Kategoria

Çmimi

Vendi

 • shes pirunerin me gaz 2.5 tona viti 2000

  shes pirunerin me gaz 2.5 tona viti 2000

  .shes pirunerin me gaz dhe piruner tjer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 10:46
 • Cerkullar

  Cerkullar

  Cerkullar - SkilSaw Ka sistemin per ta caktuar thellesin e prerjes, poashtu pren edhe ne kande. Ka qelesin per ndrrimin e tehit. Eshte ne gjendje te rregullt.

  40 €
  Shtime
  20 shkurt 10:46
 • shitet Makin per mobilje

  shitet Makin per mobilje

  Shitet makina per mobilje e firmes Grass eshte e kompletuar me burgija.bej ndrrim edhe me veture 7 ulese touran ..

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:45
 • shes ABS-in Holzer 1437 viti 1990

  shes ABS-in Holzer 1437 viti 1990

  shes ABS HOLZER 1437 NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE si dhe ABS BRAND NE GJENDJES HUM TE MIR PUNE

  Me Marrveshje
  Viti
  20 shkurt 10:45
 • Elektromotora aspirator pompa uji

  Elektromotora aspirator pompa uji

  Elektromoter te ndryshem pompa uji aspiratore shum llojesh cel;0682026492 0698911953

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 shkurt 10:34
 • SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir.

  SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir.

  SHes Abkandin qe lakon 12 METRA GJATSI 1.5 TRASH ME 12 PROGRAME BRISKUN ME RRYM NE GJENDJE SHUM TE MIR I ARDHUR NGA ZVICRRA.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:26
 • Pompa Lavazhi Italiane HAWK

  Pompa Lavazhi Italiane HAWK

  Pompa Lavazhi Italiane HAWK Me Elektromotor ose Me Motor BEnzine,Nafte Fshesa Lavazhi 30lit-1motor,60lit-2motora,60lit-3motor Bombla Shkume Per Lavazh 50lit Elektromotore Italiane Ravel,-Grupe Lavazh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 shkurt 09:55
 • hilti

  hilti

  shes hilti te 7-c, hilti te 500 avr , te 30-c , mikser flex , makita me 3 opsione , makita sharr , viber +37744250469 ,/049

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 08:47
 • Akku Aku servis

  Akku Aku servis

  akku aku service servis bejem servisine e aku baterive me garancion panasonic metabo makita bosch bosh dewalt elu hilti hillti aeg aege bleck deker bllekdeker perles wacker .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 07:25
 • Makina te parketit

  Makina te parketit

  shiten ty maqina per grryrjen e parketit te ardhura para 3 ditve prej gjemanis

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 shkurt 22:57
 • Agregati

  Agregati

  shitet agregati ne gjendje te mir 3 kilovat

  100 €
  Vushtrri
  19 shkurt 22:57
 • Makine kateransoresh ZDRUKTH

  Makine kateransoresh ZDRUKTH

  makine kateransoresh me 5 koka

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 22:56
 • Hitaqi prerse armatures 20 mm

  Hitaqi prerse armatures 20 mm

  shes gershaj prerse armatures deri 20 mm bendof dc 20 mx hitaqi 300 eu ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 22:45
 • Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP Alto Triton 850 5.9kw trefazor 250bar posedon gypin profesional Shum ne gjendje te mir Sapo ardhur nga Gjermania.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  19 shkurt 22:28
 • Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  shitet pistole ajri ngjendjr tmir e dhe lir 045243957 dhe viber

  15 €
  Skënderaj
  19 shkurt 21:36
 • AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG firma eshte, shiten te dyjat makita arsyeja e shitjes eshte se e kam nje tjeter me shpejtsi me te madhe shiten te dyjat bashk per 45 € mumd te kontaktoni ne viber +37744223485

  45 €
  Pejë
  19 shkurt 21:30
 • Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  120 €
  Gjilan
  19 shkurt 21:30
 • Maqina dhe motorra

  Maqina dhe motorra

  shes mottorra per maqina t mdhaja si psh cerkullar per shpric tautolarjes etj per ma shum kontakt info viber: +37745315447. Ulje qmimi nese blihen te gjitha a

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 21:29
 • Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa nga zvicrra shum te mira

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 shkurt 21:28
 • Hilti TE 6AVR aku

  Hilti TE 6AVR aku

  Shitet hilti me 2 bateria komplet me kufer , bateria hibride qe mbushet per 15 min, ndrrohet me hilt te madh bosch makita ose hilti,burgia, aku, wurth,milwaukee,dewalt, hillt,

  280 €
  Pejë
  19 shkurt 21:28
 • Bosch psr-18 i -2

  Bosch psr-18 i -2

  Bosch e re Pa perdor asnje her nga gjermoni i ka 2 baterija

  135 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 21:27
 • Autolarje

  Autolarje

  Karcher

  Me Marrveshje
  Suharekë
  19 shkurt 21:26
 • Pumpa e ujit

  Pumpa e ujit

  Shitet pompa e ujit e po sa ardhur nga zvicrra e re 044197844 bejn per betonjerka e seperacione

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 shkurt 20:49
 • BURMASHIN BLECER  DECER ORIGJINALE GJERMANE

  BURMASHIN BLECER DECER ORIGJINALE GJERMANE

  SHITET BURMASHINA E ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT ORIGJINALE DHE SHUM E RUJTNE SI E RE ME KAN DHE PUNON SHUM MIR

  35 €
  Prishtinë
  19 shkurt 20:48
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte shume i fuqishem si gjenerator. Gjeneratori esht

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!!

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!!

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte ne benzin. Eshte shume i fuqishem si gjenerator.

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!

  Gjenerator ROBIN EX27 9KW MADE IN ITALIA OKAZION!

  Shitet Gjenerator ROBIN EX 27 9KW MADE IN ITALIA (I RI)...Vetem 3 here eshte perdorur qe kur eshte blere. Eshte ekonomik pasi nuk harxhon shume. Eshte ne benzin. Eshte shume i fuqishem si gjenerator.

  599 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:34
 • autolarje profesionale

  autolarje profesionale

  shes atuloarje profesionale te posardhura nga zvicrra si dhe jan ne gjendje shum te mir pune dhe te paisura komplet.

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:49
 • Autolarje

  Autolarje

  Shes makinat K'a'rcher ne gjendje te mir pune ,si dhe janë te kompletuara me gyp e pishtole.Makinat jan shum te reja dhe shum pak te perdorura

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 19:36
 • Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL

  Autolarje.si dhe SERVISIM PROFESIJONAL

  Bejm SERVISIMIN e te gjitha llojeve te AUTOLARJEVE githashtu kemi paisje percjellse si GYPA PISHTOLE DIZNE SIMERINGA LLAGERA si dhe te gjitha llojet e GUMICAVE te gjitha te ardhura nga gjermanija.

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 19:36
 • elektromotorr

  elektromotorr

  elektromotorr 5.5 kw ndrimi mundshme

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:36
 • Makin per heqjen e bores

  Makin per heqjen e bores

  Makina asht ne gjendje shum te mir thuaj se e re per me shum info +37744591344

  580 €
  Ferizaj
  19 shkurt 19:35
 • Cekiq me air

  Cekiq me air

  Shes dy qekiqa te pa.purdorur te ardhun nga zvicrra te dedikuara per ushtrin zvicrrane qekiqat jan te pa purdorur krejtaisht te ri ne kufer ,qmimi vlen per dyte

  450 €
  Podujevë
  19 shkurt 19:35
 • Makin per heqjen e bores

  Makin per heqjen e bores

  Makin asht ne gjendje te mir per me shum info nr +37744591344

  480 €
  Ferizaj
  19 shkurt 19:35
 • GUR PER KUZHINA

  GUR PER KUZHINA

  SHES 2 SHABLLONA PER GUR KUZHINAVE JAN KOMPLET NJERI ESHT I GJAT 5.2M DHE 4.2 M

  180 €
  Viti
  19 shkurt 18:46
 • aparat nivelizim

  aparat nivelizim

  shes aparat niveilizimit me tre opsione vertika horizontal vinkell 360 shkall 044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 18:45
 • Autolarje

  Autolarje

  Shes makina te posardhura nga Svicrra. Makinat jan ne shendje shum te mir pune . Gjithashtu jan shum te reja !!!!

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 18:30
 • Autolarje K'A'RCHER

  Autolarje K'A'RCHER

  Shes makinat te posaardhura nga zvicra te gjitha jan ne gjendje te mir teknike. Te gjitha jan te markes K'A'RCHER

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 18:30
 • viberator

  viberator

  viberator i importuar nga jasht pak iperdorur shum ifort

  560 €
  Ferizaj
  19 shkurt 18:29
 • Autolarje

  Autolarje

  Autolarja ka shtypje shumëte madhe dhe esht ne gjendje te rregullt ,komplet

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 18:29
 • Autolarje dhe Boca per shampon

  Autolarje dhe Boca per shampon

  Shesim autolarje te posa ardhura nga zvicrra autolarjet jan ne gjendje shumē te mir teknike gjithashtu kemi boca shamponi ceva 400bar pishtole', dizne,boca shamponi si dhe bëjm SERVISIMIN e gjdo maqi

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 18:25
 • Makina per lakimin dhe rerjen e armarures

  Makina per lakimin dhe rerjen e armarures

  Makinat jane te ardhura nga italia ne gjendje shum te mir pune per lakimin dhe prerjen e armatures shiten edhe te ndara . Makina eshte edhe per zingia te armatures vetem per lakim kurse Presa eshte

  Me Marrveshje
  Malisheve
  19 shkurt 17:46
 • Matorr makita

  Matorr makita

  Shes matorr makita i sapo ardhur nga germany mund ta na kontaktoni edhe viber +37745960218

  85 €
  Podujevë
  19 shkurt 17:44
 • cerkullar dhe frez

  cerkullar dhe frez

  shitet cerkullar dhe frez motorri i cerkullatri osht 5kw kurse motorri i frzit osht 2 kw per ma shum na kontaktoni ne tel: +37745562731

  1.600 €
  Gjilan
  19 shkurt 17:26
 • shes prokolic per makina sapo e ardhur

  shes prokolic per makina sapo e ardhur

  shes prokolic per makina sapo e ardhur nga suedia qmim i volitshem

  400 €
  Podujevë
  19 shkurt 16:26
 • Maqina zdruktaris

  Maqina zdruktaris

  Shesim te gjitha llojet e maqinav per zdruktaris

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 15:29
 • SUPER MASHIN PER GRANIT DHE MERMER

  SUPER MASHIN PER GRANIT DHE MERMER

  SUPER MASHIN PER ME LIMU POLIR APO GDHEND MERMER DHE GRANIT ME GUR APO DIAKERAMIKA APO DIAMANT SHUM PRAKTIKE E BLER NE ZVICERR ASHTU SI NE FOTO , MOTORI SPECIAL ME SHPEJTESI PER MERMER - GRANIT; I GJ

  1.650 €
  Prizren
  19 shkurt 15:28
 • Koka sonde te ndryshme

  Koka sonde te ndryshme

  kemi koka sonde te ndryshme kemi shum llojesh 0682026492 0698911953

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 shkurt 14:34
 • Motorrsharre

  Motorrsharre

  Shitet motorsharra STIHL. gjatesia e prerjes 45 cm.cmimi 15000 lek.ndodhet ne MAMINAS.

  Me Marrveshje
  Durrës
  19 shkurt 14:34
 • Motorra per dyer te garazha - garazh

  Motorra per dyer te garazha - garazh

  Motorra per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese. Jan prodhim Italian .dhe nje cilsie shum te Lart. Posedon bllokad termike(nderpritet nese Mbinxehet) Posedon bllokad magnetike(nuk lejon deren te

  180 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:24