Lojra per PC / Videolojra në shitje në Lezhë

 • 1 foto
  Valixhe pokeri
  Lojra per PC / Videolojra

  Valixhe pokeri

  Valixhe pokeri

  Lezhë Dje, 19:51
  150 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Ps2 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 Ps2 slim

  Me 4 lojra Pes 2015,nfs,dragonball,x-man me te gjitha fishat perkatese...

  Lezhë 18 shtator 21:10
  40 Lek
 • 0 foto
  Shitet XBOX 360Slim me 2 leva edhe 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet XBOX 360Slim me 2 leva edhe 25 lojra

  Xboxi esht ne gjendje shume te mira edhe shume i qete shoqerohet me 2 leva origjinale edhe 25 lojra

  Lezhë 1 shtator 14:15
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ps4 slim 500 gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4 slim 500 gb

  Esht po thuajse e re ka 4 muaj qe esht bler e kam mbajtur shum mir ka blackops 3 me disc dhe 2 leva

  Lezhë 16 korrik 11:46
  220 Lek
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1TB console.
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1TB console.

  Markë: Sony Modeli: ps4 pro Kushti: I Ri Botim: Edicioni Spiderman Kontaktoni detajet më poshtë p

  Lezhë 7 korrik 16:16
  300 €
 • 0 foto
  Ps2 slim me cip me mbi 30 lojra...
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2 slim me cip me mbi 30 lojra...

  Nderrohet me nje xbox 360 me cip.

  Lezhë 30 qershor 23:29
  1 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB

  PlayStation 4 Pro 1TB

  Lezhë 21 qershor 13:06
  250 €
 • 2 foto
  Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +
  Lojra per PC / Videolojra

  Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +

  Peshendetje i shes per arsyje mos perdorimi jan ne gjendje shum te mir ....,mi kan sjellur nga itali

  Lezhë 15 qershor 16:53
  300 €
 • 0 foto
  Shitet PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS4

  PS4 500gb + 2 leva + 4 lojera ( gta5 , cod black ops 3 , cod infinite warfare , Pes 2017 , ) + ka

  Lezhë 12 qershor 15:24
  450 €
 • 0 foto
  Lojra per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per PS4

  Uncharted 4 . Far Cry Primal . Killzone . Far Cry 4

  Lezhë 25 maj 19:57
  4.500 Lek
 • 4 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB

  Brand new and original Sony PlayStation 4 Pro 1TB with 2 controller and 2 free games Electronicsga

  Lezhë 19 prill 20:10
  300 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac

  1x kufje stereo Sony Stereo 2.0 (duke përfshirë kabllon audio dhe paketim 3.5mm)       1x Sony PlayS

  Lezhë 10 prill 23:57
  200 €
 • 3 foto
  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.

  Shes XBOX360 SLIM me 16 lojra 4 leva dhe 2 timona çmimi esht pak i diskutueshem lojrat jan ne foto d

  Lezhë 4 prill 10:58
  150 €
 • 0 foto
  OKAZION PS3 120 mij Lek
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION PS3 120 mij Lek

  i ardhur nga italia. Shitet per arsye mosperdorimi 120 mij Lek te vjetra, nuk ka çmim tjeter

  Lezhë 4 prill 10:15
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra

  Funksionojne qe te gjitha

  Lezhë 3 prill 19:51
  450 Lek
 • 0 foto
  PlayStation 2
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 2

  Ps2 Ka 2 lojra PES 2010 dhe Call of Dauty Made In Germany Cd me çip Prodhim super Ne gjendje opti

  Lezhë 2 prill 08:40
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Play station 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 2

  Ps2 slim Me 2 lojra pes 2010 dhe call of dauty Me 1 leve Ne spr gjendje Gati ler cdo prove Made i

  Lezhë 2 prill 08:40
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara

  shitet ps3 me chip dhe lojra te instaluara. GTA V = HITMAN= SLEEPING DOGS=RED DEAD REDEMPTION= WATCH

  Lezhë 2 prill 01:45
  200 €
 • 0 foto
  SHES PS4 SLIM 500GB ME CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES PS4 SLIM 500GB ME CIP

  SHES PS4 SLIM 500GB 1 LEVE ME CIP 7 LOJRA TE INSTALUAR I BLERE NE DYQAN ME GARANCI 6 MUAJ... PER INF

  Lezhë 1 prill 23:15
  450.000 Lek
 • 0 foto
  Playstation 3 me qip
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 me qip

  Esht ne gjendje shum te mir me 2 leva ne gjendje shum tmir edhe me 6 disqe edhe 2 lojra te rregjistr

  Lezhë 3 mars 18:19
  300 Lek
 • 11 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Ps4 esht ne gjendje shum te mir dhe la nje lev.ka vetem 4 muaj qe e kam ble dhe esht 1000gb.kam 2 lo

  Lezhë 1 mars 23:16
  500 Lek
 • 0 foto
  Call Of Duty Black Ops 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Call Of Duty Black Ops 4

  Call Of Duty Black Ops 4 E RE

  Lezhë 1 mars 17:28
  40 Lek
 • 0 foto
  The crew 2 deluxe edition
  Lojra per PC / Videolojra

  The crew 2 deluxe edition

  Loja esht ne gjendje shum te mir.

  Lezhë 15 shkurt 20:16
  450.000 Lek
 • 2 foto
  Dua te shes 2 PS2 Slim ne gjendje te mire
  Lojra per PC / Videolojra

  Dua te shes 2 PS2 Slim ne gjendje te mire

  Njeri eshte me cip ndersa tjetri normal,27 Lojra per cip Cod,NFS,JAK 1 2 3,Dragonball Z,Naruto...ka

  Lezhë 10 janar 20:16
  70 Lek