Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Gjakovë

 • 11 foto
  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 00:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE-te posta e vogël shiten DY DYQANE të ndara f

  Gjakovë Sot, 00:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Lokali urgjent
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali urgjent

  Shitet lokali me siperfaqe 90 m2 Lokali perbehet: kati i par kati i dyt kati i tret 1 bodrum 1 ba

  Gjakovë Dje, 22:45
  40.000 €
 • 8 foto
  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani ka podrumin, katin e pare dhe katin e dyte, gj

  Gjakovë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)

  Shitet Objekti eshte i gatshem per Spital, Klinik apo Market me infrastruktur te gatshme. Podrumi me

  Gjakovë Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Objekti 3500m2 ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti 3500m2 ne Gjakove

  Objekti afarist 3500 m/2, në magjistralen Gjakovë-Prizren (Zona Industriale). në cep të rrugë,Toke j

  Gjakovë Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dy Dyqane me Shtëpi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy Dyqane me Shtëpi

  Shiten dy dyqane me shtëpi ne çarshin e vjetër përball çarshis Jupave. Vend ideal per biznes dhe ban

  Gjakovë 18 gusht 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  lokal me qera shiten edhe raftat
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera shiten edhe raftat

  leshohet lokali me qera per gj,do veprimtari biznesi lokali gjindet ne fsh, skivjan, ne rrugen kryes

  Gjakovë 17 gusht 18:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera

  leshohet lokali me qera.75.m katror per gjdo lami biznesi ,lokali gjindet ne f. skivjan inf, tel ,

  Gjakovë 17 gusht 18:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Lokali / Lëshohet me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali / Lëshohet me qira

  Lokali gjendet 50 m mbi Sh.F. \"Zekerija Rexha\" në rrugën kryesore për Pejë. (krahu i djathtë) L

  Gjakovë 17 gusht 09:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove

  Dyqani ndodhet ne qender te Qarshise se vogel, perballe xhamise se Mahmut Pashes, me hapesire 30 m2

  Gjakovë 17 gusht 08:38
  99.000 €
 • 0 foto
  LOKALI NE SHITJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI NE SHITJE

  Shitet lokali me sip, 23 m2 ne Gjakove Çmimi sipas marrveshjes.

  Gjakovë 16 gusht 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dyqani carshia e vjeter
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani carshia e vjeter

  Shitet dyqani me 21 m2 + 21 m2 bodrum. Dyqani gjindet ne carshin e vjeter rruga Abedin Terbeshi, pos

  Gjakovë 10 gusht 17:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë

  Për më shumë info ju lutem kontaktoni në këtë numër: 0038344181175 + Viber

  Gjakovë 8 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër !
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër !

  -Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër! -Loakli është i sapo renovuar dhe me të gjitha pasij

  Gjakovë 22 korrik 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biljardo
  Lokale / Punetori / Magazina

  Biljardo

  Shes biljardo dhe rrakataqke me qmim te volitshem. 3 biljardo dhe 1 rrakataqke 3 kauqa 1 tavoline te

  Gjakovë 21 korrik 13:57
  1 €
 • 5 foto
  LESHOHEN DYQANET ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  LESHOHEN DYQANET ME QERA

  Leshohen dyqanet me qera Afer qarshis se vogel Qmimi me marrveshje... Agjensioni Oferta...

  Gjakovë 10 korrik 13:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dyqani 210 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani 210 m2

  Shitet dyqani prej 210 m2.

  Gjakovë 7 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qera

  Leshohet Lokali me qera. Gjendet afer Spitali, rruga e re. I pershtatshem per laboratore, infermeri

  Gjakovë 29 maj 20:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokale me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokale me qera

  Lëshohen 2 lokale me qëra në pazar, me nyje sanitare komplete, të përshtatshme për shumë lloje bizne

  Gjakovë 27 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet dyqani ne Gjakove - Qarshia e Vjeter
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Gjakove - Qarshia e Vjeter

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani ka podrumin, katin e pare dhe katin e dyte, gj

  Gjakovë 26 maj 19:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet biznesi Fast Food & Pizzeri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet biznesi Fast Food & Pizzeri

  Shitet biznesi i llojit Fast Food dhe Pizzeri. Lokali gjendet ne qender te Gjakoves ku ka frekuentim

  Gjakovë 22 prill 14:42
  35.000 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera me siperfaqe 155 m2 afer Mobile Shop Ari

  Gjakovë 13 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet objekti (lokal) në qarshi të vogel Gjakovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti (lokal) në qarshi të vogel Gjakovë

  Shitet objekti( lokali ) me siperfaqe 26.m2. Po aq ka edhe nën kulm. Objekti është me gjith infrastr

  Gjakovë 4 prill 01:01
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet dyqani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani

  Dyqani gjindet ne qender te qytetit,saktesisht perball gjykates,dyqani gjindet ne perberje te nderte

  Gjakovë 3 prill 21:36
  20.000 €
 • 0 foto
  Dyqan 21 m2 Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan 21 m2 Gjakove

  Shitet dyqani me siperfaqe 21 m2 + 21 m2 bodrum. Lokacioni ne Gjakove Rrg. Abedin Terbeshi (Carshia

  Gjakovë 3 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ipet lokali me qera ne hymje te GJAKOVES
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qera ne hymje te GJAKOVES

  Ipet lokali me qera 75 m2 ne hymje te GJAKOVES ne asfalltin krysor 2.5km larg qytetit gjakoves fsha

  Gjakovë 3 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyqan
  Lokale / Punetori / Magazina

  dyqan

  leshohet dyqani me qera ne qarshi te vjeter.eshte dyqani dhe galeri bashk gjindet ne rr.ismail qema

  Gjakovë 3 prill 01:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali afarist

  Shitet lokali afarist me siperfaqe 150 m2 ne dy etazhe. I pershtatshem per cfardo lloj biznesi. Do

  Gjakovë 2 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyqani leshohet me qera-Gjakove(qarshia e vogel)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqani leshohet me qera-Gjakove(qarshia e vogel)

  Leshoj Dyqanin me Qera ne qytetin e Gjakoves,ne Qarshi te vogel me saktesisht ne rrugen \"Asim Luzha

  Gjakovë 2 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  leshoi lokalin me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  leshoi lokalin me qera

  leshoj lokalin me qera 32 metra katror

  Gjakovë 2 prill 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokali ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje

  Ofrohet per shitje lokali me siperfaqe 120m2 I cili gjindet ne qender te qytetit buze rruges kryeso

  Gjakovë 1 prill 06:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal - zyre me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - zyre me qera

  Lëshohet lokali me qera me sipërfaqe 40 m2 Gjendet karshi zyreve të hidrosistemit Radoniqi. Cmimi

  Gjakovë 31 mars 19:31
  120 €
 • 6 foto
  Lokali leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali leshohet me qera

  Lokali lëshohet me qera: 120 M katror 80M ose 40 M Objekti gjendet tek Ura e Tabakut (ngjitur me fur

  Gjakovë 31 mars 09:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt afarist me qira në tranzit në Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt afarist me qira në tranzit në Gjakove

  Lëshoj me qira objektin afarist që ndodhet ne rrugen e tranzitit në Gjakovë. Objekti eshte dy kat,

  Gjakovë 31 mars 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dyqani me 210 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani me 210 m2

  Per me shume : 049157444

  Gjakovë 31 mars 00:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokali leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali leshohet me qera

  Lokali lëshohet me qera 120 M katror Objekti ka mundesi te ndahet në: 80 M 40 M Objekti gjendet te

  Gjakovë 30 mars 22:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  objekti depo
  Lokale / Punetori / Magazina

  objekti depo

  leshohet objekti me qera 2 kateshe pose 1 kateshe eshe per gjbo gje e gaqeshme per restorant [per p

  Gjakovë 24 janar 02:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani i ka 2 kate dhe bodrumin. Gjithsej kati i pare

  Gjakovë 14 janar 22:30
  120.000 €
 • 1 foto
  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
  Lokale / Punetori / Magazina

  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

  Jeste li je potrebna kako bi se povecali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one

  Gjakovë 31 maj 21:01
  100 €
 • 1 foto
  Përshëndetje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Përshëndetje

  Në fushën e financave, të investimeve dhe të huave në mes të individëve të specializuar, unë të ofro

  Gjakovë 5 janar 16:30
  1.000 €