• 5 foto
  Shitet Xbox 360!!! Urgjent e lirova cmimin 80€
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox 360!!! Urgjent e lirova cmimin 80€

  Ky xbox 360 osht teper I mir nese nuk besoni muni me ardh me kshyr vet.Lojrat qe i ka jane:lego Star

  Lipjan 5 qershor 21:27
  80 €
 • 3 foto
  PS3 dhe lojrat origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 dhe lojrat origjinale

  Shitet ps3 bashke me lojrat perkatese Ne gjendje shume te mire pune dhe disqet origjinale blere nga

  Tiranë 5 qershor 18:28
  120 €
 • 0 foto
  Ps3 shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 shitet

  Shes ps3 ngjendje shum te rregullt as ni defekt seka vjen me ni dorz edhe me dy loj GTA V edhe FIFA

  Viti 5 qershor 18:26
  170 €
 • 0 foto
  God Of War 4
  Lojra per PC / Videolojra

  God Of War 4

  Shes Ose Ndrroj GOD OF WAR 4 , loja eshte e re dhe shume e mire.

  Podujevë 5 qershor 17:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps3

  Shitet ps3, eshte ne gjendje te rregullt, me nje kontroller (joystick) pothuajse te ri dhe 11 CD. Fo

  Prishtinë 5 qershor 17:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PLAYSTATION 3
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3

  FIFA 2018 , PES 2018 , BLUR , GTA 5, CALL OF DUTY 2,

  Kavajë 5 qershor 16:28
  140 €
 • 5 foto
  shitet ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet ps4

  shitet ps4 500 GB me 2 leva i bardhe me 5 lojra

  Tiranë 5 qershor 15:17
  35.000 Lek
 • 1 foto
  CD PER PS3 origjinale te ardhura nga gjermania
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PER PS3 origjinale te ardhura nga gjermania

  CD PER PS3 te blera ne gjermani 1.Bioshock Infinit 2.Borderlans 2 Qmimi: 2 cd = 10€ 1 cd = 5€ Vi

  Prishtinë 5 qershor 15:16
  5 €
 • 4 foto
  Shes sony ps3 super slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sony ps3 super slim

  Shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Super Slim modeli 360GB HDD me lojra, PS3 vjen

  Mitrovicë 5 qershor 15:16
  150 €
 • 1 foto
  ps3 super slim okazion
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 super slim okazion

  shitet ps3 super slim prodhimi i fundit i playstation 3...ka 10 cd lojra dhe 2 telekomanda origjinal

  Tiranë 5 qershor 14:16
  23.000 Lek
 • 3 foto
  Pjesë per PS3 SUPER SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  Pjesë per PS3 SUPER SLIM

  Shes pjes per ps3 super slim 1.power supply per super slim chech-4004c 2.blu-ray laser per leximin e

  Prishtinë 5 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Soni 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni 4

  Shitet Soni 4 me dy Gjojstika te ri dhe me loja siq jan: FIFA 18 , PES 18 dhe NBA2K 18. Esht i ardhu

  Prishtinë 5 qershor 13:20
  500 €
 • 0 foto
  Soni 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni 4

  Shiten 4 Gjojstika ne gjendtje shum te mire. Pres Blers Serioz Bej edhe ndrrime

  Fushë Kosovë 5 qershor 13:20
  200 €
 • 2 foto
  Soni 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni 4

  Shiten lojt e Soni 4 te ardhura nga Gjermania dhe Zvicrra. Bej edhe ndrrime Qmimi sipas marrveshj

  Fushë Kosovë 5 qershor 13:18
  1 €
 • 1 foto
  Xbox 360 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 Slim

  Shes Xbox 360 Slim 250gb ne gjendje shume te mir pune! Xbox eshte i pajisur me 1 leve dhe 4 lojra! P

  Tiranë 5 qershor 13:17
  120 Lek
 • 3 foto
  Ps3 Super Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 Super Slim

  Gjendje perfekte(kabull hdmi) por pa levë!

  Tiranë 5 qershor 13:17
  15.000 Lek
 • 2 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  PS4

  Istog 5 qershor 03:16
  150 €
 • 0 foto
  leva ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  leva ps3

  shiten leva orgjinale per ps3 ne gjemdje shume te mir pune.

  Tiranë 5 qershor 01:16
  2.500 Lek
 • 0 foto
  play station 3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  play station 3 slim

  shitet ps3 shum pak i perdort nuk nxehet me garancjon nuk osht i gritht me 10 cd me qip joystick ori

  Prishtinë 4 qershor 23:19
  140 €
 • 2 foto
  Account clash of clans
  Lojra per PC / Videolojra

  Account clash of clans

  Shes acc clash of clans th 10 pothuajse max lv 134 (vtm ato te rrethuarat kan nevoj per upgrate

  Tiranë 4 qershor 22:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Loja per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten Loja per PS4

  Shes loja per ps4 per me shum kontakto ne viber ne numrin +38344718735

  Ferizaj 4 qershor 22:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sony playstation 4 1 TB i ri
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 4 1 TB i ri

  Sony playstation 4 1 TB i paperdorur ne paket

  Ferizaj 4 qershor 21:28
  299 €
 • 0 foto
  shes ps3 me cip
  Lojra per PC / Videolojra

  shes ps3 me cip

  shitet ps3 me cip me dy leva dhe lojra brenda

  Tiranë 4 qershor 21:18
  199 €
 • 0 foto
  PS3 OKAZION !!
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 OKAZION !!

  SHITET PS3 slim ME CIP ME LOJERA NGA ME TE NDRYSHMET ...bashk me fishat perkates + 4 LEVA NE GJENDJ

  Tiranë 4 qershor 20:26
  20.000 Lek
 • 11 foto
  SALLE PLAYSTATION 3 & PC+ EKRAN + 2 FOTOKOPJE
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3 & PC+ EKRAN + 2 FOTOKOPJE

  5 PLAYSTATION 3 TE KOPLETUAR ME TV

  Tiranë 4 qershor 20:18
  8.000 €
 • 0 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18,

  Tiranë 4 qershor 20:16
  120 Lek
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  shes Xbox 360 me dy leva me dy disje lojrash ne gjendje shum te mire . shitet per arsy emigrimi

  Durrës 4 qershor 19:28
  260 Lek
 • 8 foto
  Shes 74+ Lojera per kompjuter (PC)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes 74+ Lojera per kompjuter (PC)

  Shes 74 DHE ME SHUME lojera per kompjuter. Te gjitha lojerat jane ne gjendje shume te mire dhe funks

  Vlorë 4 qershor 19:16
  74 Lek
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  shes xbox 360 i ardhur nga italia me 2 leva 2 disqe me lojra ne gjendje shum te mire. shitiet per

  Durrës 4 qershor 19:16
  250 Lek
 • 0 foto
  Shitet PS3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 me chip

  Shitet PS3 me chip dhe me lojra te instaluara te cilat luhen online pa asnje probem . PS3 eshte 120

  Durrës 4 qershor 18:19
  150 €
 • 0 foto
  shes sony playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shes sony playstation 3

  shes sonin ne gjendje perfekte me nje gjojstik me qip

  Prishtinë 4 qershor 18:18
  110 €
 • 5 foto
  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra

  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra Te instaluara 150 mije leke

  Vlorë 4 qershor 17:16
  150 Lek
 • 0 foto
  2 Disqe origjinal per ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  2 Disqe origjinal per ps3

  The last of us & red dead redemption 30 mije leke te 2

  Vlorë 4 qershor 17:16
  30 Lek
 • 11 foto
  Shes Lojera Per Kompjuter (PC/ Laptop)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Lojera Per Kompjuter (PC/ Laptop)

  Shes 74+ lojera per kompjuter per arsye mosperdorimi dhe se kam ndryshuar nga kompjuter ne console l

  Vlorë 4 qershor 16:26
  70 Lek
 • 2 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  PS4

  Istog 4 qershor 14:16
  150 €
 • 2 foto
  Steep, Battlefield 1, Mortal Kombat X
  Lojra per PC / Videolojra

  Steep, Battlefield 1, Mortal Kombat X

  Shitet Steep 30 euro, Battlefield 1 20 eueo, Mortal Kombat x 15 euro

  Prishtinë 4 qershor 11:19
  15 €
 • 0 foto
  Shes play station 2 15 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes play station 2 15 euro

  Shes playstation2 shum lir 15 euro Ka 2 joystik ka 4cd ka një memory card etj. Punon shumë mirë

  Rahovec 4 qershor 09:16
  15 €
 • 0 foto
  Gta v dhe mortal combat originale ps3 PlayStation
  Lojra per PC / Videolojra

  Gta v dhe mortal combat originale ps3 PlayStation

  Disqe originale 25 mi leke te dy ja pa disk

  Tiranë 4 qershor 05:16
  2.500 Lek
 • 1 foto
  8 Cd per Ps 2
  Lojra per PC / Videolojra

  8 Cd per Ps 2

  krejt Cd jan perfekt perveq cd harry poter po koqitet kaniher spe pranon. qmimi fiks 10 Euro per 8 C

  Ferizaj 4 qershor 03:16
  10 €
 • 2 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  PS4

  Gjakovë 4 qershor 02:16
  150 €
 • 0 foto
  PS3 slim me qip / 12 loj / 1 gjojstik
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim me qip / 12 loj / 1 gjojstik

  Sony Playstation 3 slim me qip / 12 loj te instaluara / 1 gjojstik ---------------------------------

  Prishtinë 3 qershor 21:28
  120 €
 • 0 foto
  Shitet XBOX-i 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet XBOX-i 4

  XBOX-I ka dy komtrullus kabllen per dhezje kabull per lidhje per televizor

  Istog 3 qershor 21:28
  400 €
 • 2 foto
  Play Station 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Play Station 4

  Shes Play Station 4,eshte shume pak i perdorur,te ri e kam ble dhe askush tjeter perpos meje se ka p

  Gjilan 3 qershor 20:17
  350 €
 • 0 foto
  shitet ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet ps3

  shitet PS3 me 10 cd origjinale

  Ferizaj 3 qershor 20:17
  80 €
 • 1 foto
  PlayStation 2
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 2

  Playstation 2 shume pak i perdorur. Eshte i zi dhe ka 29 lojera te ndryshme dhe nje Joystik.

  Prishtinë 3 qershor 19:19
  50 €
 • 0 foto
  Plays Station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Plays Station 3

  Play station 3 i perdorur por shume i ruajtur ne gjendje te rregullt ,ka 24 lojera te instalume si G

  Prishtinë 3 qershor 19:19
  190 €
 • 3 foto
  ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3

  Shes disqe ps3.te gjitha bashke ose vec.cmimi i diskutueshem.

  Elbasan 3 qershor 19:17
  1.500 Lek
 • 1 foto
  PS4 dy leva 5 Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 dy leva 5 Lojra

  Shes Ps4 me dy leva ne gjendje thuajse perfekte shum pak i perdorur me 5 lojra GTA5 . Battlefield WW

  Tiranë 3 qershor 18:16
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Xbox
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox

  Shitet Xbox 360 ne gjendje shume te mire pa asnje defekt.Me xboxin vijn edhe: * Vet Xboxi * 2 Kontr

  Gjakovë 3 qershor 16:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ps4 slim 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 slim 1TB

  Shes sony playstation 4 slim 1TB me dy kontrollera.. 1 CD FIFA2018.. shum pak i perdorun si i ri 1 v

  Pejë 3 qershor 16:26
  350 €