Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Ps4

  Ps4

  Shes playstation4 500Gb me dy gjëstika e ardhun nga zvicrra shum pak e perdort nr contact VIBER +41766020709

  280 €
  Prishtinë
  11 prill 13:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Shes playstation4 / 500gb me dy gjestika e ardhun nga zvicrra shum pak e perdort nr contac nVIBER +41766020709

  280 €
  Prishtinë
  11 prill 13:16
 • LG-G3

  LG-G3

  Lg g3 osht ne gjendje shum te mir i pari pronar osht i perdorun 2 vjet 2015 i bler 32 gb 3 ram nr tel 044253873

  130 €
  Mitrovicë
  11 prill 12:16
 • PS3 chip e3 flasher per te gjith modelet

  PS3 chip e3 flasher per te gjith modelet

  bejm ps3 me chip me e3 flasher per te gjitha modelet hedhim lojra

  30 Lek
  Elbasan
  11 prill 10:18
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Prizren
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Prishtinë
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Pejë
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Mitrovicë
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Malisheve
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Malisheve
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Lipjan
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Zveçan
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Zubin Botok
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Vushtrri
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Viti
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Shtime
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Skënderaj
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Rahovec
  11 prill 04:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Gjakovë
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Fushë Kosovë
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Ferizaj
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Gllogoc
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Gllogoc
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Leposaviq
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Klinë
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Kaçanik
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Obiliq
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Gjilan
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Gjilan
  11 prill 03:26
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Istog
  11 prill 03:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Podujevë
  11 prill 03:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Podujevë
  11 prill 03:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Dragash
  11 prill 03:16
 • Playstation 4

  Playstation 4

  Playstation 4 Whatsapp:+2348114003196

  100 €
  Kamenicë
  11 prill 03:16
 • Battlefield 1 PS4

  Battlefield 1 PS4

  Battlefield 1 50€ ose ndrrim me lojra qe kan dalur kohet e fundit Black ops 3 30 ose ndrrim

  50 €
  Prishtinë
  11 prill 01:16
 • Black ops 3

  Black ops 3

  Shitet ose nderrohet

  30 €
  Prishtinë
  11 prill 01:16
 • Ps3 slim 320 gb

  Ps3 slim 320 gb

  Shitet urgjend, Sony osht ne gjendje teper tmir i pari pronar arsyeja e shitjes po du me ble ps4 per me shum nr sum bon ama ne watssap ose viber .

  100 €
  Mitrovicë
  10 prill 23:16
 • PS3

  PS3

  SHES NJE PS3 SLIM ME CIP ME NJE DOREZE ORIGJINALE HARDISK 120 GB.Lojra( PES13,PES17,BLUR,GTA) 150 MIJE LEKE

  150 Lek
  Elbasan
  10 prill 22:17
 • boks pikado fabi bilardo rrakitaqki xhiboks

  boks pikado fabi bilardo rrakitaqki xhiboks

  shitet

  3.200 €
  Mitrovicë
  10 prill 22:16
 • xbox360 Model i ri

  xbox360 Model i ri

  Shitet apo nderrohet me naj celular xbox360 model i ri shum i mir dhe i ri siq po shifet me kto specifika 250giga 19cd asht hdd ne gjendje te rregullt i ri kontakto ne viber +38649132208

  150 €
  Suharekë
  10 prill 22:16
 • Playstation 3 me 4 Leva + Lojra

  Playstation 3 me 4 Leva + Lojra

  Shitet Playstation 3 i perdorur me 4 leva te reja te pa perdorura. Shitet se bashku me lojrat.

  40.000 Lek
  Tiranë
  10 prill 21:16
 • PS4 Virtual Reality Headset + Playstation Move

  PS4 Virtual Reality Headset + Playstation Move

  Playstation 4 VR Headset se bashku me Playstation Move dhe Kamera te gjitha te perfshira ne cmim. Pajisjet jan ne gjendje te shkelqyer shume pak te perdorura.

  65.000 Lek
  Tiranë
  10 prill 20:26
 • SHITET PLAYSTATION 4 ME DY LEVA + LOJE

  SHITET PLAYSTATION 4 ME DY LEVA + LOJE

  Shitet Playstation 4 (500 giga) me dy leva fare pak i perdorur ne gjendje perfekte. Shitet se bashku me nje loje (PES 2017)

  42.000 Lek
  Tiranë
  10 prill 20:16
 • PLAYSTATION 4 (SLIM) ME DY LEVA + LOJE

  PLAYSTATION 4 (SLIM) ME DY LEVA + LOJE

  Shitet Playstation 4 Slim (1 Terabyte) me dy leva shum pak i perdorur pothuajse i ri. Shitet se bashku me 1 loje (Uncharted 4)

  50.000 Lek
  Tiranë
  10 prill 20:16
 • NBA 2K16 per PS4 SHITET URGJENT 15 EURO

  NBA 2K16 per PS4 SHITET URGJENT 15 EURO

  loja eshte ne gjendje perfekte dhe shitet urgjentisht 15 euro

  15 €
  Prishtinë
  10 prill 19:29
 • NBA 2K 16 per PS4 shitet URGJENTISHT 15 EURO

  NBA 2K 16 per PS4 shitet URGJENTISHT 15 EURO

  loja eshte ne gjendje perfekte dhe shitet urgjentisht 15 euro

  15 €
  Prishtinë
  10 prill 19:29
 • SALLE PLEYSTATION 3

  SALLE PLEYSTATION 3

  shiten 3 komplete me pleystation3 salle permban 3 televiozre 42 polc lg full hd 3 krevate lekure os3 3 kolltuqe 3 ps3 me lojrat me te fundit te instaluara si pes 2013 fifa 2017n gta5 call of duty bla

  Me Marrveshje
  Durrës
  10 prill 19:26
 • Sony playstation4

  Sony playstation4

  Shitet playstation 4 me dy gjëstika +cd fifa2016 nr telefonit 044210426 ose viber +41766020709

  350 €
  Prishtinë
  10 prill 19:26
 • CONTROLLER PER XBOX 360

  CONTROLLER PER XBOX 360

  NE GJENDJE TE SHKELQYER SHUME PAK E PERDORUR NR I TEL 069 449 10 70 OKAZION

  2.000 Lek
  Tiranë
  10 prill 17:19