Makina dhe vegla në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Shkall 8.60m krause
  Makina dhe vegla

  Shkall 8.60m krause

  Shiten shkallt 8.60 m krause prodhim gjerman

  Prizren Sot, 08:52
  380 €
 • 2 foto
  Lavatriqe industriale miele 32 kg
  Makina dhe vegla

  Lavatriqe industriale miele 32 kg

  Shitet lavatriqja miele 32 kg ne gjendje te rregullt

  Prizren Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vibrator betoni wacker fi 35
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni wacker fi 35

  Shitet Vibrator betoni wacker fi 35 ne gjendje te rregullt prodhim gjerman

  Prizren Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Betonjere 350L
  Makina dhe vegla

  Betonjere 350L

  Shitet betonjerja 350L e perdorun

  Prizren Sot, 08:50
  350 €
 • 5 foto
  Kompresor ajri atlas copco
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri atlas copco

  Shitet kompresor ajri me dy klipa ne gjendje te mir pune

  Prizren Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor 250L
  Makina dhe vegla

  Kompresor 250L

  Shitet kompresori 250L ne gjendje te rregullt

  Prizren Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hidrofor Sever 7 me boce
  Makina dhe vegla

  Hidrofor Sever 7 me boce

  Shitet motorri i ujit apo hidrofori Sever 7. Eshte komplet me te gjitha paisjet. Motorri ka qene duk

  Mitrovicë Sot, 08:48
  50 €
 • 0 foto
  Elemino Lagështinë pas vershimeve 1 €/24h
  Makina dhe vegla

  Elemino Lagështinë pas vershimeve 1 €/24h

  Aparata kunder Lagështis me qmimet mete lira ne tregun Kosovarë , ofrojm aparata per heqjen e lagës

  Prishtinë Sot, 08:48
  1 €
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makina dhe vegla

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharse lageshtisë me qira
  Makina dhe vegla

  Tharse lageshtisë me qira

  Ofrojmë me qira Aparata kunder lagështisë 045 566 671 ☆ 045 40 50 65 myk vllag ybercug mallter l

  Prishtinë Sot, 08:47
  5 €
 • 2 foto
  TEHA DIAMANTI PER BETON,KERAMIK etj
  Makina dhe vegla

  TEHA DIAMANTI PER BETON,KERAMIK etj

  TEHAT JAN TE ARDHUR NGA GJERMANIA DHE JAN SHUM TE MIR .dhe te pa perdorur ne kosov

  Prishtinë Sot, 08:47
  10 €
 • 3 foto
  Ventillator i ri
  Makina dhe vegla

  Ventillator i ri

  Ventillator monofaz i ri,i sapo ardhur prej ch,me tri shpejtsi

  Lipjan Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Absorbus të Lagështisë Rent 1€/24h
  Makina dhe vegla

  Absorbus të Lagështisë Rent 1€/24h

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:47
  1 €
 • 2 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Ofrojmë me qira Aparata kunder lagështisë 045 566 671 ☆ 045 40 50 65 ##keto pajisje qe shihen ne

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KOKA PER HILLT DHE BURMASHINA
  Makina dhe vegla

  KOKA PER HILLT DHE BURMASHINA

  SHITEN KOKAT PER HILLTA DHE BURMASHINA TE ARDHURA NGA GJERMANIA JON TE PA PERDORURA ME QMIM TE VOLIT

  Prishtinë Sot, 08:46
  5 €
 • 1 foto
  Makina kunder lagështisë? ...RENT 1€/ 24h
  Makina dhe vegla

  Makina kunder lagështisë? ...RENT 1€/ 24h

  Aporata kunder lageshtis jemi mete liret ne tregun kosovar .Aporata per vllag myk lir veq fal me ko

  Prishtinë Sot, 08:46
  1 €
 • 1 foto
  Aporata kunder lageshtis me qira 1€/ 24h ✔️
  Makina dhe vegla

  Aporata kunder lageshtis me qira 1€/ 24h ✔️

  aporata per vllag myk lageshti jemi nr 1 posedojm 100 cop Aporata jemi mete liret ne Kosovë te tjere

  Prishtinë Sot, 08:46
  1 €
 • 0 foto
  ATIKA ALE 800 me QIRA ### 1 €/24h
  Makina dhe vegla

  ATIKA ALE 800 me QIRA ### 1 €/24h

  JAPUM ME QERA Aporata kunder lageshtisê vllages mykut : tag heqjen lageshtisê ne murê Dysheme, tharr

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 0 foto
   Aparata kunder lagështisë me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lagështisë me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:45
  1 €
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makina dhe vegla

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MBUSHES AKUMULATORI 12V GJERMAN
  Makina dhe vegla

  MBUSHES AKUMULATORI 12V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I AKUMULATORIT 12V ESHT ORIGJINAL MADE GERMANZ SHUM I RUJTIN THUAJE SE I RI PUNON

  Prishtinë Sot, 08:44
  35 €
 • 0 foto
  Aporat per Lagimin e Mykut dhe vllagut 158 litra☎️
  Makina dhe vegla

  Aporat per Lagimin e Mykut dhe vllagut 158 litra☎️

  Aporat kunder Lageshtis ,vllagut dhe Mykut ma lir e mamir ska veq lodhni fal krejt ski qka kqyr tjte

  Prishtinë Sot, 08:44
  1 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtis ( Prodhim Zvicrran)
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lageshtis ( Prodhim Zvicrran)

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Sot, 08:44
  1 €
 • 2 foto
  MAQINA KUNDER LAGESHTIS 1 EURO 24 OR
  Makina dhe vegla

  MAQINA KUNDER LAGESHTIS 1 EURO 24 OR

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT VLLAGES DHE LAGESHTIS IKEMI GJITHSEJ 40 APORATE PER ELEMINIM E LAGESHTIS

  Prishtinë Sot, 08:43
  1 €
 • 2 foto
  BRUSALIC E MADHE BLECER DECER
  Makina dhe vegla

  BRUSALIC E MADHE BLECER DECER

  SHITET BRUSALICA E ARDHUR NGA GJERMANIA E MARKES BLECER DECER ESHT ORIGJINALE DHE SHUM E RUJTNE PUNO

  Prishtinë Sot, 08:43
  75 €
 • 0 foto
  aspirator per sharra dhe mobile
  Makina dhe vegla

  aspirator per sharra dhe mobile

  aspirator per mobileri dhe sharra prodhin gjerman

  Lipjan Sot, 08:42
  1 €
 • 4 foto
  HILLT BOSCH I RI NE PAKET
  Makina dhe vegla

  HILLT BOSCH I RI NE PAKET

  SHITET HILLTI I ARDHUR NGA JASHT I PA PERDORUR ESHT ME KUTI I KA 3 BURGIAT E VETA I KA 3 FUNKSIONE

  Prishtinë Sot, 08:42
  75 €
 • 1 foto
  MAQINA PER VLLAG QMIMI LIR FAL 1€/ 24H ?☎️
  Makina dhe vegla

  MAQINA PER VLLAG QMIMI LIR FAL 1€/ 24H ?☎️

  Ipen me qira Maqinat Per lageshti ,vllag,myk .Maqinat jon profesjonale dhe irginal hiqen shum lagesh

  Prishtinë Sot, 08:42
  1 €
 • 2 foto
  CEKULLAR  PER KERAMIK DHE DRU
  Makina dhe vegla

  CEKULLAR PER KERAMIK DHE DRU

  SHITET CEKULLARI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINAL ESHT PER KERAMIK DHE PER DRU PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:40
  65 €
 • 5 foto
  kompresori 300L
  Makina dhe vegla

  kompresori 300L

  Kompresori eshte i sapoardhur nga zvicra Eshte 300l e ka bocen .Kompresori eshte i ri ABC Ita

  Rahovec Sot, 08:40
  650 €
 • 2 foto
  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE
  Makina dhe vegla

  MAKIN PER PRERJEN E HEKURIT PROFESIONALE E RE

  SHITET MAKINA PER PRERJEN E HEKURIT ESHT E PA PERDORUR E ARDHUR NGA ITALIA IKA 2000W DHE SHUM E SHPE

  Prishtinë Sot, 08:38
  125 €
 • 0 foto
  gidore
  Makina dhe vegla

  gidore

  gidore prodhim gjerman

  Lipjan Sot, 08:37
  1 €
 • 2 foto
  motorr stil
  Makina dhe vegla

  motorr stil

  motorr per prerjen e metalit dhe betonit

  Lipjan Sot, 08:37
  1 €
 • 4 foto
  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI
  Makina dhe vegla

  Shpojse per mobileri NNT LAGEDI

  Maqina (shpojsja) eshte ideale per punimin e dhomave, ka 6 koka nga 21 burgi gjithesej 126 burgia.

  Ferizaj Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  POMP AUTOMATIKE E UJT
  Makina dhe vegla

  POMP AUTOMATIKE E UJT

  SHITET POMPA E UJIT ESHT ORIGJINAL NGA GJERMANIA PUNON NE MENYR AUTOMATIKE DHE SHUM E RUJTNE

  Prishtinë Sot, 08:36
  45 €
 • 2 foto
  CEKULLAR I DORES
  Makina dhe vegla

  CEKULLAR I DORES

  SHITET CEKULLARI I ARDHUR NGA JASHTI PUNON SHUM MIR DHE ESHT SHUM I RUJTEN

  Prishtinë Sot, 08:36
  65 €
 • 0 foto
  SHLLAJFERIC BOSCH ORIGJINAL GJERMAN
  Makina dhe vegla

  SHLLAJFERIC BOSCH ORIGJINAL GJERMAN

  SHES SHLLAJFERICEN E ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINAL NUK U PERDOR NE KOSOV PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:35
  45 €
 • 2 foto
  MBUSHES AKUMULATORI 6 DHE 12 V GJERMAN
  Makina dhe vegla

  MBUSHES AKUMULATORI 6 DHE 12 V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I AKUMULATORIT I ARDHU NGA GJERMANIA ESHT6 DHE 12 V ESHT SHUM I RUJTEN DHE PUNON SH

  Prishtinë Sot, 08:34
  35 €
 • 0 foto
  Maqina per qepje - Overllok
  Makina dhe vegla

  Maqina per qepje - Overllok

  Overlloku me 4 peje, prodhim Anglez. Eshte e perdorur , po eshte ne gjendje te rregullt. Arsyeja e s

  Ferizaj Sot, 08:32
  150 €
 • 2 foto
  BRUSALIC ORIGJINAL BOSCH
  Makina dhe vegla

  BRUSALIC ORIGJINAL BOSCH

  SHITET BRUSALICA E ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINALE ME GARANCI SHUM E RUJTNE DHE PUNON SHUM MIR

  Prishtinë Sot, 08:31
  75 €
 • 5 foto
  Aparat per saldim me elektroda
  Makina dhe vegla

  Aparat per saldim me elektroda

  Aparat per saldim me elektroda asht monofaz dhe trofaz shihet edhe ne foto osht ne gjendje shum te m

  Gjilan Sot, 08:31
  100 €
 • 5 foto
  Shes gomat me bandasha dhe kapak coll 14
  Makina dhe vegla

  Shes gomat me bandasha dhe kapak coll 14

  Shes gomat e veres me gjith bandasha dhe kapaka 185/60/14 bejn per golf 1 . 2 . 3 . Opel etj jan ne

  Prishtinë Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera
  Makina dhe vegla

  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera

  Shitet makina me kto opsione Sharr , strug (gdhendje) , bluarje te misrit , bluarje te talles , si d

  Gjilan Sot, 08:29
  290 €
 • 1 foto
  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal
  Makina dhe vegla

  Shes Gjeneratorin ( Agregatin ) Honda origjinal

  Shitet Gjeneratori ( Agregati ) Honda origjinal me vul,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me m

  Klinë Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes rimorkion (prekolicen)ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  Shes rimorkion (prekolicen)ne gjendje shum te mir

  Shitet rimorkio ( prekolica ) ne gjendje shum te mir,per me shum kontaktoni ne 045658376 ose 0498431

  Klinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes motorr sharren stihl 026
  Makina dhe vegla

  Shes motorr sharren stihl 026

  Shes motorr sharren stihl 026,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kon

  Klinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune
  Makina dhe vegla

  Shes gjenerator ( agregat ) ne gjendje te mir pune

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) ne gjendje te mir pune,dhez me konop edhe me qels vetem baterija i m

  Klinë Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w
  Makina dhe vegla

  Shes fleksin e ardhur nga jasht 2100 w

  Shes fleksin ( shllajfericen - brusalicen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100w,per

  Klinë Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat Gjenerator 10kwa
  Makina dhe vegla

  Agregat Gjenerator 10kwa

  Shes gjeneratorin dizell 10kilovat rrym i prodhon 8 kilovat ne gjendje shum te mir pune osht 3faz ed

  Fushë Kosovë Sot, 07:49
  Me Marrveshje