Lojra per PC / Videolojra në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Lojra PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra PS4

  Shiten lojra PS4 ne gjendje shum te mir, mund edhe te nderrohen (varet me cfar loje) The Elder Scrol

  Tiranë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lojra PSP
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra PSP

  Shiten 4 disqe per psp ne gjendje te mir pune, Family guy nuk eshte loj , jan serit e family guy .

  Tiranë Dje, 20:20
  20 €
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DSi XL

  Shitet Nintendo DSi XL me karikus dhe 2 lojra ne gjendje shum te mir.

  Tiranë Dje, 20:20
  60 Lek
 • 3 foto
  Nintendo DS LIte
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DS LIte

  Shitet Nintendo DS Lite me karikus dhe nje loj ne gjenjde te mire pune. Nintendo ka disa gervishtje

  Tiranë Dje, 20:20
  40 Lek
 • 11 foto
  SALLE PLAYSTATION 3/4 OKAZIONN
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3/4 OKAZIONN

  Shitet salle ps3/ps4, te perbere nga 6 tv 3 fuego 43\" Led te rinje jane akoma brenda garancise dhe

  Tiranë Dje, 19:42
  2.970 €
 • 0 foto
  PS3 SLIM 300 GB SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM 300 GB SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM 300 Gb me lojra te instaluara brenda.me nje leve.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 19:34
  16.000 Lek
 • 1 foto
  LEVA PS3 ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 ORIGJINALE

  SHES LEVA PS3 ORIGJINALE.GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 30 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Dje, 19:34
  3.000 Lek
 • 1 foto
  LEVA KONTROLLER PS3 TE REJA SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA KONTROLLER PS3 TE REJA SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 TE REJA NE KUTI.CMIMI 30 MIJE LEKE

  Tiranë Dje, 19:33
  3.000 Lek
 • 0 foto
  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP. ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NJE LEVE DHE TRE FI

  Tiranë Dje, 19:33
  17.000 Lek
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GTA 5 per PS4 .
  Lojra per PC / Videolojra

  GTA 5 per PS4 .

  Shitet si e re , perdorur ne kushte shpie .

  Tiranë Dje, 18:59
  35 €
 • 0 foto
  Loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .

  Shitet sepse nuk e perdor me .

  Tiranë Dje, 18:59
  1.000 Lek
 • 1 foto
  THE LAST OF US loje per PS4. Si e re .
  Lojra per PC / Videolojra

  THE LAST OF US loje per PS4. Si e re .

  SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI .

  Tiranë Dje, 18:59
  35 €
 • 1 foto
  CD PS4 SI E RE
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PS4 SI E RE

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Dje, 18:59
  35 €
 • 0 foto
  Cd per PS3 e perdorur ne gjendje te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd per PS3 e perdorur ne gjendje te mire .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Dje, 18:59
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Ps4 500 Gb shum pak i perdor ne shpi .
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 500 Gb shum pak i perdor ne shpi .

  Shitet e perdorur 6 muaj ne kushte shtepie .

  Tiranë Dje, 18:58
  37.000 Lek
 • 1 foto
  DRIVERCLUB per PS4 .
  Lojra per PC / Videolojra

  DRIVERCLUB per PS4 .

  Shitet si e re disk per Ps 4 .

  Tiranë Dje, 18:58
  35 €
 • 0 foto
  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .

  Nuk e perdor .Nderrohet .

  Tiranë Dje, 18:58
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Disk per PS3 si e re .
  Lojra per PC / Videolojra

  Disk per PS3 si e re .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Dje, 18:58
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .

  Shitet ne gjendje shum te mire .

  Tiranë Dje, 18:58
  1.000 Lek
 • 0 foto
  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Dje, 18:57
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3

  Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Dje, 18:57
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Ps3 si i ri me cip .
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 si i ri me cip .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Dje, 18:57
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 3 Lojra Singstar Celebration Per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 3 Lojra Singstar Celebration Per PS4

  Lojrat jane ne gjendje perfekte, pothuajse te reja. Lojrat jane blere ne Angli.Nuk bej nderrime. Cmi

  Tiranë Dje, 16:15
  8 Lek
 • 0 foto
  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip

  .........Bej ps4 me cip dhe Vendos lojra +update + Dlc ne ps4 versioni 4.05 - 4.55 dhe 5.05 Kam PE

  Tiranë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet PS3 slim i pa perdorur
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 slim i pa perdorur

  Ps3 i ri i pa perdorur

  Tiranë Dje, 12:01
  200 Lek
 • 0 foto
  RIPARIME LEVASH PER PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  RIPARIME LEVASH PER PS3

  Riparojme leva per ps3 te gjitha llojet ,servis profesional,per me shume dergoni sms ose kontaktoni

  Tiranë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SERVIS PROFESIONAL PER LEVA PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  SERVIS PROFESIONAL PER LEVA PS4

  Riparojme leva per ps4 edhe per ps3 ,ndrim analogesh ,gominash ,bateri,baze karikimi ,kasa etjr.Nje

  Tiranë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!

  Na ndiqni ne instagram per produktet tona. 👉https://www.instagram.com/tech_zone_servis/?hl=en 📣Ofer

  Tiranë Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë 11 dhjetor 23:13
  1.000 Lek
 • 1 foto
  TV 43 2 cop te fundit 500lek
  Lojra per PC / Videolojra

  TV 43 2 cop te fundit 500lek

  4 TV 43 FULL HD LED jan te perdorura vetem 6 muaj 300 MI LEK COPA 2 cop te fundit vetem per 500lek

  Tiranë 11 dhjetor 20:33
  270 Lek
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL me çip
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DSi XL me çip

  SHitet Nintendo DSi XL me cip ,karikus dhe kartmemorie 2GB ne gjendje shum te mir pune. Lojrat hapen

  Tiranë 11 dhjetor 18:55
  80 Lek
 • 2 foto
  OKAZION.Shiten lojra per pc ME CMIM TE LIRE
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION.Shiten lojra per pc ME CMIM TE LIRE

  Shiten disqe per pc me cmime te arsyeshme per arsye mis perdorimi.1 loj 500 lek.2 lojra 900.per cdo

  Tiranë 11 dhjetor 13:37
  500 Lek
 • 3 foto
  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera

  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera Pajisja eshte ne gjendje te mire. Cmimi 23,000 L

  Tiranë 11 dhjetor 12:41
  23.000 Lek
 • 5 foto
  PLAYSTATION 3 (SASI E LIMITUAR) OKAZION 19.000 L
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 (SASI E LIMITUAR) OKAZION 19.000 L

  PLAYSTATION 3 (5 LOJRAT E FUNDIT 1 DOREZE) 19.000 LEK HD 160 GB + ME CHIP LOJRA GTA 5 - CALL OF D

  Tiranë 11 dhjetor 10:23
  19.000 Lek
 • 1 foto
  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 20.000 LEK 1 LEVA ORIGJINALE HDD 320 GB DISA LOJRA DHURATE Ky produkt ka 1 muaj

  Tiranë 11 dhjetor 10:23
  19.000 Lek
 • 1 foto
  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R
  Lojra per PC / Videolojra

  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R

  DORREZA PLS 3-4 (I RI) 3000 LEK - 6500 LEK R&R "R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr

  Tiranë 11 dhjetor 10:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500L FIFA 2018-3000L ETJ
  Lojra per PC / Videolojra

  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500L FIFA 2018-3000L ETJ

  FIFA 2019 PLS 4 (E RE) 5500 LEK (SASI E LIMITUAR) FIFA 2018 - 3000 LEK PES 2018 - 3000 LEK GTA5

  Tiranë 11 dhjetor 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 PRO (SI I RI) + 1 DORREZA+ 1 LOJE

  PLAYSTATION 4 PRO 1TB (SI I RI) + 1 DORREZA + 1 LOJRE DISPONOJME MI 70 LOJRA STARTOJNE NGA 200

  Tiranë 11 dhjetor 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet PS3 Super Slim 500 GB HDD+2 doreza+timon
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 Super Slim 500 GB HDD+2 doreza+timon

  Shitet PS3 Super Slim 500 Gb HDD Shitet per arsye mos perdorimi me te gjitha pajisjet dhe kabllat pe

  Tiranë 10 dhjetor 21:35
  230 Lek
 • 2 foto
  PsP
  Lojra per PC / Videolojra

  PsP

  PsP e Bardh E Mirmbajtur Pa Karikus Me Nje Loj Me Kart Memorie me Fish Per Internet...

  Tiranë 10 dhjetor 18:23
  50 Lek
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Shes nje konzolate Xbox360.Ne nje gjendje te mirembajtur,pa cip,nje leve kontrolli,te gjith kabllot

  Tiranë 10 dhjetor 17:48
  275 €
 • 8 foto
  INSTALOJM LOJRA PER CDO MODEL PS3 &PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJM LOJRA PER CDO MODEL PS3 &PS4

  INSTALIME LOJRASH LOJRA PS4 PUBG THE CREW 2 NEED FOR SPEED PAYBACK FIFA 19 PRO EVOLUTION 19 + update

  Tiranë 10 dhjetor 17:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion sall playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion sall playstation

  Shitet sall playstation tek stacioni trenit ne rrug kryesore tek kompleksi usluga 8 sete: 5 ps3 dhe

  Tiranë 10 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19
  Lojra per PC / Videolojra

  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19

  PES 2013 Patch 18/19 per te gjith modelet PS3 ...Skerd S.P & Play Tirana. Na ndiqni ne Instagram

  Tiranë 10 dhjetor 12:30
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Lojera Per PS3 (DIXHITALE PA CIP)
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojera Per PS3 (DIXHITALE PA CIP)

  Follow Instagram @playtirana Per te gjith ata qe nuk kan PS3 me CIP nuk esht nevoja te blini me dis

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme PS3 me CIP (multiman)
  Lojra per PC / Videolojra

  Bejme PS3 me CIP (multiman)

  Bejme PS3 me CIP (Multiman i vetmi cip per ps3...nqs nuk ka ose nuk hapet Multiman domethen qe nuk e

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L
  Lojra per PC / Videolojra

  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L

  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L Si dhe sum oferta te tjera...na ndiqni ne Instagram @p

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  3.000 Lek
 • 1 foto
   BEJME PS3 PS4 ME CIP SKERD S.P
  Lojra per PC / Videolojra

  BEJME PS3 PS4 ME CIP SKERD S.P

  PS3 ME CIP VETEM PER 2700 L ME 6 LOJERA + UPDATE PES 2013 TE FUNDIT 2018, DHE PISTA TE NDRYSHME...

  Tiranë 9 dhjetor 12:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CIP Lojera Update PS3 PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  CIP Lojera Update PS3 PS4

  Bejme Cdo lloj servisi per PS3 PS4...Lojera CIP UPDATE etj...per me teper na kontaktoni ose Follow n

  Tiranë 9 dhjetor 12:18
  Me Marrveshje