Lojra per PC / Videolojra në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  Shitet psp 1004 per pjese
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet psp 1004 per pjese

  Qarku eshte 100% funksional por nuk ka bateri nuk ka karikuese edhe ekrani ka nje vije te zeze ne qe

  Kurbin 3 gusht 07:19
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Shiten lojra sporti per xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten lojra sporti per xbox 360

  Shiten 6 lojra per xbox 360 ... te gjitha ne gjendje pune, shume pak te perdoruara

  Kurbin 21 korrik 12:04
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet xbox 360 me 7lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 me 7lojra

  Shitet xbox 360 i pamodifikuar ne gjendje shume te mir pune ... ka 7 lojra , 3 jane ne disqe edhe 4

  Kurbin 21 korrik 11:52
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ps4 slim 500 gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4 slim 500 gb

  Esht po thuajse e re ka 4 muaj qe esht bler e kam mbajtur shum mir ka blackops 3 me disc dhe 2 leva

  Lezhë 16 korrik 11:46
  220 Lek
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1TB console.
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1TB console.

  Markë: Sony Modeli: ps4 pro Kushti: I Ri Botim: Edicioni Spiderman Kontaktoni detajet më poshtë p

  Lezhë 7 korrik 16:16
  300 €
 • 0 foto
  Ps2 slim me cip me mbi 30 lojra...
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2 slim me cip me mbi 30 lojra...

  Nderrohet me nje xbox 360 me cip.

  Lezhë 30 qershor 23:29
  1 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB

  PlayStation 4 Pro 1TB

  Lezhë 21 qershor 13:06
  250 €
 • 2 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke

  Kurbin 20 qershor 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire

  Kurbin 20 qershor 10:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten ps3 & ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten ps3 & ps4

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Kurbin 19 qershor 23:37
  8.500.000 Lek
 • 2 foto
  Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +
  Lojra per PC / Videolojra

  Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +

  Peshendetje i shes per arsyje mos perdorimi jan ne gjendje shum te mir ....,mi kan sjellur nga itali

  Lezhë 15 qershor 16:53
  300 €
 • 0 foto
  Shitet PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS4

  PS4 500gb + 2 leva + 4 lojera ( gta5 , cod black ops 3 , cod infinite warfare , Pes 2017 , ) + ka

  Lezhë 12 qershor 15:24
  450 €
 • 0 foto
  Lojra per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per PS4

  Uncharted 4 . Far Cry Primal . Killzone . Far Cry 4

  Lezhë 25 maj 19:57
  4.500 Lek
 • 4 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB

  Brand new and original Sony PlayStation 4 Pro 1TB with 2 controller and 2 free games Electronicsga

  Lezhë 19 prill 20:10
  300 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 1TB SSD + Accessory Pac

  1x kufje stereo Sony Stereo 2.0 (duke përfshirë kabllon audio dhe paketim 3.5mm)       1x Sony PlayS

  Lezhë 10 prill 23:57
  200 €
 • 3 foto
  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.

  Shes XBOX360 SLIM me 16 lojra 4 leva dhe 2 timona çmimi esht pak i diskutueshem lojrat jan ne foto d

  Lezhë 4 prill 10:58
  150 €
 • 0 foto
  OKAZION PS3 120 mij Lek
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION PS3 120 mij Lek

  i ardhur nga italia. Shitet per arsye mosperdorimi 120 mij Lek te vjetra, nuk ka çmim tjeter

  Lezhë 4 prill 10:15
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra

  Funksionojne qe te gjitha

  Lezhë 3 prill 19:51
  450 Lek
 • 0 foto
  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n

  PS3- shi eshte ne gjendje te mire.Eshte perdorur vetem 3 muaj.Dua ta shes per arsye se dua te bleje

  Kurbin 3 prill 19:25
  140 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj Ps3 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj Ps3 urgjent

  Kerkoj Ps3 ne gendje te mir te ket dy leva dhe te jet me lojra te paten te hen,,, call of dudy 2, p

  Kurbin 3 prill 17:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PlayStation 2
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 2

  Ps2 Ka 2 lojra PES 2010 dhe Call of Dauty Made In Germany Cd me çip Prodhim super Ne gjendje opti

  Lezhë 2 prill 08:40
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Play station 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 2

  Ps2 slim Me 2 lojra pes 2010 dhe call of dauty Me 1 leve Ne spr gjendje Gati ler cdo prove Made i

  Lezhë 2 prill 08:40
  4.000 Lek
 • 0 foto
  PlayStation 3 ne gjendje shum te mire 320 gb
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 3 ne gjendje shum te mire 320 gb

  i shoqeruar me disa disqe : -gta 5 -pes 2014 -fifa etj + 2 leva ne gjendje te mir + te gjitha fish

  Mirditë 2 prill 04:55
  150 €
 • 6 foto
  Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara

  shitet ps3 me chip dhe lojra te instaluara. GTA V = HITMAN= SLEEPING DOGS=RED DEAD REDEMPTION= WATCH

  Lezhë 2 prill 01:45
  200 €
 • 0 foto
  SHES PS4 SLIM 500GB ME CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES PS4 SLIM 500GB ME CIP

  SHES PS4 SLIM 500GB 1 LEVE ME CIP 7 LOJRA TE INSTALUAR I BLERE NE DYQAN ME GARANCI 6 MUAJ... PER INF

  Lezhë 1 prill 23:15
  450.000 Lek
 • 0 foto
  shitet Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet Playstation 3

  shitet me 3 pulta dhe 4 lojra cmimi i diskutushem

  Kurbin 1 prill 12:53
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Xbox one i kompletuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox one i kompletuar

  Shitet i kompletuar me 2 pulta, me sensorin kinekt ,fishe hdmi ,1 pale kufje dhe nje loje.

  Kurbin 1 prill 09:22
  300 €
 • 0 foto
  Playstation 3 me qip
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 me qip

  Esht ne gjendje shum te mir me 2 leva ne gjendje shum tmir edhe me 6 disqe edhe 2 lojra te rregjistr

  Lezhë 3 mars 18:19
  300 Lek
 • 11 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Ps4 esht ne gjendje shum te mir dhe la nje lev.ka vetem 4 muaj qe e kam ble dhe esht 1000gb.kam 2 lo

  Lezhë 1 mars 23:16
  500 Lek
 • 0 foto
  Call Of Duty Black Ops 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Call Of Duty Black Ops 4

  Call Of Duty Black Ops 4 E RE

  Lezhë 1 mars 17:28
  40 Lek
 • 0 foto
  The crew 2 deluxe edition
  Lojra per PC / Videolojra

  The crew 2 deluxe edition

  Loja esht ne gjendje shum te mir.

  Lezhë 15 shkurt 20:16
  450.000 Lek
 • 0 foto
  PS3 25 lojra 2 pulte
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 25 lojra 2 pulte

  ps3 me 25 lojra dhe 2 pulte 500gb

  Kurbin 11 janar 22:16
  250 €
 • 0 foto
  PS3 25 lojra 2 pulte
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 25 lojra 2 pulte

  Ps3 me 25 lojra dhe 2 pulte 500GB 250 euro ose 300 mije lek

  Kurbin 11 janar 22:16
  250 €
 • 2 foto
  Dua te shes 2 PS2 Slim ne gjendje te mire
  Lojra per PC / Videolojra

  Dua te shes 2 PS2 Slim ne gjendje te mire

  Njeri eshte me cip ndersa tjetri normal,27 Lojra per cip Cod,NFS,JAK 1 2 3,Dragonball Z,Naruto...ka

  Lezhë 10 janar 20:16
  70 Lek