Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Shes PS3 super slim 500gb mga Gjermania me 5 CD

  Shes PS3 super slim 500gb mga Gjermania me 5 CD

  Ps3 nga gjermania super slim 50gb me 5CD FIFA 15 Minecraft ps3 edition Call Of Duty Black ops lll Dragon Ball Z Burstlimit Naruto Ultimate Ninja Storm

  180 €
  Prishtinë
  3 korrik 20:16
 • Sony PS3 slim 160 GB

  Sony PS3 slim 160 GB

  Soni është në gjendje të mirë 2 levë Hard memory 160 GB Games : NBA 2K17 PES 17 FIFA 17 DEMO FIFA 13 CD HDMI kabllo më shumë imazhe të dërgojë në Viber zëvendësimi për iphone

  100 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 19:27
 • Fifa 15 Ps3

  Fifa 15 Ps3

  Shitet Fifa 15 (10EU) Pjesa e par bon kurse e dyta ndonjeher joo..

  10 €
  Mitrovicë
  3 korrik 19:24
 • LOJRA PS3 ORIGJINALE

  LOJRA PS3 ORIGJINALE

  ASSASSINS CREED II PRO EVOLUTION SOCCER SUPERBIKE WORLD CHAMPIONSHIP...

  15 €
  Tiranë
  3 korrik 19:18
 • Xbox 360

  Xbox 360

  Shitet xbox 360 prodhimi i fundit me chip si dhe me 25 lojra...Gta 5,gta 4,call of duty black ops 1 2 3 dhe modern warfare, pes 2013, fifa 2016, need for speed rivals,blur etj.Mund ti shikoni te foto

  160 Lek
  Shkodër
  3 korrik 18:26
 • Sony Playstation 4 i pa perdorur

  Sony Playstation 4 i pa perdorur

  Sony Playstation 4 eshte origjinal dhe ka memorie 500 giga, eshte i pa perdorur dhe perveq pajisjeve te veta qe gjenden ne paket, ne kete oferte perfshihen edhe 3 CD origjinale me Batman. Ndersa me cm

  320 €
  Podujevë
  3 korrik 18:19
 • Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Prishtinë
  3 korrik 17:29
 • Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Pejë
  3 korrik 17:29
 • Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Ferizaj
  3 korrik 17:29
 • Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion,gjendje perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Gjilan
  3 korrik 17:29
 • Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Tiranë
  3 korrik 17:17
 • Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Shkodër
  3 korrik 17:17
 • Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  Logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Durrës
  3 korrik 17:17
 • Shiten logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  Shiten logitech g29 te reja ,me garancion ,perfekt

  I shes logitech g29 , te reja , ato vin ne pakete , jap garancion 1 vjet per te qe jane ne rregull dhe punojn perfekt , bejn per kompjuter,ps2,ps3,ps4,xbox one,cmimi eshte 215EUR pres vetem bleres ser

  215 €
  Vlorë
  3 korrik 17:17
 • Ps4

  Ps4

  Playstation 4 i perdorur ne gjendje perfekte 28000lek

  28.000 Lek
  Tiranë
  3 korrik 16:26
 • Nderrohet disc per playstation 4

  Nderrohet disc per playstation 4

  Nderrohet disc per playstation4 , discu quhet resident evil, mundesisht nderrohet me forza horizon 2 ose 3.Kush do te kontaktoje : 0695601016 .

  Me Marrveshje
  Kukës
  3 korrik 15:16
 • Shes ps3 slim me chip + 2 controllera

  Shes ps3 slim me chip + 2 controllera

  Sony eshte ne gjendje shume te mire Lojerat ne chip : gta 5 , fifa 17 , farcry 4 , the last of us + dy controllera

  135 €
  Prishtinë
  3 korrik 14:33
 • Sony playstation 4 500gb with console and cd games

  Sony playstation 4 500gb with console and cd games

  we sell brand new electronics and they are in box comes with complete accessories and documentations needed interested buyers only write me for purchase .

  250 €
  Prizren
  3 korrik 12:17
 • Shes PS2 original gratis FIFA13

  Shes PS2 original gratis FIFA13

  PS2 ne gjendje te rregullt me dy kablla nje e shkurt tjetra e gjat plus gratis fifa 13 originale qmimi shum i ulte

  10 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 11:16
 • Xbox 360 4GB

  Xbox 360 4GB

  Shes xbox-in 360 eshte me qip dmth i pranon lojrat falc, bashke me xbox jan edhe disa loje qe vijn me xbox. Posedoj edhe sensorin kinect qe eshte me lujt pa controllera te ri e kam ble 120€ e shes pe

  130 €
  Prizren
  3 korrik 10:16
 • Call of Duty Black Ops 1

  Call of Duty Black Ops 1

  Kerkesat minimale per instalimin e "black ops 1" jane: [Sistemi Operativ: Windows XP/Vista/7/8 dhe 8.1] [Cpu: Intel Core 2 Duo 2.66GHz] [Ram: 2Gb] [Hard Disk: 12Gb]

  7 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 09:26
 • Driver San Francisco

  Driver San Francisco

  Kerkesat minimale per instalimin e: >[Driver San Francisco]< [Sistemi Operativ: Windows XP/Vista/7/8/8.1] [Cpu: Core 2 Duo 2.4 GHz] [Ram: 2Gb] [Hdd: 14Gb]

  5 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 07:16
 • MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  Shesim Mjalt per Dobesim , Perzierje e Nente Lloj Bimesh Perfitimet : Dobeson me shpejtesi , Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt , Organizmin e mban të ngopur , Stabilizon tensionin e

  16 €
  Prishtinë
  3 korrik 07:16
 • Assassins Creed III

  Assassins Creed III

  Kerkesat minimale per instalimin e kesaj loje jane: [Sistemi Operativ: Windows Vista/7/8/8.1] [CPU: 2.66GHz Intel Core 2 Duo or later.] [RAM: 2GB] [Hapsira e Hard Disk: 17GB]

  5 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 06:16
 • Command & Conquer Generals Zero Hour

  Command & Conquer Generals Zero Hour

  Kerkesat minimale per instalimin e kesaj loje jane: [Sistemi Operativ: Windows XP/Vista/7/8] [Cpu: Intel Pentium 4] [Ram: 256Mb] [Hard Disk: 2Gb]

  5 €
  Fushë Kosovë
  3 korrik 06:16
 • PLAYSTATION 3 ME DY XHOSTIKA DHE 5 CD

  PLAYSTATION 3 ME DY XHOSTIKA DHE 5 CD

  SHES PLAYSTATION 3 NE GJENDJE TE RREGULLT ME DY XHOSTIKA ORIGJINAL DHE 5 LOJA. GTA, BLUR. FIFA 12 FIFA 14 ...REZIDENT EVILE. INFO 049856804 DHE VIBER DHE WHATSAP +381621871758

  95 €
  Prishtinë
  3 korrik 02:16
 • PLAYSTATION 2 DY XHOSTIKA DHE ME CHIP

  PLAYSTATION 2 DY XHOSTIKA DHE ME CHIP

  PLAYSTATION 2 ME DY XHOSTIKA DHE 3 LOJA. PES2013,PES2014,,NED FOR SPEED INFO 049856804 DHE WHATSAP VIBER +381621871758

  25 €
  Prishtinë
  3 korrik 02:16
 • Bej servisimin e gjistikave per ps3 & ps4

  Bej servisimin e gjistikave per ps3 & ps4

  Bej servisimin e gjistikave per ps3 dhe ps4 dhe bej pastrimin e konzollave ps3 ....qmimi 5 euro per ps3 ... 6 euro per ps4

  5 €
  Prishtinë
  3 korrik 01:16
 • Shes playstation 2 new

  Shes playstation 2 new

  Playstation -2 i ri , me qip 8gb + 7 cd me lojera te ndryshme , per vetem

  30 €
  Pejë
  2 korrik 22:35
 • Gjistik per ps4 origjinal

  Gjistik per ps4 origjinal

  Gjistiku eshte i perdorun qmimi 25 euro

  25 €
  Prishtinë
  2 korrik 22:27
 • URGJENT!!! Xbox One

  URGJENT!!! Xbox One

  Shes Xbox One , ne gjendje te rregullt ka dhe kameren , per me shum info kontakto ne viber ose whatsapp

  150 €
  Prishtinë
  2 korrik 22:16
 • SHES PS3!! ÇMIMI SHUM I VOLITSHEM!!slim+multiman

  SHES PS3!! ÇMIMI SHUM I VOLITSHEM!!slim+multiman

  Shes sony playstation 3 slim me qip multiman me 2 kontrollera me te gjitha kabllat perfshi ketu edhe mbushesin per konrollera.Ps3 eshte ne gjendje shume te mire dhe ka 7 lojra .Te interesuarit mund te

  125 €
  Prishtinë
  2 korrik 21:16
 • PS4 PlayStation 4

  PS4 PlayStation 4

  Shitet PS4 500gb me 2x wireles orginal dualshock 4 Controller e ardhun nga gjermanija i ka 13 lojra full orginal ne HDD vjen edhe accounti qe jon ble lojt prej PSN me PS+ Lojt si: mafia3 uncharted4 ba

  370 €
  Pejë
  2 korrik 20:17
 • PS3 SUPERSLIM

  PS3 SUPERSLIM

  Shes PS3 SUPERSLIM nga CH , shum pak e perdorur , ne gjendje te perkryer . 12 GB . Kam edhe CD Fifa 16 Falas .

  160 €
  Gjakovë
  2 korrik 20:16
 • Ps3 nga Gjermania

  Ps3 nga Gjermania

  Ps3 nga gjermania me 5 loja gta5 gta4 pes2012 fifa11godfather 2

  110 €
  Prishtinë
  2 korrik 20:16
 • PS3 SLIM

  PS3 SLIM

  PS3 SLIM ESHTE ME QIP MULTIMAN KA 7 LOJRA KA FIFA 17 ,BLUR ,GTA 5 ,GTA 4, UFC OSE MMA , NARUTO NINJA STORM 3 , DRAGONBALL XENOVERSE. KA KABLLON HDMI. KA EDHE DY XHOSTIK ORIGJINAL PS3 SLIM PUNON

  210 €
  Prishtinë
  2 korrik 19:16
 • 20disqe ps3 origjinale

  20disqe ps3 origjinale

  Disqe ps3,PES 2008,09,10,11,12,13,14,15,16,17,God of war,lost,wwe 08,resistance fall of man,jericho,resident evil,conan,avatar,granturismo 5,super bike,fifa 13

  80 €
  Durrës
  2 korrik 19:16
 • Inverta per PlayStation

  Inverta per PlayStation

  Shes invertarin e play station 4 tv (3tv sony bravia 40",1tv LG 42") 4 Play station 3 me multiman

  Me Marrveshje
  Gjilan
  2 korrik 18:16
 • PSP Sony+ Karikues+ Karte memorje+ 3 Lojra

  PSP Sony+ Karikues+ Karte memorje+ 3 Lojra

  PSP-E1004 Sony, 1 muaj e perdorur, e re, ekran 4.3", ngjyre e zeze. Karikues origjinal i perfshire. Crash IL DOMINIO SUI MUTANTI+ The SIMS 2+ Need for speed CARBOON Own the city+ Karte memorje Sony 4G

  120 €
  Tiranë
  2 korrik 17:26
 • PSP Sony+ Karikues+ Karte memorje

  PSP Sony+ Karikues+ Karte memorje

  Psp Sony E-1004, 1 muaj e perdorur,e re, ekran 4.3", ngjyre e zeze. Karikues origjinal i perfshire.

  98 €
  Tiranë
  2 korrik 17:17
 • 3 Lojera per PSP+ Karte memorje

  3 Lojera per PSP+ Karte memorje

  Crash IL DOMINIO SUI MUTANTI+ The SIMS 2+ Need for speed CARBOON Own the city+ Karte memorje Sony 4GB

  30 €
  Tiranë
  2 korrik 17:16
 • PSP Sony + Karikues

  PSP Sony + Karikues

  PSP-E1004 Sony, 1 muaj e perdorur, e re, ekran 4.3", ngjyre e zeze. Karikues origjinal i perfshire.

  90 €
  Tiranë
  2 korrik 16:26
 • Salle Play Station

  Salle Play Station

  Shitet salle e kompletuar PS3.salla permban 5 ps3 me cip.5 tv 40'.kompjuter qendror.divane sedilje dhe pufka per tu ulur.ps3 jane me mbi 10 lojra.lojrat jane te azhornuara me updutet e fundit.

  300.000 Lek
  Vlorë
  2 korrik 14:16
 • PS2 dhe ps1

  PS2 dhe ps1

  Shitet ps2 dhe ps1 Ps2 ka disa lojra por ska bateri ka FIFA10dhe13 Ndersa ps1 osht I kompletum me nje loj foutboll

  27 €
  Vushtrri
  2 korrik 14:16
 • Xbox 360 64 giga memory.

  Xbox 360 64 giga memory.

  Shitet xbox 360 64 giga ne gjendje shume te mire me 1 loje . Dhe dy leva .

  100 €
  Korçë
  2 korrik 12:16
 • FIFA 16 per PS4

  FIFA 16 per PS4

  Shes lojen FIFA 16 per Playstation 4 e perdorur shume pak ne gjendje tshkelqyer ____________________________________________________ Qmimi = 10€ Komtakoni vetem ne Viber : +377 45 213 462

  10 €
  Vushtrri
  2 korrik 12:16
 • Playstation 3 Super Slim Last Generation €100

  Playstation 3 Super Slim Last Generation €100

  Playsation 3 Super Slim 16 GB STORAGE, BlueRAY, 3D. 1 Joystick, pa qip. Cmimi jo i diskutueshem. kontakt: 044 83 89 88

  100 €
  Prishtinë
  2 korrik 12:16
 • Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet

  Pershendetje Shitet ose nderrohet Loja Tom Clancy's Ghost Recom Willands shitet 70 leke ose nderrohet me lojrat e te njejtes vlere

  70 Lek
  Tiranë
  2 korrik 11:26
 • Xbox 360

  Xbox 360

  Eshte shum i rujtun i ka 3 cd fifa 14 call of duty blacks ops 2 dragon ball dhe i ka 4 gjostika Viber +38649608259

  200 €
  Pejë
  2 korrik 10:16
 • PS4 Slim 500gb jet black 5copa

  PS4 Slim 500gb jet black 5copa

  Shes komplet interierin e playstation 4. 5 PS4 slim te ri Te perdorur 4muj kan garancion Hala. 5 tv 50inq firma Vox, garancion 2 vjet te Gama electronic. 10 ulse ekstra per sony,shtrihet njeri n'ta. 1

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 korrik 01:16