB

  PS3 ME 27 LOJE DHE ME 2 DOREZA

  Prishtinë 7 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  playstation2
  Lojra per PC / Videolojra

  playstation2

  Eshte I reegullt ka 1pult vetem nuk ka ate fishen qe lidhet me televizorin ka 2 njesi kush e mere

  Kurbin 7 maj 07:16
  30 Lek
 • 1 foto
  PlayStation 4 Ps4 + lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Ps4 + lojra

  shes ps4 ne gjende perfekte me lojra blue ray dhe te downloaduara te plota uncharted 4 uncharted col

  Korçë 6 maj 23:16
  350 €
 • 2 foto
  Sony ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony ps4

  Sony ps4

  Novoberdë 6 maj 22:19
  150 €
 • 1 foto
  Ps3 CD
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 CD

  Shes cd call of duty black ops

  Vushtrri 6 maj 21:18
  10 €
 • 0 foto
  Shes ps3 ne gjendje perfekte
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes ps3 ne gjendje perfekte

  Shes Playstation 3 ne gjendje perfekte e ardhur nga gjermanija me gta 5 , gta 4 , pes 2014 , fifa 12

  Prishtinë 6 maj 20:20
  100 €
 • 0 foto
  Shes Playstation 3 ne gjendje perfekte
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Playstation 3 ne gjendje perfekte

  Shes Playstation 3 ne gjendje perfekte me gta 5 , gta 4 , pes 2014 , fifa 12 , fifa16 gjithashtu vje

  Fushë Kosovë 6 maj 20:20
  105 €
 • 2 foto
  Shitet Maega Drive me nje leve.
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Maega Drive me nje leve.

  Shitet Maega Drive me nje leve.Eshte si pune PlayStationi por i ka lojrat e rregjistruara brenda.

  Korçë 6 maj 20:18
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet PS1 me dy leva.
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS1 me dy leva.

  Shitet PS1 me dy leva.Ka dy disqe me lojra,nje me makina dhe nje me disa lojra brenda.Ka nje kart me

  Korçë 6 maj 20:17
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Shes ps3 ne gjendje perfekte
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes ps3 ne gjendje perfekte

  Shes Playstation 3 ne gjendje perfekte e ardhur nga gjermanija me gta 5 , gta 4 , pes 2014 , fifa 12

  Gllogoc 6 maj 19:27
  100 €
 • 0 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  Sony ps3 me chip (multiman) me loja me te reja 100Euro pa joystika (dorza)

  Suharekë 6 maj 19:27
  100 €
 • 1 foto
  PS3 slim 500gb/20games/2 joystick
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim 500gb/20games/2 joystick

  PS3 slim 500 gb hard 2 joystick 20 games MultiMan 4.8 hdmi cable TOP

  Fushë Kosovë 6 maj 19:16
  135 €
 • 1 foto
  Nitendo 64
  Lojra per PC / Videolojra

  Nitendo 64

  Shitet Nintendo 64 gri transparent pothuajse akull i ri bashke me nje doreze te perdorur dhe nje loj

  Fier 6 maj 18:16
  100 €
 • 2 foto
  Fabi Rraketaqki
  Lojra per PC / Videolojra

  Fabi Rraketaqki

  Shes rraketaqki Fabi shum e rujtne

  Prishtinë 6 maj 16:16
  400 €
 • 0 foto
  Xbox 360 me cip qe lexon disqe fallco
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me cip qe lexon disqe fallco

  2leva dhe 5disqe

  Durrës 6 maj 16:16
  160 Lek