Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 12 cd per PlayStation 3

  12 cd per PlayStation 3

  Shes 12 cd per PlayStation 3 cmimi per tgjitha cd 60 euro. Shiqoj fotot. Info 049856804 dhe viber + 38649856804

  60 €
  Prishtinë
  8 shkurt 16:43
 • Shitet Bioshock Infinite per Xbox 360!!!

  Shitet Bioshock Infinite per Xbox 360!!!

  Shitet Bioshock Infinite per Xbox 360 osht shum e rujtur e kum ble 80€ po pe shes ma lir tash.osht origjinal. Un ne shes edhe Xboxin po me qmim ma tmadh.Gjonat qe is shes une jane;Xbox 360, Playstatio

  38 €
  Kaçanik
  8 shkurt 16:21
 • Sony PlayStation 4 Pro PS4 Pro 1TB Console

  Sony PlayStation 4 Pro PS4 Pro 1TB Console

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  250 €
  Gllogoc
  8 shkurt 15:29
 • Pikado magic

  Pikado magic

  Shes pikado magic

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 shkurt 15:29
 • Sony PlayStation 4 Pro PS4 Pro 1TB Console BRAND N

  Sony PlayStation 4 Pro PS4 Pro 1TB Console BRAND N

  Asalamwalaikum brothers and sisters !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON'T MISS HOT SALES!!! Whatsapp::+2348164226637 Brand new Apple Iphone 7 & 7Plus New Self Balancing 2 Whee

  300 €
  Gjilan
  8 shkurt 15:16
 • 1 TB PLAYSTATION 4 PRO

  1 TB PLAYSTATION 4 PRO

  WhatsApp: +1 862 212 6429 Playstation 4 Pro 2 Controllers 5 Games Of Your Choice Free Cost .......$250 USD Including the Sending Fee. Playstation 4 cost.....$199 Dollars

  190 €
  Ferizaj
  8 shkurt 15:16
 • PS4 cd

  PS4 cd

  shiten ps4 cd prej 15 ero deri 25

  15 €
  Ferizaj
  8 shkurt 14:36
 • Sony 3sh ( urgjent

  Sony 3sh ( urgjent

  Shitet sony 3sh urgjent , e ka nje dorze eshte ne gjendje te rregullt.

  90 €
  Shtime
  8 shkurt 14:27
 • Sony Playstation4 pro 1TB with 22 Games

  Sony Playstation4 pro 1TB with 22 Games

  Asalamwalaikum brothers and sisters !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON'T MISS HOT SALES!!! Whatsapp::+2348164226637 Brand new Apple Iphone 7 & 7Plus New Self Balancing 2 Whee

  300 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 14:26
 • SHITET PS3

  SHITET PS3

  Shitet ps3-shi i perdorur në gjendje të rregullt. Vjen me 1x joystick, 1x hdmi cable 1x mbushës për joystick 1x power supply cable dhe 14 cd-ja Cd-jat janë -Red dead Redemption -Gran Turismo 5 -Midni

  150 €
  Prishtinë
  8 shkurt 14:16
 • Shitet Xbox 360 2controller +30Videolojera

  Shitet Xbox 360 2controller +30Videolojera

  Shitet Xbox 360 2controller 30videolojera HDMI xbox esht gjithcka ne rregull nuk ka ndonje problem.

  220 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 14:16
 • SHITEN 44 CD PËR PS3-LIRË

  SHITEN 44 CD PËR PS3-LIRË

  SHITEN 44 CD TË NDRYSHME PËR PS3 180 EURO VETËM KOMPLET SUPER QMIM NUK SHITEN NDAMAS ME QMIM TË SHUMICËS TEL:044/940075 VIBER +37744940075

  180 €
  Prishtinë
  8 shkurt 13:18
 • SonyPlaystation 4  350€

  SonyPlaystation 4 350€

  Shitet SonyPlaystation 4 me 2 dorza(gjystik) Qmimi fundit 350€

  350 €
  Ferizaj
  8 shkurt 12:16
 • Shes sony ps2

  Shes sony ps2

  shes sony ps2 pa kablla pa gjostika veq konzollata e ps2 punon o ngjendje trregullt krejt nviber +38649347470

  5 €
  Prishtinë
  8 shkurt 11:16
 • Ps3 me lojra te instaluara

  Ps3 me lojra te instaluara

  Shitet ps3 fat hardisk 160gb me 8 lojra te instaluara bashke me nje doreze origjinale

  100 €
  Durrës
  8 shkurt 08:16
 • PS3 500Gb ne gjendje shume te mire .

  PS3 500Gb ne gjendje shume te mire .

  Shitet me nje doreze 2 lojra dhe shume lojra te instaluara per nje cmim shume te lire .

  155 €
  Tiranë
  8 shkurt 01:16
 • Shes X-BOX

  Shes X-BOX

  Shes X-BOX , Ne Gjendje Te Rregullt, me 3CD (Cedea) , ka 2 Dorza, qmimi i diskutueshëm.

  40 €
  Viti
  7 shkurt 23:17
 • xbox 360 shum pak i perdorur

  xbox 360 shum pak i perdorur

  xbox 360 pa qip me 1 joystick

  75 €
  Prishtinë
  7 shkurt 23:16
 • Call of Duty Black Ops 3 PS4 shitet/ndrrim

  Call of Duty Black Ops 3 PS4 shitet/ndrrim

  Shes lojen Black Ops 3 per PS4 ose e ndrroj me Uncharted 4 ose me naj njo tjeter.

  30 €
  Prishtinë
  7 shkurt 22:17
 • Shitet Kontrolleri i PS4 i ardhur nga zvicrra

  Shitet Kontrolleri i PS4 i ardhur nga zvicrra

  Shitet Kontrolleri i PS4 i ardhur nga zvicrra si i ri eshte i ruajtur per me shume info kontakto :045457831 viber: +37745457831

  50 €
  Gjilan
  7 shkurt 22:16
 • soni 2

  soni 2

  SHitet ështi i perdorur vetem 1 here ndrohet me PSP viberi +38649582533

  55 €
  Pejë
  7 shkurt 21:28
 • Gjystik sony 2 edhe kabell qe lidhen 4 persona

  Gjystik sony 2 edhe kabell qe lidhen 4 persona

  Shes ni gjystik sony 2 edhe kabllen qe lidhen 4 persona mashum kontakt edhe viber +38649620667.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shkurt 21:17
 • DOREZA PS3

  DOREZA PS3

  per arsye mosperdorimi shes dorezat orgjinale per ps3 cmimi esht i padiskutuar flm

  30 Lek
  Kavajë
  7 shkurt 21:16
 • Shes xbox 360(me qip)

  Shes xbox 360(me qip)

  Shes xbox 360 ne gjendje te perkryer. Xbox 360 vjen me keto pajisje : 60 gb Hard disk 2 joysticks 1 tv dirigjues 4 bateri rimbushese dhe 15 lojera gratis Pres bleres serioz.

  125 €
  Prishtinë
  7 shkurt 20:29
 • Shes cd per xbox360 me chip

  Shes cd per xbox360 me chip

  Lojerat jane te perdorura por ne gjendje tperkryer Qmimet jane si ne vijim: 1.Far Cry 4 4.50€ 2.Fifa 16 4€ 3.Call of Duty Advanced Warfare 6€ 4.Call of Duty Ghosts 5€ 5.Max payne 5€ 6.Assasins Creed

  4 €
  Prishtinë
  7 shkurt 20:27
 • Nderroj 2 ps2 me disqe nje ore nje telefon me ps3

  Nderroj 2 ps2 me disqe nje ore nje telefon me ps3

  Nderroj 2 ps2 origjinal me 6 disqe origjinale si pes13 .urban chaos....prince of persia...fifa 2009...dragon ball 3 bunfokaichi...dinasty warriors......kam2 leva qe punojne mire....1 karte memorje dhe

  Me Marrveshje
  Tiranë
  7 shkurt 20:26
 • Cd per psp dhe adapter qant+bateri

  Cd per psp dhe adapter qant+bateri

  Punojn shume mire jan te ardhura prej gjermanis etj. Nese doni te telefononi prej ores 1:30 jam i lire

  50 €
  Lipjan
  7 shkurt 20:17
 • Shiten 15 disqe me lojra per pc

  Shiten 15 disqe me lojra per pc

  Shiten 15 disqe me lojra ne gjendje te mire jo origjinale lojrat jane bler te albagame . Ju lutem me merni vetem pas ores 3 e gjys. Me shkruani vetem ne whatsapp. Flm

  2.000 Lek
  Tiranë
  7 shkurt 20:16
 • shitet PS3 boj edhe ndrrim

  shitet PS3 boj edhe ndrrim

  Shitet ps3 ne gjendje shum te mir boj edhe ndrrim me canon

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  7 shkurt 19:31
 • Shes Lojera(UMD) per PSP

  Shes Lojera(UMD) per PSP

  Shiten lojerat UMD per PSP -Smack down vs raw 2006 (5€) -Prince of Persia Revelations (5€) Jane ne gjendje perfekte fare pak te perdorura

  10 €
  Prishtinë
  7 shkurt 19:31
 • Batman: Arkham Knight Edicion Special PS4 AUS PAL

  Batman: Arkham Knight Edicion Special PS4 AUS PAL

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  300 €
  Obiliq
  7 shkurt 19:30
 • Batman: Arkham Origins Collector's 3D Metal Pack

  Batman: Arkham Origins Collector's 3D Metal Pack

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  300 €
  Fushë Kosovë
  7 shkurt 19:30
 • PS4 Batman Arkham Knight Steelbook w/slipcover

  PS4 Batman Arkham Knight Steelbook w/slipcover

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  280 €
  Gjakovë
  7 shkurt 19:30
 • Batman Arkham Knight Limited Edition Sealed NEW PS

  Batman Arkham Knight Limited Edition Sealed NEW PS

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  250 €
  Leposaviq
  7 shkurt 19:30
 • Sony PS3 me Mulltiman 20 lojna dy kontrollera

  Sony PS3 me Mulltiman 20 lojna dy kontrollera

  Sony PS3 me Mulltiman 20 lojna te instalune nga 2 kontrollera, i kan. shiten 4 cop. komplet .

  160 €
  Gjakovë
  7 shkurt 19:26
 • Ps3 super slim

  Ps3 super slim

  Shitet ps3 super slim +qip 5 loja Gta 5 Callofduty 3 black Pes 2017 Fifa 2017 Blur 2017 Grand turismo 6 Ndrrim. Edhee me telefon

  140 €
  Gjilan
  7 shkurt 19:26
 • 500GB PlayStation 4 - Grand Theft Auto V Black

  500GB PlayStation 4 - Grand Theft Auto V Black

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  270 €
  Obiliq
  7 shkurt 19:18
 • 4 Console Sony Playstation 500gb Ps4 Black Edition

  4 Console Sony Playstation 500gb Ps4 Black Edition

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  250 €
  Fushë Kosovë
  7 shkurt 19:18
 • Sony PlayStation 4 Slim PAL 500GB HDD PS4

  Sony PlayStation 4 Slim PAL 500GB HDD PS4

  WhatApp Chat Vetëm :: +972543872076 E-mail: [email protected] WebSite :: http: WebSite :: http://www.genpa.com.tr Markë të re pro PS4 në kuti dhe nuk është përdorur më parë me Apple iPhone 6 dhe 6

  270 €
  Klinë
  7 shkurt 19:18
 • ps 3

  ps 3

  Pls 3 me dy dorza e ka cd orgjinal te Fifa 2014 plus edhe cd orgjinal te Call of Duty kontakto ne wiber +37745519955

  150 €
  Kaçanik
  7 shkurt 18:29
 • Sony Playstation 3

  Sony Playstation 3

  Sony 3 Slim Është i ri dhe në gjendje të rregullt. Nuk i mungon asnjë paisje. Të interesuarit mund të kontaktojnë në këtë numër telefoni: +3864370506 & Viber.

  120 €
  Prishtinë
  7 shkurt 18:27
 • X box 360 me qip lt3.0 ose e nderroj me PS3 me qip

  X box 360 me qip lt3.0 ose e nderroj me PS3 me qip

  She's X box 360 punon pa problem shkaku qe pe shes se sdi me perdor e po kerkoj soni 3 e ka edhe fuzen qe e ftof I pranon lojat fallc call of duty vjen me to

  110 €
  Prishtinë
  7 shkurt 18:17
 • Sony PlayStation2

  Sony PlayStation2

  Shes Sony PlayStation2 ne gjendje prefekte.Sony ka 6 CD dy gjostika kabllat qe i nevojiten MoryCards.Shpejtoni se ia vlen.!

  80 €
  Pejë
  7 shkurt 18:16
 • GTA 5 dhe blackops 2

  GTA 5 dhe blackops 2

  Pak te perdorur por punojn shum mir. Gta5-25€ Black ops2-20€

  25 €
  Pejë
  7 shkurt 17:26
 • Ps3 me cip .. 250gb

  Ps3 me cip .. 250gb

  Ps3 me cip .. hard disk 250gb .. 9 lojra te instaluara .. 2 doreza origjinale

  26.000 Lek
  Tiranë
  7 shkurt 17:18
 • Black ops 3

  Black ops 3

  Nuk eshte perdor shum as nje jav mund punon shum mir

  30 €
  Pejë
  7 shkurt 17:16
 • Xbox 360 Kinect

  Xbox 360 Kinect

  Xbox 360 me kinect. Dy leva. 10+ lojra. Gjithashtu kemi dhe lojra per kinectin. 20000( cmim i diskutueshem) Kontakt: 0696118688

  20.000 Lek
  Tiranë
  7 shkurt 16:27
 • PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB

  PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB

  PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB WhatsApp: +1 862 212 6429

  180 €
  Podujevë
  7 shkurt 16:18
 • Vendosim qipa per te gjitha llojet e ps3

  Vendosim qipa per te gjitha llojet e ps3

  Vendosim qipa per te gjitha llojet e ps3 dhe lojrat me te reja.

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 shkurt 15:30
 • shitet PS4 URGJENT

  shitet PS4 URGJENT

  PS4 SHUM I MIR NE GJENDJE TSHKELQYER KA 3 LOJNA DY KONTROLLERA DHE ME KAMER TVETEN

  400 €
  Pejë
  7 shkurt 15:23