• Ps4

  Ps4

  Shitet Ps4 e re, ne paketim, e ardhur nga Zvicrra. 2 joystik origjinal + Fifa17 dvd. Ndrrim nuk baj. Kontaktoni ne viber +37744382763.

  350 €
  Klinë
  Sot, 17:27
 • Shes. Dy kaseta

  Shes. Dy kaseta

  Shes. Dy kaseta te super nintendo 64

  15 €
  Pejë
  Sot, 17:26
 • Ps4 Led Stickers

  Ps4 Led Stickers

  Te reja.Viber : +37745632881

  1 €
  Vushtrri
  Sot, 17:16
 • Lenart

  Lenart

  Ps3 vjen nga zvicra eshte shum i ruajtur dhe ka 3gjoestika,9loja ato jane:gta5,gta4,fifa17,call of duty ghostetj.Ka120gb dhe vjen me kabllat dhe mbushsat e gjoestikave per me teper kontaktoni ne viber

  140 €
  Prishtinë
  Sot, 16:17
 • Ps3

  Ps3

  Ps3 eshte shum pak i perdorur vjen nga zvicra ka 9cd-ja jane:fifa17,fifa street3,call of duty ghost dhe call of duty modern warfare2,gta5etj 3gjoestika dhe soni vjen me kavlla dhe mbushsa per gjoestik

  140 €
  Prishtinë
  Sot, 13:16
 • PS3

  PS3

  Shitet ps3 ne gjendje te rregullt me 2 doreza dhe me 2 CD

  120 €
  Prishtinë
  Sot, 11:19
 • PS3 SONY multiman full version 6 cop nga Gjermania

  PS3 SONY multiman full version 6 cop nga Gjermania

  Shiten 6 sony te ardhun nga gjermania me loj dy justika multiman

  160 €
  Prishtinë
  Dje, 23:29
 • 4, PS4 SONY nga Gjermani

  4, PS4 SONY nga Gjermani

  Shiten sony PS4 nga Gjermania te ardhu me.CD dy Justika

  250 €
  Mitrovicë
  Dje, 23:16
 • Fifa 2017 PS4

  Fifa 2017 PS4

  Cd FIFA17 PS4 eshte ne gjendje perfekte shum pak e perdorur si me pas ble dje shihet edhe ne foto per arsye gjith diten ne pun ska pas kush me perdor me garancion nga gjirafa50.com deri ne shkurt te v

  45 €
  Ferizaj
  Dje, 21:19
 • SONY 3 KOMPLET ME LOJRA NE HARDISK

  SONY 3 KOMPLET ME LOJRA NE HARDISK

  Sony 3 me lojra ne hardisk 2 dorza komplet 200euro

  200 €
  Podujevë
  Dje, 20:18
 • Mitrovic

  Mitrovic

  Shitet sony playstation 2 ne gjendje trregult me 2 gjystika memory card edhe disa cd.

  25 €
  Mitrovicë
  Dje, 19:26
 • Shes 7 cd te xbox 360 dhe live vetem 25 euro

  Shes 7 cd te xbox 360 dhe live vetem 25 euro

  Shes 7 cd te xbox Live , jane ne gjendje perfekte te gjitha origjinale. Kostoja e nje cd eshte 20-30 euro te reja. Une i shes te gjitha vetem 25 euro me garancion Viber +37744238e44

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 19:18
 • Nintendo 64

  Nintendo 64

  Shitet nintendo 64 1 gjujstik 2 kaseta ne gjendje te rregullt

  25 €
  Pejë
  Dje, 18:29
 • SHITET BATTLEFIELD 1 PER PS4

  SHITET BATTLEFIELD 1 PER PS4

  Shitet bf1 per ps4,ne gjendje te rregullt Ndrrim nuk Boj qmimi fix 044 183 126 Viber +37744183126

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 18:17
 • Shitet PS4 ,GTA 5 ,PS PLUS DERI JANAR 2018

  Shitet PS4 ,GTA 5 ,PS PLUS DERI JANAR 2018

  Shitet playstation 4 ne gjendje te rregullt,vjen me GTA 5 dhe kabllat vazhduese me 1 joystick dhe account me ps plus deri janar 2018 dhe un jom perdoruesi i par i sonyt Ndrrim nuk boj qmimi fix 044 18

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 18:16
 • Playstation 3 500GB slim

  Playstation 3 500GB slim

  Ps3 eshte ne gjendje shum te mire 500gb memorja dy kontrollera edhe disa lojera Pes 2017, gta V, Need for speed ,Carbon , Assassins edhe disa tjera per momentin eshte ne Austri nese jeni te interesua

  170 €
  Rahovec
  Dje, 16:17
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  GARANCI Produktet tona vijnë me pajisje të plotë të mbyllura në kutinë e fabrikës pa hapur me 1 vjet garanci ndërkombëtare dhe 90 ditëve të politikave të kthimit, dhe gjithashtu është bërë fillimisht

  150 €
  Prizren
  Dje, 16:16
 • playstation 3

  playstation 3

  shes ps3 te ri me tgjitha gnerat 1 joystik dhe 4 cd

  190 €
  Gjakovë
  Dje, 14:16
 • Sony playstation 3

  Sony playstation 3

  Sony 3 eshte ne gjendje te rregullt i ka 2 cd falas bajm zbritje diqka

  130 €
  Prizren
  Dje, 12:17
 • Sony PlayStation 4 / PS4 Slim 500GB Matte Black

  Sony PlayStation 4 / PS4 Slim 500GB Matte Black

  Sony PlayStation 4 / PS4 Slim 500GB Matte Black Console with Game and Warranty

  200 €
  Ferizaj
  Dje, 05:26
 • Ps4 500GB I ri me paket

  Ps4 500GB I ri me paket

  Shitet ps4 model europian i ri me paket prejardhja nga zvicra me paket sony posedon te gjitha paisjet shitet nga dyqani PLAY STORE Prishtinë ndrim nuk boj viber +37744573302

  280 €
  Prishtinë
  Dje, 01:16
 • Lojra për PS3

  Lojra për PS3

  Shiten këto 6 lojë për PS3. Janë në gjendje të rregullt, dhe të gjitha funksionojnë dhe mund të luhen pa problem. Qmimet janë të diskutueshme. Uncharted 1 - Drake's Fortune - 15 Euro Uncharted 2 - Am

  15 €
  Mitrovicë
  22 nëntor 23:16
 • 14 lojera per ps 3, qmimi 5 euro

  14 lojera per ps 3, qmimi 5 euro

  14 lojera per ps 3, qmimi 5 euro

  5 €
  Prizren
  22 nëntor 22:27
 • Xbox 360

  Xbox 360

  shitet Xbox 360 ,dy gjostika + 10 lojna , i zi edhe shume pak i perdorur

  100 €
  Pejë
  22 nëntor 22:27
 • Shitet

  Shitet

  Shite eshte shum pak e perdoru

  370 €
  Prizren
  22 nëntor 22:26
 • Xbox 360

  Xbox 360

  Esht. Xbox. 360. Esht. Ne gjendje te rregullt Por vetm. Doreza nuk ka. Esht. I ardhurnga anglia ika te gjitha kabllat. HD ka 13 lojra gta 5. Call of duty 3 cedja nese je ni te intersuar. Konaktoni nr

  130 €
  Viti
  22 nëntor 20:18
 • Xbox 360

  Xbox 360

  Esht xbox 360. Esht. N e gjendje te rregullt nuk ka doreza tejerat. Gjitha pajiset i esht me 13 lojra me cd gta 5. 3 call of duty te dryshme. Ka mincraft etj esht i ardhur nga anglia 120gb esht HD ika

  140 €
  Viti
  22 nëntor 20:16
 • Shiten ps4 dhe ps3

  Shiten ps4 dhe ps3

  Shitet ps4 ne gjendje shum te mir me dy loj fifa17 dhe fifa16 me dy gjystik edhe tgjitha paisjet tjera hdmi kabell trrymes dhe kabell per mbushje te gjystikav Ps3 me chip multiman me dy gjystik dhe

  160 €
  Ferizaj
  22 nëntor 19:30
 • Ps4 1 control + fifa 17 16

  Ps4 1 control + fifa 17 16

  Playstation 4 black

  240 €
  Gjilan
  22 nëntor 19:16
 • Shitet PS4 ,GTA 5 ,PS PLUS DERI 2018

  Shitet PS4 ,GTA 5 ,PS PLUS DERI 2018

  Shitet playstation 4 ne gjendje te rregullt,vjen me kabllat vazhduese me GTA 5 dhe 1 joystick(gjoestik) dhe account me ps plus deri janar 2018. Ndrrim nuk boj qmimi fix 044 183 126 Viber +37744183126

  320 €
  Prishtinë
  22 nëntor 18:27
 • Sony-PlayStation-4-Destiny-Edition-500GB

  Sony-PlayStation-4-Destiny-Edition-500GB

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  250 €
  Fushë Kosovë
  22 nëntor 17:16
 • Ps4

  Ps4

  Eshte prodhim evropian i blere ne zvicerr. Sony eshte i ri i paperdorur,ka 1 joustick fabrikisht, eshte ne paketë,Kontakoni ne viber ‭+37745 333773‬

  280 €
  Gjilan
  22 nëntor 16:29
 • Sony PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  Sony PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  Sony PS4 GOLD PlayStation 4 1TB

  170 €
  Mitrovicë
  22 nëntor 16:29
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të ndërlidhjes Fedex dhe 48 orët e fundit për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëni me gjendjen civile dhe legit Compan

  150 €
  Gjilan
  22 nëntor 13:27
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të ndërlidhjes Fedex dhe 48 orët e fundit për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëni me gjendjen civile dhe legit Compan

  150 €
  Dragash
  22 nëntor 13:18
 • Krejt i ri Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Consol

  Krejt i ri Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Consol

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të oborrit të Fedex dhe zgjasin 48 orë për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëj me të regjistruarit dhe legit Company k

  150 €
  Mitrovicë
  22 nëntor 12:27
 • Krejt i ri Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Consol

  Krejt i ri Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Consol

  Todos los artículos se envían a través del servicio cortesano de Fedex y tarda 48 horas en llegar a su domicilio, quiero que sepa que está tratando con el registro y legítima Compañía, por lo que está

  150 €
  Kamenicë
  22 nëntor 12:27
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të oborrit të Fedex dhe zgjasin 48 orë për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëj me të regjistruarit dhe legit Company k

  150 €
  Gjilan
  22 nëntor 12:16
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të oborrit të Fedex dhe zgjasin 48 orë për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëj me të regjistruarit dhe legit Company k

  150 €
  Gjilan
  22 nëntor 12:16
 • * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  * Markë e re Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Cons

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të oborrit të Fedex dhe zgjasin 48 orë për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëj me të regjistruarit dhe legit Company k

  150 €
  Istog
  22 nëntor 12:16
 • Brand new Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Console

  Brand new Sony PlayStation 4 Pro 1TB Black Console

  Të gjitha sendet dërgohen nëpërmjet shërbimit të oborrit të Fedex dhe zgjasin 48 orë për të shkuar në adresën tuaj të shtëpisë, dua që ju të dini se keni të bëj me të regjistruarit dhe legit Company k

  150 €
  Kamenicë
  22 nëntor 11:26
 • brand new sony playstation 4 pro

  brand new sony playstation 4 pro

  brand new sony playstation 4 pro 1tb 500gb for sale

  210 €
  Deqan
  22 nëntor 11:26
 • Shes csgo 9 $

  Shes csgo 9 $

  csgo 9$

  9 €
  Mitrovicë
  21 nëntor 22:29
 • sony ps2 me dy gjuestike nje eshte i ri

  sony ps2 me dy gjuestike nje eshte i ri

  eshte ne gjendje perfekte i ardhur nga gjernania

  35 €
  Prizren
  21 nëntor 22:28
 • Shes cs go 10$

  Shes cs go 10$

  Shes cs go 10$ per me shum +38649244684

  10 €
  Mitrovicë
  21 nëntor 22:18
 • Ps4

  Ps4

  Ps4 uchardet 4-5 Dy lojera

  50 €
  Prizren
  21 nëntor 21:31
 • Shes PS3 Super Slim 500gb hard drive

  Shes PS3 Super Slim 500gb hard drive

  PS3 esht ne gjendje te rregull Me 2 joystick i ka kejt kabllot + 8 lojra Pes 2018 demo Nba 2k17 Call of duty - ghosts Mortal kombat 9 Call of duty - Modern warfare 2 Overlord Just cause 2 Motor storm

  170 €
  Ferizaj
  21 nëntor 21:27
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Pikado ne gjendje te mire

  355 €
  Ferizaj
  21 nëntor 20:28
 • Sony PS 3

  Sony PS 3

  Shitet Sony Playstation 3 me harddisk 500GB pa Jostick'a

  110 €
  Mitrovicë
  21 nëntor 20:28
 • xbox 360

  xbox 360

  Shes xbox 360 me dy kontrollera(xhoistika) me 9 lojra (left 4 dead 2,blur,fifa 2017,mortal kombat,nba 2017,call of duty black ops 2,devill may cry,resident evil revelations 2,pes 2017) xbox osht me qi

  125 €
  Prishtinë
  21 nëntor 17:26