Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Gjilan

 • 9 foto
  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554

  Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit. Te gjitha lokalet jan me qera. Mobil:, Whats app +386 49 55

  Gjilan 12 nëntor 22:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LOKAL ME QERA 850 M2          049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKAL ME QERA 850 M2 049 553554

  iPET ME QERA LOKALI NE QENDER TE GJILANIT TE RRETHI NE KOMPLEKSIN PLISI GROUP. LOKALI POSEDON 850M2

  Gjilan 12 nëntor 22:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera 118 m2, ne Rr.e Ferizajit,ne Gjilan,mbi spitalin e qytetit,i cili shtrihet n

  Gjilan 12 nëntor 21:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..

  Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON

  Gjilan 12 nëntor 14:26
  800 €
 • 2 foto
  Lokali në shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet lokali me 28m² me infrastruktur të plot. G

  Gjilan 11 nëntor 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal në shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal në shitje

  Shitet lokali 21m² në katin e parë. Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të la

  Gjilan 11 nëntor 14:43
  52.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

  Shitet:Lokali Hapësirë:44 m2 I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj. sepse gjendet në qendër

  Gjilan 11 nëntor 13:57
  2.500 €
 • 3 foto
  Ipet lokali me qera, në qendër të qytetit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qera, në qendër të qytetit

  Ipet lokali me qera, në qendër të qytetit, në Gjilan, përball Xhamis së Medreses, lokali ësht i gats

  Gjilan 11 nëntor 00:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklam ndriquese Led
  Lokale / Punetori / Magazina

  Reklam ndriquese Led

  Reklam ndriqueze dyansore alumin 65me100cm +383_49_133_356

  Gjilan 10 nëntor 03:35
  129 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pro

  Gjilan 10 nëntor 02:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal me qira ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne qender

  Lokali ipet me qira , gjendet afer shtepis se shendetit. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj bi

  Gjilan 9 nëntor 13:15
  300 €
 • 0 foto
  Puntor per autolarje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Puntor per autolarje

  Kerkoj puntor me pervoj per autolarje paga simbas marveshjes ose me perqindje %.

  Gjilan 31 tetor 17:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jepet lokali me Qera te pazari verdh shum mir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me Qera te pazari verdh shum mir

  Lokali asht i vetmi me ngrohe qendrore I kompletuar per biznis mdi 10. Parkime para lokalit Per info

  Gjilan 21 tetor 16:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lokal me qera ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ne qender

  Leshoj lokal me qera ne katin e dyte 100m2 e pershtatshme per callcenter, kurse, ordinanca etj. loka

  Gjilan 16 tetor 18:47
  250 €
 • 5 foto
  OBJEKTI NE SHITJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKTI NE SHITJE

  Shitet Shtëpija me gjithë Lokal ....B+P+2..Shtëpija posedon: Garaxhën(Podrumin)+Depon Shtepiake+2 ka

  Gjilan 29 shtator 10:12
  165.000 €
 • 1 foto
  Shitet Biznesi Alpha Watches
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Biznesi Alpha Watches

  Shitet Biznesi Alpha Watches ne Gjilan. Hapesira posedon shtand, rafta, Syza dielli, Ora dhe aksesor

  Gjilan 23 shtator 13:48
  5.200 €
 • 0 foto
  Mundësi e hapur hua për të gjithë!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Mundësi e hapur hua për të gjithë!

  Keni nevojë për një kredi financiare? A doni të filloni biznesin tuaj ose biznesin tuaj? Keni nevoj

  Gjilan 18 shtator 19:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali me qira ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qira ne Gjilan

  Ipet lokali me qira ne Gavrani 1 Rruga 6 Lokali ka siperfaqe 90m2

  Gjilan 20 gusht 18:35
  150 €
 • 11 foto
  Dyqan me qera 530 m2 në qender të Gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan me qera 530 m2 në qender të Gjilanit

  Jepet me qera Objekti dy kat ne Qender të Gjilanit. Dyqani mund të ndahet edhe në kate sipas marrëve

  Gjilan 20 gusht 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lokale qender gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokale qender gjilanit

  Shes lokale ne qender gjilanit gjithses 4ari e 80 metra

  Gjilan 14 gusht 12:52
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet lokali tek Kompleksi Fitorja
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali tek Kompleksi Fitorja

  Lokali ne shitje tek kompleksi Fitorja perball biciklistav lokali ka 3 hymje per me shum info kontak

  Gjilan 14 gusht 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofert Speciale 2 LOKALE TE PLISI 049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofert Speciale 2 LOKALE TE PLISI 049 553554

  Super ofert 2 lokale te plisi center ne qender te gjilanit. te rrethi ne lagjen Kamnik Afer Etc,viv

  Gjilan 10 gusht 18:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1

  Shitet lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1

  Gjilan 1 gusht 17:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokali me qera (Kompleks Banesor M & S ) ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera (Kompleks Banesor M & S ) ne Gjilan

  Lokali me qira me siperfaqe 800 m2 I pershtatshem per markete , banke , mobileri ,tekstil , fitnes

  Gjilan 19 korrik 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali 120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali 120m2

  Objekti me 18 Ari hapesire permban Lokalin me: Podrum Kati i pare : salla, banjo Kati i dyte: 4 dhom

  Gjilan 16 korrik 08:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Gjilan 12 korrik 16:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ipet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet me qera

  Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33 Me saktesisht ne mes te rruges se kafit

  Gjilan 7 korrik 15:59
  150 €
 • 0 foto
  Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Qera

  Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33 Me saktesisht ne mes te rruges se kafit

  Gjilan 22 qershor 12:16
  150 €
 • 4 foto
  Ipet me qira lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet me qira lokali

  leshohet me qera lokali ne qendër të Gjilanit Lokali është dy kat ka dy banjo dhe esht 400m2 lok

  Gjilan 9 qershor 13:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali ipet me Qira ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ipet me Qira ne Gjilan

  Lokali gjindet ne: Gavran 1 Rruga Muharrem Ibrahimi Gjatesia 14m Gjersia 5m Cmimi sipas marrvesh

  Gjilan 21 maj 20:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zyre per kurse dhe pune
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre per kurse dhe pune

  I kemi disa orare te lira ne te cilat mund te japim ne shfrytezim zyren e cila eshte e pershtatshme

  Gjilan 17 maj 23:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokali ne prishtin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne prishtin

  Shitet lokali ne prishtin lokali gjindet perball qerdhes ne Dardani afer postes kryesore osht ne p

  Gjilan 13 maj 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dy dyqane magjistrale perskaj rruges
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy dyqane magjistrale perskaj rruges

  Shiten dy dyqane ne magjistrale perskaj rruges afer HIB PETROL 40 metra perskaj rruges gjatsia.

  Gjilan 13 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frizer Invertar Komplet
  Lokale / Punetori / Magazina

  Frizer Invertar Komplet

  Shitet invertari komplet per frizer i gatshem te gjitha qka shihen ne foton shiten....

  Gjilan 3 maj 17:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokali ne shitje 90m2 ne qender te qytetit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje 90m2 ne qender te qytetit

  Lokali ne shitje 90 m2 ne qender te qytetit gjilan te kompleksi banesor perball ish gorenjes afer po

  Gjilan 27 prill 19:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali ne objektin e Fitorja i gatshem per Biznes me te gjithe infrastrukturen percjellse pos

  Gjilan 12 prill 21:38
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose jepet me qera Lokali afarist.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose jepet me qera Lokali afarist.

  Shitet ose jepet me qera Lokali afarist. Lokali eshte 11m2. Ka nxemje qendrore. I pershtatshem per

  Gjilan 4 prill 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali afarist

  Shitet LOKALI AFARIST. Shitet lokali afarist me 43.5m2. Lokali eshte I pershtatshem per veprimtari

  Gjilan 4 prill 18:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali afarist.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali afarist.

  Shitet Lokali afarist. Lokali eshte 28m2. Ka nxemje qendrore. I pershtatshem per zyre apo ndonje v

  Gjilan 4 prill 18:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes lokale dhe hapsiren afariste
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokale dhe hapsiren afariste

  Shes lokalet me hapsire afariste si dhe per banim. Lokacioni gjendet ne qender te qytet (afer ambula

  Gjilan 4 prill 18:14
  3.500 €
 • 0 foto
  Shes lokalet
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokalet

  Shes lokalet me qimim shum te arsyshem esht pron private vlen te ceket leje ndertimi 7 kat per q

  Gjilan 4 prill 17:08
  3.500 €
 • 7 foto
  IPET LOKALI ME QERA 56 m2 RR. E FERIZAJIT
  Lokale / Punetori / Magazina

  IPET LOKALI ME QERA 56 m2 RR. E FERIZAJIT

  ipet lokali me qira ka 56m2 gjendet ne rrugen idriz seferi(rruga e ferizajit) afer rrethit te ri pos

  Gjilan 4 prill 09:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Leshoj lokalin me qira.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokalin me qira.

  Leshoj lokalin me qira, lokali posedon 95 metra katrore, i ndare ne tri dhoma pune, ne koridor dhe n

  Gjilan 4 prill 07:42
  300 €
 • 10 foto
  Lokali leshohet me qera 100m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali leshohet me qera 100m2

  Leshohet me qera lokali ne lagjen Kamnik afer rrethit te ETC-ja. Lokali ka pozite te mire per zhvill

  Gjilan 4 prill 07:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lokal Afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal Afarist

  Shitet lokali afarist Lokali gjendet lokali gjendet ne objektin e agro hermes 1 respektivisht afer

  Gjilan 3 prill 23:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   raftat per shitore
  Lokale / Punetori / Magazina

  raftat per shitore

  Shiten raftat per shitore jan te mira per perdorim te qfardo qe ju duhet

  Gjilan 3 prill 21:36
  300 €
 • 2 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali me 100m2 ,lokali gjindet ne objektin banesor Fitorja ,i gatshem per biznes te menjhers

  Gjilan 3 prill 18:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshoj lokalin me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokalin me qira

  Leshoj lokalin me qira Lokali gjindet perball tregut te gjelbert Eshte 20 metra

  Gjilan 3 prill 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali me 100m2 ,lokali gjindet ne objektin banesor Fitorja ,i gatshem per biznes te menjhers

  Gjilan 3 prill 16:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje

  Shes Lokalin ne kompleksin fitorja me 100m2 dhe 12m gjersi ne rrugen kryesore ,qmimi me marveshje

  Gjilan 3 prill 12:21
  Me Marrveshje