Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Opel Kadett 1.4 -90

  Opel Kadett 1.4 -90

  shese opel kadetin motorri 1.4 viti 1990 ne gjedje te rregull vet shefshajmen e shoferit e ka te krisen rregjistrimi e ka deri me 24.9.2015 asht i qlamruar

  550 €
  Suharekë
  20 prill 18:45
 • Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades

  Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades

  shes stopat e pasatit karavan ne gjedje te rregull mob 049 311 993

  Me Marrveshje
  Suharekë
  20 prill 18:45
 • SHes aparatin e salldimint

  SHes aparatin e salldimint

  SHes aparatin e salldimit asht ne gjedejet te mir asht tre fas me eltroda mob 049 311 993

  900 €
  Suharekë
  20 prill 18:28
 • Japmi tavolina me qerah

  Japmi tavolina me qerah

  japmi tavolinat me qera 1 eroh me arth edhe mi pruh

  Me Marrveshje
  Suharekë
  20 prill 18:27
 • Asoret per kamjon

  Asoret per kamjon

  shes asoret per kamjon ja ne gjedje te rregull lartesija asht 2.40 me 60 mob 049 311 993

  70 €
  Suharekë
  20 prill 18:27
 • Pjes per vetura

  Pjes per vetura

  Pjes per vetura per yugo lada '¨¨¨¨¨¨¨¨ kam nje vetllator per shtalla te lopve¨^^ ^^^dhe per ujsjells shes gepekin e yugos 60 dritat jane 6 ero copa dhe te stopave jane 6 ero copat dritat e vogla 3ero

  Me Marrveshje
  Suharekë
  20 prill 18:25
 • Pjes per vetura per yugo lada '¨¨¨¨¨¨¨¨ kam nje ve

  Pjes per vetura per yugo lada '¨¨¨¨¨¨¨¨ kam nje ve

  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  130 €
  Suharekë
  20 prill 18:25
 • Fellna te aluminit

  Fellna te aluminit

  Shesimi fellat te aluminit jan 13 per yugo opel kadet dhe per kors dhe golfit 2 shes gomat me badash po jan vetn me nga 1 nja me alllumin ashte 35e 195.60R 14 86 H dersa ajo me badash ashte 25e 215.70

  60 €
  Suharekë
  20 prill 18:25
 • Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjine te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta dimeenzionet jasht standarit dhe me trashsi te telit2;0 2;2 2;5 dhe 3;1]kemi edhe tel te shallonave edhe te zigijave edhe tel per vn

  Me Marrveshje
  Suharekë
  20 prill 18:24
 • Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjine te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta dimeenzionet jasht standarit dhe me trashsi te telit2;0 2;2 2;5 dhe 3;1]kemi edhe tel te shallonave edhe te zigijave edhe tel per vn

  Me Marrveshje
  Shtime
  20 prill 18:24
 • Tega

  Tega

  Shiten Tegat

  25 €
  Kaçanik
  20 prill 18:24
 • Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjine te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta dimeenzionet jasht standarit dhe me trashsi te telit2;0 2;2 2;5 dhe 3;1]kemi edhe tel te shallonave edhe te zigijave edhe tel per vn

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 prill 18:24
 • Letkon profesional per elektronik Risi nxehet me p

  Letkon profesional per elektronik Risi nxehet me p

  Letkonat jan profesional te nji cilsie te lart jan te ri te pa perdorur mbushen me boca te thjeshta plini me rregullator i cli e rregullon nxehtsin per shkrirjen e kallajt shum praktik per pun dhe ba

  50 €
  Podujevë
  20 prill 17:24
 • >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 prill 17:24
 • Shllajferic

  Shllajferic

  Shllajferic per Zdrukthtari ne gjendje te mir 044-924-033 / 044-957-484

  299 €
  Prishtinë
  20 prill 16:26
 • zhiraf maqin per rrafshimin gledit

  zhiraf maqin per rrafshimin gledit

  shitet maqina ( zhirafa ) per krryerjen apo lemimin e mureve dhe pllafonave me gled. maqina ështē ere e perdorur vetem 3 dit per krryerjen e nje salloni.

  120 €
  Ferizaj
  20 prill 15:44
 • Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1

  Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1

  Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1 Prodhuesi: Proskit Kodi i produktit: 2630675 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni arti

  4 €
  Skënderaj
  20 prill 13:26
 • Cerkullar i ardhur nga Gjermania

  Cerkullar i ardhur nga Gjermania

  Shes cerkullarin e ardhur nga gjermania Monfaz ne gjendje perfekte Qmimi 190€ Pres blers serioz

  190 €
  Skënderaj
  20 prill 13:26
 • Shes bure ( rezervar ) jane shum te mira

  Shes bure ( rezervar ) jane shum te mira

  Shes bure ( rezervar ) te 1000 litrave jane shum te mir,transporti me marrveshje ne ter kosoven,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.

  Me Marrveshje
  Klinë
  20 prill 13:25
 • shitet

  shitet

  shitet kamini shume i rujtum per hollsi te tjera kontaktoni ne numrin 049607928

  120 €
  Pejë
  20 prill 13:24
 • Makin qepese

  Makin qepese

  Makin qepese e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt

  200 €
  Gjakovë
  20 prill 13:24
 • Cerkullar i ardhur nga gjermania

  Cerkullar i ardhur nga gjermania

  Sheh cerkullarin ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermania Qmimi190€

  190 €
  Gllogoc
  20 prill 13:24
 • Vegla pune profesjonale gjermane

  Vegla pune profesjonale gjermane

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si hilti makita metabo Bosch dewalt hitachi fleks etj, si dhe servis profesjonal, unaza e re tiran, 200m posht fabri

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 prill 12:54
 • >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 prill 12:31
 • Elektromotor+pumpa

  Elektromotor+pumpa

  shes elektro motora ,me rrotullime prej 920 min deri 2900 min pompa ujit me rrym me benzin,dy copa jan me reduktor,

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 prill 11:44
 • Makin per profilimin e llamarines me trapez

  Makin per profilimin e llamarines me trapez

  Shitet maqina me profilim ne forme trapezi makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe gjendet ne gjakove.

  11.000 €
  Gjilan
  20 prill 11:27
 • vegla pune profesionale

  vegla pune profesionale

  Ka ardhe nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226 045818300

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  20 prill 11:25
 • Avgand hidraulik 6m

  Avgand hidraulik 6m

  Shitet avgandi 6m hidrauli me brisk elektronik makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe gjendet ne Gjakove

  10.000 €
  Prishtinë
  20 prill 11:24
 • gjenerator

  gjenerator

  agregat

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • agregat

  agregat

  agregat

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • Stand by trafo 6V/2VA/250V

  Stand by trafo 6V/2VA/250V

  Stand by trafo 6V/2VA/250V. Kodi : 7653153 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e

  8 €
  Prishtinë
  20 prill 10:44
 • Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm

  Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm

  Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm Kodi : 7004255 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjit

  4 €
  Suharekë
  20 prill 10:25
 • TRI WING Kacavide 375

  TRI WING Kacavide 375

  TRI-WING Kacavide 375 Kodi i produktit: 3393431 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni

  9 €
  Rahovec
  20 prill 10:24
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:24
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:24
 • Maje letkoni Weller origjinal

  Maje letkoni Weller origjinal

  Maje letkoni Weller origjinal. Kodi: 3137570 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni a

  7 €
  Prishtinë
  20 prill 10:24
 • Linje prodhimi per bojra (e perdorur)

  Linje prodhimi per bojra (e perdorur)

  Shitet linje prodhimi bojrash ne gjendje shume te mire pune, e perdorur ne Angli.shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.paisjet ndodhenbne Angli. Cmimi i arsyeshm.

  Me Marrveshje
  Krujë
  20 prill 09:34
 • Qekan aku per ngulitjen e gozhdave

  Qekan aku per ngulitjen e gozhdave

  I ri pa perdor gjerman

  50 €
  Podujevë
  20 prill 03:24
 • ‭‭+377 45 24 38 73‬‬ Viber Munesh mem thirr

  ‭‭+377 45 24 38 73‬‬ Viber Munesh mem thirr

  Boj edhe ndrrim me Qka me kovenon

  300 €
  Prishtinë
  19 prill 22:46
 • Aparat saldus C2

  Aparat saldus C2

  Aparat shum i rujtun gjermon me te gjitha paisjet

  230 €
  Mitrovicë
  19 prill 22:44
 • SHES GJENERATOR G 2300N

  SHES GJENERATOR G 2300N

  ESHTE PRUAR NGA GJERMANIA PUNON SHUM MIRE

  70 €
  Vushtrri
  19 prill 22:24
 • Skuter 125 kubik

  Skuter 125 kubik

  Shum i Mir osht me marveshje numri telfonit ‭‭+377 45 24 38 73‬‬

  320 €
  Prishtinë
  19 prill 22:24
 • RRJET MBROJTESE PER LOKALE

  RRJET MBROJTESE PER LOKALE

  RRjete mbrojtese per lokale dimensioni 4 gjan me 3 e diqka e lart qmimi: me marrveshje.

  1 €
  Gllogoc
  19 prill 21:49
 • > SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN>

  > SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN>

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  19 prill 21:24
 • Shitet makin qe qep mbi 30 vite

  Shitet makin qe qep mbi 30 vite

  Shitet makin qe qep nga viti 1978 e ardhur nga gjermonija para 3 viteve defekt ni kaish i mungon ndrrim me biciklet ose pula etjj

  70 €
  Vushtrri
  19 prill 20:24
 • Thithese e lageshtis vllages,ibercugut,etj

  Thithese e lageshtis vllages,ibercugut,etj

  Kruger osais ,typ-15AHV zvicrran

  175 €
  Vushtrri
  19 prill 19:49
 • Apple Iphone 7 / 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 7 / 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Pejë
  19 prill 19:49
 • Kompresor per G4 maqin mallteri etj

  Kompresor per G4 maqin mallteri etj

  kompresor

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 19:49
 • Maqina mallteri e sapo ardhur nga Gjerman lire

  Maqina mallteri e sapo ardhur nga Gjerman lire

  M-tec duo mix komplet e gatshme per pune e ardhur nga Gjermania shume e mire,vet fjala duo mix dmth se kjo maqin luan rolin e dy maqinqve maqine mallteri si dhe maqin me maru ngjites pa shneke dmth m

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:44