Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Tiranë

 • 4 foto
   Dyqan me Qera ne Ali Demi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan me Qera ne Ali Demi

  Jepet me qera dyqan ne Ali Demi prane shkolles 1 Maj perball me tunelin.Dyqani eshte 40 meter katror

  Tiranë Dje, 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Dyqan 32 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Dyqan 32 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane

  Okazione ! Shitet Dyqan 32 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,Dyqani ndodhet tek P

  Tiranë 30 qershor 14:31
  30.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/BAR-RESTORANT NË RRUGËN 4 DËSHMORËT, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/BAR-RESTORANT NË RRUGËN 4 DËSHMORËT, TIRANË

  Jepet me qira bar-restorant 202 m² buzë rrugës kryesore, tek rruga 4 Dëshmorët, Tiranë. Ambienti ndo

  Tiranë 23 qershor 09:32
  700 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA MAGAZINË YZBERISHT, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA MAGAZINË YZBERISHT, TIRANË

  Jepet me qira magazinë 600 m², 5 m lartësi, truall 1120 m² Yzberisht, Tiranë. Magazina ndodhet në n

  Tiranë 22 qershor 16:04
  3.600 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA HOTEL NË PEZË HELMES, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA HOTEL NË PEZË HELMES, TIRANË

  Jepet m e qira hotel në Pezë Helmes, Tiranë. Zona ku ndodhet Hoteli eshte zonë në zhvillim. Ne katin

  Tiranë 10 qershor 17:22
  3.000 €
 • 6 foto
  SHITET RESORT PRANË TEG, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET RESORT PRANË TEG, TIRANË

  Shitet resort pran TEG, Tiranë. Resorti është me aktivitet të plotë, disponon lounge, restaurant, ho

  Tiranë 10 qershor 17:11
  1.850.000 €
 • 1 foto
  Magazine me qera ne hyrje te Prushit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera ne hyrje te Prushit

  Jepet magazine me qera ne hyrje te Prushit. Magazina este ne rruge kryesore eshte 1000m2. Muret sen

  Tiranë 29 maj 15:06
  2.500 €
 • 5 foto
  Magazine me qera 2euro/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera 2euro/m2

  Jepet Kapanon me qera 1300m2. Cmimi me I mire ne trreg. Magazina este 1300m2 ndodhet 2km large Sharr

  Tiranë 29 maj 14:17
  2.600 €
 • 3 foto
  objekt biznesi me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  objekt biznesi me qera

  jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. s

  Tiranë 16 shkurt 10:10
  460 €
 • 3 foto
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Objekti ndodhet buze r

  Tiranë 15 shkurt 05:04
  150.000 €
 • 0 foto
  Shitet ambjent biznesi ne Kinostudio
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ambjent biznesi ne Kinostudio

  Shitet ambjent biznesi ne zonen e Kinostudios.Ambjenti eshte i ndare ne dy dyqane me siperfaqe njer

  Tiranë 14 shkurt 19:51
  70.000 €
 • 1 foto
  SHITET AMBJENT 37 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJENT 37 M2

  Shitet dyqan tek "Rruga e Durrësit". Ambienti ndodhet në katin 0 , 37 M2 NE DOKUMENTA. Dyqani ka sip

  Tiranë 5 shkurt 16:06
  90.000 €
 • 6 foto
  Kapanon dhe ambjent biznesi me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kapanon dhe ambjent biznesi me qera

  Jepet kapanon me qera ne rrugen dytesore te autostrades Durres-Tirane perball Aurora Group. Kapanon

  Tiranë 27 janar 18:46
  1.000 €
 • 6 foto
  Ambjente biznesi me qera per cdo loj biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ambjente biznesi me qera per cdo loj biznesi

  Jepen me qera amjente biznesi ne zonen industriale ne Kashar prane Coca Cola. Kati 0 me hyrje per ma

  Tiranë 27 janar 18:29
  3 €
 • 3 foto
  Magazine me qera prane City Park
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine me qera prane City Park

  Magazine me qera me super cmim. 1000m2 cmimmi 1400euro\totale pa perfsire taksat. Ambjenti ndodhet p

  Tiranë 25 janar 15:46
  1.400 €
 • 3 foto
  Super Magazine me qera e pershtatshme per cdo lloj biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Super Magazine me qera e pershtatshme per cdo lloj biznesi

  Jepet super magazine me Qera, ne Mezez shume prane Top Channel., 1300 m2, 4.8m e larte. Ambjenti esh

  Tiranë 25 janar 15:28
  3.900 €
 • 0 foto
  Si Era- Të shpejtë dhe profesional
  Lokale / Punetori / Magazina

  Si Era- Të shpejtë dhe profesional

  mobilje te ndryshme

  Tiranë 19 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa

  - Rr. Qemal Stafa 105 m2 SHITET ose Jepet Qira 100 metra siper shkolles Kuqe Dyqani jepet per Klinik

  Tiranë 16 janar 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë

  Nuk mund të besoj se me të vërtetë ekziston një person i ndershëm i shoqërueshëm dhe bujar Shumë

  Tiranë 18 dhjetor 02:30
  10 €
 • 2 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Ambient 40m2 prane stadiumit Dinamo

  Tiranë 8 dhjetor 16:49
  200 €
 • 0 foto
  Shitet ambjent biznesi te rruga e Durresit prane Kafe Flora
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ambjent biznesi te rruga e Durresit prane Kafe Flora

  Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 20 m2 terruga e Durresit,prane Kafe Flora.Dyqani eshte me hipote

  Tiranë 8 dhjetor 06:37
  160.000 €
 • 1 foto
  Veshje online
  Lokale / Punetori / Magazina

  Veshje online

  Shiten produkte veshje te ndryshme me cmime te arshyshme cdo gje origjinale..Add tone e gjeni ne fac

  Tiranë 30 nëntor 22:45
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme

  Përshëndetje zonja dhe zotërinj Keni nevojë për financim për fillimin e një projekti të ri? një

  Tiranë 3 nëntor 01:55
  100 €
 • 0 foto
  SHITET AMBJNET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJNET

  Shitet ambient, në Golem, buzë detit . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 100m2 dhe 6 m2 hap

  Tiranë 11 tetor 19:45
  150.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 20 m2 tek Tregu Elektrik , dyqani ndodhet ne

  Tiranë 11 tetor 12:38
  200 €
 • 0 foto
  Jap magazine me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap magazine me qera

  Jap magazine me qera: siperfaqja 509 m2, lartesia 4.2 m, korent trefazor. Bashkengjitur magazines es

  Tiranë 7 tetor 16:32
  140.000 Lek
 • 0 foto
  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !

  Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. Ka funksionuar si biznes bar kafe por mund t

  Tiranë 25 shtator 14:02
  43.000 €
 • 0 foto
  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane

  Shitet klinike dentare ne zonen prane Universitetit Bujqesor,Tirane.Klinika ndodhet ne katin e 2 te

  Tiranë 17 shtator 12:47
  250.000 €
 • 2 foto
  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 1

  Tiranë 16 gusht 14:45
  220.500 €
 • 1 foto
  Shitet Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal

  Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaq

  Tiranë 16 gusht 14:38
  120.000 €
 • 4 foto
  PAJISJE PASTICERIE
  Lokale / Punetori / Magazina

  PAJISJE PASTICERIE

  SHES NJE EKSPOZITOR ITALIN PER PASTICERI BANAK FRIGORIFERIK ME PLLAKE GRANITI LART. FURRE INOXI

  Tiranë 30 korrik 10:55
  2.999 €
 • 0 foto
  Shitet bar-kafe perballe shkolles Harry Fulltz,brenda unazes,TIRANE-SHQIPERI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet bar-kafe perballe shkolles Harry Fulltz,brenda unazes,TIRANE-SHQIPERI

  Shitet Bar -Kafe te Rruga Haxhi Daliu,perballe shkolles HARRY FULLTZ,brenda unazes.Objekti ndodhet n

  Tiranë 24 korrik 06:32
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,njesia administrative-PETRELE-BASHKIA TIRANE.Restoranti ndodhet buz

  Tiranë 22 korrik 06:51
  170.000 €
 • 3 foto
  LOKALI +TRUALL
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI +TRUALL

  Lokali ndodhet tek "Brryli". Lokali është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqa totale 132 m2 dhe 28

  Tiranë 20 qershor 17:06
  310.000 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI

  Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaq

  Tiranë 20 qershor 17:03
  120.000 €
 • 3 foto
  SHITET LOKAL NE DURRES
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKAL NE DURRES

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 1

  Tiranë 20 qershor 16:53
  220.500 €
 • 3 foto
  OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO
  Lokale / Punetori / Magazina

  OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

  Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative nr 3 afer tregut elek

  Tiranë 13 qershor 11:19
  63.000 €
 • 7 foto
  OKAZION: Lokal bar kafe Tiranë,
  Lokale / Punetori / Magazina

  OKAZION: Lokal bar kafe Tiranë,

  OKAZION:Lokal bar kafe Tiranë,rruga e Kavajës. Lokali ka nje sipërfaqe prej 150m²+40m² ambjent i

  Tiranë 12 janar 12:37
  310.000 €
 • 8 foto
  Dyqan ne shitje te Shkolla Ismail Qemali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan ne shitje te Shkolla Ismail Qemali

  Shitet dyqan tek ministria e jashtme, te rruga Tefta Tashko, prane shkolles Ismail Qemali. Dyqani ka

  Tiranë 15 nëntor 15:56
  125.000 €
 • 3 foto
  Kashar, Shitet Magazine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kashar, Shitet Magazine

  Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke. Magazina ka nje siperf

  Tiranë 1 nëntor 13:02
  150.000 €
 • 3 foto
  Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial
  Lokale / Punetori / Magazina

  Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial

  Shitet ambjent komercial ne katin e dyte ndodhur ne Unazen e Re. Ambjenti eshte 110m2 brenda dhe 2

  Tiranë 3 tetor 11:13
  220.000 €
 • 2 foto
  Rruga "Jordan Misja", Shitet Ambjent Komercial
  Lokale / Punetori / Magazina

  Rruga "Jordan Misja", Shitet Ambjent Komercial

  Rruga "Jordan Misja", Shitet ambjent komercial ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjenti eshte

  Tiranë 2 tetor 13:46
  201.110 €
 • 4 foto
  Muhamet Gjollesha, Ambjent Komercial Ne Shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Muhamet Gjollesha, Ambjent Komercial Ne Shitje

  Njesi komerciale per shitje, me siperfaqe totale 65 m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri,

  Tiranë 29 shtator 13:28
  94.250 €
 • 1 foto
  Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih

  Bok Pojedinac sam dostupan kako bi vam posudio novac, između 2 000 do 7 000 000 € eura s kamat

  Tiranë 30 shtator 23:50
  100 €