Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Shitet Controller per Playstation 4

  Shitet Controller per Playstation 4

  Shes controllerin per Ps4,arsyeja mos perdorimit eshte ne gjendje tmir dhe punon ne rregull ndrrim nuk baj Ju flm

  30 €
  Prishtinë
  9 janar 23:28
 • Ps3 me controller dhe 2 cd

  Ps3 me controller dhe 2 cd

  Shes Ps3 se bashku me 2 controllers(1 original) dhe cd original (pes2013 dhe gta 5). Ps3 vjen nga Zvicrra eshte ne gjendje shume te mire nuk ka pas ndonjeher problem.

  230 €
  Suharekë
  9 janar 23:20
 • Ps3+2 leva+ 32 lojra origjinale

  Ps3+2 leva+ 32 lojra origjinale

  Shitet ps3 me 2 leva dhe 32 lojra origjinale ne gjendje perfekte.

  35.000 Lek
  Sarandë
  9 janar 22:26
 • Lojra per PS 4 dhe PS 4 Gjustik

  Lojra per PS 4 dhe PS 4 Gjustik

  1)Gjystiki per P 4 20 euro 2)Metal Gear Solid V 15 euro 3)The Last of Us 15 euro 4)Assassins Black Flag 15 euro 5)Fifa 14 10 euro 6)Fifa 15 15 euro Te gjitha Komplet : 80 euro Kontakto

  10 €
  Pejë
  9 janar 21:28
 • Lojra per PS 3

  Lojra per PS 3

  Shes te gjitha Komplet 9 copa 55 euro

  50 €
  Pejë
  9 janar 21:27
 • Call of duty: Advance - PS4 GAME

  Call of duty: Advance - PS4 GAME

  Shitet loja ne gjendje te rregullt e importuar nga Amerika. Loja esht Action dhe mund te luhet edhe 2 persona. Kontaktoni edhe ne Viber.

  19 €
  Prizren
  9 janar 20:26
 • Sly Cooper: Thieves in Time (PS Vita)

  Sly Cooper: Thieves in Time (PS Vita)

  Loja Sly Cooper per PS Vita , shitet apo ndrohet me ndoni loj tjeter

  20 €
  Prishtinë
  9 janar 20:26
 • Pleystation 3

  Pleystation 3

  Shitet ps3 me 6 lojra te fundit me fifa 2017 pes 2017 gta5 blur call of duty ops2 dhe pes 2013 me pachet e 2017 ps3 esht 160 gigabajt dhe esht i perdoru ne shtepi shitet per arsye se do mar nje ps4

  250 Lek
  Durrës
  9 janar 20:16
 • Blej sony playstation 3 me multiman

  Blej sony playstation 3 me multiman

  Blej sony playstation 3 me multiman, e paguaj deri ne 100 euro me 2 joysticka

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  9 janar 19:29
 • PS4 500GB ME 5 LOJRA ORIGJINALE

  PS4 500GB ME 5 LOJRA ORIGJINALE

  PS4 500GB ME 5 LOJRA ORIGJINALE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ESHTE I ARDHUR NGA AMERIKA. KONTAKTI VETEM ME SMS OSE WHATSAPP CMIMI I PADISKUTUESHEM

  310 €
  Tiranë
  9 janar 19:18
 • x box 360

  x box 360

  x box 360 ne gjendje te rregull plus 20 cd orgjinale

  300 €
  Mitrovicë
  9 janar 18:26
 • PS2 punon shume mire

  PS2 punon shume mire

  Shes PS2 ne gjendje te mire. PS2 vjen me te gjithe pjeset e nevojshme, punon me krejt lojrat. Edhe loja Need For Speed UNDERGROUND origjinale. Viber: +37744444361

  30 €
  Ferizaj
  9 janar 18:16
 • Play Station 3

  Play Station 3

  Shitet ose ndrrohet me laptop sony playstation 3. original vjen me GTA 5 dhe Fifa 15 original. Pranon vetem cd original. Eshte pa gjystik. +37744341738 viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 17:16
 • Shitet PS3

  Shitet PS3

  Shitet PS3 Multi man 80GB me 4 lojra te instaluara GTA V, Pes2013, Blur, CALL OF DUTY Sony vjen me 2 kontrollera, 1 HDMI, 1 USB Kabllo ne gjendje krejtsisht te rregullt.

  160 €
  Prizren
  9 janar 17:16
 • Nintendo wii me +50 loj ne hdd 160gb

  Nintendo wii me +50 loj ne hdd 160gb

  Shitet nintendo wii i cili ka mbi 50 loj ne harddisk te instaluara vjen me ni gjojstik me nunchuck dhe me ni gjojstik me kabull (gjojstiku me kabell bon ne lojen mario kart), i ka te gjitha pajisjet s

  110 €
  Pejë
  9 janar 16:17
 • Brand new PS4 500GB

  Brand new PS4 500GB

  Scooters Available also CONTACT e-mail : [email protected] CONTACT SKYPE::: [email protected] WHATSAPP::::::::::::: +971554986828

  200 €
  Gjakovë
  9 janar 16:16
 • PLAYSTATION 3 + 2 COPA PLAYSTATION 2

  PLAYSTATION 3 + 2 COPA PLAYSTATION 2

  shiten nje playstation 3 pa xhostik dhe dy playstation 2 me 8 loja chip usb 16 giga 4 xhostika. dhe 2 multitap pjesa per 4 veta. 8 xhostika ps 2 . info 049856804 nese ska qasje ne wiber +38649856804

  125 €
  Prishtinë
  9 janar 16:16
 • Nintendo Wii Ne Shitje

  Nintendo Wii Ne Shitje

  Nintendoja Wii ka fishe HDMI , nintendoja ka edhe dy lojra WII SPORTS,WII SPORTS RESORTS ne disqe ka lojra si ; basketbool, pingpong, me shpata ,me avion , me serf,me boks , tenis , golf , bowling,me

  85 €
  Tiranë
  9 janar 16:16
 • Lojera per Xbox 360

  Lojera per Xbox 360

  Shes keto lojera origjinal per Xbox 360 Mass Effect - 5€ Red Faction: Armagedon - 5€ WWE SmackDown vs. Raw 2008 - 5€ Crysis 3 - 10€ Final Fantasy XII-2 - 5€ Far Cry 2 - 5€ Minecraft - 10€ F1 2011 - 5

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 15:31
 • Sony Playstation 4 500GB Console Multicolor

  Sony Playstation 4 500GB Console Multicolor

  Promo Kompania për Vitin e Ri 2017 është në dhe blerësit e interesuar duhet të kontaktojnë me direkt nga Whatsapp për Rezervimet. Whatsapp: - + 27814150248 Viber Chat: +919912729533

  200 €
  Prizren
  9 janar 15:28
 • Sony Playstation 4 500GB Console Multicolor

  Sony Playstation 4 500GB Console Multicolor

  Promo Kompania për Vitin e Ri 2017 është në dhe blerësit e interesuar duhet të kontaktojnë me direkt nga Whatsapp për Rezervimet. Whatsapp: - + 27814150248 Viber Chat: +919912729533

  200 €
  Prishtinë
  9 janar 15:28
 • Ndërroj Fifa17  nje jave e perdorurë me Pes17

  Ndërroj Fifa17 nje jave e perdorurë me Pes17

  Ndërroj Fifa17 nje jave e perdorurë me Pes17 Cd-ja eshte mjafte e re

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 15:16
 • Sonyplaystation 3 slim 320 GB

  Sonyplaystation 3 slim 320 GB

  Sonyplaystation 3 slim 320 GB Me gjestik kabllot percijellse dhe 3 lojra gratis sony ësht po thuajse i ri ka dy lloje ngjyrave i bardh dhe i zi

  Me Marrveshje
  Pejë
  9 janar 15:16
 • Ram memory edhe bateria per dorza t playstation 3

  Ram memory edhe bateria per dorza t playstation 3

  Shes 3 ram memorje njana i ga 2 giga njana 1 edhe tjetra i ka 1 Edhe shes dy bateria per gjuestik t playstation 3

  7 €
  Ferizaj
  9 janar 15:16
 • Soni 2

  Soni 2

  Shes soni 2 ne gjendje perfekte esht pak I perdorur as nuk bllokohet as sen ka dy gjostika ka kabllat e nevojshme te gjitha per me shum me kontakoni ne numrin e telit por edhe viber ±37745475186

  40 €
  Prishtinë
  9 janar 14:19
 • Xbox 360 60gb ne shitje

  Xbox 360 60gb ne shitje

  Xbox 360 60gb ne shitje , punon ne rregull si dhe ka lt3.0 qe do t'thot se munet me punu me lojra falco. Perveq lojrave qe shihni ne foto permban edhe lojra tjera si dirt3 ,far cry 2 , 3 , etj Ka dy k

  100 €
  Pejë
  9 janar 14:19
 • Play Station 3

  Play Station 3

  kliko për të zmadhuar OKAZION!!! SHITET AKTIVITETI PLAYSTATION 3 prej 3 vite e gjysem ne treg, me te gjitha pajisjet, 8 televizora 42 polsh, 8 playstation 3, 25 leva. Me sisitem ajrimi, 2 kondicione

  500.000 Lek
  Tiranë
  9 janar 14:16
 • Lojra ps3

  Lojra ps3

  Kontakti viber: +4369910502912

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 13:19
 • Lojra ps3

  Lojra ps3

  Kontakti viber: +4369910502912

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 13:18
 • Lojra ps3

  Lojra ps3

  Kontakti viber: +4369910502912

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 13:17
 • Portable Sony PlayStation

  Portable Sony PlayStation

  Promo Kompania për X-Mas është në dhe blerësit e interesuar kontaktoni me direkt nga duhet Whatsapp për Rezervimet. BLINI 2 GET FREE 1 Me Dërgesë falas. Blej Apple iPhone fundit 7 si dhe nga kompania

  180 €
  Prizren
  9 janar 12:26
 • Shitet Play Station 2

  Shitet Play Station 2

  Shitet Play Station 2, me çip dhe shume disqe me lojra te perfshira, ne gjendje shume te mire me 2levat origjinale. Cmimi 60 euro. Tel:069 35 99 998

  60 €
  Tiranë
  9 janar 12:26
 • Kinect per XBOX ONE

  Kinect per XBOX ONE

  Ne gjendje te rregullt. Vetem per modelin e ri te xbox. Nuk ben per xbox 360. Kontakt edhe viber.

  110 €
  Prishtinë
  9 janar 12:18
 • Brand New PS4 500GB

  Brand New PS4 500GB

  scooters also available CONTACT e-mail : [email protected] CONTACT SKYPE::: [email protected] WHATSAPP::::::::::::: +971554986828

  200 €
  Fushë Kosovë
  9 janar 12:16
 • Brand new PS4 500GB

  Brand new PS4 500GB

  CONTACT e-mail : [email protected] CONTACT SKYPE::: [email protected] WHATSAPP::::::::::::: +971554986828

  200 €
  Podujevë
  9 janar 11:18
 • PS4 PRO Supercharged Console (Can Deliver)

  PS4 PRO Supercharged Console (Can Deliver)

  Playstation 4 Pro Supercharged Console 1000GB Hard Drive (Biggest You Can Get) Brand New Used Once Double The Power Of A Regular PS4 Retailing Everywhere At 349.99+ Fully Boxed

  200 €
  Fushë Kosovë
  9 janar 11:17
 • PS2 ne gjendje perfekte

  PS2 ne gjendje perfekte

  Shitet ps2 slim gjendje perfekte shume e mbajtur original I blere ne greqi para 4 viteve.Shoqerohet me 3 CD origjinale dhe nje leve super si e re+ fishat perkatese.Ps2 nuk ka cip por mund ti vendoset

  50 Lek
  Pogradec
  9 janar 09:26
 • PS2 slim gjendje perfekte

  PS2 slim gjendje perfekte

  Shitet ps2 slim gjendje perfekte shume e mbajtur original I blere ne greqi para 4 viteve.Shoqerohet me 3 CD origjinale dhe nje leve super si e re+ fishat perkatese.Ps2 nuk ka cip por mund ti vendoset

  50 Lek
  Pogradec
  9 janar 08:26
 • Playstation 3 ME CHIP 250 gb full me lojra !!!!!!!

  Playstation 3 ME CHIP 250 gb full me lojra !!!!!!!

  Shitet ps3 me chip , hdd 250 gb , me 1 doreze . pes 2013 dhe call of duty 1/2 disponojne update perkatesisht sezoni 2016-17 pes 2013 dhe pistat e te dy call of duty .

  26.000 Lek
  Tiranë
  8 janar 22:16
 • nintendo Wii me hdd te jashtem 250gb plot me lojra

  nintendo Wii me hdd te jashtem 250gb plot me lojra

  nintendo Wii e modifikuar me hdd te jashtem 250gb plot me lojra te instaluara. nje doreze motion sensore . bashkangjitur dhe aksesoret plotesues .

  17.000 Lek
  Tiranë
  8 janar 22:16
 • Playsation 3 slim 250 gb ME CHIP !!!!!!

  Playsation 3 slim 250 gb ME CHIP !!!!!!

  shitet playsation 3 slim me chip 250 gb hdd dhe nje doreze. Nder te tjera , loja pes 2013 eshte e updatuar me seszonin 2016-17, ndersa call of duty 1/2 diponojn pistat e plota .

  26.000 Lek
  Tiranë
  8 janar 22:16
 • Shes PS2 urgjent

  Shes PS2 urgjent

  Shitet urgjent ka 2 gjystika... Ka pes 2015.. Qmimi i padiskutueshem..

  25 €
  Prishtinë
  8 janar 21:16
 • Shitet playstation 3, cmimi 160 euro

  Shitet playstation 3, cmimi 160 euro

  Playstation 3 eshte ne gjendje te rregullt.Posedon 2 joystick.Me kete cmim(160 euro) pershihen te gjitha lojerat qe mund ti shihni ne foto.Disa prej lojerave jane:Fifa 16,Far cry 4,gta 5,watch dogs et

  160 €
  Gjilan
  8 janar 18:26
 • Youtube account

  Youtube account

  Shes youtube account me 335 subscribers dhe videoja me klikime mas shumti i ka 135k=mi viewsa qmimi esht 10 ero ju mund te konktaktoni vetem ne biber numri esht +1 267 527 2603

  10 €
  Ferizaj
  8 janar 17:29
 • Shitet play station 3 me 8 loja origjinale dhe 2 l

  Shitet play station 3 me 8 loja origjinale dhe 2 l

  Shitet play station 3 me 8 loja origjinale dhe 2 leva Cmimi i diskutushem te interesuarit tme kontaktojne ne whatsap 0685700193

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 janar 17:16
 • Ps3

  Ps3

  Shes sony playstation 3 ne gjendje shum te mir osht me 2 gjystik origjinalme kabllon per mbushes dhe me gjitha kabllot e nevojshme.Ps3 ka keto lojra:gta5,call of duty:modern warfare dhe te tjera.Mund

  200 €
  Ferizaj
  8 janar 16:35
 • Call of duty advanced warfare cd ps4

  Call of duty advanced warfare cd ps4

  Shes call of dutu advanced warfare per ps4 20euro loja eshte ne gjendje perfekte, mund te me kontaktoni edhe ne viber. Bejj nderrim edhe me loja tjera per ps4

  20 €
  Prishtinë
  8 janar 16:35
 • Shes Xbox 360 live me marrveshje

  Shes Xbox 360 live me marrveshje

  Xbox 360 live ,240GB me 2 gjystika

  Me Marrveshje
  Pejë
  8 janar 16:32
 • Soni 2

  Soni 2

  Soni eshte nga Anglia. Ka te gjitha pajisjet dhe nje kontroller(gjojstik) Soni nuk ka loja sepse mu kane grrithur. Qmimi eshte i diskutueshem

  20 €
  Prishtinë
  8 janar 16:31
 • SonyPlaystation3

  SonyPlaystation3

  Shes SonyPlaystation3 ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet

  150 €
  Ferizaj
  8 janar 16:29