Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Kosovë

 • 5 foto
  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka nje pozite te pershtatshme

  Fushë Kosovë Sot, 13:39
  800 €
 • 7 foto
  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes

  lokali posedon hapsir 115m2 i pershtatshum per zyre , callcenter etj lokali gjindet afer market sum

  Prishtinë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

  Kodi 0227 Lëshohet benesa/zyra me qira në qendër të Prishtinës, banesa gjendet ne rrugën ‘’Nëna

  Prishtinë Sot, 13:39
  600 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 490m2 Lokacioni: Lagje te Re në Objektin e VizionitS-II Ferizaj Pronari

  Ferizaj Sot, 13:39
  550 €
 • 0 foto
  urgjent kerkoj lokal per mobil shop
  Lokale / Punetori / Magazina

  urgjent kerkoj lokal per mobil shop

  urgjent kerkoj lokal per mobil shop

  Prishtinë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;50 m2 Kati;perdhese Adresa;Rruga Zenel Hajdini (afër Shkolles Ahmet Hoxha)

  Ferizaj Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne lagjen Kodra e Trimave Lokali eshte ne katin perdhes ne Rrugë k

  Prishtinë Sot, 13:39
  750 €
 • 2 foto
  Shitet lokali 53.7m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 53.7m2

  Kodi 0491 Shitet lokali 53.7m2 ngjitë me rrugën Muharrem Fejza në Mati, afër Pozhegu Brothers. Loka

  Prishtinë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash afer Universitetit Iliria Lokali posedon: 400m2 çmimi

  Prishtinë Sot, 13:38
  3.200 €
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2

  Kodi 0155 Lëshohen me qira lokalet afariste150m2 kati i parë dhe 310m2 kati i dytë. Lokalet gjende

  Fushë Kosovë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve ⭕️Lokali posedon dokum

  Prishtinë Sot, 13:38
  140.000 €
 • 5 foto
  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir

  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir Lokali gjendet afër ndërtesës së Nartelit, ka gjith

  Prishtinë Sot, 13:38
  234.000 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpi

  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpiana. Banesa ndodhet ne katin perdhese dhe posedon:

  Prishtinë Sot, 13:38
  300 €
 • 2 foto
  Lokali ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine

  Shitet lokali ne lagjen e Spitalit, gjendet afer Viva Freshit, lokali eshte i pershtatshem per lloje

  Prishtinë Sot, 13:38
  1.300 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE PRISHTINE

  SHITET lokali në Prishtinë. REF: L19/17/SH - Lokali 160 m2 - 150 m2 tarasë ( në shfrytezim pa pa

  Prishtinë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Objekt per Qiradhënie ,prej ,5400m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt per Qiradhënie ,prej ,5400m2

  Objekt per Qiradhënie ,prej ,5400m2 rruga, prishtine -ferizaj Kati: P+4 Sipërfaqja: 5400m2 Park

  Prishtinë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LOKALI SHITET OSE JEPET ME QIRA 59 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI SHITET OSE JEPET ME QIRA 59 M2

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L11/17/sh - Lokali 59 m2 - Lokali shitet po

  Lipjan Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO

  Shitet Lokali te shkolla Mihail Grameno,lokali ka 47m2 ka wc eshte i pershtatshem per qdo lloj vepri

  Prishtinë Sot, 13:37
  750 €
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2

  Kodi 0099 Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2 në rrugën Dardania në Fushë Kosovë. Lokali ndodh

  Fushë Kosovë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031 Lokacioni: Rr. Bill Klinton Siperfaqe: 65 m2 Kati: 1 - Loka

  Prishtinë Sot, 13:37
  2.200 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza

  Shitet Lokali ne Mat - Kodi 1254 Lokacioni: Rr.Muharem Fejza Afer Shk.F. Pavarsia Siperfaqe: 53.17

  Prishtinë Sot, 13:37
  75.000 €
 • 2 foto
  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit Lokali gjendet në bregun e diellit afër Xhambazëve dhe ka

  Prishtinë Sot, 13:36
  240.000 €
 • 6 foto
  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë - Rruga Dëshmorët e Marevcit. REF: L02/18/Q - Lokali 35 m2 Ç

  Prishtinë Sot, 13:36
  120 €
 • 0 foto
  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje

  Kërkojmë me QIRA ose SHITJE banesa/shtëp/lokale/troje në të gjitha lagjet e Prishtinës. . . . 383

  Prishtinë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0430 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali 210m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali 210m2

  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali në Ferizaj. REF: L26/17/SH - 210 m2 - 2 banjo - Lokali është

  Ferizaj Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne Rr B !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne Rr B !DELTA

  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne "Rr.B" ne nje vend mjaft te frekuentueshem e te qarkullueshem Lokal

  Prishtinë Sot, 13:36
  64.000 €
 • 1 foto
  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH Shiten 1.200 metra lokal në Qender të Lipjanit Lokalet sh

  Lipjan Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Sot, 13:36
  1.900 €
 • 0 foto
  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion , çmimi i qeras mujore es

  Prishtinë Sot, 13:36
  320.000 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi ne prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet biznesi ne prishtine

  Shitet biznesi ne prishtine ulpiane ne rruge kryesore perball postes, lokali eshte hapur para 6 mua

  Prishtinë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali xhamija e llapit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali xhamija e llapit

  Shitet lokali rruges se pazarit te Xhamia e Llapit ne katin e pare te qendra e inzhinjeringut. Loka

  Prishtinë Sot, 13:35
  12.000 €
 • 0 foto
  Lokalit te Qafa me 20m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokalit te Qafa me 20m2

  Shitet lokalit te Qafa me 20m2 , Lokali eshte ne katin perdhes eshte i pershtatshem per mobi shop, z

  Prishtinë Sot, 13:35
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2

  Shitet lokali në lagjën Dardania me 30m2 afër Bastrade çmimi:50.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-6

  Prishtinë Sot, 13:35
  50.000 €
 • 0 foto
  Objekti në Fush Kosovë me 1800m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti në Fush Kosovë me 1800m2

  Shitet Objekti në Fush Kosovë me 1800m2 me 10 Ari ne Rr.kryesore çmimi:2.000.000.00 Euro Nr.kont

  Prishtinë Sot, 13:35
  2.000.000 €
 • 0 foto
  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH

  Shiten LOKALET afer pallatit te Drejtesise - Prishtinë REF : L02/18/S Shiten LOKALET afer pallatit

  Prishtinë Sot, 13:35
  1.300 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L01/17/SH ✓ 168m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 13:35
  1.200 €
 • 2 foto
  -Shes lokalin ne qender te Prishtines NE DARDANI
  Lokale / Punetori / Magazina

  -Shes lokalin ne qender te Prishtines NE DARDANI

  -Shes lokalin ne qender te Prishtines NE LAGJEN DARDANI (perball BILL KLINTONIT) -Lokali ka siperfaq

  Prishtinë Sot, 13:35
  230.000 €
 • 9 foto
  Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër

  Kodi 0021 Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër përballë shtatorës Bill Klinton. Banesa është bu

  Prishtinë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITEN DY GARAZHA TE SANTEA BEHEN EDHE LOKALE
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITEN DY GARAZHA TE SANTEA BEHEN EDHE LOKALE

  Shiten dy garazha te santea ne Dardani ka 17m2 behen edhe lokale ose zyre me qmim te volitshem urgje

  Prishtinë Sot, 13:35
  18.000 €
 • 8 foto
  Leshohen 2 loklae me qira ne L. Spitalit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohen 2 loklae me qira ne L. Spitalit

  Leshohen 2 loklae me qira ne Lagjien e Spitalit tek objekti i rri i vellezerve Asllani ►Kodi:LS16

  Prishtinë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokali me qira ne lagjen Santea, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qira ne lagjen Santea, Prishtine

  Jepet me qira lokali ne lagjen Santea, i cili gjendet afer Mellow. Lokali eshte i pershtatshem per l

  Prishtinë Sot, 13:35
  500 €
 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet Lokali 90 m2 në Rrugën B
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali 90 m2 në Rrugën B

  Shiten 2 lokale nga 90m2 ne Rrugën B Lokalet kanë një pozite te pershtatshme per qfarëdo veprimtarie

  Prishtinë Sot, 13:34
  1.550 €
 • 0 foto
  Objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti në Dragodan me siperfaqe 4000m2

  Shitet objekti në Dragodan me siperfaqe totale 4000m2 Posedon : Garazhd 700m2 ku mund te parkohe

  Prishtinë Sot, 13:34
  4.000.000 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania) ⭕️Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70

  Prishtinë Sot, 13:34
  1.100 €