Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Lipjan

 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE

  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE I GATSHEM ME CARAD GJATSIJA 9.5 ME 6 METRA PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 11 gusht 11:43
  1.800 €
 • 12 foto
  Ipet prona me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet prona me qira

  Jepet prona me qira me sipërfaqe rreth 64 ari. Prona ndodhet nē zonen industriale në Lipjan, përball

  Lipjan 22 qershor 22:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Lipjan 11 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes shatorra per dasna 12x 5
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes shatorra per dasna 12x 5

  Shes shatorra fintak te ri 12x5 te kvalitetit te lart

  Lipjan 8 qershor 16:03
  1.250 €
 • 0 foto
  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin

  Shitet fabrika (per Pelet) 600m2 objekt , 34Ari truall ne Dobratin Si dhe ndaras shiten dhe Makina

  Lipjan 3 korrik 14:57
  250.000 €
 • 0 foto
  Shitet-Lokali-ne-qender-te-Lipjanit- Me-marrveshje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet-Lokali-ne-qender-te-Lipjanit- Me-marrveshje

  Shes Lokali ne qender te lipjani dhe pershtate per Biznis , Qmimi me marrveshje

  Lipjan 28 qershor 23:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet-Lokali-ne-qender-te-Lipjanit- Me-marrveshje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet-Lokali-ne-qender-te-Lipjanit- Me-marrveshje

  Shes Lokali ne qender te lipjani dhe pershtate per Biznis , Qmimi me marrveshje

  Lipjan 28 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes frigoriferin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes frigoriferin

  Shitet frigoriferi per pije ne gjende te mire pune

  Lipjan 11 qershor 11:37
  150 €
 • 0 foto
  Objekti Ipet me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti Ipet me Qera

  Ipet objekti me qera per ma shum informata kontaktoni ne tel .

  Lipjan 6 qershor 17:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Împrumuturi între privat
  Lokale / Punetori / Magazina

  Împrumuturi între privat

  Buna, suntem o facilitate privat, care oferă un termen scurt și lung stabil Credite personale variaz

  Lipjan 13 prill 15:44
  11 €
 • 0 foto
  Potrzeba finansowania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Potrzeba finansowania

  A keni nevojë për një financim të shpejtë, serioz dhe efikas për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, p

  Lipjan 1 prill 14:47
  700.000 €