Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Ferizaj

 • 6 foto
  shitet lokali te visioni
  Lokale / Punetori / Magazina

  shitet lokali te visioni

  shitet lokali afaris në përdhese te banesat e visionit rr.e varoshit mbrapa furres se mikelit lokal

  Ferizaj Sot, 22:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Objekti ne Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti ne Ferizaj

  Shitet objekti ne rrugen Mejdi Xhaferi ne Ferizaj Objekti i renovuar komplet,i ndertuar ne vitin 200

  Ferizaj Sot, 21:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toke lokal dhe shtepi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Toke lokal dhe shtepi

  Shitet toka perfshir lokalin dhe shtepine 3.15 ari ne Rr.Vellezerit Gervalla perballe market Mentori

  Ferizaj Sot, 19:50
  400.000 €
 • 0 foto
  LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L

  Shitet:Lokali Kuadratur:32 m2 Kati: Përdhesë Adresa:Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj Pronari;Shqiptarë Lok

  Ferizaj Sot, 15:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 15:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L

  Shitet: Lokali Kuadrature :70 m2 Kati: përdhesë Adresa:Rr R.Powell Lokali është duke punuar dhe ka

  Ferizaj Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 110m2 përball Spitalit R 20/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 110m2 përball Spitalit R 20/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 110m2,Kati II Lokacioni: Përball

  Ferizaj Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L

  Shitet; Objekti Kuadraturë; 2900m2 Adressa; Qendër të Qytetit afër Xhamis së vogël Organizimi i mbre

  Ferizaj Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Lokali 125m2 kati -I- 106/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 125m2 kati -I- 106/16

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 125m2 kat -I- Adresa: Vellezerit Gervalla Ferizaj Pronari: Shqiptarë dhe

  Ferizaj Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Ipet me qera Pllaci me 15ari
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet me qera Pllaci me 15ari

  Ipet me qer : Pllaci me 15ari Adresaa: Mrapa Lales -Ferizaj Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shq

  Ferizaj Sot, 15:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet Lokali 92m2 në Rr V.Gërvalla 33/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 92m2 në Rr V.Gërvalla 33/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë:92m2 Përdhesë Lokacioni: Vllëzrit Gërvalla,Rr.Gëzim Sahiti në Objektin e V

  Ferizaj Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET OBJEKTI me 15 ari Magjistrsle Babush
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET OBJEKTI me 15 ari Magjistrsle Babush

  🔸Shitet- Objekti me 15ari /Magjistrale-Babush Ferizaj-Prishtin 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Dokumentac

  Ferizaj Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NITI-SHITET LOKALI 33m2 Rr.Sali Çeku-Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET LOKALI 33m2 Rr.Sali Çeku-Ferizaj

  🔸Shitet - Lokali /Ferizaj 🔸Hapsirë-33m2 🔸Dokumentacion-Në Rregull 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Lok

  Ferizaj Sot, 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L

  Shitet: LOKALI afar

  Ferizaj Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L

  Shitet: Lokali 94m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj. Lokali

  Ferizaj Sot, 15:30
  950 €
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 60m2 Adresa: Në Qendër të Han Elezit Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F

  Shitet: Objekti baza 85 m2 Podrumi 85 m2 Kati -I- Lokal Dhe tre kate banimi Adresaa: Rruga 12 Qer

  Ferizaj Sot, 15:29
  219.000 €
 • 2 foto
  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L

  Shiten: Lokalet Kuadraturë: 85m2 dhe 65m2 Adresa: Rr.Varoshit-VIZIONI S çmimi :1100 e/m2 Pronari:

  Ferizaj Sot, 15:29
  1.100 €
 • 0 foto
  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16

  Shitet:Lokali Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2 pronari shqiptarë Dokumentacioni në rregullë. Adresa: Ve

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Ipet objekti 220m2 me qera Rr.R.Bislimi109/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet objekti 220m2 me qera Rr.R.Bislimi109/16

  Ipet me qera:Objekti 220m2 Objekti është i gatëshëm për punë. Adresa:Rr.Rexhep Bislimi Objekti posed

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET LOKALI 80m2 Afër Shkollës Gjon Serreçi
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET LOKALI 80m2 Afër Shkollës Gjon Serreçi

  🔸Shitet - Lokali /Ferizaj 🔸Hapsirë-80m2 🔸Dokumentacion-Në Rregull 🔸Lokacioni - Rr.Gjon Serreçi -af

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 490m2 Lokacioni: Lagje te Re në Objektin e VizionitS-II Ferizaj Pronari

  Ferizaj Sot, 15:28
  550 €
 • 11 foto
  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI

  Shitet dhe Ipet me qera:Restaurant+Motel ADRIATIKU me 78 ari oborr Organizimi i Restoranti Hapësira

  Ferizaj Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla

  Shiten: 3 Lokale Hapësirë: kati përdhesë 187 m2 dhe Kati parë:207 m2 Lokalet jan duke punuar me qir

  Ferizaj Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L

  Shitet; Objekti me 71 ari tokë Adressa; Në Babush rreth magjistr

  Ferizaj Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 450 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje

  Ferizaj Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 65m2 Kati;-I- Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhe

  Ferizaj Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë  18/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë 18/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë:38m2,Kati-I Lokacioni:Rr.te Shtëpia e bardhë në Ferizaj Pronari: Shqiptarë

  Ferizaj Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA SHITET OBJEKTI ME LOKALE NE QENDER-FR 26/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET OBJEKTI ME LOKALE NE QENDER-FR 26/16L

  Shitet:Objekti me lokale Adresa: Objekti ka shtrirje në dy rrugët kryesore të qytetit siq shifet nga

  Ferizaj Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40 m2 Ad

  Ferizaj Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 28m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITEN Dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 / 36/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITEN Dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 / 36/16L

  Shiten:dy lokale Kuadraturë:115 m2 dhe 65 m2. Lokalet jan të paisura me inventarë për kafiteri. Adre

  Ferizaj Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 Ferizaj

  Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 kati i -I- re Adresa:Rr.Neredimes-Ferizaj Ky Lokal i plotson

  Ferizaj Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16

  Shitet dhe ipet me qira objekti Kati perdhes:dy lokale Kati I-Lokalë Kati II- III-IV-V- per banim A

  Ferizaj Sot, 15:21
  740.000 €
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L

  Shitet: Lokali 70m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme Lokali është në katin përdhes A

  Ferizaj Sot, 15:19
  91.000 €
 • 6 foto
  LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ

  Shitet; Objekti 300m2 me 40 ari tokë Adressa; Në Prelez Magjistralja Ferizaj Prishitne 50m rreth ma

  Ferizaj Sot, 15:18
  249.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET LOKALI 540m2 Rr. VAROSHIT 56/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 540m2 Rr. VAROSHIT 56/16L

  Shitet: Lokali 540m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme. Lokali është në katin përdhes

  Ferizaj Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16

  Shitet:Objekti 3000 m2 dhe disa objekte ndihmëse Parcela: 1 hektarê. Organizimi:Sallê dasmash me 600

  Ferizaj Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Sot, 15:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Ipet objekti me qera 375m2 Rr.B.Ademi 110/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet objekti me qera 375m2 Rr.B.Ademi 110/16

  Jepet me Qera Objekti 375m2-3kate Adressa;Rr.Brahim Ademi Pronar;Shqiptar Dokumentacion;Në Rregullë

  Ferizaj Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Gjon Sereqi Kuadratura:28m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar.

  Ferizaj Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L

  Ipen me qera Lokalet 25m2 -60m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore

  Ferizaj Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është

  Ferizaj Sot, 14:47
  420.000 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;50 m2 Kati;perdhese Adresa;Rruga Zenel Hajdini (afër Shkolles Ahmet Hoxha)

  Ferizaj Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez

  Shitet: Objekti 300m2 me 40ari Toke Infrastrukture,rryme,gjendet vetem 50m nga magjistralja,i persht

  Ferizaj Sot, 14:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17

  Shitet:Objekti 1500m2 Parcela:4ari oborr Organizimi:Sallê dasmash Me kuzhinë moderne 13 dhoma të m

  Ferizaj Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Varoshit Kuadratura:51m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar. N

  Ferizaj Sot, 14:35
  Me Marrveshje