• 1 foto
  Shitet veknaric per buk
  Makina dhe vegla

  Shitet veknaric per buk

  Shitet kjo maqin venkaric siq pe shini foto per me.shum thirrni ne nr 044 375 039

  Ferizaj 30 mars 14:24
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet gjenerator 4 kw benzin
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator 4 kw benzin

  Shitet gjenerator 4 kw benzine ne gjendje shum te mir pune.shitet per mosperdorim.

  Shkodër 30 mars 12:34
  150 €
 • 0 foto
  Gjenerator 52KW (agregat)
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 52KW (agregat)

  Gjeneratori punon ne gjendje Perfekte. Marka perkins, Te gjitha informatat e tjera i keni ne foto,

  Prishtinë 30 mars 11:46
  6.500 €
 • 1 foto
  Aparat automatik -Lader 24/30 FZ
  Makina dhe vegla

  Aparat automatik -Lader 24/30 FZ

  Shes aparat Automatik-Lader 24/30FZ per mbushjen e baterive per pirunjer elektrik dhe makina te ngja

  Kaçanik 30 mars 11:27
  300 €
 • 0 foto
  Mjete te punes me qera
  Makina dhe vegla

  Mjete te punes me qera

  japim mjete te punes me qera dhe bejme prerjen dhe shpuarjen e betonit me mjete profesionale 045 5

  Ferizaj 30 mars 11:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes pres hidraulike e re
  Makina dhe vegla

  shes pres hidraulike e re

  pres hidraulike perdoret per hapjen e vrimave ne teneqe deri 3mm.si kp ormana, agregata,ormana te si

  Prishtinë 30 mars 08:44
  400 €
 • 1 foto
  Shes
  Makina dhe vegla

  Shes

  Shes gjendje t mir

  Prishtinë 29 mars 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akku bosch profesional 18v.
  Makina dhe vegla

  Akku bosch profesional 18v.

  akku bosch 18v. profesional brushlles -motor pa brusha model 2016 vjen me 2 baterija 3amp.dhe mbushs

  Prishtinë 29 mars 23:45
  150 €
 • 4 foto
  Ekcentra e ardhur nga Zvicra 15 Ton
  Makina dhe vegla

  Ekcentra e ardhur nga Zvicra 15 Ton

  Shes Ekcentren 15 ton e ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire.Me tavolin levizse.

  Gjilan 29 mars 23:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HEQS MYKU VLLAGES LAGESHTIS
  Makina dhe vegla

  HEQS MYKU VLLAGES LAGESHTIS

  POSEDOJM GJITHSEJ 38 COP APORATE 18 IKEM PAS ME HERET NDERSA IKEM SJELL EDHE 20 VEPROJM NE TER KOS

  Fushë Kosovë 29 mars 23:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  THARSE PER MYK VLLAG LAGESHTIRES
  Makina dhe vegla

  THARSE PER MYK VLLAG LAGESHTIRES

  THARSE PER MYK VLLAG LAGESHTI JON PROFESJONAL GJITHSEJ 38 COP SEPARI KEMI VEPRU ME 18 VOP NDERSA TA

  Fushë Kosovë 29 mars 23:44
  1 €
 • 4 foto
  Motorr sharr per blloka supore it
  Makina dhe vegla

  Motorr sharr per blloka supore it

  Shitet motorr sharra per blloka suporex . Inf ne tel 044.129.189 ose viber

  Gjakovë 29 mars 23:24
  55 €
 • 3 foto
  Makina qepese husqvarna viking
  Makina dhe vegla

  Makina qepese husqvarna viking

  Shitet makine qepese husqvarna viking ,makina eshte e perdorur me pak ore pune ne gjendje perfekte ,

  Shkodër 29 mars 22:34
  1.400 €
 • 3 foto
  SUPER SHLLAJF ME SHPEJTESI
  Makina dhe vegla

  SUPER SHLLAJF ME SHPEJTESI

  SHITET SUPER SHLLAJFI I BLER NE ZVICER SUPER PER ME LIMU MERMER APO GRANIT APO ME POLIR INFO TE BESN

  Prizren 29 mars 19:24
  55 €
 • 2 foto
  Vegla pune profesionale "Ensar"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensar"

  Mates hilti pd 42 model i ri . 049495226 edhe viber

  Mitrovicë 29 mars 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brumatrice
  Makina dhe vegla

  Brumatrice

  shes brumatrice Italiane 80 kg 2 xhiro ne gjendje pune 2000

  Tiranë 29 mars 17:34
  2.000 €
 • 1 foto
  Trapan me Bateri 18v Li-Ion
  Makina dhe vegla

  Trapan me Bateri 18v Li-Ion

  Shitet trapan me bateri, nuk eshte ne gjendje pune per arsye se ka baterin e demtuar por eshte ne gj

  Tiranë 29 mars 16:34
  15 €
 • 4 foto
  Frigorifer akulloresh
  Makina dhe vegla

  Frigorifer akulloresh

  cmimi i diskutueshem

  Lushnjë 29 mars 13:54
  95.000 Lek
 • 2 foto
  Starter mbushes
  Makina dhe vegla

  Starter mbushes

  Kemi starter mbushës i baterive ësht prodhim gjerman i ardht nga austria 12-24 volt i ri pa përdor q

  Gjilan 29 mars 13:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  29 03 2018
  Makina dhe vegla

  29 03 2018

  Shitet rremorkio ne gjendje te mir me letra te paguara cmimi 2000 euro

  Kurbin 29 mars 12:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per prerjene hekurit
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjene hekurit

  Makina eshte e sapo ardhur nga Italia eshte ne gjendje shum temir pune per prerjen e hekurit negjen

  Malisheve 29 mars 10:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOTORR SHARR STIL
  Makina dhe vegla

  MOTORR SHARR STIL

  SHITET MOTORR SHARRA STIL EARDHUR NGA ITALIA PER ARSYE MOS PERDORIMI ME CMIM SHUM TE LIRE PER 10000

  Tiranë 29 mars 10:34
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Troko me gradim
  Makina dhe vegla

  Troko me gradim

  Toko me gradim e re ne kuti e pa perdorur 900 vat e ardhur nga jashte cmimi 5000 leke

  Elbasan 29 mars 10:34
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Makina per lakimin dhe prerjen e armatures
  Makina dhe vegla

  Makina per lakimin dhe prerjen e armatures

  Makinat jane te sapo ardhura nga Italia jane ne gjendjeshum te mir pune perlakim dhe prerjen e hekur

  Malisheve 29 mars 10:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makin per prerjen dh lakimin e hekrit italiane
  Makina dhe vegla

  makin per prerjen dh lakimin e hekrit italiane

  makinat jan te po sa ardhra nga italia ne gjendje prefekte per moshum na kontaktoni ne 049125578 edh

  Malisheve 29 mars 09:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresor ajri çmim okazion
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri çmim okazion

  Shitet Kompresori i paperdorur ne gjendje te mire xhenerike shoqerohet me filter ajri,pistolete lyer

  Durrës 29 mars 08:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Autolarje CAT pumps
  Makina dhe vegla

  Autolarje CAT pumps

  Shitet autolarja ne gjendje te mirë pune Firma CAT pumps E ardhur nga gjermania per me shum informa

  Lipjan 29 mars 00:24
  500 €
 • 11 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Makina qepese industriale per Tapicieri me hap 12mm. Tripel per Inkelite dhe cope , ka me 1gjilpere

  Tiranë 28 mars 22:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Papuqe dhe guma per waker
  Makina dhe vegla

  Papuqe dhe guma per waker

  Jan ne rregull

  Gllogoc 28 mars 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale gjermane
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale gjermane

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si dhe servis pr

  Tiranë 28 mars 20:54
  1 €
 • 0 foto
  Kompresor ajri
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri

  Shitet Kompresori i paperdorur ne gjendje te mire xhenerike shoqerohet me filter ajri,pistolete lyer

  Durrës 28 mars 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Celesa kriket
  Makina dhe vegla

  Celesa kriket

  Shes celesa stel kriket nga numri vogel te me I madhi.jan sjell nga germania jan sh cilesore dhe pra

  Elbasan 28 mars 20:54
  60 €
 • 3 foto
  Pomp uji nga gjermania
  Makina dhe vegla

  Pomp uji nga gjermania

  Pomp uji e perdorur ne gjermoni per pak kohe e blere 79€, qe 10 dite e kam pruar, 50 thellsi 250 met

  Prishtinë 28 mars 17:44
  20 €
 • 2 foto
  Shitet kompresori per ngjyrosje
  Makina dhe vegla

  Shitet kompresori per ngjyrosje

  Shitet kompresori per ngjyrosje e mureve me ngjyre Paisja eshte e re e pa perdorun eshte e importua

  Tiranë 28 mars 16:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kompresori per polikollor
  Makina dhe vegla

  Shitet kompresori per polikollor

  Shitet kompersori me gjitha paisjet per polikollor i ri eshte importuar nga jashte Opel

  Gjilan 28 mars 16:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brusalic perfekt
  Makina dhe vegla

  Brusalic perfekt

  Ne gjendje te rregullt vetem sot

  Ferizaj 28 mars 12:45
  45 €
 • 2 foto
  Sharr me 2 teha 3Metra
  Makina dhe vegla

  Sharr me 2 teha 3Metra

  Shitet sharra me 2 teha sharra esht e kompletune e gatshme per pun e sapo importune prej zvicres 3

  Ferizaj 28 mars 12:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vagona pe miniera
  Makina dhe vegla

  Vagona pe miniera

  Shoqeria SSA shpk eshte themeluar nga kater inxhinier mekanik te cilet kane eksperienc ne fushen e i

  Fier 28 mars 11:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vegla pune
  Makina dhe vegla

  vegla pune

  shes vegla pune te ndryshme nuk me nevoiten,te gjitha punojn per me shum ne tel viber +37745499866 c

  Prishtinë 28 mars 11:44
  150 €
 • 0 foto
  mjedrra
  Makina dhe vegla

  mjedrra

  shes ose i ndrroj me mjete pune (bujqesore , shtepiake etj) ose kafshe shtepijake . fidanet jan shum

  Prishtinë 28 mars 09:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pompa uji per kaldaje
  Makina dhe vegla

  Pompa uji per kaldaje

  Shesim pompa uji per kaldaje. Disponojme te gjitha llojet e mundshme

  Tiranë 28 mars 09:34
  150 Lek
 • 0 foto
  Kompresor ajri OKAZION
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri OKAZION

  Shitet Kompresori i paperdorur ne gjendje te mire xhenerike shoqerohet me filter ajri,pistolete lyer

  Durrës 28 mars 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shfajs me elektroda i ardhur nga zvicra
  Makina dhe vegla

  Shes shfajs me elektroda i ardhur nga zvicra

  Shes shfajc me elektroda i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir per me shum info 044228400

  Ferizaj 28 mars 08:44
  130 €
 • 0 foto
  Husqfarna 357 xp
  Makina dhe vegla

  Husqfarna 357 xp

  Shes motora druve etj. Per mashum info ne Tel ose viber +38344250836

  Gjilan 28 mars 08:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  burmashin
  Makina dhe vegla

  burmashin

  shitet burmashina ne gjendje te mir pune e ardhur nga zvicrra

  Lipjan 28 mars 07:24
  550 €
 • 2 foto
  auto larje
  Makina dhe vegla

  auto larje

  shitet auto larja ne gjendje te mir pune e ardhur nga zvicrra

  Lipjan 28 mars 07:24
  550 €
 • 1 foto
  Pomp e ujit
  Makina dhe vegla

  Pomp e ujit

  Pomp e ujti pak e peedorne ne gjendje te rregullt, E kemi perdor ne bunar 25 meter i thell dhe lar s

  Prishtinë 28 mars 00:25
  20 €
 • 1 foto
  SHes Hidraulik presen 80 ton
  Makina dhe vegla

  SHes Hidraulik presen 80 ton

  SHes Hydraulik presen 80 ton shtypj ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicrra.

  Gjilan 27 mars 22:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHes SHtancen e ardhur nga Zvicrra.
  Makina dhe vegla

  SHes SHtancen e ardhur nga Zvicrra.

  SHes SHtanncen e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir me vegla cnc dhe manuel.

  Gjilan 27 mars 22:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Automat
  Makina dhe vegla

  Automat

  Automat 4polar 630A SIEMENS.

  Korçë 27 mars 22:34
  300 €