Kategoria

Çmimi

Vendi

 • BOSCH AKU

  BOSCH AKU

  Shes Bosch AKU profesionale,e re, e pa perdorur. Vjen me kuti,mbushes,dhe 2 bateri.

  120 €
  Prishtinë
  22 mars 22:27
 • Pres per prerjen e profilave te hekurit

  Pres per prerjen e profilave te hekurit

  Presa eshte e ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pune trefazor dimensioni i tehit 270-300 me dy shpejsi shpejt edhe ngadal per prerje edhe ne kande pren profila te hekurit alomin etj per me shum

  Me Marrveshje
  Malisheve
  22 mars 22:26
 • Aparat co2 450 ampera

  Aparat co2 450 ampera

  Aparati co2 eshte ne gjendje shum te mir pune i ardhur nga italia 450 ampera saldonalomin hekur etje ftofjen e bon me H2O (ujë) por edhe me boc co2 (me gaz )per me shum kontaktoni ne numrat e telefont

  Me Marrveshje
  Malisheve
  22 mars 22:26
 • Paisje mjeksore

  Paisje mjeksore

  Paisje mjeksore te ardhur nga gjermania .rtg,rtg i dhamit,spirometer,shtrat,paravan etj

  Me Marrveshje
  Malisheve
  22 mars 22:25
 • makina per prodhimin e mobikeve

  makina per prodhimin e mobikeve

  Makine kantimi klk 65 ere me parafreza Cirkullar tip ozhur 3800 Sharre automarike homag espana viti 2000 Sharre automatike giben viti 2000 me paletar

  12.000 €
  Ferizaj
  22 mars 22:25
 • Motorr me freksion per makine qepse indrustriale

  Motorr me freksion per makine qepse indrustriale

  Eshte ne gjendje shume te mire pune ( Laç Mamurras )

  100 €
  Kurbin
  22 mars 21:54
 • Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA E RE !!!! Cmimi 500 euro BEJ NDERIME !!!!!! ( Laç Mamurras )

  500 €
  Kurbin
  22 mars 21:54
 • Hillt

  Hillt

  SHES HILLTIN ORIGINAL MADE IN ITALY (QE THEN EDHE VIBRAZION) PER MASHUM INFO CONTAKTONI NE 044644129/049644129 KEMI THE TJERA PAISJE TE PUNES.

  300 €
  Ferizaj
  22 mars 21:53
 • Hillt Bosch

  Hillt Bosch

  SHES HILLT BOSCH (MADE IN GERMANIA) PER MASHUM INFO CONTAKTONI NE 044644129/049644129 KEMI THE TJERA PAISJE TE PUNES.

  200 €
  Ferizaj
  22 mars 21:52
 • Autolarje

  Autolarje

  SHES AUTOLARJE ME UJ NCET THE FTOFT. PER MASHUM INFO CONTAKTONI NE 044644129/049644129 KEMI THE TJERA PAISJE TE PUNES.

  600 €
  Ferizaj
  22 mars 21:52
 • Apkan 2Metra

  Apkan 2Metra

  Shitet Apkani 2Metra per me shume informata kontakto 044256556 Poashtu Edhe ne Viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 21:52
 • Maqina pren mermer kocka...

  Maqina pren mermer kocka...

  Shes maqin si pren mermer kocka etjera... per ma shum INFO contaltoni ne 044644129 049644129 Shes dhe tjera sene. (Vullkanizer fsh. koshare)

  400 €
  Ferizaj
  22 mars 21:51
 • AUTOLARJE PROFESIONE KARCHER NGA GJERMANIA

  AUTOLARJE PROFESIONE KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit karcher me uje te ftoht dhe uje te nxeht e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz dhe ka presion (shtypje) te mire. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave

  530 €
  Prishtinë
  22 mars 21:51
 • Pomp e Ujit

  Pomp e Ujit

  SHITET POMPA E UJIT ME NXEME DHE IDROFOR . PER MASHUM INFO CONTAKTONI NE 044644129/049644129 KEMI THE TJERA PAISJE TE PUNES.

  2.500 €
  Ferizaj
  22 mars 21:51
 • Matrapik makita

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita i ardhur nga italia. Shum pak i perdorur, 400 mij lek

  400.000 Lek
  Durrës
  22 mars 21:35
 • Matrapik makita

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita i ardhur nga italia. Shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire Shitet 250 mij lek.

  250.000 Lek
  Durrës
  22 mars 21:35
 • Kombinjerk me 5 funksione diktin 50 cm

  Kombinjerk me 5 funksione diktin 50 cm

  Shes kombinjerken prodhim Gjerman me 5 funksione në gjendje shum të mir. Qmimi 1000 euro î diskutueshëm Kombinjerka ika këto funksione 1 sharr 2 shpojs 3 dikti 50 cm me 4 teha 4 freiz 5 Ar

  1.000 €
  Pejë
  22 mars 21:31
 • Dikt 50 cm

  Dikt 50 cm

  Shes dik 50 cm prodhim turk në gjendje të mirë me 4 teha për më tepër informata mund të na kontaktoni në numrin e telefonit +38649655467 + viber dhe mund tena vizitoni qmimi 1000 sipas marrëveshjes

  1.000 €
  Pejë
  22 mars 21:31
 • Sharr per qarjen trupave

  Sharr per qarjen trupave

  Shitet sharra në gjendje shum të mir kontakt +38649858662 viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  22 mars 21:30
 • HILTA TE RI NGA SUEDIA

  HILTA TE RI NGA SUEDIA

  HILTA TE PA PERDORUR NGA SUEDIA MADHSIAVE TE DRYSHM

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  22 mars 20:52
 • Mjete pune komplet

  Mjete pune komplet

  Shiten mjetet e punes komplet me qmim te volitshem mbi 100 cope cerkullar burmashina hilta sharra struga freza qmimi per sope 13 euro

  13 €
  Ferizaj
  22 mars 20:51
 • aporat co2 180A

  aporat co2 180A

  osht ne gjendje prefekte gjermon orginal qmim i fundit pa boc

  350 €
  Podujevë
  22 mars 20:45
 • Makineri rrashinimi per parkete

  Makineri rrashinimi per parkete

  Makineria eshte ne gjendje shume te mire e kam sjedhe nga greqia ter sherbimet e bera per vetem 1000 euro okazion!

  1.000 €
  Korçë
  22 mars 20:34
 • Jenerator

  Jenerator

  shitet agrigati 12kw rym po qit. motori edht dy klipa me hajra. motori esht german. per ma shum info ju lutemi kontaktoni. tel & viber: 044 428 801

  2.250 €
  Prizren
  22 mars 20:29
 • shitet garazha komplet autolarje

  shitet garazha komplet autolarje

  shiten komplet qa te fyn per auto larje

  3.600 €
  Klinë
  22 mars 20:29
 • Elektromotorr

  Elektromotorr

  Shes elektromotorrin gjerman me 7.5 KW Me 900 deri ne 1400 rrotullime ne minut pra me dy pal rrotullime Osht ne gjendje shum te mir dhe funksionale

  130 €
  Deqan
  22 mars 20:29
 • Sharr dhe frez

  Sharr dhe frez

  Shitet makina sharr dhe frez qe te dyja kthehen n 45shkall me te gjitha mjetet perciellse duke perfshir edhe valakun

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 20:04
 • Hidrofor

  Hidrofor "Elektrokovin"

  Hidrofori eshte ne gjendje te rregullt .Ju gatantojmë 6 muaj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 19:48
 • Sharr

  Sharr

  Shitet sharra me dy teha, ne gjendje te rregullt pune

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 19:47
 • Pumpe e ujit me Benzin

  Pumpe e ujit me Benzin

  Shes pumpen e ujit me Benzin ne gjendje shume te mire pune

  Me Marrveshje
  Istog
  22 mars 19:46
 • Makina per prerjen e graniti,mermerit dhe gurit

  Makina per prerjen e graniti,mermerit dhe gurit

  Makina eshte ne gjendje te rregullt,e gatshme per pune.

  Me Marrveshje
  Suharekë
  22 mars 19:40
 • Shiten urgjent 18 makina te zdrukthtarise

  Shiten urgjent 18 makina te zdrukthtarise

  Shes urgjent gjithe linjen e makinave te zdrukthtarise te gatshme per prodhim. Makinat mund te shiten komplet dhe veqmas. Ne foto jan vetem disa nga makinat qe jan ne shitje

  Me Marrveshje
  Prizren
  22 mars 18:30
 • KASAFORT LEKESH & SENDE ME VLER

  KASAFORT LEKESH & SENDE ME VLER

  SUPER E SIGURT GJERMANE PROFESIONALE 800 Kg NIVAL HELLAS .OKAZION PER ATE QE JA DINE VLERN E BLER 2200€ ME POROSI CMIMI ME KESH DISKUTOHET DERI NE 1600€ JO M PAK SHITJA PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI .PE

  1.980 €
  Vlorë
  22 mars 17:54
 • SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHes SHtanc Makinen e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir shpon trashesi deri 20mm kurse gjersi 10.deri 40mm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 17:49
 • Makin per larje,lavatriqe

  Makin per larje,lavatriqe

  Shitet makin per pastrim kimik FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 20 kg. Makina esht ne gjendje te mir full sistem te pastrimit ka kemi edhe tjera makina

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  22 mars 17:47
 • Maje letkoni 3.2 mm Weller origjinal

  Maje letkoni 3.2 mm Weller origjinal

  Maje letkoni 3.2 mm Weller origjinal. Kodi : 422275 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese poro

  7 €
  Pejë
  22 mars 17:47
 • Shitet CO2 3 fazor i sapo ardhur

  Shitet CO2 3 fazor i sapo ardhur

  Ne gjendje te rregullt 044 412 193

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  22 mars 17:46
 • bejm shpurje ne beton deri fi 350 husqfarna,hilti

  bejm shpurje ne beton deri fi 350 husqfarna,hilti

  bejm shpurjen e betonit deri fi 350 ma makin profesionale husqfarna ,kemi burgia per shitje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 16:47
 • Makin per prerjen e asfalltit

  Makin per prerjen e asfalltit

  Makin per prerjen e Asfalltit Ne gjendje shum te mier pune

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 mars 16:47
 • ventila te linjave kryesore te ujesjellsit

  ventila te linjave kryesore te ujesjellsit

  shiten ventila per linja ose kyqje kryesore te ujesjellseit , jane te ri dhe te paperdorur kurre .... jane nga 1 coleshi deri ne fi 250 me fllansha ,,,, jane sasi e limituar dhe me qmim te lire 00

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 mars 16:45
 • Aparat saldimi i madh

  Aparat saldimi i madh

  Aparati eshte ne gjendje te rregullte eshte nga firmat e ma hershme te Gorenjes

  400 €
  Prishtinë
  22 mars 16:27
 • Karcher HD 1590

  Karcher HD 1590

  Autolarje Karcher HD 1590, e ardhur nga zvicrra shum pak e perdorur pothuajse e re, ne gjedje te rregull me zorr dhe pistol origjinal, ka presion te lart, nr.tel:044187075

  Me Marrveshje
  Suharekë
  22 mars 16:26
 • Apkan. 8 metra

  Apkan. 8 metra

  Shes pakanin 8 metra hidrolik. Briskin mekanik

  7.500 €
  Ferizaj
  22 mars 16:25
 • Kacavide e gjate 380mm dhe trashesi 6mm

  Kacavide e gjate 380mm dhe trashesi 6mm

  Kacavide e gjate 380mm dhe trashesi 6mm Kodi i artikullit: 6732399 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis

  7 €
  Prishtinë
  22 mars 16:25
 • Karcher K 3.550 shpric nga zvicra

  Karcher K 3.550 shpric nga zvicra

  Shitet Karcher shpric K 3.550 per auto larje ne gjendje perfekte i testuar 100% ne gjendje pune pishtolja qet shpricin ne 3 menyra

  240 €
  Prishtinë
  22 mars 15:48
 • Autolarje Karcher 1050

  Autolarje Karcher 1050

  Makin per Autolarje Karcher 1050, ne gjendje te rregullt vetem i mungon pllastika (hauba), me presion te lart makina eshte komplet me zorr dhe pistol, gjindemi ne Suharek, Nr.tel: 044187075

  Me Marrveshje
  Suharekë
  22 mars 15:47
 • Agregat 2.2

  Agregat 2.2

  Agregati eshte ne gjendje te mire shum pak i perdorur

  108 €
  Mitrovicë
  22 mars 15:45
 • Makina per autolarje

  Makina per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave KEW, Karcher, Kranzler, Wap, me pomp katrore etj, duke filluar nga te me voglat e deri ato profesion

  Me Marrveshje
  Suharekë
  22 mars 15:44
 • Maqin mallteri Putzmeister me rryme

  Maqin mallteri Putzmeister me rryme

  maqina sapoka ardhur ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per pune.Eshte e kompletuar me mbi 30m gype,gype ajri si dhe kabllen

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  22 mars 15:27
 • Maqina ngjyre profesionale Wagner,Larius,Storch...

  Maqina ngjyre profesionale Wagner,Larius,Storch...

  -Wagner finish 106 -250 bar -Krautzberger spritztechnik Joker 35 -Larius 3000 airless 250 bar -Storch LP 540 -Storch SL1500 e shume te tjera te sapo ardhura nga Gjermania,maqinat mund te perdoren ne z

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  22 mars 15:24