Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Destiny per PS4 / Nderroj

  Destiny per PS4 / Nderroj

  Shes lojen Destiny Apo nderroj me 2 lojra tjere ose me Xhojstik te PS4 044238344 - Viber 049177089

  25 €
  Prishtinë
  12 qershor 12:27
 • Sony 3

  Sony 3

  Shitet sony 3 ne gjendje shum te mir me cooler 2joysticka edhe 13 loj

  160 €
  Prishtinë
  12 qershor 12:17
 • Nintendo DS ME 5 loj gratis

  Nintendo DS ME 5 loj gratis

  Nintendo DS ME 5 loj gratis

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 qershor 11:46
 • GTA V DHE LOJRAT TE REJA

  GTA V DHE LOJRAT TE REJA

  GTA V DHE LOJRAT TE REJA

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 qershor 11:46
 • playstation 3 me chip 20 loj

  playstation 3 me chip 20 loj

  playstation 3 me chip 20 loj ma te rejat me te gjitha paisjet percjellse

  170 €
  Pejë
  12 qershor 11:46
 • sonyplaystation 4 500 GB 2 cd gratis

  sonyplaystation 4 500 GB 2 cd gratis

  sonyplaystation 4 500 GB 2 cd gratis fifa 14 fifa 15 2 kontrollera dhe paisjet tjera percjellse

  250 €
  Pejë
  12 qershor 11:45
 • Sony Playstation 2 super slim + loj gratis

  Sony Playstation 2 super slim + loj gratis

  sonyplaystation 2 super slim + loj gratis vetem 50 euro me 2 kontrollera te ri fotot origjinale te sony t

  50 €
  Pejë
  12 qershor 11:45
 • PS4+3cd+1controller

  PS4+3cd+1controller

  Shes ps4 eshte ne gjendje te rregullt pa asnje grrith apo ndonje defekt eshte shum pak i perdorur shitet me 3cd dhe 1 controller.

  290 €
  Prishtinë
  12 qershor 11:44
 • CD Per Playstation 3 Origjinale

  CD Per Playstation 3 Origjinale

  Shes CD Per Playstation 3 Origjinale Shesim Edhe me Cop 20 Euro Cop LOJRAT: Grand Turismo 5 GTA 4 Battlefeld 4-China Rising GTA 5 Call Of Duty Black Ops 3 Uncharted 3 -Drakes Deception

  120 €
  Pejë
  12 qershor 11:44
 • Ps3 Slim

  Ps3 Slim

  Shes ps3 Slim e posaardhur nga gjermania.Ps3 ka 1 joystick edhe disa joysticka tjer ka headset ka camer dhe ps3 ka 8 cd edhe ne ps3 jane te instaluar fifa 17 dhe batman arkhan origins dhe uncharted 2

  220 €
  Skënderaj
  12 qershor 11:26
 • Lojra per playstation3 digitale pa cip per cdo ps3

  Lojra per playstation3 digitale pa cip per cdo ps3

  Bejm transferimin e lojrave e memorien e brendcme te ps3 pa patur nevojen e cipit per cdo lloj ( blur,pes, gta, etj ) ps3 pavarsisht nga sistemi ofw .

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 qershor 11:23
 • Sony Playstation 3 Slim (+paisje shtesë)

  Sony Playstation 3 Slim (+paisje shtesë)

  Sony Playstation 3 Slim: 2 - Joystick 1 - Motion Control & Camera 20 - Lojra CD Original 1 - Porti për Hard Disc (me të cilin mund të shtohen më shumë lojë) Pra Sony është në gjendje shumë të mi

  250 €
  Prishtinë
  12 qershor 09:18
 • Sony Playstation-4-PS4-Uncharted-1-4-u-fundit-Of-u

  Sony Playstation-4-PS4-Uncharted-1-4-u-fundit-Of-u

  Sony Playstation-4-PS4-Uncharted-1-4-u-fundit-Of-us-Remastered

  350 €
  Kamenicë
  12 qershor 02:21
 • Shes ps2 me qip

  Shes ps2 me qip

  Shes ps2 ne gjendje te rregullt i ka te instalume lojrat me qip dhe memory card. I ka 4 lojra te instalume. Per me shum na kontaktoni 049737570 ka edhe viber.

  30 €
  Mitrovicë
  12 qershor 02:16
 • Shiten 2 PSP bashke me lojra

  Shiten 2 PSP bashke me lojra

  Shes kompletin si ne foto I shes dy PSP-te bashke me 14 lojra (CD) dhe dy memory cards (13 lojra ne dy memory card) Dyjat jane ne gjendje shum te mire teknike dhe ka mundesi me i fut lojra ne memory

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 23:17
 • Shes lojrat e PS2

  Shes lojrat e PS2

  Nese jeni te interesuar athere me kontaktoni. Shiten edhe ndamas. Joystick-u u shit Me kontaktoni per qmime

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 23:17
 • Watch Dogs 2 PS4

  Watch Dogs 2 PS4

  Watch Dogs 2 shum pak e perdorur. Qmimi diskutohet.

  45 €
  Prishtinë
  11 qershor 22:19
 • Sony(PS)4,500gb,5 lojra dhe 2 kontrollera

  Sony(PS)4,500gb,5 lojra dhe 2 kontrollera

  Shitet ps4 me 5 lojra(Battlefield Hardline,Call of Duty-Black Ops 3,Far Cry Primal,Rocket League,Sniper Elite 3),2 kontrollera dhe 500gb.Eshte shume pak i perdorur,ne gjendje shume te mire dhe eshte b

  350 €
  Prishtinë
  11 qershor 22:19
 • Xbox One S Battlefield 1 ( 500GB) - ri ne paket

  Xbox One S Battlefield 1 ( 500GB) - ri ne paket

  Shes Xbox One S Battlefield 1, ne paket i pa haphur me te gjita paisjet siq shifet ne foto dhe e ka lojen Battlefield 1 ne Gjirafa50.com gjindet me qmim €367.50 , kurse une e shes me qmim 320 ne pa

  320 €
  Podujevë
  11 qershor 21:18
 • Grand theft auto 5

  Grand theft auto 5

  grand theft auto 5 ne shitje

  35 €
  Prishtinë
  11 qershor 20:16
 • Ps3

  Ps3

  Shitet sony playstation 3

  225 €
  Prishtinë
  11 qershor 20:16
 • Playstation 3 në shitje

  Playstation 3 në shitje

  Playstation 3 super slim me dy cd-ja fifa 16 ,Battlefield 4 dhe mundeni me hap detajet tek (playstation 3 süper slim) wikipedia

  150 €
  Prizren
  11 qershor 20:16
 • Lojrat per sonu playstation 3

  Lojrat per sonu playstation 3

  Blej dy lojra merr nje falas

  45 €
  Prishtinë
  11 qershor 20:16
 • Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: +447452264959

  Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: +447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 njësi të merrni 3 falas !! Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: +447452264959 Të gjitha lojrat janë tërësisht në përputhje me PS4 & # 8482 dhe PS4 & # 8482 Pro, dhe

  200 €
  Gjakovë
  11 qershor 20:01
 • PS3 + DJ HERO + LOJËRA ORIGJINALE

  PS3 + DJ HERO + LOJËRA ORIGJINALE

  Shitet PS3 + DJ HERO + LOJËRA ORIGJINALE! Me këtë çmim merrni: - PLAYSTATION 3 Slim 160 GB 1. Playstation 3 2. 1xJoystick Wireless 3. Kabëll për Mbushje të Bateri

  119 €
  Prishtinë
  11 qershor 19:31
 • shes ose nderroj ps3 ne ghendje perfekte

  shes ose nderroj ps3 ne ghendje perfekte

  Shitet ose nderrohet sony ps3 ne gjendje perfekte pas asni problem me 43 loja te instalume 500 giga hardiskin lojat poj ceki disa pes 2017 fifa 2017 gta5 forcry 4 call of duty black opps etj qmimi sh

  230 €
  Kamenicë
  11 qershor 19:18
 • Play station 4

  Play station 4

  Shitet ps4 per arsye mespordorimi eshte 1 muaj I perdorur me 6 lojra te instaluara

  220 €
  Tiranë
  11 qershor 19:17
 • Sony 3 shitet ose ndrrohet

  Sony 3 shitet ose ndrrohet

  sony nuk ka gjostika ka fifen 13 po ashtu mundeni me donaldu lojra te ndryshme demo

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  11 qershor 18:26
 • Shitet Sony3 edhe Nintendo wii

  Shitet Sony3 edhe Nintendo wii

  Shitet sony3 me cooler 2joysticka edhe 14loj edhe nintendo wii me joystick edhe 4loj Çmimi 170€

  170 €
  Prishtinë
  11 qershor 18:26
 • Lojera origjinale per playstation 2

  Lojera origjinale per playstation 2

  Shiten 2 lojera origjinale per ps2 , ne gjendje pune-- 800 leke te dyja 1. Arthur and the minimoys 2. Ghost Recon jungle storm 16+

  800 Lek
  Tiranë
  11 qershor 18:20
 • Playstation 4

  Playstation 4

  The Playstation 4 is 100% BRAND NEW and come in box

  200 €
  Dibër
  11 qershor 18:20
 • Fifa 12 - Fifa 14 origjinale

  Fifa 12 - Fifa 14 origjinale

  Fifa per PS3 origjinale me Vule te Fifa-s. 15€ Dyjat

  15 €
  Prishtinë
  11 qershor 18:16
 • Playstation 3 slim

  Playstation 3 slim

  Shes playstation 3 slim me 500gb. Posedon 4 lojra (Black Ops 2 , Fifa 17, Uncharted 3, Gran Turismo 5)

  120 €
  Prishtinë
  11 qershor 17:17
 • Shes Playstation 4 - 1TB - ZBRITJE

  Shes Playstation 4 - 1TB - ZBRITJE

  Shes Playstation 4 me kapacitet 1TB ose 1000GB hardisku, ne gjendje shume te mire thuajse e re me te gjitha paisjet percjellese si dhe me disa loje ne hardisk, vlen te theksohet se PS4 ka ardh prej ja

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 16:35
 • PLAYSTATION 4 SLIM - E RE - ZBRITJE

  PLAYSTATION 4 SLIM - E RE - ZBRITJE

  - Shes PS4 Slim e re, e po sa ardhur nga jashte model Evropian me te gjithe paisjet percjellese model 2017...qmimi i arsyeshem ose me i liri ne treg!!! Kontakto - 049 26 26 53

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 16:35
 • Sound Sistem per TV dhe PC e re 2500W

  Sound Sistem per TV dhe PC e re 2500W

  Shes Sound Sistem per TV Firma INTEX e re Kontakt 049-897-378 049-677-634 Viber +38649677634

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 16:30
 • Ps3 new

  Ps3 new

  Shitet soni 3 me gjitha paisjet ngjendje trregullt osht teper imir i ardhur nga zvicrra ka multiman qip 12 loja 2017 gta 5 fifa 17 pes 2017 pes 2013 wwe 2k17 tomb raider 2013 ride 2017 call

  140 €
  Gjilan
  11 qershor 16:27
 • GOD OF WAR 3 REMASTERED PS4 GJENDJE PERFEKTE.

  GOD OF WAR 3 REMASTERED PS4 GJENDJE PERFEKTE.

  Shitet GOD OF WAR 3 (REMASTERED) per PS4 ne gjendje perfekte. Bashke me lojen eshte dhe nje kod i paperdorur qe ofron 10% ulje per cdo produkt te blere online ne lidhje me lojen ne Playstation Store.

  35.000 Lek
  Tiranë
  11 qershor 16:20
 • PS3 MULTIMAN Jailbreak

  PS3 MULTIMAN Jailbreak

  Instaloj lojëra në të gjitha seriat e PS3 fat,slim dhe super slim ,me multiman-pa multiman. Instaloj patch transfere për Pes 2013 , MAPA-t për Blackops 1 edhe Blackops 2 komplet zombie dhe multiplay

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  11 qershor 16:17
 • PS3 slim 250 gb

  PS3 slim 250 gb

  ps3 slim me dy doreza me te gjitha fishat me 13 lojra te instaluar i shtohen dhe 7 lojra keto jan te istaluara pes 13 me pach 17 pes 17 fifa 17 gta 5 call of daty blac cops 2 me 7 fushat e reja call

  170 Lek
  Elbasan
  11 qershor 15:30
 • Nfs rivals per ps3 origjinale

  Nfs rivals per ps3 origjinale

  Nfs rivals shitet per ps3 super gjendje shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi 25 mijlek i diskutushem

  25.000 Lek
  Tiranë
  11 qershor 15:16
 • XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -2 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -2 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 25.000 LEK DY LEVA ORIGJINALE HDD 320 GB DISA LOJRA DHURATE Ky produkt ka 1 muaj Garanci! “R&R” Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 T

  25.000 Lek
  Tiranë
  11 qershor 12:16
 • Loje per ps4 Batman Arkham Knight

  Loje per ps4 Batman Arkham Knight

  Loja eshte e re pa asnje gervishtje

  4.500 Lek
  Tiranë
  11 qershor 11:23
 • Loje per ps4 Shadow of mordor (game of the year)

  Loje per ps4 Shadow of mordor (game of the year)

  Loja eshte e re pa asnje gervishtje eshte game of the year edition

  4.500 Lek
  Tiranë
  11 qershor 11:21
 • Playstation 3 Super Slim = 044 83 89 88

  Playstation 3 Super Slim = 044 83 89 88

  Përshkrimi :16 GB (1 JOYSTICK) + PES 2013

  100 €
  Prishtinë
  11 qershor 10:16
 • PS3 me cip

  PS3 me cip

  Shitet play station 3 me cip ne gjendje shume te mire me disa lojra te instaluara . Ka dy leva,kavo hdmi,dhe usb. per info nr 0682076516.

  170 €
  Durrës
  11 qershor 09:27
 • PS3 Slim 320 gb

  PS3 Slim 320 gb

  Shes nje Ps3 slim 320 gb hdd. Nuk eshte me çip dhe eshte versioni qe behet me çip. luhen online pa kurrfare problemi. Shoqerohet me 2 leve te perdorur ne gjendje te mire. 230 mije lek te vjetra. Cmim

  150 €
  Pogradec
  11 qershor 08:16
 • CD PER SONY 3

  CD PER SONY 3

  -FIFA 2016 = (25Euro) -METAL GEAR RISING = (10Euro) -CALL OF DUTY MW 3 = (10Euro) -ASSASSIN'S CREED 2 = (10Euro) -SHIFT 2 = (8Euro) -NEED FOR SPEED SHIFT = (8Euro) mund ti bleni te gjitha cd me qmi

  10 €
  Prishtinë
  11 qershor 02:26
 • Playstation 3

  Playstation 3

  slitet sony 3 i sapo ardhur ngt surdia 2 jostika original edhe 5 cd FIFA 13 GTA 5 GTA 4 WRESTILNG NEED FOR SPEED SHIFT

  100 €
  Prishtinë
  11 qershor 01:16
 • Pikado te Re Magic Dart 5 me GARANCION

  Pikado te Re Magic Dart 5 me GARANCION

  Japim pikado me punu 50:50 si dhe shiten me garancion

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 qershor 00:16