Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Prizren

 • 5 foto
  Lokali ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje

  Shes lokalin 32 m2,lokali asht me galeri...

  Prizren Dje, 11:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Jepet lokali me qira ne rrugen kryesore
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me qira ne rrugen kryesore

  Jepet me qira hapësira afariste në rrugë...

  Prizren 16 qershor 17:23
  1 €
 • 7 foto
  Lokali jepet me qera në qendër të Lubizhdë së Prizrenit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali jepet me qera në qendër të Lubizhdë së Prizrenit

  Lëshohet lokali me qera në qendër të Lub...

  Prizren 14 qershor 17:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET OSE ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET OSE ME QERA

  Lokali ka 320m2 dhe 120m2 podrumin. esht...

  Prizren 14 qershor 11:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET LOKALI DHE SHTEPIA ORTAKOLL-TRANZIT I VJETER
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI DHE SHTEPIA ORTAKOLL-TRANZIT I VJETER

  Lokali ka 450m2 dhe podrum 140m2 eshte n...

  Prizren 14 qershor 11:56
  1.200.000 €
 • 2 foto
  Shitet lokali 150m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 150m2

  Shitet lokali 150m2 ne katine e pare ne ...

  Prizren 13 qershor 07:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 130m2

  Shitet Lokali ne perdhes me 130m2 ne lag...

  Prizren 13 qershor 07:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 11 qershor 23:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ? Shitet Hotel Ekskluziv në Prizren! ?
  Lokale / Punetori / Magazina

  ? Shitet Hotel Ekskluziv në Prizren! ?

  *Investim i Madh - Hotel 26 Dhoma në Pri...

  Prizren 10 qershor 13:16
  3.200.000 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI PERBALL ABI CENTER
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI PERBALL ABI CENTER

  SHITET LOKALI PERBALL ABI CENTER I PERSH...

  Prizren 9 qershor 23:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  QADËR PËR LOKAL
  Lokale / Punetori / Magazina

  QADËR PËR LOKAL

  Është 5 metra me 2.5metra në gjendje të ...

  Prizren 7 qershor 23:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Depo me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo me Qera

  Objekti eshte i pershtatshem per qdo llo...

  Prizren 5 qershor 15:37
  3 €
 • 6 foto
  Ofrohen per shitje dy lokale Tranziti i Ri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohen per shitje dy lokale Tranziti i Ri

  Ofrohen për shitje dy lokale me sipërfaq...

  Prizren 1 qershor 00:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali ne shitje ose me Qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ose me Qira

  Jepet lokali me Qira ose ne Shitje per t...

  Prizren 26 maj 21:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Shiten Lokale në Prishtinë: Investoni Tani!\"
  Lokale / Punetori / Magazina

  \"Shiten Lokale në Prishtinë: Investoni Tani!\"

  \"Shiten lokale të veçanta në Prishtinë...

  Prizren 23 maj 18:01
  3.300 €
 • 1 foto
   \"Shiten Lokalet: Jaglenic, Investo Tani!\"
  Lokale / Punetori / Magazina

  \"Shiten Lokalet: Jaglenic, Investo Tani!\"

  Investoni në të ardhmen tuaj në Jaglenic...

  Prizren 23 maj 18:01
  2.500 €
 • 5 foto
  Depo Hapesire 1300m² e kompletuar per pune.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo Hapesire 1300m² e kompletuar per pune.

  Depo me qera 1300m²Zyre,Zheshtore,Wc,Par...

  Prizren 20 maj 12:22
  1 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 20 maj 08:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 19 maj 16:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Depo me qera 1300m² në Perllonkë brenda.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo me qera 1300m² në Perllonkë brenda.

  Depo me qera 1300m²Zyre,Zheshtore,Wc,Par...

  Prizren 19 maj 04:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet hapsir afariste Lokal afer stacionit te autobusave
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet hapsir afariste Lokal afer stacionit te autobusave

  Lokali eshte i ndar ne dy pjes por mund ...

  Prizren 18 maj 03:08
  350.000 €
 • 6 foto
  Shiten 3 depo ne Tranzit te vjeter
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 3 depo ne Tranzit te vjeter

  Shiten parcela prej 35 ari me 3 depo te ...

  Prizren 9 maj 23:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kinoklubi - lokal komplet i rregulluar
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kinoklubi - lokal komplet i rregulluar

  Kinoklubi, lokal në Tabahane, 50m nga Ku...

  Prizren 5 maj 13:40
  120.000 €
 • 0 foto
  Kerkojm lokal me qera afer shkolles Motrat qirjazi Kurill
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kerkojm lokal me qera afer shkolles Motrat qirjazi Kurill

  Kerkojm 1 lokal afer shkolles Motrat qir...

  Prizren 4 maj 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Depo me qera Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo me qera Prizren

  Jepet depo me qera Prizren Arbanë...

  Prizren 3 maj 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shanki komplet per lokale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet shanki komplet per lokale

  Shitet shanki...

  Prizren 2 maj 00:00
  900 €
 • 1 foto
  Shporet me plin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shporet me plin

  Shporet me plin...

  Prizren 1 maj 23:54
  300 €
 • 1 foto
  Toster special
  Lokale / Punetori / Magazina

  Toster special

  Toster...

  Prizren 1 maj 23:49
  300 €
 • 3 foto
  Jepet me qera hapsira për mobileri ose biznes tjetër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera hapsira për mobileri ose biznes tjetër

  Gjendet në rrugën kryesore Prizren Gjako...

  Prizren 27 prill 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Hapesira me qera per Biznes Depo&Punetori!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Hapesira me qera per Biznes Depo&Punetori!

  Lëshohe Objektet,(Hapsirat) Depot,Puneto...

  Prizren 24 prill 04:38
  1 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali afer stacionit te autobusave
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali afer stacionit te autobusave

  Shitet lokali afer stacionit te autobusa...

  Prizren 20 prill 12:35
  75.000 €
 • 5 foto
  Rafta per madh eedhe friz
  Lokale / Punetori / Magazina

  Rafta per madh eedhe friz

  Qmiimi me marrveshje...

  Prizren 18 prill 04:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 14 prill 22:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ne qender te Prizrenit jepet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ne qender te Prizrenit jepet lokali me qera

  Jepet me qera Lokali 70 m2 ne qender te ...

  Prizren 4 prill 00:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali te shkolla Emin Duraku
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali te shkolla Emin Duraku

  Shitet Lokali 65m2 te shkolla emin durak...

  Prizren 2 prill 16:03
  330.000 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 1 prill 14:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 27 mars 15:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali ne katin e pare 100m2 ne l...

  Prizren 26 mars 23:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali i leshuar me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali i leshuar me qera

  Posedon dokumentet i gatshem te ndahet n...

  Prizren 31 janar 23:40
  200 €
 • 5 foto
  ▪️Shitet Lokali 157.42m2 - 440,000€
  Lokale / Punetori / Magazina

  ▪️Shitet Lokali 157.42m2 - 440,000€

  ▪️Shitet Lokali - 440,000€ ▫️Lokali k...

  Prizren 30 janar 02:45
  440.000 €
 • 1 foto
  kredi me para
  Lokale / Punetori / Magazina

  kredi me para

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 28 janar 20:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Me marrveshje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Me marrveshje

  Shiten asht mbyll biznesi kemi edhe loka...

  Prizren 27 janar 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal

  Lokal me qira ne fshati Reqan-Prizren 04...

  Prizren 24 janar 18:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kredi me para
  Lokale / Punetori / Magazina

  kredi me para

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 23 janar 16:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  paratë e huasë për të paguar një makinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  paratë e huasë për të paguar një makinë

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 22 janar 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  hua para për të investuar në një biznes
  Lokale / Punetori / Magazina

  hua para për të investuar në një biznes

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 21 janar 17:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Lokal 250m2 + Podrum 200m2 - Me teras dhe parking
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal 250m2 + Podrum 200m2 - Me teras dhe parking

  🏢Lokal afarist. Etazhiteti B+P Lokali 25...

  Prizren 20 janar 12:28
  1.200.000 €
 • 1 foto
  jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  jepet me qera

  jepet objekti me qera 120 m2 objekti gj...

  Prizren 18 janar 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Lokalet ne Ortakoll
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten Lokalet ne Ortakoll

  Shiten Lokalet ne Ortakoll TE pershatshm...

  Prizren 16 janar 19:34
  3.000 €
 • 1 foto
  paratë e huasë për të paguar një makinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  paratë e huasë për të paguar një makinë

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Prizren 14 janar 09:27
  Me Marrveshje