• 1 foto
  Ama garden
  Makina dhe vegla

  Ama garden

  Korrse bari ama,origjinale italiane,e sapo ardhur,ne gjendje shum te mire,konsum shum i ulët.

  Fier 15 maj 19:34
  150 Lek
 • 1 foto
  DARE PER RRYMENEN E TENCIONIT
  Makina dhe vegla

  DARE PER RRYMENEN E TENCIONIT

  shitet dare ne ne gjendje shume te mire e ardhur nga zvicra shitet per arsye mosperdorimi eshte prof

  Tiranë 15 maj 18:34
  30 €
 • 0 foto
  Ne shitje
  Makina dhe vegla

  Ne shitje

  Ne shitje Aparati I kafes I ri eshte ardhur prej zvicres

  Prizren 15 maj 18:24
  30 €
 • 2 foto
  Sharr Ayza mizrak
  Makina dhe vegla

  Sharr Ayza mizrak

  Esht ne gjendje shum te mir 3.20 kthehet 45%

  Podujevë 15 maj 15:24
  3.500 €
 • 5 foto
   Vegla pune professionale te reja dhe te perdorur
  Makina dhe vegla

  Vegla pune professionale te reja dhe te perdorur

  kemi vegla pune professionale te reja dhe te perdorura me çmimet me te mira ne treg . tek ne do te g

  Durrës 15 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VEGLA PROFESSIONALE & SERVIS ALBAVEGLA
  Makina dhe vegla

  VEGLA PROFESSIONALE & SERVIS ALBAVEGLA

  Kemi vegla pune professionale per shum profesione te ndryshme .Te gjitha veglat jan markat me te njo

  Durrës 15 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Servis & vegla pune professionale ALBAVEGLA
  Makina dhe vegla

  Servis & vegla pune professionale ALBAVEGLA

  kemi vegla pune professionale te perdorura dhe te reja , vegla elektrike dhe motorrike nga markat me

  Durrës 15 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontenjer 6x2,5 m=15 m2
  Makina dhe vegla

  Kontenjer 6x2,5 m=15 m2

  kontenjeri asht me izolim si anash dhe ne tavan e ka rrymen e instaluar, mund te perdoret si shitore

  Vushtrri 15 maj 11:45
  1.200 €
 • 1 foto
  Gjeneratore 100 kva
  Makina dhe vegla

  Gjeneratore 100 kva

  Gjenerator 100 KVA prodhim gjerman just mirepresim flamuri 0682010084

  Tiranë 15 maj 11:34
  100 €
 • 9 foto
  THARSE MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS 24 OR 1 EURO
  Makina dhe vegla

  THARSE MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS 24 OR 1 EURO

  JAP APORATE ME QIRA MODERRNE TE VITIT 2017 JON SHUM E FIKAS PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS

  Fushë Kosovë 15 maj 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pres suvatimi
  Makina dhe vegla

  Pres suvatimi

  Pres suvatimi e bler ne greqi , me nafte e punuar pak , me te gjitha tubat

  Durrës 15 maj 08:34
  6.000 €
 • 5 foto
  Makin per prerjen e drrasave(cerkullar)
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e drrasave(cerkullar)

  shitet ose ndrrohet makina per prerjen e drrasave e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe vjen me t

  Ferizaj 15 maj 07:44
  100 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 655
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 655

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 655 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (s

  Prishtinë 15 maj 02:44
  290 €
 • 4 foto
  Karcher HD-1050
  Makina dhe vegla

  Karcher HD-1050

  Makin per Autolarje Karcher HD 1050 ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicrra, shum pak e perdorur

  Suharekë 15 maj 02:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gjenerator 110 Kva
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 110 Kva

  Gjenerator 110 kva 220/380 Volt 50Hz 1500 Rpm motori Cummins korniza Aksa Gjeneratori ka 5

  Shtime 15 maj 00:24
  9.800 €
 • 2 foto
  Co2 Italian
  Makina dhe vegla

  Co2 Italian

  Shitet co 2 italian Filcord 400 ts jo elektronik i thjesht me pjesen e lart qe largohet per saldim

  Gjakovë 14 maj 23:24
  800 €
 • 0 foto
  kerkoj makina per pjese
  Makina dhe vegla

  kerkoj makina per pjese

  kerkoj makina te vogla per pjese ose te rregullta, per cdo informacion me kontaktoni dhe me dergoni

  Kurbin 14 maj 21:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shese te gjitha makinat e zdruktaris ne gjendje shume te mire pere ma shume informata tel edhe viber

  Has 14 maj 17:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sprucatore
  Makina dhe vegla

  sprucatore

  sprucator gjerman per vaditje siperfaqe te medha tokash. kemi sipas madhesive . nga 70 deri ke ato t

  Bulqizë 14 maj 17:34
  70 Lek
 • 1 foto
  Goma
  Makina dhe vegla

  Goma

  Shes 4 goma pothuajse te reja 215 75 16

  Lushnjë 14 maj 15:34
  270 €
 • 0 foto
  Motokompresor per miniera dhe gurrore
  Makina dhe vegla

  Motokompresor per miniera dhe gurrore

  Shitet motokompresor ajri per miniera dhe gurrore viti 91, shum i fuqishem dhe i punuar shum pak.Mot

  Tiranë 14 maj 11:34
  3.000 €
 • 2 foto
  Pomp Zhytese
  Makina dhe vegla

  Pomp Zhytese

  Pomp Zhytese e importuar nga zvicrra ne gjendje te rregullt, gjindemi ne suharek, nr.tel: 044187075

  Suharekë 14 maj 02:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llampe portative LED
  Makina dhe vegla

  Llampe portative LED

  Llampe portative LED me magnet , varse. perdoret per servise etj

  Tiranë 14 maj 00:34
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Koke-mandrine trapani-matrabik Bosch
  Makina dhe vegla

  Koke-mandrine trapani-matrabik Bosch

  koke-mandrine trapani-matrapik Bosch

  Tiranë 14 maj 00:34
  2.500 Lek
 • 8 foto
  THARSE PER LAGESHTI MYK 24 OR 1 EURO QMIMI LIR
  Makina dhe vegla

  THARSE PER LAGESHTI MYK 24 OR 1 EURO QMIMI LIR

  JAP APORATE ME QIRA MODERRNE TE VITIT 2017 JON SHUM E FIKAS PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS

  Fushë Kosovë 13 maj 21:44
  1 €
 • 0 foto
  KOMPRESOR
  Makina dhe vegla

  KOMPRESOR

  Shes Kompresor. Kompresori eshte italian origjinal me kapacitet 50l. Kompresori eshte me rrip tran

  Elbasan 13 maj 19:34
  40.000 Lek
 • 1 foto
  shitet
  Makina dhe vegla

  shitet

  shitet raketa eujit esht prodhim italjan

  Prishtinë 13 maj 18:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  D25762-Matrapik 9KG-i papedorur
  Makina dhe vegla

  D25762-Matrapik 9KG-i papedorur

  Matrapiku eshte i kombinuar me Çekiq dhe rrotullim Specifikat: 125 to 250 RPM 1150 to 2304 BPM

  Tiranë 13 maj 17:54
  820 €
 • 7 foto
  Kos per bari firma lako
  Makina dhe vegla

  Kos per bari firma lako

  Shes kos per bari me shpejci Firma lako. 270€ Shes kos me benzin per pusha garthe. 90€ Motpra druve

  Gjilan 13 maj 17:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qelsa konplet mbi 250 copa
  Makina dhe vegla

  Qelsa konplet mbi 250 copa

  Shes qysh pishev ne foto. Per mashum info ne Tel ose viber +38344250836

  Gjilan 13 maj 17:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtravcigera mbi 320 copa meshumic
  Makina dhe vegla

  Shtravcigera mbi 320 copa meshumic

  Per mashum info ne Tel ose viber. +38344250836

  Gjilan 13 maj 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET SHARRE 45GRADESH.
  Makina dhe vegla

  SHITET SHARRE 45GRADESH.

  SHARRA ESHTE ORIGJINALE ITALIANE FELISATI,SHARRA MUND TE PERDORET EDHE SI SKUADER.

  Elbasan 13 maj 16:35
  40.000 Lek
 • 0 foto
  SHES FREZ PER PUNIME DRURI
  Makina dhe vegla

  SHES FREZ PER PUNIME DRURI

  SHES FREZ PER PUNIME DRURI, FREZA SHITET BASHKE ME LULET E VETA ORIGJINALE.

  Elbasan 13 maj 16:35
  40.000 Lek
 • 1 foto
  flekso print (flexoprint)
  Makina dhe vegla

  flekso print (flexoprint)

  Shitet flekso printi i cili eshe ne gjendje perfekte dhe me ta ka edhe ngjyra te gatshme per pun.int

  Shkodër 13 maj 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri trikotazhi
  Makina dhe vegla

  Makineri trikotazhi

  Makine manual trikotazhi . Firma Coppo torino.

  Tiranë 13 maj 12:34
  50.000 Lek
 • 2 foto
  shitet
  Makina dhe vegla

  shitet

  shitet raketa e ujit raketa esht italjane

  Prishtinë 13 maj 10:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ventillator
  Makina dhe vegla

  Ventillator

  Shitet ventillator ne gjendje shum te mir i ardhur nga Zvicra. Ju mirpret Gebe Company ne Pejë Tel :

  Pejë 13 maj 07:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne me goma 13/185/60
  Makina dhe vegla

  Fellne me goma 13/185/60

  Shiten fellnet dhe gomat m+s nr 13/185/60 pirell 200e me goma ndresa vetem gomat 50e pa fellne siq s

  Klinë 13 maj 01:24
  200 €
 • 3 foto
  auto larje
  Makina dhe vegla

  auto larje

  jan ne gjendje te regullt

  Prizren 13 maj 00:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes AUTO Larje BOSCH super Qmim NXITONI !!
  Makina dhe vegla

  Shes AUTO Larje BOSCH super Qmim NXITONI !!

  autolarja osht e re e paperdorur naj her pres veq blers serioz per ma shum kontaktoni ne viber ose w

  Prishtinë 12 maj 21:46
  105 €
 • 2 foto
  pompe zhytese
  Makina dhe vegla

  pompe zhytese

  pompe zhytese thellsia-60M hedhja-160M fi-14

  Vlorë 12 maj 19:54
  300 €
 • 1 foto
  KOMPLET PER KOMPRESOR
  Makina dhe vegla

  KOMPLET PER KOMPRESOR

  SHITET KOMPLETI PER NGJYROSJE PER ME I FRY GOMAT ME CREV ESHT E PA PERDORUR E ARDHUR NGA JASHT

  Prishtinë 12 maj 19:45
  55 €
 • 1 foto
  Shes Kompresor i paperdorur
  Makina dhe vegla

  Shes Kompresor i paperdorur

  Ne gjendje te rrgullt 044934938

  Skënderaj 12 maj 18:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Makina dhe vegla

  Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet me ndonjë pomp zhytse hidrofori Elektrokovin i përdorur por në gjendje shum të

  Prishtinë 12 maj 17:25
  150 €
 • 0 foto
  Mbrojtëse për gju
  Makina dhe vegla

  Mbrojtëse për gju

  Mbrojtëse për gju. Prodhim amerikan. Janë shumë elastike, praktike dhe të përshtatshme për punë.

  Prishtinë 12 maj 16:47
  17 €
 • 0 foto
  Set me vegla të ndryshme
  Makina dhe vegla

  Set me vegla të ndryshme

  Set me vegla të ndryshme

  Prishtinë 12 maj 16:47
  30 €
 • 3 foto
  Rezervar per uje
  Makina dhe vegla

  Rezervar per uje

  Kapaciteti : 1500 litra Dimenzioni : 200x130x65 cm Eshte ne gjendje te rregullt, qmimi sipas marrve

  Prishtinë 12 maj 13:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rezervar per naft me kapacitet prej 5000 litrave
  Makina dhe vegla

  Rezervar per naft me kapacitet prej 5000 litrave

  Dimenzioni Fi140 x 380 cm Qmimi sipas marrveshjes

  Prishtinë 12 maj 13:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bylyzyk antistatik per pune me mikroprocesor dhe..
  Makina dhe vegla

  Bylyzyk antistatik per pune me mikroprocesor dhe..

  Byzylyk antistatik per pune; te sigurt me mikroprocesor dhe pllaka te ndishme. Me kete bylyzyk (qaf

  Prishtinë 12 maj 13:24
  7 €
 • 2 foto
  Stufe per nxemje qendrore
  Makina dhe vegla

  Stufe per nxemje qendrore

  Stufe per nxemje qendrore prej 35kW , eshte ne gjendje te rregullt. Ka edhe pajisje te tjera percjel

  Prishtinë 12 maj 13:24
  Me Marrveshje