• 1 foto
  shitet pajisje e lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet pajisje e lojra

  shitet lexibook me 120 lojra per femij 6 + vjec 32 bit grafike

  Tiranë 12 mars 20:17
  50 Lek
 • 2 foto
  Playstation 3 slim edition 2 kontrollera me cfw
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 slim edition 2 kontrollera me cfw

  Playstion 3 ne gjendje perfekte e ka sistemin 3.7 cfw bajn krejt lojnat multiman ka mrena. Kurr nuk

  Prishtinë 12 mars 20:16
  140 €
 • 0 foto
  Shes Sonny Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Sonny Playstation 3

  Shes Sonny Playstation 3 ne gjendje te rregullt Controller nuk kom dmth dorza ka 2 cd FIFA16 dhe GTA

  Istog 12 mars 19:20
  100 €
 • 0 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  pa chip dhe me lojra me disqet orijginale. FIFA, Blur, Gran Turismo, PES2010...

  Durrës 12 mars 19:16
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Hoverboard
  Lojra per PC / Videolojra

  Hoverboard

  Hoverboard 10 inch ne shitje ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur mund te kape 30 km/h me ka

  Tiranë 12 mars 19:16
  200 Lek
 • 0 foto
  ps4 ne gjendje super
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4 ne gjendje super

  shitet ps4 ne gjendje super si I ri

  Elbasan 12 mars 18:16
  250 Lek
 • 1 foto
  shiten ose ndrrohen
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten ose ndrrohen

  shiten 2 lojrat ne foto 50 mij lek te dyja ose 30 mij batelfield 1 dhe 20 mij metal gear per me shum

  Tiranë 12 mars 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DEAD SPACE
  Lojra per PC / Videolojra

  DEAD SPACE

  shitet dead space pse xbox 360 esh eshte orgjinale 20mij lek

  Tiranë 12 mars 17:28
  20 Lek
 • 0 foto
  DEAD SPACE 3 xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  DEAD SPACE 3 xbox 360

  shes dead space 3 disk orgjinal 30mij lek

  Tiranë 12 mars 17:16
  30 Lek
 • 0 foto
  GRAND THEFT AUTO V
  Lojra per PC / Videolojra

  GRAND THEFT AUTO V

  shes gta V eshte orgjinale cmimi 20mij lek

  Tiranë 12 mars 16:17
  20 Lek
 • 0 foto
  Ndrrohet Far Cry 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndrrohet Far Cry 4

  Ndrrohet Far Cry 4 ne gjendje perfekte. Te interesuarit Whatsup ose te me marrin ne telefon.

  Tiranë 12 mars 14:18
  1 €
 • 4 foto
  Lojra te ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra te ps3

  shes lojra ps3 orginall. te gjitha keto loj mund te luhen dhe online. mund te kontaktoni ne viber

  Ferizaj 12 mars 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ps3+3 leva+ 6 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3+3 leva+ 6 lojra

  Ps3+3 leva+ 6 lojra Lojrat: -Metal gear solid4 -Assassins Creed Relevation -Kill Zone 2 -Gran Turism

  Tiranë 12 mars 11:26
  170 Lek
 • 0 foto
  Ps3 me cip+2 leva+lojra te instaluara
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me cip+2 leva+lojra te instaluara

  Ps3 me cip+2 leva Lojrat e instaluara: -Gta -pro evolution soccer 2013 -blur -street fighter -Naruto

  Tiranë 12 mars 11:16
  160 €
 • 0 foto
  Ps4 ne gjendje shume te mire+ 3 leva + watch dogs
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 ne gjendje shume te mire+ 3 leva + watch dogs

  Ps4 ne gjendje shume te mire+ 3 leva + watch dogs

  Tiranë 12 mars 11:16
  285 €
 • 0 foto
  PS3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 Slim

  Ne gjendje te rregullte me 3 lojra dhe nje komand

  Prishtinë 12 mars 08:16
  120 €
 • 2 foto
  PlayStation 4 500gb 2 kontrollues OVP black ops st
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 500gb 2 kontrollues OVP black ops st

  Identifikuesit e Produkteve markë Sony Emri i produktit Sony PlayStation 4 Slim UPC 711719510130 Li

  Pejë 12 mars 04:16
  500 €
 • 3 foto
  MSI GeForce GTX 1080 GAMING X RGB 8GB GDDR5X karta
  Lojra per PC / Videolojra

  MSI GeForce GTX 1080 GAMING X RGB 8GB GDDR5X karta

  një kartë e re e Madhe për lojëra dhe aplikacione të tjera. Vjen në kutinë origjinale të rezervuar

  Pejë 12 mars 04:16
  500 €
 • 3 foto
  Shitet Invertar Playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Invertar Playstation 4

  Shitet Invertari ne gjendje shum te mire pune me te gjitha paisjet dhe i gatshem per pun, 5 tw 50 in

  Prishtinë 12 mars 03:16
  1 €
 • 2 foto
  PS 3 me chip, TV dhe ulse
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 3 me chip, TV dhe ulse

  Shes 3 Sony Playstation 3 me chip me ka dy gjestika, 3 TV Finlux 55 inch dhe 3 ulse te paperdorura.

  Prishtinë 12 mars 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3

  Shiten 2 leva orgjinale,te perdorura.80 mije te dyja!

  Tiranë 12 mars 00:16
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ps4.
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4.

  Shitet ps4 ne gjendje shum te mir 500giga 2 gjystik kabelll per mbushje te gjystikav kabell te rrym

  Ferizaj 11 mars 23:27
  260 €
 • 0 foto
  Ps4 shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 shitet

  Shitet ps4 500g 2 gjystik dy loj te instaluara 3 cd fifa16 fifa17 kill zone shadown kabell per mbush

  Ferizaj 11 mars 23:27
  260 €
 • 2 foto
  Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3

  Shes playstation 3-500gb pak e perdorur ka 4 leva 12 lojra te ndryshme cmimi 250 lek i padiskutushem

  Shkodër 11 mars 21:26
  250 Lek
 • 3 foto
  Loje per ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per ps3

  shes lojen kickbox Mma per ps3 original ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 11 mars 20:17
  10 €
 • 1 foto
  SHITET XBOX 360 ME 2 XHOISTIKA +40 LOJ URGJENTISHT
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET XBOX 360 ME 2 XHOISTIKA +40 LOJ URGJENTISHT

  Shitet xbox 360 me 2 kontrollera vjen me afer 40 loj duke pershir loja si :FIFA 18,FIFA17,FIFA16FIFA

  Mitrovicë 11 mars 19:24
  55 €
 • 2 foto
  shitet xbox 360 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet xbox 360 urgjent

  shitet urgjent

  Prishtinë 11 mars 19:23
  75 €
 • 0 foto
  Play station3
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station3

  Shitet playstation ne gjendje shume te mire i ardhur nga zvicra

  Fushë Kosovë 11 mars 19:16
  150 €
 • 3 foto
  Shes Soni Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Soni Ps3

  Shitet Soni PS3. Soni ësht në gjendje të mir i ardhun pej Zvicrre i ka 5 loja GTA 5 , FIFA 2018 , FI

  Prishtinë 11 mars 18:28
  150 €
 • 1 foto
  Cd per sony 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd per sony 3

  Shiten cd n gjendje t rregullt 5€-10€

  Pejë 11 mars 18:28
  5 €
 • 4 foto
  PS4 Controller (gjestik, joystik)
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Controller (gjestik, joystik)

  PlayStation 4 Dualshock 4 controller (gjestik, joystik) i perdorur, ne gjendje fantastike. Nuk ka as

  Prishtinë 11 mars 16:26
  45 €
 • 3 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Shitet PS4 + 2 controller (leva) me power cable & HDMI + 7 lojra origjinale i ardhur nga Anglia,

  Tiranë 11 mars 16:16
  400 €
 • 0 foto
  Shitet PS3 90€
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 90€

  Shitet PS3 me qmim 90€ ka lojat FIFA 17 NBA 2K17 PES 2013 BLUR WATCH DOGS GTA 5 Mirepo nuk ka contr

  Prishtinë 11 mars 15:28
  90 €
 • 1 foto
  PS3 Super Slim Multiman qip me 10 lojera
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 Super Slim Multiman qip me 10 lojera

  PS3 Me te gjitha paisjet percjellese dhe me 10 lojera te instaluara: GTA5, BLUR, PES2013 me transfer

  Ferizaj 11 mars 15:26
  150 €
 • 0 foto
  THE LAST OF US - CD PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  THE LAST OF US - CD PS3

  Shes THE LAST OF US per PS3. CD eshte ne gjendje te rregullt. +38345414485

  Prishtinë 11 mars 13:16
  10 €
 • 0 foto
  Red Dead Redemption CD PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Red Dead Redemption CD PS3

  Shes Red Dead Redemption - Undead Nightmare per PS3, CD eshte ne gjendje te rregullt. +38345414485

  Prishtinë 11 mars 13:16
  7 €
 • 0 foto
  Grand Turismo 5 - CD PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Turismo 5 - CD PS3

  Shes Grand Turismo 5 per PS3, CD eshte ne gjendje te rregullt. +38345414485

  Prishtinë 11 mars 13:16
  5 €
 • 0 foto
  UNCHARTED 2
  Lojra per PC / Videolojra

  UNCHARTED 2

  Shes UNCHARTED 2, CD eshte ne gjendje te rregullt. +38345414485

  Prishtinë 11 mars 13:16
  7 €
 • 0 foto
  Lojera ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojera ps4

  Kill zone shadow fall&pro evolution 2016 euro 2016

  Tiranë 11 mars 12:16
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Sony Play Station 3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Play Station 3 Slim

  Shes Sony play station 3 slim ne gjendje te rregullet vjen me nje komand bashke me tri lojra.

  Prishtinë 11 mars 11:26
  120 €
 • 0 foto
  SHITET OSE NDERROHET CALL OF DUTY BO3 ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET OSE NDERROHET CALL OF DUTY BO3 ps4

  shitet ose nderrohet cod BO3 kontaktoni ne viber

  Tiranë 10 mars 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Brand new sony ps4 gold
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand new sony ps4 gold

  Brand new sony ps4 gold

  Podujevë 10 mars 22:19
  150 €
 • 1 foto
  Sony ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony ps3

  sony ps3 uncharted 2 vibe 049671338

  Pejë 10 mars 21:29
  65 €
 • 4 foto
  Shes PSP pak e perdorur
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PSP pak e perdorur

  Shitet PSP e ardhur nga Gjermania shum pak e perdorur ka defekt nuk i punon bateria duhet me majt tu

  Gjakovë 10 mars 20:24
  25 €
 • 2 foto
  Rrakitaqki
  Lojra per PC / Videolojra

  Rrakitaqki

  shitet Rrakitaqki I ardhur prej Zvicrre me liber me te gjitha paisjte per me shum informacione Viber

  Lipjan 10 mars 19:17
  80 €
 • 0 foto
  Soni Playstation 3☄️☄️☄️
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni Playstation 3☄️☄️☄️

  Shes Sony Playstation 3☄️☄️☄️.Sony esht slim modeli me i ri👍🏻👍🏻nuk ka asnje defekt me qm

  Prishtinë 10 mars 18:18
  80 €
 • 1 foto
  Shes Sony PlayStation2
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Sony PlayStation2

  Shes Sony PlayStation 2. Duhet vetem nje USB mbi 8 giga per instalimin e lojrave. Cmimi 55euro

  Prishtinë 10 mars 18:16
  55 €
 • 0 foto
  Wii Me shume VideoLojera
  Lojra per PC / Videolojra

  Wii Me shume VideoLojera

  konzola eshte me te gjitha paisjet dhe ne gjendje te rregullt ka 1 dorez wii motion 1 dorez wii m

  Ferizaj 10 mars 17:17
  110 €
 • 3 foto
  Sony Playstation 3 (160GB) me multiman
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 (160GB) me multiman

  SHITJE 1x Sony playstation 3 (160GB) me Multiman 4x joystick 9x Lojre origjinal 2x cable per joysti

  Prizren 10 mars 16:17
  150 €
 • 0 foto
  Sony playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3

  Ka dy qipa, njeri i ka 20 loje dhe tjetri 8

  Prishtinë 10 mars 15:19
  150 €