Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Analog Sensor per Joystick XBOX one

  Analog Sensor per Joystick XBOX one

  Shes 5copa analog sensora per Xbox joystick te reja. 3D Controller Joystick Axis Analog Sensor Module Replacement For Xbox One PL. Viber: +37744658025

  5 €
  Ferizaj
  21 prill 11:16
 • Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontroll

  Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontroll

  Pajisja është origjinale e re dhe mund të mbështesë operatorin e rrjetit të vendit tuaj si dhe vjen me garanci ndërkombëtare 1-vjeçare dhe 60 ditë politikë të kthimit

  250 €
  Istog
  21 prill 09:17
 • Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontroll

  Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontroll

  Pajisja është origjinale e re dhe mund të mbështesë operatorin e rrjetit të vendit tuaj si dhe vjen me garanci ndërkombëtare 1-vjeçare dhe 60 ditë politikë të kthimit

  200 €
  Podujevë
  21 prill 08:16
 • Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontrol

  Sony PlayStation 4 500GB lojë konsol me 2 kontrol

  Pajisja është origjinale e re dhe mund të mbështesë operatorin e rrjetit të vendit tuaj si dhe vjen me garanci ndërkombëtare 1-vjeçare dhe 60 ditë politikë të kthimit

  250 €
  Novoberdë
  21 prill 07:26
 • SHES PS2

  SHES PS2

  Shes PlayStation 2 në gjendje t Mir nga germonia edhe gjostikat nga germonia PS2 I qet CD origjianl jo fallcat

  25 €
  Obiliq
  20 prill 23:16
 • Shes Mario Kart 7 per Nintendo 3DS

  Shes Mario Kart 7 per Nintendo 3DS

  Shes lojen Mario Kart 7 per nintendo 3ds. Loja punon perfekt . Regjioni eshte USA.

  24 €
  Prizren
  20 prill 22:26
 • Resident evil origins collection

  Resident evil origins collection

  Vetem eshte provuar

  20 €
  Prishtinë
  20 prill 21:26
 • Leva orgjinale me qark te madh

  Leva orgjinale me qark te madh

  Shiten 13 leva orgjinale me qark te madh model a1 jan ne gjendje te mire cmimi 35 milek nje lev nese meren te gjitha ka pak ulje pres blers serjoz ju flm ndodhemi dhe ne tirane.ju flm

  35 Lek
  Durrës
  20 prill 21:18
 • Dues ex mankind divided day on edition

  Dues ex mankind divided day on edition

  Kerr loj veten e kam provuar dhe nuk kam luajtur shum

  20 €
  Prishtinë
  20 prill 21:16
 • Shes ps3 ose boj ndrrim me pc-gaming

  Shes ps3 ose boj ndrrim me pc-gaming

  Shes ps3 ose boj ndrrim me pc-gaming. Soni o ne gjendje prfecte ka 13 cd si GTA 5 CALL OF DUTY MW3 ASSASINS CREED 3 F1 GRAND TURISMO 5 ETJ. dhe 11 loja demo nuk komcqit foto por me lajmroni dhe i derg

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 prill 20:19
 • Shitet PS3 në gjendje shumë të mirë

  Shitet PS3 në gjendje shumë të mirë

  Shitet PS3 në gjendje shumë të mirë, është modeli i fundit i PS3 që u prodhu, shumë pak i përdorur, i ka 500 gb hdd. Vjen me një lojë: Need For Speed Rivals, po ashtu i ka edhe 3 loja të instaluara si

  150 €
  Prishtinë
  20 prill 20:18
 • Loder

  Loder

  Shes Sony PlayStation 2 nga germonia edhe gjostikat nga ger Sonyy iqet Veq CD origjnal arsyja qe pe shes asht nuk pe perdori Të interesuarit ne numrin 045897966

  25 €
  Obiliq
  20 prill 19:23
 • SONY PLAYSTATION 4 1 TB + 2 LEVA PERFEKT

  SONY PLAYSTATION 4 1 TB + 2 LEVA PERFEKT

  SHES NJE PLAYSTATION 4 NE GJENDJE PERFEKTE 1 TB MEMORIE DY LEVA ORIGJINALE KONTAKT : 0692285062

  Me Marrveshje
  Lezhë
  20 prill 19:19
 • Playstation 3

  Playstation 3

  3 cope PlayStation 3 /2superslim 1slim /nga 150 GB secila/ me cip, lojra te instaluarame updated e fundit ( PES 2013, PES 2017, FIFA 17, Call Of Duty Black ops 2, Gta 5, Blur, Naruto) me nga dy leva t

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 prill 17:26
 • Playstation PS 4💥

  Playstation PS 4💥

  💥Playstation PS 4💥 1.me 1 leve 👉30.000 lek 2.me 2 leva+ loje Fifa 2017👉300€ 🔊Nxitoni ia vlen ta keni per kohen e lire 🔈 📞069 561 8888 🚦Rruga e Durresit ngjitur ish Ministria e Mjedisit!

  29.900 Lek
  Tiranë
  20 prill 15:18
 • xbox

  xbox

  ndrroj xbox 1 i ri pothuajse krejt komplet me dy gjustika dhe 10 cd lojra ky mka ardh para 4 muj i ri nga gjermania boj ndrrim me playstation 3 ose xbox 360

  190 €
  Istog
  20 prill 15:16
 • Shes Xbox 360 me 5 loja

  Shes Xbox 360 me 5 loja

  Shes Xbox 360 me 5 loja:Fifa 16,Fallout 3,Ufc 3,Hitman,Red Dead Redemption.Pak i perdorur me ni controller pa online.Mundesisht me kontaktoni ne tel.

  130 €
  Prishtinë
  20 prill 14:19
 • Sony Playstation

  Sony Playstation

  I shes ose nderoj 5 tv lg led full 300 herz 43 inq edhe 1 vjet garancion 5 sony full transfer me hard disk 5 fotele dyshe 5 tavolina tvogla 4 karika të vogla 17 gjojstika shanki llani per mu lidh 5 s

  3.000 €
  Prizren
  20 prill 13:26
 • 3 ps3

  3 ps3

  shum pak te persorur plus 6 pupa te ulet te pershtacem per salle ps3

  100.000 Lek
  Tiranë
  20 prill 13:17
 • Shitet Far Cry Primal

  Shitet Far Cry Primal

  Shitet Far cry Primal , punon shume mire,shume pak i perdorur. Mundesi nderrimi me Dragon Ball Xenoverse 2, WWE,Resident Evil 7 ose loja tjera.

  35 €
  Prishtinë
  20 prill 11:17
 • Ps3

  Ps3

  shitet ps3 me 4 lojra te instaluara pes 2013 me updatet e fundit call of duty black ops 2 me mapsa gta 5 dhe blur . aparsti nuk ka asnje aksesor pa dorez pa fisha

  150 Lek
  Elbasan
  20 prill 09:26
 • Xbox one lojera

  Xbox one lojera

  Halo 5 guardians e re pa qel 50 Euro Rise of the Tomb raider 35 Euro Just cause 3 40 Euro Assassins creed syndicate 40 Euro

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 prill 03:16
 • Xbox One 1 TB hdd +5 loje 260 Euro

  Xbox One 1 TB hdd +5 loje 260 Euro

  Fifa 17 Ryse son of roma cd e re pa qel Forza motorsport 5 cd e re pa qel Assassins creed IV NBA live15

  260 €
  Prishtinë
  20 prill 03:16
 • disqe per ps4

  disqe per ps4

  shiten 4 disqe per ps4

  Me Marrveshje
  Elbasan
  19 prill 23:16
 • shiten paisje play station

  shiten paisje play station

  tek parki i ri tek astiri shitet biznes play station me 9 cop kompjutra te;evizor kolltuqe pupa me 4 leva secili, 3 kamera 2 kompjutra banak dhe 2 karike rrotulluese

  7.500 €
  Tiranë
  19 prill 20:19
 • Shitet Call Of Duty Black Ops 3

  Shitet Call Of Duty Black Ops 3

  Shitet CALL OF DUTY Black Ops 3 , ne gjendje te mire Mundesi nderrimi

  30 €
  Prishtinë
  19 prill 20:16
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Fushë Kosovë
  19 prill 16:28
 • Doreza per play station 3 te reja 2 cop 50 lek

  Doreza per play station 3 te reja 2 cop 50 lek

  Shiten 2 doreza per play station 3 1 muaj te perdorura 50 lek te dyja okazion nxitoni!!

  50 Lek
  Tiranë
  19 prill 16:18
 • Play station 3 me cip me 6 lojra te fundit 270 lek

  Play station 3 me cip me 6 lojra te fundit 270 lek

  Shitet Play station 3 me cip me 6 lojra te instaluara 270 lek 1 muaj i perdorur me 2 doreza

  270 Lek
  Tiranë
  19 prill 16:18
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Malisheve
  19 prill 16:17
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Dragash
  19 prill 16:16
 • Play station 3 me cip me 6lojra secila,,,,5 cope

  Play station 3 me cip me 6lojra secila,,,,5 cope

  Shiten 5 play station me cip me nga 6 lojra te instaluara per secilen 1 muaj te perdorur Shiten te giith ose tek e tek Vlera per nje play station esht 250 lek Ose shitet komplet sall ps3 Kontakt

  250 Lek
  Tiranë
  19 prill 15:26
 • Doreza play station 3

  Doreza play station 3

  2 doreza play station 3 orgjinale si te reja 50 lek te dyja

  50 Lek
  Tiranë
  19 prill 15:16
 • CIP DIXHITAL PER PS3 QE NUK BEHEN ME CIP NORMAL

  CIP DIXHITAL PER PS3 QE NUK BEHEN ME CIP NORMAL

  Bejm Cip Dixhital per te gjith PS3 qe nuk behen me cip normal.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 prill 12:26
 • INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP PLAYSTATION 3 OFW

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP PLAYSTATION 3 OFW

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: GTA 5, BLUR, PES 13 me patchin e fundit, PES 17, FIFA 17, CALL OF DUTY BLACK OPS 2 dhe 3 , BioShock Infinite, C

  Me Marrveshje
  Durrës
  19 prill 12:16
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Zveçan
  19 prill 09:16
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Prizren
  19 prill 08:18
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontrol

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Prizren
  19 prill 08:17
 • Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontro

  Sony Playstation 4 500GB game console me 2 kontro

  pajisja është krejt të re origjinale dhe ajo mund të mbështesin me operatorin e rrjetit vendi juaj është edhe vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe 60 ditë politikën e kthimit, si dhe

  250 €
  Ferizaj
  19 prill 08:16
 • Cd per Playstation 4

  Cd per Playstation 4

  Shes 3 cd te Playstation 4 si: 1.Need for speed, 2. Naruto shippuden ultimate ninja storm 4 dhe 3. Sniper Elite 3. Jane ne gjendje te shkelqyeshme dhe nuk kane asnje defekt.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 prill 22:16
 • Sony 2

  Sony 2

  Shes sony 2 me dy gjystika origjinal dhe 10 te thjesht. I lexon edhe cd fallc osht ne gjendje te rregullt punon shum mir edhe sony ashtu edhe gjystikat. Qmimi me marrveshje... Viber +38649734117

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 prill 21:16
 • Virtual Reality Glasses

  Virtual Reality Glasses

  Eshte per telefon Viber:+37744847897

  15 €
  Prishtinë
  18 prill 20:17
 • Bejme te gjith llojet e Ps3 me qip

  Bejme te gjith llojet e Ps3 me qip

  Bëjm të gjitha llojet e PS3 me qip për më shum info shkruani ne viber: +37745384416 Qmimi eshte 35EUR dhe 10 lojra gratis te cilat mund ti zgjidhni vet . Gjindemi edhe ne Gjilan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 prill 20:16
 • Shitet salle playstation & internet ps3

  Shitet salle playstation & internet ps3

  Shitet aktiviteti! Sall me 6 playstation 3 me cip e mbi 250gb hard disk. 15 leva origjinale ne gjendje shume te mire pune. Playstationat jane te pajisur me lojrat e fundit dhe updatet e fundit. Tv j

  7.200 €
  Tiranë
  18 prill 19:18
 • New Factory Sealed Sony Playstation 4 PS4 Pro 1TB

  New Factory Sealed Sony Playstation 4 PS4 Pro 1TB

  New Factory Sealed Sony Playstation 4 PS4 Pro 1TB W h a ts A p p +1 862 212 6429

  150 €
  Kamenicë
  18 prill 17:28
 • Ps4 me 5 loja

  Ps4 me 5 loja

  Shitet Ps4 500 GB eshte ne gjendje shume te mire . Vjen me te gjitha aksesoret dhe me kuti ne gjendje perfekte. Por jane te perfshira gjera ekstra si 5 loja duke perfshir gta5 / battlefield one / cal

  550 €
  Gjilan
  18 prill 17:27
 • bëjm të gjitha modelet e PS3 me qip

  bëjm të gjitha modelet e PS3 me qip

  Bëjm të gjitha llojet e PS3 me qip për më shum info shkruani ne viber: +37745384416 Qmimi eshte 35EUR dhe 10 lojra gratis te cilat mund ti zgjidhni vet .

  35 €
  Gjilan
  18 prill 17:27
 • nintendo64

  nintendo64

  Shitet nintendo64 ose ndrrohet me dy gjojstik te sony 2 eshte ne gjendje shum te mir dy loja konami dhe super mario 64 ka nje gjojstik dhe eshte ne gjendje shum te mir

  15 €
  Kamenicë
  18 prill 15:26
 • Shitet xbox 360 slim halo edition

  Shitet xbox 360 slim halo edition

  Xbox 360 slim halo 4 edition Eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnje defekt HD gameplay 320 Gb 2 controllera ( gjojstika ) + mbushes Lojat + pa cd te blera online ( fifa 17 , assasins creed black fla

  220 €
  Ferizaj
  18 prill 12:26
 • SUPER OFERT HEDHIM CDO LOJE NE PS3 PA CHIP

  SUPER OFERT HEDHIM CDO LOJE NE PS3 PA CHIP

  Hedhim cdo loje ne ps3 pa chip me cmime konkuruese ,lojrat luhen dhe online ,gjithashtu bejm dhe riparime te ndryshme per ps3 ,ps4 etjr.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 prill 12:18