Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë dhe shumë e besueshme

  Përshëndetje zonja dhe zotërinj Keni nevojë për financim për fillimin e një projekti të ri? një

  Tiranë 3 nëntor 01:55
  100 €
 • 0 foto
  SHITET AMBJNET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBJNET

  Shitet ambient, në Golem, buzë detit . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 100m2 dhe 6 m2 hap

  Tiranë 11 tetor 19:45
  150.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 20 m2 tek Tregu Elektrik , dyqani ndodhet ne

  Tiranë 11 tetor 12:38
  200 €
 • 0 foto
  Jap magazine me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap magazine me qera

  Jap magazine me qera: siperfaqja 509 m2, lartesia 4.2 m, korent trefazor. Bashkengjitur magazines es

  Tiranë 7 tetor 16:32
  140.000 Lek
 • 0 foto
  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !

  Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. Ka funksionuar si biznes bar kafe por mund t

  Tiranë 25 shtator 14:02
  43.000 €
 • 0 foto
  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane

  Shitet klinike dentare ne zonen prane Universitetit Bujqesor,Tirane.Klinika ndodhet ne katin e 2 te

  Tiranë 17 shtator 12:47
  250.000 €
 • 2 foto
  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 1

  Tiranë 16 gusht 14:45
  220.500 €
 • 1 foto
  Shitet Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal

  Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaq

  Tiranë 16 gusht 14:38
  120.000 €
 • 3 foto
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Objekti ndodhet buze r

  Tiranë 5 gusht 05:57
  170.000 €
 • 1 foto
  Lexoni
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lexoni

  Lexoni mirë: Një ofertë për ju Këtu është një mundësi që biznesi juaj të funksionojë mirë Ju dëshir

  Tiranë 30 korrik 19:28
  5.000 €
 • 4 foto
  PAJISJE PASTICERIE
  Lokale / Punetori / Magazina

  PAJISJE PASTICERIE

  SHES NJE EKSPOZITOR ITALIN PER PASTICERI BANAK FRIGORIFERIK ME PLLAKE GRANITI LART. FURRE INOXI

  Tiranë 30 korrik 10:55
  2.999 €
 • 0 foto
  Shitet bar-kafe perballe shkolles Harry Fulltz,brenda unazes,TIRANE-SHQIPERI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet bar-kafe perballe shkolles Harry Fulltz,brenda unazes,TIRANE-SHQIPERI

  Shitet Bar -Kafe te Rruga Haxhi Daliu,perballe shkolles HARRY FULLTZ,brenda unazes.Objekti ndodhet n

  Tiranë 24 korrik 06:32
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane

  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,njesia administrative-PETRELE-BASHKIA TIRANE.Restoranti ndodhet buz

  Tiranë 22 korrik 06:51
  170.000 €
 • 3 foto
  LOKALI +TRUALL
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI +TRUALL

  Lokali ndodhet tek "Brryli". Lokali është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqa totale 132 m2 dhe 28

  Tiranë 20 qershor 17:06
  310.000 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI

  Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaq

  Tiranë 20 qershor 17:03
  120.000 €
 • 3 foto
  SHITET LOKAL NE DURRES
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKAL NE DURRES

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 1

  Tiranë 20 qershor 16:53
  220.500 €
 • 3 foto
  OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO
  Lokale / Punetori / Magazina

  OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

  Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative nr 3 afer tregut elek

  Tiranë 13 qershor 11:19
  63.000 €
 • 7 foto
  OKAZION: Lokal bar kafe Tiranë,
  Lokale / Punetori / Magazina

  OKAZION: Lokal bar kafe Tiranë,

  OKAZION:Lokal bar kafe Tiranë,rruga e Kavajës. Lokali ka nje sipërfaqe prej 150m²+40m² ambjent i

  Tiranë 12 janar 12:37
  310.000 €
 • 8 foto
  Dyqan ne shitje te Shkolla Ismail Qemali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan ne shitje te Shkolla Ismail Qemali

  Shitet dyqan tek ministria e jashtme, te rruga Tefta Tashko, prane shkolles Ismail Qemali. Dyqani ka

  Tiranë 15 nëntor 15:56
  125.000 €
 • 3 foto
  Kashar, Shitet Magazine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kashar, Shitet Magazine

  Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke. Magazina ka nje siperf

  Tiranë 1 nëntor 13:02
  150.000 €
 • 1 foto
  shërbimi i huasë në kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  shërbimi i huasë në kosovë

  të fala Ne jemi një institucion privat që ofron hua personale afatshkurtra dhe afatgjata që variojn

  Tiranë 24 tetor 10:15
  10.000 €
 • 3 foto
  Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial
  Lokale / Punetori / Magazina

  Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial

  Shitet ambjent komercial ne katin e dyte ndodhur ne Unazen e Re. Ambjenti eshte 110m2 brenda dhe 2

  Tiranë 3 tetor 11:13
  220.000 €
 • 2 foto
  Rruga "Jordan Misja", Shitet Ambjent Komercial
  Lokale / Punetori / Magazina

  Rruga "Jordan Misja", Shitet Ambjent Komercial

  Rruga "Jordan Misja", Shitet ambjent komercial ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjenti eshte

  Tiranë 2 tetor 13:46
  201.110 €
 • 4 foto
  Muhamet Gjollesha, Ambjent Komercial Ne Shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Muhamet Gjollesha, Ambjent Komercial Ne Shitje

  Njesi komerciale per shitje, me siperfaqe totale 65 m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri,

  Tiranë 29 shtator 13:28
  94.250 €
 • 1 foto
  Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih

  Bok Pojedinac sam dostupan kako bi vam posudio novac, između 2 000 do 7 000 000 € eura s kamat

  Tiranë 30 shtator 23:50
  100 €