• Ps4 Gold

  Ps4 Gold

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Chat Skype :: HassanIburahim Email :: [email protected]

  150 €
  Dragash
  Sot, 00:00
 • Shiten

  Shiten

  gjustik dhe kabllo per ps3 si dhe gjustik per pc telefon samsung iphone qe ka blututh per me shume na shenoni edhe ne wiber ose whatsapp

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 13:28
 • Nintendo Wii dhe Ps3 me qip slim multiman

  Nintendo Wii dhe Ps3 me qip slim multiman

  NE gjendje perfekte pune ps3 ka nje gjustik dhe te gjitha kabllot percjellse eshte me qip slim multiman ka lojra si Fifa 17 Pes 2013 Gta 5 etj gjithashtu edhe Nintendo Wii vie me nje kontroller dhe n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 13:21
 • Shitet PS3 dhe Nintendo Wii

  Shitet PS3 dhe Nintendo Wii

  NE gjendje perfekte pune ps3 ka nje gjustik dhe te gjitha kabllot percjellse eshte me qip slim multiman ka lojra si Fifa 17 Pes 2013 Gta 5 etj gjithashtu edhe Nintendo Wii vie me nje kontroller dhe n

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 13:20
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 1.000€ deri 738.802.000€ në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në dispozicion

  Me Marrveshje
  Dragash
  18 shtator 15:25
 • PS4 + 7 LOJRA SUPER ÇMIM-----250 EURO

  PS4 + 7 LOJRA SUPER ÇMIM-----250 EURO

  PS4 7 LOJRA 1 KONTROLLER + KABLLAT SUPER ÇMIM VETËM 250 EURO TEL : 044/940075 VIBER : +37744940075

  250 €
  Prishtinë
  18 shtator 12:20
 • PS4 + FIFA 17 SUPER ÇMIM VETËM 225 EURO

  PS4 + FIFA 17 SUPER ÇMIM VETËM 225 EURO

  PS4 FIFA 17 CD 1 KONTROLLER + KABLLAT 225 EURO TEL : 044/940075 VIBER : +37744940075

  225 €
  Prishtinë
  18 shtator 12:19
 • PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  PS4 GOLD Playstation 4 1TB + 1 vit GARANCIA Produktet e reja me garanci

  200 €
  Obiliq
  18 shtator 10:16
 • PS4 1TB + 2 LOJERA

  PS4 1TB + 2 LOJERA

  Playstation Eshte ne gjendje te rregullt, me te vijne 2 lojera ( Call of Duty : Black Ops 3, GTA 5 ) - 1 Controller - Kabllot

  300 €
  Prishtinë
  17 shtator 18:26
 • Gjustikat per ps3 te reja

  Gjustikat per ps3 te reja

  te pa perdorura per me shume na shenoni edhe ne wiber

  17 €
  Gjilan
  17 shtator 18:16
 • Gjustika per PS3

  Gjustika per PS3

  te reja te pa perdorura dualshock per me shume na shenoni edhe ne privat

  17 €
  Prishtinë
  17 shtator 18:16
 • Shes ps3 urgjent teper lir!!!

  Shes ps3 urgjent teper lir!!!

  Shes ps3 urgjent teper lir ne gjendje perfekte vjen me te gjithat kabllat vjen edhe me 1 gjostik vjen edhe me 4 cd Gta 5 syndicate fifa 11 james bond 007 plus i ka edhe 2-3 loja mrena pro evolution so

  105 €
  Prishtinë
  17 shtator 17:27
 • Ps3

  Ps3

  Ps3 bashk me lojerat gta V Fifa 17 dhe pes 2015

  150 €
  Gjilan
  17 shtator 16:27
 • Sony2

  Sony2

  Shes sony2 eshte shume i mir punon mir extra me 2 qipa dy lloj me 2 gjostika i ka afer 20lojra te cd fallc origjinal ose e ndroj me naj telefon te mir pres bleres serioz flm

  50 €
  Prizren
  17 shtator 16:27
 • ps4 loja

  ps4 loja

  Assassin's Creed IV Black Flag - 20 Euro Whatch Dog 1 - 25 Euro Call Of Duty Advanced Warfare - 20 Euro Nese Dikush don Krejt lojat i shes per 60 Euro

  25 €
  Kaçanik
  17 shtator 15:30
 • Playstation 2

  Playstation 2

  Shitet ps 2 me 3 loja ( The SECRET SATURDA , FIFA 11 dhe Futboll 2005 ) me 1 jostic dhe gjitha pajisjet

  25 €
  Gjilan
  17 shtator 15:26
 • Sony PS3 SUPER SLIM 500GB - 2 Joystick

  Sony PS3 SUPER SLIM 500GB - 2 Joystick

  Sony Playstation në gjendje të rregull i ruajtur mir Posedon HDD 500GB - 2 JoyStick - 4 CD Originale Lojrat :FIFA 17 , BLACK OPS 2 , GRAND TURISMO 5, UNCHARTED 3

  150 €
  Gjakovë
  17 shtator 13:26
 • Playstation 3

  Playstation 3

  Shes sony 3 ka 1 joystick,2 Cd

  50 €
  Prizren
  17 shtator 11:27
 • PS 3 edhe ndrroj

  PS 3 edhe ndrroj

  shes playstation 3 550 mb qe do me than osht shum ma e mir pej ps 3 ps o ne gjendje te rregull arsyja qe pe shes ja kom jap rs po pritoj me luj I ka 4 cd Gta V undercharded 2 Fifa 12 fifa 15 demo n

  130 €
  Skënderaj
  17 shtator 09:18
 • FIFA 17 & FIFA 16 per XBOX ONE

  FIFA 17 & FIFA 16 per XBOX ONE

  Shes Fifa 17 dhe Fifa 16 per xbox one. Fifa 17 - 30 Euro Fifa 16 - 15 Euro Te dyja bashk - 40 Euro

  40 €
  Prishtinë
  17 shtator 01:16
 • shes PS3 ose ndrroj me PS4 dhe jap para

  shes PS3 ose ndrroj me PS4 dhe jap para

  eshte ne gjendje normale , ka 2 gjostika , ka kabllen per me lidh me HDMI , ka karikues te gjostikave , ka 8 lojra. lojrat: 1.FIFA17 2.Call of duty blackops 3 3.Farcry4 4.Battlefield Hardline 5.Army O

  160 €
  Viti
  16 shtator 23:16
 • Playstation 2

  Playstation 2

  Shes ose ndrroj pllesejshen 2 me pula ose me kallamoq,mundeni me shkrujt edhe ne viber+377 45 617 402

  45 €
  Ferizaj
  16 shtator 19:19
 • Shes Xbox 360 3 loja CD , ndersa 10 te instaluara

  Shes Xbox 360 3 loja CD , ndersa 10 te instaluara

  xbox 360 me 13 loja , 3 loja cd ndersa 10 i ka te instaluara me 1 controller pa asnje defekt dhe kablllat Lojat e instaluara jon : Fifa 17, Pes 2017,Forza Horizon 2,Call of Duty MW3,Sniper Elite V2

  75 €
  Prishtinë
  16 shtator 19:18
 • Shitet ps3 me qip me 4 gjystika+10lojra extra

  Shitet ps3 me qip me 4 gjystika+10lojra extra

  Shitet ps3 me qip jailbreak ( multiman ) ne gjendje perfekte me 4 controller wireless (gjystika) + 10 lojra extra si : Gta 5, Far cry 4 ,Call of duty Ghosts ,Fifa 17 ,Fifa street ,Nba2k17 ,Fight night

  130 €
  Skënderaj
  16 shtator 19:16
 • Shes FIFA 17 dhe Battlefield 4

  Shes FIFA 17 dhe Battlefield 4

  Shes lojrat Fifa 17 dhe battlefield 4 per Playstation 3 (PS3), lojrat jan shum te ruajtura.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shtator 17:20
 • Cd per Ps3

  Cd per Ps3

  Shes Cd per ps3 te gjitha jan ne gjendje te mir qmimi per cop 10euro

  10 €
  Prizren
  16 shtator 16:16
 • NINTENDO WII

  NINTENDO WII

  Shes dy Nintendo Wii njera eshte pa qip ka nje cd mario kart nje gjustik nje kontroller dhe nje vollean ndersa tjetra eshte me qip dmth me lojra fals ka keto lojra : New super Mario bross , donkey kon

  89 €
  Gjilan
  16 shtator 14:16
 • Nintendo wii

  Nintendo wii

  Shes dy Nintendo Wii njera eshte pa qip ka nje cd mario kart nje gjustik nje kontroller dhe nje vollean ndersa tjetra eshte me qip dmth me lojra fals ka keto lojra : New super Mario bross , donkey kon

  89 €
  Prishtinë
  16 shtator 14:16
 • Shes ose ndrroj PS3 me PS4 dhe shtoj para

  Shes ose ndrroj PS3 me PS4 dhe shtoj para

  Shes Play Station 3 , Eshte ne gjendje te rregullt , me 2 gjostika dhe kabell per karikues te gjostikave , ps3 lidhet me HDMI, Lojrat 1.FIFA17 2.Army of TWO The Devil's Carte 3.Battlefiels Hardlin

  160 €
  Viti
  16 shtator 13:17
 • Need For Speed Carbon - Per XBOX 360 Origjinal

  Need For Speed Carbon - Per XBOX 360 Origjinal

  Need For Speed Carbon per Xbox 360 Origjinal 10 euro cmimi i diskuteshem Viber +377 45 521 671

  10 €
  Prishtinë
  16 shtator 13:16
 • PlayStation 2  Shitet urgjend

  PlayStation 2 Shitet urgjend

  Shitet PlayStation 2 Ne gjendje te rregullt Lexon CD fallc edhe ato orgjinal

  30 €
  Prishtinë
  16 shtator 12:16
 • PS4 + 2 CD----------SUPER ÇMIM

  PS4 + 2 CD----------SUPER ÇMIM

  SHITET PS4 ME PAISJE 1 KONTROLLER KABLLAT 2 CD SUPER ÇMIM 225 EURO TEL: 044/940075 VIBER: +37744940075

  230 €
  Prishtinë
  16 shtator 11:17
 • PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  PS4 GOLD PlayStation 4 1TB + 1 vit GARANCIA Produktet e reja me garanci, + 971582559664 = Whatsapp

  200 €
  Ferizaj
  16 shtator 02:26
 • Sony PS3 (multiman) me 15+ lojra

  Sony PS3 (multiman) me 15+ lojra

  shitet sony playstation 3 me multiman ose qip ka me shum se 15 lojra te ndryshme

  180 €
  Gjakovë
  15 shtator 23:19
 • Shes PS3 Komplet

  Shes PS3 Komplet

  Shes PS3 2 copa 2 tv 4 karriga banane 7 joystick kabllat percjellse komplet jan ne gjendje te rregullt i kom ble 1100 euro i shes per arsye se du me ble Gaming PC ose bejme ndrrim me Kompjuter

  500 €
  Kaçanik
  15 shtator 21:32
 • PS3 ME QIP 320 GIGA

  PS3 ME QIP 320 GIGA

  Shitet playstation 3 esht me qip shum i rujtun vje me te gjitha me dy dorza te reja kabllo hdmi kabllo per me mi mbush dorzat kabllo te rrymes i ka te instalune mbi 10 lojra mundesh mi fut hala lojr

  160 €
  Ferizaj
  15 shtator 20:26
 • Shitet PS3 me qip+4gjystika+10lojra extra (oferte)

  Shitet PS3 me qip+4gjystika+10lojra extra (oferte)

  Shitet ps3 me qip jailbreak ( multiman ) ne gjendje perfekte me 4 controller wireless (gjystika) + 10 lojra extra si : Gta 5 Far cry 4 Call of duty Ghosts Fifa 17 Fifa street Nba2k17 Fight night champ

  130 €
  Skënderaj
  15 shtator 20:16
 • Fifa 17 ps4

  Fifa 17 ps4

  Shes fifa 17 ps4 loja eshte ne gjendje perfekte mund te me kontaktoni edhe ne viber

  25 €
  Prishtinë
  15 shtator 20:16
 • INSTALIM TE LOJRAVE NË PS3-PS4

  INSTALIM TE LOJRAVE NË PS3-PS4

  INSTALIM TË LOJRAVE NË : PS3 PS4 PES 2018 NBA 2018 TEL: 044/940075 VIBER: +37744940075

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 shtator 17:26
 • KNACK exclusive ps4 loja shitet ose ndrohet

  KNACK exclusive ps4 loja shitet ose ndrohet

  Shitet loja Knack ne gjendje si e re per playstation 4 . bohet ndrim me lojen Little big planet ,Little nightmares, Crash , ose ndoni loj te ngjajshme

  35 €
  Prishtinë
  15 shtator 17:21
 • PS3 SUPER OFERTË----VETËM 125 EURO

  PS3 SUPER OFERTË----VETËM 125 EURO

  PS3 FAT, 1 KONTROLLER, KABËLL HDMI + KABLLAT TJERA SHTESË, 4 CD, 125 EURO TEL: 044/940075 VIBER: +37744940075

  125 €
  Prishtinë
  15 shtator 17:19
 • CD per PS4

  CD per PS4

  Shiten 3 cd per PS4 Fifa17---35Euro Uncharted---30Euro TheCrew---25Euro

  35 €
  Prishtinë
  15 shtator 17:18
 • markë e re ps4 500gb me kontrolluesin

  markë e re ps4 500gb me kontrolluesin

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  250 €
  Fushë Kosovë
  15 shtator 17:16
 • Xbox 360 komplet + 25 loje

  Xbox 360 komplet + 25 loje

  Shes XBOX 360 me dy gjystyka me hapsire HDD(hardiskut) 500 GB , si dhe 25 lojra CD . Xboxi eshte me qip pranon lojra falce

  150 €
  Prishtinë
  15 shtator 15:17
 • ''Shes XBOX 360 me 13 loj (10 instalume 3 cd)''

  ''Shes XBOX 360 me 13 loj (10 instalume 3 cd)''

  Xbox 360 me 1 controller kabllat edhe 13 loja ngjendje shum tmir 10 loja i ka te instaluara ndersa 3 jon cd gjendje trregullt lojat jon Pes 2017 Fifa 17 Call of Duty MW3 Forza horizon 2 Need for s

  75 €
  Prishtinë
  15 shtator 15:16
 • x box one

  x box one

  shes xbox one gjedje te rregullt me nje cd

  150 €
  Fushë Kosovë
  15 shtator 13:26
 • Fifa 17 ps4

  Fifa 17 ps4

  Shes lojen fifa 17 per ps4 loja eshte ne gjendje perfekte mund te me kontaktoni edhe ne viber.

  25 €
  Prishtinë
  15 shtator 13:17
 • Nintendo +2 kontrollera +3 cd

  Nintendo +2 kontrollera +3 cd

  Shes nintendo 64 ne gjendje perfekte ka ardhur nga slovenia me te gjitha paisjet dhe kabllat Viber :+37744839317

  25 €
  Prishtinë
  15 shtator 13:17
 • SONY PS3 SUPER SLIM 500GB 2-JOYSTICK

  SONY PS3 SUPER SLIM 500GB 2-JOYSTICK

  Sony Playstation në gjendje të rregull i ruajtur mir Posedon HDD 500GB - 2 JoyStick - 4 CD Originale Lojrat :FIFA 17 , BLACK OPS 2 , GRAND TURISMO 5, UNCHARTED 3

  150 €
  Gjakovë
  15 shtator 13:17
 • PS4 + 9 LOJRA SUPER OFERTË

  PS4 + 9 LOJRA SUPER OFERTË

  PS4 ( 500 GB HARDISK ) 1 KONTROLLER KABLLAT 9 LOJRA TE INSTALUARA GTA5, FIFA17, FIFA16, CALL OF DUTY BLACK OPS 3, MONOPOLY, HITMAN, UFC 2, TROPICO 5, BLODBORNE, 250 EURO TEL: 044/940075

  250 €
  Prishtinë
  15 shtator 11:16