Kategoria

Çmimi

Vendi

 • kandeleta per makina

  kandeleta per makina

  kandeleta per motorra nafte.Te gjata dhe te shkurtera

  3 Lek
  Durrës
  Dje, 17:06
 • AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja profesionale e tipit karcher e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) shume te fort dhe eshte e pershtatshme per pune ne autolarje. Gjithashtu eshte e pershtatshme per l

  380 €
  Prishtinë
  Dje, 14:44
 • /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • Matrapik Bosch

  Matrapik Bosch

  Matrapik i perdorur Bosch

  300 Lek
  Lushnjë
  21 maj 21:54
 • Makita videator 18V

  Makita videator 18V

  Set trapan me bateri litium,,, ne gjendje shume te mire... pa karikues!

  220 €
  Elbasan
  21 maj 21:34
 • + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:29
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale nga me te ndryshmet te markes dewalt me qmime te arsyeshme dhe me garanci, si dhe servis profesjonal. Unaza e re tiran Perball hotel rolandit. 0675462279

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 maj 19:54
 • Co2 trefazor

  Co2 trefazor

  Ne gjendje te mir pune trefazor industrial komplet

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 maj 19:51
 • pipeta boje tefloni

  pipeta boje tefloni

  pipeta tefloni per pistoleta boje pluhur pjese kembimi

  10 €
  Durrës
  21 maj 19:34
 • Pipeta tefloni

  Pipeta tefloni

  pipeta tefloni si dhe accessore te tjere qe sherbejne per pistoleta lyerje me boje pluhur

  10 €
  Durrës
  21 maj 18:35
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:35
 • SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:02
 • Honda

  Honda

  Shes makinen e barit honda ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicrra,per ma shum info viber +38649809272

  150 €
  Vushtrri
  21 maj 17:29
 • makina te zdruktharise

  makina te zdruktharise

  Shiten makinat te zdruktharise per me shume ne tel. 044691601

  5.000 €
  Suharekë
  21 maj 17:29
 • Aparat per Matje te Lageshtis

  Aparat per Matje te Lageshtis

  Shitet aparati per matjen e lageshtis esht shum pak i perdorur krejt paisjet e libren e ka muni me me shkru ne email flm

  400 €
  Gllogoc
  21 maj 17:27
 • Shitet Hidrofori Sever 8

  Shitet Hidrofori Sever 8

  Shitet hidrofori i Markes Sever 8, ne gjendje te rregullt pune,

  75 €
  Ferizaj
  21 maj 16:55
 • ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  Shes hidroforin elektro kovin ne gjendje te rregullt

  190 €
  Prishtinë
  21 maj 16:53
 • Gidore e vogel shum e mir

  Gidore e vogel shum e mir

  Shitet gidorja me impulsa krejt viber +38649620667

  40 €
  Fushë Kosovë
  21 maj 16:53
 • KOS PER BARI 500-WAT 320 mm E BLER TE BAU MARKET

  KOS PER BARI 500-WAT 320 mm E BLER TE BAU MARKET

  KOS E BARIT ME RRYM PRODHIM SLLOVEN DIAMETRI 320 mm E BELR NE BAUM ARKET 69 EURO NE GJENDJE PERFEKTE DHE PERDORET NE SHUM OPCIONE SIPAS PERSHTATJES SUAJ PASI QE I NDRYSHON FORMAT NE 3 VENDE DHE I PERS

  45 €
  Ferizaj
  21 maj 15:53
 •  co2 trefazor 200 a

  co2 trefazor 200 a

  I ardhur nga zvicrra pofesionale i kompletuar

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 maj 15:51
 • 2 Agregat

  2 Agregat

  Shitet dy agregate ne gjendje te rregullt me cmim total 50 euro per dy copa.

  50 €
  Gjilan
  21 maj 15:50
 • Maqin per pllaka Sigma

  Maqin per pllaka Sigma

  Shes maqinen Sigma me dimenzion 75 com origjinal qmimi 260

  260 €
  Prishtinë
  21 maj 15:46
 • Karroc per femije

  Karroc per femije

  Shitet Karroca per femije, eshte ne gjendje shum te mir dhe shum pak e perdorur e ardhur nga Austria. Qmimi 70€. Pres bleres serioz numri kontaktues 049 525 871. Ju faleminderit.

  70 €
  Suharekë
  21 maj 14:47
 • Aparat saldimi profesional

  Aparat saldimi profesional

  Aprati esht ne gjendje t mir pune i ardhur nga italia dhe i pa perdorur ketu .cmimi i diskutueshem

  1.000 €
  Vlorë
  21 maj 14:34
 • INVENTOR 1000 W

  INVENTOR 1000 W

  SHITET INVENTORI SHUM I RUJTUR SI I RI ME KAN ESHT 1000 W OSE 1 KW ESHT AUTOMATIK KUR TE NALET RRYMA AI VET AUTOMATIK NDEZET NUK DIKTOHET QE U NAL RRYMA DHE AUTOMATIKISHT E MBUSH EDHE AKUMULATORIN PU

  120 €
  Prishtinë
  21 maj 14:26
 • DIGITAL SHIBLER

  DIGITAL SHIBLER

  SUPER SHIEBLER DIGITAL APO MANUEL SUPER PER MATJE PRECIZE I RI ORIGJINAL I PAKETUM I BKER NE ZVICERR TEKNIK GJERMANE PER INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 20 €

  20 €
  Dragash
  21 maj 14:24
 • Shes co2 esab 400ampera

  Shes co2 esab 400ampera

  Shes co2 esab 400 ampera ne gjendje shume te mire teknike ftofja me uje dhe eshte i kompletuar. Cmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 14:24
 • MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM I RUJTUN DHE PUNON SHUM MIR

  35 €
  Prishtinë
  21 maj 14:24
 • Hidrofor garden

  Hidrofor garden

  Hidrofor Garden 1200w i ri.

  100 €
  Lipjan
  21 maj 12:36
 • Tavolin per molera

  Tavolin per molera

  Tavolin per molera e re e ardhen ga gjermanija

  95 €
  Prizren
  21 maj 11:26
 • APARAT PER DIAGNOZ TE MAKINAVE KONVEI 808

  APARAT PER DIAGNOZ TE MAKINAVE KONVEI 808

  APARATI VJEN NGA ZVICERRA ORIGJINAL I PAKETUM I RI PER DIAGNOZ TE MAKINAVE PER INFO TE BESNIKI - 044 391 780 KONVEI 808 QMIMI VETEM - 180 EURO ZBRITJE VETEM 170 EURO PER GJITHA LLOJET E MAKINAVE KU

  170 €
  Prizren
  21 maj 11:26
 • Zorro apo shllafa

  Zorro apo shllafa

  Zorra a po shllafa per vaditje te klases par te ardhur nga austria 25 ero cop me shumic bejm zbritje

  25 €
  Fushë Kosovë
  21 maj 09:58
 • SUPER MOTORRSHARR ME BENZIN MOCULLOCH

  SUPER MOTORRSHARR ME BENZIN MOCULLOCH

  SHARR E KATEGORIS SE PARE - MARK SHUM E FORT MOCULLOCH KLASA MOTORRSHARR ME BENZIN SHPATA 35 CM - SHUM SOECIALE INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 350 € KUJ I INTERESON JAM NE SHTEPI - SHARR

  340 €
  Dragash
  21 maj 09:53
 • kosa te reja me benzin

  kosa te reja me benzin

  kosa te reja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 maj 09:37
 • kosa te reja me benzin

  kosa te reja me benzin

  kosa te reja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 maj 09:37
 • Gjiro

  Gjiro

  Gjiro e perdorur me korende

  300 €
  Sarandë
  21 maj 09:34
 • helikopter per nivelizim

  helikopter per nivelizim

  helikopter per nivelizim larjen e tepihave

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 maj 06:44
 • mjete pune

  mjete pune

  shiten paisjet montuese per zdrukthtari te paperdorura jane nga gjermania

  50 €
  Prishtinë
  21 maj 01:24
 • Betonjerk

  Betonjerk

  Betonjerka esht 0.33 m3 esht komplet

  Me Marrveshje
  Shtime
  20 maj 23:57
 • DEWALT ALLIGATOR

  DEWALT ALLIGATOR

  DEWALT ALIGATOR 1700W PERDORET PER PRERJEN E BLLOKAV DHE GJESENDVE TE NDRYSHME PER NDERTIM .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 maj 21:52
 • HEADHAMMER QEKAN 7.2V LITIUM

  HEADHAMMER QEKAN 7.2V LITIUM

  SHES QEKANIN AUTOMATIK 7.2V LITIUM ME GODITJE 2800rpm PER MINUT VENDOS GOZHDA DERI NE 7CM GJATESI .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KE

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 maj 21:46
 • DEWALT IMPAKTA 18V LITIUM

  DEWALT IMPAKTA 18V LITIUM

  SHES IMPAKTAT DEWALT 18V LITIUM BRUSHLESS .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.faceboo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 maj 21:45
 • HITACHI BL 18V LITIUM SET

  HITACHI BL 18V LITIUM SET

  SHES SETIN HITACHI 18V BRUSHLESS , 2016 FLEX ( BRUSALIC) , CERKULLAR I DORES , AKUJ TE GJITHA ME NGA DY BATERIJA DHE MBUSHESAT PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBO

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 maj 21:44
 • HILTI 22V LITIUM

  HILTI 22V LITIUM

  SHES VEGLAT E PUNES TE FIRMES HILTI TE GJITHA ME BATERI 22V , DRILL , FLEX(BRUSALIC) IMPAKTA , CERKULLAR DORES , LLASERA NIVELIZUES .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 maj 21:44
 • Shitet gidoret e reja nga zvicrra

  Shitet gidoret e reja nga zvicrra

  Shiten gidore te reja nga zvicrra shum tmira kontakt edhe viber +38649620667.

  45 €
  Fushë Kosovë
  20 maj 20:46
 • QUMSH DHIJE TE KUQE EDHE DJATH

  QUMSH DHIJE TE KUQE EDHE DJATH

  Qumsh dhije te kuqe edhe djath 100 per qin bijo MOB 049311993

  Me Marrveshje
  Suharekë
  20 maj 20:45