Kategoria

Çmimi

Vendi

 • shes prokolic per makina sapo e ardhur

  shes prokolic per makina sapo e ardhur

  shes prokolic per makina sapo e ardhur nga suedia qmim i volitshem

  400 €
  Podujevë
  19 shkurt 16:26
 • Maqina zdruktaris

  Maqina zdruktaris

  Shesim te gjitha llojet e maqinav per zdruktaris

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 15:29
 • SUPER MASHIN PER GRANIT DHE MERMER

  SUPER MASHIN PER GRANIT DHE MERMER

  SUPER MASHIN PER ME LIMU POLIR APO GDHEND MERMER DHE GRANIT ME GUR APO DIAKERAMIKA APO DIAMANT SHUM PRAKTIKE E BLER NE ZVICERR ASHTU SI NE FOTO , MOTORI SPECIAL ME SHPEJTESI PER MERMER - GRANIT; I GJ

  1.650 €
  Prizren
  19 shkurt 15:28
 • Koka sonde te ndryshme

  Koka sonde te ndryshme

  kemi koka sonde te ndryshme kemi shum llojesh 0682026492 0698911953

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 shkurt 14:34
 • Motorrsharre

  Motorrsharre

  Shitet motorsharra STIHL. gjatesia e prerjes 45 cm.cmimi 15000 lek.ndodhet ne MAMINAS.

  Me Marrveshje
  Durrës
  19 shkurt 14:34
 • Motorra per dyer te garazha - garazh

  Motorra per dyer te garazha - garazh

  Motorra per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese. Jan prodhim Italian .dhe nje cilsie shum te Lart. Posedon bllokad termike(nderpritet nese Mbinxehet) Posedon bllokad magnetike(nuk lejon deren te

  180 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:24
 • Shes Karcher HD 6/12-4C

  Shes Karcher HD 6/12-4C

  Shes Karcher HD 6/12-4c 2.8kw 150 bar gypin profesional Sapo ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Podujevë
  19 shkurt 13:54
 • Sharre me dy teha Lohmeyer 1 vjet garanci

  Sharre me dy teha Lohmeyer 1 vjet garanci

  Sharre me dy teha ne gjendje te re e markes Lohmeyer prodhim Gjerman eshte digjitale me ekran Touchscreen. Tavolina e punes 3.20 cm. Formatkreiss

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:52
 • Kompressor Compair 7.5 KW viti 2006

  Kompressor Compair 7.5 KW viti 2006

  Ne gjendje shume te mire pune

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:51
 • ABS IMA Compact me PU (Poleritan) dhe parafreza

  ABS IMA Compact me PU (Poleritan) dhe parafreza

  Makine per ABS e llojit IMA compact Eshte me PU ose POLIRETAN ngjites ka mundesi me ngjites normal por edhe me PU me perdor. 1. 2 x Fügefräseinheit 2. Sägekappung 3. 2 x Vorfräseinheit 4. 2 x Eck

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:51
 • Gypa te ventilimit

  Gypa te ventilimit

  Te pa perdorun asnjeher Qmimi me marveshje

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  19 shkurt 13:48
 • BRAND KD99 me Prarfreza

  BRAND KD99 me Prarfreza

  Brandt KD 99 e vitit 1999 me te gjitha opcionet ne gjendje perfekte pune e gjitha e servisume.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:28
 • Diht Shlajf Bütfering

  Diht Shlajf Bütfering

  Diht shllajf e markes Gjermane Bütfering gjersia e tavolines 1.30m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:28
 • Shpojs per mobile

  Shpojs per mobile

  Shpojs me 23 burgia

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:28
 • Kompressor. 45 KW

  Kompressor. 45 KW

  Kompressor i ajrit. 45 KW Viti prodhimit 2000

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:27
 • Makine per ngjitjen e ABS-it Brandt KD 88

  Makine per ngjitjen e ABS-it Brandt KD 88

  Makine per ngjitjen e ABS-it makes Brandt KD 88 Ka parafrezat Postformingun Skallperat Eshte ne gjendje perfekte pune

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 13:26
 • Aksesor per Kuzhina

  Aksesor per Kuzhina

  Aksesor nga Firmat e njohura Zvicrrane Peka, Müllex

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:25
 • Makine për ABS Brandt me Parafreza

  Makine për ABS Brandt me Parafreza

  Makine per ABS e firmes Brandt eshte komplet e servisume. me te gjitha opcionet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:25
 • Makine per Abs me parafreza

  Makine per Abs me parafreza

  Makine per abs ott Makina eshte me te gjitha opcionet ne gjendje perfekte pune e servisura nga vet prodhusi OTT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:24
 • Makine e ABS e re Lohmeyer KAM775

  Makine e ABS e re Lohmeyer KAM775

  Makine per ABS Lohmayer KAM775 eshte ne gjendje te re. Makina ka te gjitha opcionet prej parafrezave e e deri te skallperat Makina ka nje vit Garancion dhe mund te shikohet në Ferizaj ( Zona indust

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:24
 • MAKITA DHE BERMASHINA

  MAKITA DHE BERMASHINA

  SHES MAKITA DHE BERMASHINA ME RRYM DHE ME BATARIJA TE FIRMES BOSH ME 3 VITE GARANCJON TE SAPOARDHURA NGA AUSTRIJA QMIMI I DISKUTUSHEM

  160 €
  Pejë
  19 shkurt 12:49
 • MAKITA DHE BERMASHINA

  MAKITA DHE BERMASHINA

  SHES MAKITA DHE BERMASHINA ME BATARI DHE ME RRYM TE FIRMES BOSH ME 3 VITE GARANCJON TE SAPOARDHURA NGA AUSTRIJA TE REJA SIQ SHIHEN NE FOTGRAFI

  150 €
  Gjakovë
  19 shkurt 12:46
 • shitet

  shitet

  shes 3 krevat shum pak te perdorun

  300 €
  Gjakovë
  19 shkurt 11:44
 • 2 PEGLLA per kapje tgomav

  2 PEGLLA per kapje tgomav

  jane ne gjendje te rregullt osht 3 fazor pegllat jan me termostat 044 412 193

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  19 shkurt 11:25
 • Motorr tre faz

  Motorr tre faz

  Ndrroj me dy faz per meshallc dhe shes 45

  45 €
  Prizren
  19 shkurt 10:45
 • Makina te zdruktarise

  Makina te zdruktarise

  Shes makinat e zdruktaris janë urgjent

  Me Marrveshje
  Viti
  19 shkurt 10:45
 • Aparat saldimi

  Aparat saldimi

  Aparat saldimi shume i mire, Viberi +38649352361

  55 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 10:45
 • Sharre cirkolare hilti

  Sharre cirkolare hilti

  Sharre cirkolare hilti SCW-22A me dy bateri 22V ne gjendje perfekte pune.Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT LAZERA TE NDRYSHEM etj

  240 €
  Durrës
  19 shkurt 10:34
 • Lazer Hilti PML 32

  Lazer Hilti PML 32

  Lazer Hilti PML 32 me te gjitha aksesoret.ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT, LAZERA TE NDRYSHEM etj. . .

  260 €
  Durrës
  19 shkurt 10:34
 • Sharre Hilti

  Sharre Hilti

  Sharre Hilti WSR 22A multifuksionale super e fuqishme me nje bateri 22V ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT,LAZERA TE NDRYSHEM e

  210 €
  Durrës
  19 shkurt 10:34
 • Set hilti

  Set hilti

  Set hilti I prbere nga : trapano me tre funksione (matrapik, shpuesme goditje dhe pa goditje )dy bateri 36V , avitatore 22V me dy bateri . ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera

  500 €
  Durrës
  19 shkurt 09:55
 • Lazer Hilti PM 4 M

  Lazer Hilti PM 4 M

  Lazer Hilti PM 4 -M + telekomande pothuajse i pa perdorur. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT, LAZERA TE NDRYSHEM etj. . .

  370 €
  Durrës
  19 shkurt 09:55
 • maqina shtil makita

  maqina shtil makita

  Maqina shtil dhe makita

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 09:45
 • Set hilti 22V

  Set hilti 22V

  Set hilti i prbere nga :fresibel, trapano,avidatore me impulse ,3 bateri,lazer pm4,kembaleci , canta origjinale hilti. Ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HI

  850 €
  Durrës
  19 shkurt 09:34
 • makita

  makita

  makita orgjinal me 2 teha firma makites

  250 €
  Lipjan
  19 shkurt 09:29
 • Autolarjen

  Autolarjen

  shes autolarjen thuja ere milaimi

  90 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 09:29
 • Parafrez per Mobileri

  Parafrez per Mobileri

  Shitet parafreza per Mobileri parafreza esht e gatshme per pun e posa importuar prej zvicre qmimi esht i mir per me shum info nr tel 044 379 877 Agim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 09:29
 • Shpojsa te ndryshme per mobileri me 7 koka

  Shpojsa te ndryshme per mobileri me 7 koka

  Shiten shpojsa te ndryshme per mobileri te gjithat jan te gatshme per pun dhe mundt ti provoni per me shum infonr tel 044 379 877 Agimi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 09:28
 • shpojs makin per bagllam te blumit

  shpojs makin per bagllam te blumit

  Shitet makina shpojsa per bagllam te blumit per me shum info nr tel 044 379 877 Agim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 09:28
 • CNC PER MOBILERI

  CNC PER MOBILERI

  Shitet cnc per mobileri cnc esht e inportuar prej zvicres per me shum info nr tel 044 379 877 Agimi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 09:27
 • BOSCH PROFESIONALE 12V

  BOSCH PROFESIONALE 12V

  SHES AKUJEN BOSCH PROFESIONALE ME DY BATERI DHE MBUSHESIN .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " h

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 08:26
 • SHARR PROFESIONALE BOSCH

  SHARR PROFESIONALE BOSCH

  SHES SHAREN PROFESIONALE BOSCH ME ARMOTIZER .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE MUND TE NA GJENI EDHE NE FACEBOOK ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 08:26
 • autolarje profesionale

  autolarje profesionale

  Shes autolarje profesjonale pothuajse te reja te ardhura nga zvicrra . Jan ne gjendje shum te mirë te punes,vijnë komplet me cev dhe dorzë.

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 08:24
 • Vegla pune nga Zvicrra

  Vegla pune nga Zvicrra

  Keto vegla pune jan te ardhura nga Zvicrra jane shume profesionale per pune. Secila prej tyre punon dhe jane ne gjendje pune Cmimi sipas marreveshjes Per me shume informata kontakto numrin +3864945

  40 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 08:24
 • Marbomil qmimi me montim

  Marbomil qmimi me montim

  E re ne paketim.e kam vetem nji po e shes sa e kom ble.

  20 €
  Pejë
  19 shkurt 07:44
 • Makina per Mallter

  Makina per Mallter

  shes maqinen e gatshme per pun maqina asht gjermane nuk ka probleme ka 50m kabell origjinale dhe te gjitha paisjet tjera, ndrrimi asht i mundshum me skele qmimi asht i diskutushum per me shum info.. n

  2.390 €
  Gllogoc
  19 shkurt 02:25
 • Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

  Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

  Shesim gypa te modeleve te ndrushme me bar prej 150,250dhe300gypat jane per bagera per te gjithallojet e bagerave perdoret edhe per makinat lyrse pe makina te bunarave jane te ardhura nga Zvicrra jane

  Me Marrveshje
  Malisheve
  18 shkurt 23:44
 • Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

  Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

  diamantat jane te ardhur nga Italia perdoren per prerjen e gureve ,asfaltit dhe gjesedeve te tjera kemi dimensione te ndryshme nga 25cm deri ne 3m

  Me Marrveshje
  Malisheve
  18 shkurt 23:44
 • Aporat Saldus prej 300 - 600 Ampera

  Aporat Saldus prej 300 - 600 Ampera

  Aporati eshte shum shum i mire dhe i Ri posedon te gjitha paisjet me vete dhe eshte i leht 3 kg Punon Monofaz teknologjija e fundit e Aporati esht ky model POsedon edhe Kuferin i cili sherben per tra

  175 €
  Gllogoc
  18 shkurt 23:25
 • HILLT

  HILLT

  HILLT i ri pa perdorur i ardhur nga Gjermania prej fabrike. Kontakt: +377 45 236 852 ( me viber me kejt senet )

  250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 22:46