• 0 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Gjendja 10/10 2 leva+fifa 15 Shitet per arsye mosperdorimi

  Fier 3 qershor 15:16
  280 Lek
 • 0 foto
  PS3 slim me qip / 12 loj / 1 gjojstik
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim me qip / 12 loj / 1 gjojstik

  Sony Playstation 3 slim me qip / 12 loj te instaluara / 1 gjojstik --------------------------------

  Prishtinë 3 qershor 14:29
  120 €
 • 0 foto
  CIP Lojera Update PS3 PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  CIP Lojera Update PS3 PS4

  Bejme Cdo lloj servisi per PS3 PS4...Lojera CIP UPDATE etj...per me teper na kontaktoni ose Follow n

  Tiranë 3 qershor 14:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GTA 5 Per PS3 pa CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  GTA 5 Per PS3 pa CIP

  GTA 5 Special edition Per PS3 pa CIP si dhe shum lojera te tjera

  Tiranë 3 qershor 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lojra ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps3

  The last of us + red dead redemption 30 mije leke te 2

  Vlorë 3 qershor 13:16
  30 Lek
 • 0 foto
  Shitet CD Gran Turismo 5 PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet CD Gran Turismo 5 PS3

  Shitet CD Gran Turismo 5 PS3

  Tiranë 3 qershor 13:16
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra

  Playstation 3 superslim 500gb+23 lojra Te instaluara Fifia 18,pes18,gta 5,god of war 3, etj 150 mije

  Vlorë 3 qershor 13:16
  150 Lek
 • 0 foto
  Xbox 360 500GB + Fifa 17 + Gta V
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 500GB + Fifa 17 + Gta V

  Shes Xbox 360 500GB 1 leve origjinale , Fifa 17 Origjinal,Gta V origjinal

  Tiranë 3 qershor 12:26
  70 €
 • 2 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  PS4

  Deqan 3 qershor 10:16
  150 €
 • 1 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  PS4

  Novoberdë 3 qershor 05:16
  150 €
 • 5 foto
  Sony Ps4 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Ps4 slim

  Shes soni ps4 slim gjendje te rregullt i ardhun nga zvicrra shum pak i perdorun Ka 2 gjestika +FIFA

  Gjakovë 2 qershor 22:28
  340 €
 • 0 foto
  shes xbox 360 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  shes xbox 360 slim

  shes xbox 360 slim ne gjendje sh te mire me dy leva. cmimi 5 000 leke te reja

  Tiranë 2 qershor 21:16
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Shes ps3 ne gjendje te rregullt ka 500Gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes ps3 ne gjendje te rregullt ka 500Gb

  Osht ne gjendje te rregullt me dy mbushes te gjostikave lojrat jan 13 lojra ,tekken6,gta5,kong fu pa

  Prishtinë 2 qershor 21:16
  150 €
 • 1 foto
  Shes sony 4 ne gjendje te rregullt 1 vjet garancio
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sony 4 ne gjendje te rregullt 1 vjet garancio

  Shes sony playstation 4 ne gjendje shum te mir i perdorur vetem 1 muaj edhe 11 muaj ka garancion me

  Prishtinë 2 qershor 20:17
  330 €
 • 0 foto
  ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3

  Shitet ps3 me cip dhe 3 leva orgjinale .ps3 eshte ne gjendje shume te mir dhe me lojra te inatalu.

  Tiranë 2 qershor 19:16
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Multi Tap per soni ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Multi Tap per soni ps2

  Shiten dy copa multi tap per soni playstation 2 ne gjendje te rregullt.

  Ferizaj 2 qershor 18:17
  10 €
 • 0 foto
  OKAZION PS4 GTA 5 E RE
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION PS4 GTA 5 E RE

  PS4 Gta 5 cd.E paperdorur fare.Menuja dhe titrat ne gjuhen italiane ndersa zerat ne anglisht.Cmimi 5

  Tiranë 2 qershor 16:17
  50 €
 • 0 foto
  Shiten 2 cd per playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 cd per playstation 3

  shes 2 cd per playstation 3 ASASINS`S CREED Edhe ASASSIN`S CREED 2 10 euro te 2jat

  Gjilan 2 qershor 16:17
  10 €
 • 0 foto
  Leva PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva PS4

  7 leva (2 te perdorura ) 65 mij lek nje leve e re (45 mij lek nje leve e perdorur )

  Kukës 2 qershor 16:16
  415.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTE ...PS4 Lojrat falas
  Lojra per PC / Videolojra

  OFERTE ...PS4 Lojrat falas

  ⏰Sistemi i PS4 duhet te jete der ne 5.05 👉Mesoni ti se shkarkoni dhe te instaloni vete te gjitha

  Tiranë 2 qershor 16:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe ps3

  Transformes 3 dhe watch dogs jan vetem njer te perdorur dhe shiten per arsye mos perdorimi cmimi I t

  Pogradec 2 qershor 15:26
  50 €
 • 5 foto
  Sony Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Ps4

  Shes soni PS 4 Slim me 2 gjestika + Cd fifa 2018

  Gjakovë 2 qershor 14:16
  350 €
 • 2 foto
  Shiten playstation 3 2 copa
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten playstation 3 2 copa

  Shiten playstation 3 2 copa ose boj ndrrim me playstation 4

  Gjilan 2 qershor 13:26
  150 €
 • 1 foto
  SHES TV KONKA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES TV KONKA

  Shes tv konka 6 muj I perdorun ne gjendje te rregullt ska asnje grrith I ri full hd

  Prishtinë 2 qershor 13:26
  110 €
 • 2 foto
  Sony PS4/PS4 Pro/PS4 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4/PS4 Pro/PS4 Slim

  New Pack, Fabrika e nënshkruar, me një vit garancie të drejtpërdrejtë në Apple, në dispozicion në di

  Shkodër 2 qershor 13:17
  250 €
 • 2 foto
  Xbox One X/Xbox One S/Xbox One
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox One X/Xbox One S/Xbox One

  New Pack, Fabrika e nënshkruar, me një vit garancie të drejtpërdrejtë në Apple, në dispozicion në di

  Shkodër 2 qershor 13:17
  250 €
 • 2 foto
  Xbox One X/Xbox One S/Xbox One
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox One X/Xbox One S/Xbox One

  New Pack, Fabrika e nënshkruar, me një vit garancie të drejtpërdrejtë në Apple, në dispozicion në di

  Prishtinë 2 qershor 13:16
  250 €
 • 2 foto
  Sony PS4 / PS4 Pro / PS4 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 / PS4 Pro / PS4 Slim

  New Pack, Fabrika e nënshkruar, me një vit garancie të drejtpërdrejtë në Apple, në dispozicion në di

  Prishtinë 2 qershor 13:16
  250 €
 • 0 foto
  ps4 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4 loja

  shtitet ose ndrohet far cry 5

  Prishtinë 2 qershor 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION PS3 135 mij Lek
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION PS3 135 mij Lek

  Shitet per arsye mosperdorimi 135 mij Lek te vjetra

  Lezhë 2 qershor 11:17
  13.500 Lek
 • 2 foto
  PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3

  Shitet ps3 me dy leva dhe 3 disqe

  Tiranë 2 qershor 10:16
  130 Lek
 • 3 foto
  3- CD PER XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  3- CD PER XBOX 360

  shes 3 cd lojrat per Xbox 360,,,,cd jane te reja krejt origjinale te ardhura nga gjermania 30 euro

  Pejë 2 qershor 09:17
  30 €
 • 1 foto
  Ps3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim

  Shum i mir , shum pak i perdorur 3 muaj , 2 kontrollera , nga gjermanija , 31 loj ma trejat

  Prishtinë 2 qershor 04:16
  120 €
 • 0 foto
  Shes sony ps 4 slim me dy joystick dhe 3 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sony ps 4 slim me dy joystick dhe 3 lojra

  Shes sony ps4 slim e perdorur 1 muaj

  Fushë Kosovë 2 qershor 01:16
  350 €
 • 0 foto
  PS4 pro 1TB + 10 Games
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 pro 1TB + 10 Games

  PS4 pro 1TB + 10 Games

  Durrës 2 qershor 01:16
  230 €
 • 0 foto
  Shitet ps2 me 10 lojra ne gjendje te rregullt
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps2 me 10 lojra ne gjendje te rregullt

  Shes ps2 ne gjendje te rregullt me chip me 1 joytstik me 10 lojra per ma shum nwiber +38649233743

  Gjilan 2 qershor 00:26
  25 €
 • 5 foto
  Shes xbox-in she ri i përdorur pa
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes xbox-in she ri i përdorur pa

  She's xbox-in është no gjendje të rregullt nuk ka defekt gjestik I ka me bateria ka Loja: fifa13,dri

  Gjilan 1 qershor 22:23
  80 €
 • 0 foto
  Sony playstation 3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3 slim

  Shitet sony ne gjendje te rregullt per me shum info kontakt +38345834544

  Prishtinë 1 qershor 22:18
  90 €
 • 2 foto
  Ps3 okazion
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 okazion

  Shitet PS3 1 muaj i perdorur(ose nderrohet m hoverboard ) ..Me dy leva origjinale..2 lojra falas(gta

  Pogradec 1 qershor 22:16
  150 Lek
 • 0 foto
  XBOX ONE 1 LEV + FIFA 18
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE 1 LEV + FIFA 18

  XBOX ONE 1 LEV + FIFA 18 Ne gjendje shume te mire

  Fier 1 qershor 20:29
  280 €
 • 3 foto
  Xbox 360 i ri pa asnje demtim
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 i ri pa asnje demtim

  Shitet xbox 360 i ri p asnje gervishtje i zi vjen bashke me 2 leva plus disney games dhe fusha per l

  Tiranë 1 qershor 20:16
  165 €
 • 0 foto
  XBOX ONE + FIFA 18
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE + FIFA 18

  XBOX ONE 1 lev dhe FIFA 18 Ne gjendje shume te mire.

  Fier 1 qershor 19:26
  270 €
 • 2 foto
  [ PS3 ] PlayStation 3 [ OKAZION ] +1 Leve Dhurate
  Lojra per PC / Videolojra

  [ PS3 ] PlayStation 3 [ OKAZION ] +1 Leve Dhurate

  -Shitet Playstation 3 [ SLIM ] OKAZION vetem 80ml. -1x Leve [CONSOLE] ORIGJINALE dhurate. -PS3 me ve

  Durrës 1 qershor 17:27
  8.000 Lek
 • 0 foto
  SHES CD LOJEN PER PS4 (E RE)
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES CD LOJEN PER PS4 (E RE)

  SHES LOJEN DESTINY 2 E RE NE KESE. ÇMIMI I FUNDIT 20€. KONTAKT EDHE NE VIBER. +37744597300

  Prishtinë 1 qershor 17:26
  20 €
 • 0 foto
  Shitet PS3 me chip dhee me lojra online
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 me chip dhee me lojra online

  Shitet PS3 me chip i mbushur me lojra te cilat luhen online pa problem . Shoqerohet me fishat perka

  Durrës 1 qershor 17:16
  150 €
 • 1 foto
  Bejme PS3 Me Chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bejme PS3 Me Chip

  Bejme PS3 me cip te llojit slim dhe fat32 . I programuar per te luajtur online pa problem . Dhe gara

  Durrës 1 qershor 16:16
  30 €
 • 1 foto
  Bejme PS3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bejme PS3 me chip

  Bejem PS3 me chip te llojit Slim dhe Fat32 Me lojra fe cilat luhen online pa problem .

  Durrës 1 qershor 16:16
  30 €
 • 3 foto
  Play Station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Play Station 3

  PS3 (250MB)me nji kontroller. Me 12 Loja.

  Ferizaj 1 qershor 14:17
  150 €
 • 0 foto
  sony playstation 3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  sony playstation 3 slim

  sony osht me qip dy joysticks original i ri pa gritha

  Prishtinë 1 qershor 12:26
  180 €
 • 0 foto
  shes xbox 360 500 gb me 2 leva 5 lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  shes xbox 360 500 gb me 2 leva 5 lojra.

  Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 1 qershor 11:28
  170 €