Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Vushtrri

 • 5 foto
  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Qytetit, Sip..220m2, Terasa sip..230m2, Lokali gjendet te Kalaja e

  Vushtrri Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri

  Shitet Lokali me sip..163m2, Lokacioni ne qender te Kalaja, Qeshmja ne Vushtrri, Lokali është i pers

  Vushtrri Sot, 08:27
  1.100 €
 • 8 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²

  Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në magjistralen Vushtrri - Prishtinë 2800m²│3 Kate│Parking ▬ N

  Vushtrri 20 tetor 15:56
  4.500 €
 • 6 foto
  Jap lokalin me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap lokalin me qira

  Leshojj lokalin me qira osht Ende I hapun me tekstil dmth tu punu Jan 270metra Katrior lokal i ri kr

  Vushtrri 29 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet për QIRA objekti 300 m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet për QIRA objekti 300 m²

  Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në rrugën VICIANA afër Urës së Sitnicës 300m²│Përdhesë│5 ari P

  Vushtrri 29 shtator 12:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toka ne shitje ose me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Toka ne shitje ose me qera

  Lshohet me qera ose shitet parcela me siperfaqe prej 28 ari me dokumentacion te rregullt. Parcella

  Vushtrri 24 shtator 22:47
  15.000 €
 • 3 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekte -50m2 -110m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet PËR QIRA Objekte -50m2 -110m2

  -Leshohen me qira lokale ne Vushtrri me siperfaqe prej -50m2 -110m2 afer rrethit te Gojbules, perb

  Vushtrri 22 shtator 22:09
  250 €
 • 6 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekti afarist 300m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet PËR QIRA Objekti afarist 300m²

  Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në rrugën për Sfinjar - saktësishtë afër LLAMKOSIT 300m²│Përdh

  Vushtrri 15 gusht 14:12
  900 €
 • 1 foto
  Ofertë serioze e shpejtë e huasë dhe me siguri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë serioze e shpejtë e huasë dhe me siguri

  Përshëndetje Ne ofrojmë mundësi kredie që variojnë nga 5,000 në 10,000,000 € me një normë prej 3%

  Vushtrri 3 gusht 03:11
  25 €
 • 4 foto
  Toka
  Lokale / Punetori / Magazina

  Toka

  Shitet trualli 17 ari ne vushtrri trualli osht afer varrezave te qytetit asfalltim,rrym kanalizim t

  Vushtrri 20 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ipet Lokali me Qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet Lokali me Qira

  Ipet lokali me Qira Lokali Posedon katin e par me 84m2 podrumin me 54m2 lokali posedon dhe Tarasen

  Vushtrri 9 korrik 04:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Trualli Afer Varrezav te qytetit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Trualli Afer Varrezav te qytetit

  Shitet Trualli 20 ari Ne Vushtrri trualli osht afer asfalltit rrym kanalizim te gjitha mun t\'na ko

  Vushtrri 5 qershor 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohen banesa dhe Lokale me Qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohen banesa dhe Lokale me Qira

  Ofrojme Lokale dhe banesa me Qira per qellime te ndryshme afariste apo edhe banimi. Per me shume in

  Vushtrri 8 mars 13:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET PODRUMI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET PODRUMI

  Shitet podrumi me rreth 2200m2 tek ndertesa me Xhama afer parkut. Podrumi eshte shume i pershtatshe

  Vushtrri 12 janar 11:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN LOKALET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET

  Shiten 5 lokale ne qendren tregtare tek ndertesa me Xhama afer parkut te qytetit. Lokalet gjenden n

  Vushtrri 12 janar 11:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes gajbe per markete
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes gajbe per markete

  shesum Gajbe per markete dhe malle te ndryshme .Kontakti ne viber +38644326823

  Vushtrri 8 shkurt 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali 90m Vushtrri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 90m Vushtrri

  Shes Lokalin 90m ne Vushtrri ,lokali ka 3 hyrje te cilat edhe mund te ndahen/Bashkohen. Esht i gats

  Vushtrri 15 gusht 11:30
  65.000 €