Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Gjeneratore

  Gjeneratore

  Diesel 93 kg i pa perdorur

  550 €
  Mitrovicë
  13 gusht 14:24
 • Sharr guri&mermeri

  Sharr guri&mermeri

  Shitet sharr per prerjen e gurit dhe te mermerit.Me disk 350 deri ne 400,Sharra esht trefazore,eshte ne gjendje shum te mir pune dhe eshte prodhim Grek

  2.000 €
  Vlorë
  13 gusht 13:34
 • Sheshir panama orginal

  Sheshir panama orginal

  Per mashum inf +37744250836

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 gusht 12:34
 • Shes agregatin dizell monofaz trefaz

  Shes agregatin dizell monofaz trefaz

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) dizell monofaz dhe trefaz,shum ne gjendje te mir pune,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.

  Me Marrveshje
  Klinë
  13 gusht 12:28
 • LIDHJE KATERSHE PER KOMPRESOR LLUFT

  LIDHJE KATERSHE PER KOMPRESOR LLUFT

  SUPER LIDHESE PER KOMPRESOR PER $ CEVA MENJEHER TEKNIN E BLER NE - CH INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI 25 EURO

  25 €
  Dragash
  13 gusht 10:47
 • SPECIAL BORMASHIN PER KNAUF

  SPECIAL BORMASHIN PER KNAUF

  SHITET BORMASHINASPECIALE ME DY GARNITURA TE SHRAFAFE E BLER NE ZVICERR SOECIAL PER GIPSERA KA DY KRYNA PER SHRAFA ME KOLLAN SI NE FOTO DHE TJETRI PER GJITHA LLOJET E SHRAFAVE TORGS - DIQKA SPECIAL AS

  180 €
  Dragash
  13 gusht 10:45
 • SPECIAL BURGIA PER DRU

  SPECIAL BURGIA PER DRU

  SHITEN ASHTU SI NE FOTO TE BLERA NE ZVICER SUPER BURGIA PER DRU INFO TE BESNIKI - 044 391 780 QMIMI 25 EURO

  25 €
  Dragash
  13 gusht 10:28
 • SUPER BURGIA PER SHKALLEZIM ME MAS TE SHENUME

  SUPER BURGIA PER SHKALLEZIM ME MAS TE SHENUME

  SUPER BURGIA PER SHKALLEZIM TE BLERA NE CH SHITEN ASHTU SIQ I SHIFNI NE FOTO INFO GTE BESNIKI - 044 391 780 QMIMI 30 EURO

  30 €
  Dragash
  13 gusht 10:26
 • shllaf per nivelizime

  shllaf per nivelizime

  shllaf gyp per nivelizime estrich ybercuk 20 metra me lidhsa

  500 €
  Prishtinë
  13 gusht 06:24
 • Maqina e mallterit

  Maqina e mallterit

  Shitet maqina EUROPEA me zall per lyerje tradicionale Maqina eshte ne gjendje shum te mire dhe funksionale i ka te gjitha paisjet e nevojshme per pun .maqina eshe e ardhur nga italia .

  Me Marrveshje
  Suharekë
  12 gusht 22:48
 • Paisje servisi per karikim baterish dhe ndezje

  Paisje servisi per karikim baterish dhe ndezje

  Paisje servisi per karikim baterish sterter ndezje autovetura edhe kamjona profesionale Cemont velox 320.2 e perdorur ne gjendje shume te mire pune.Cmimi 200 euro. Cel +355696511122

  200 €
  Tiranë
  12 gusht 22:34
 • Topograf

  Topograf

  Shitet topograf ne gjendje shum te mir I sapo ardhur nga jasht, ky ne foto

  700 €
  Tiranë
  12 gusht 21:54
 • Shtyps

  Shtyps

  Shitet shtypsi dheut wacker dhe brusslica dewalt

  480 €
  Gjilan
  12 gusht 21:48
 • miksera te fasades

  miksera te fasades

  Jan ne gjendje te mir pune te ardhura nga zvicra

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  12 gusht 20:41
 • LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA{FRENCH FRIES}

  LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA{FRENCH FRIES}

  Linja eshte e kompletuar me te gjitha makinerite perkatese. Fuqia prodhuese eshte 200 kg ne 1 ore,dmth brenda 1 dite prodhimi perfundimtar kalon 1 ton patate te ngrire. Linja ka 9 makineri: 1 makineri

  29.000 €
  Tiranë
  12 gusht 19:54
 • Makin per MakinQepje OverLock

  Makin per MakinQepje OverLock

  Shes makinen per qepje Overlock me 4 pej. Makina eshte e re e pa perdorur ne kuti e posa ardhur nga Zvicrra 🇨🇭me gjendje perfekte. Per qdo informat na kontaktoni ne 📞044-206-400

  300 €
  Klinë
  12 gusht 19:46
 • paisje per elektrik

  paisje per elektrik

  shes paisjet e rrymes komplet 175 euro tash ikom pru nga suhedija jan ne gjendje te rregullt te interesuarit na kontaktoni edhe ne viber

  185 €
  Prishtinë
  12 gusht 19:25
 • Auto larje

  Auto larje

  Auto larje komplet me uje te nxeht

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 gusht 17:26
 • Makine Qethse e re Oster

  Makine Qethse e re Oster

  Oster sapore ardhur nga amerika e pa perdorur shitet 200 mij lek

  200 Lek
  Tiranë
  12 gusht 15:34
 • Hidrofor

  Hidrofor

  Shitet Hidrofori Sever ne gjendje shum te mir. Ju mirpres. viber +38649698549

  45 €
  Pejë
  12 gusht 14:46
 • Mbajtse e rrotllave te harmaturav

  Mbajtse e rrotllave te harmaturav

  Mbajtse e rrotllave te harmaturave me fren me ajre ne gjendje te rregullt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 gusht 11:36
 • Pese per pirun

  Pese per pirun

  Pese per pirun .skip .traktor etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 gusht 11:36
 • Vinqa te ndryshem

  Vinqa te ndryshem

  Kem vinqa te ndryshum .singjir per kran sajlla te ndryshu.elektromotor ansor per vinq e shum te tjera Per mashum na viziton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 gusht 11:26
 • Halete

  Halete

  Shes maqinen qe ben pastrimin e sllovenkav eshte ne gjendje shum tmir eshte shum pak e perdorne prejardhjen prej italis gjithashtu shes edhe koven per kran te betonit me sasi gjys kubiku 0.5 ai dhe i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 gusht 08:45
 • Shpeztari

  Shpeztari

  Shiten thithset e ujit per shpeztari 2 euro /copa

  2 €
  Kamenicë
  12 gusht 08:45
 • Kalldaj me pelet dhe rryme

  Kalldaj me pelet dhe rryme

  Shitet kalldaja me pelet dhe rryme ne gjendje shume te rregullt e sapoardhur nga suedia .Kalldaja ka nje kapacitet per nxemje deri ne 200metra katror.Posedon te gjitha pajisjet per montim. Per me shu

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 gusht 21:26
 • Kalldaj 75 kw

  Kalldaj 75 kw

  Arsyja e shitjes asht se kam prish shpin komplet . Veq nje vit asht perdor asht me naft por ban edhe me dru Viber +37744207534

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  11 gusht 19:43
 • Boschhammer sds-max gbh 11 de HILLT

  Boschhammer sds-max gbh 11 de HILLT

  SHES HILLTIN bosch hammer sds-max gbh 11 de I PERDORUN SHUM PAK I ARDHUN NGA GJERMANIA ESHTE BLE 1200 E NE GJENDJE TE RREGULLT VJEN ME TE GJITHA VEGLAT E VETA

  500 €
  Prishtinë
  11 gusht 16:28
 • CERKULLAR PER DRU NGA GJERMANIA

  CERKULLAR PER DRU NGA GJERMANIA

  SHITET CERKULLARI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM I RUJTEN I PA PERDORUR NE KOSOV DHE PUNON SHUM MIR

  75 €
  Prishtinë
  11 gusht 16:26
 • OPEL ASTRA 16

  OPEL ASTRA 16

  OPEL ASTRA 16v、jg.2000 SEHR NE GJENDJE TE MIRE INFO 、049897841

  3.000 €
  Gjakovë
  11 gusht 16:26
 • Maqin per prerjen e Mermerit,Granitit

  Maqin per prerjen e Mermerit,Granitit

  Shes maqin te madhe per prerjen e mermerit dhe granitit.Maqin ndodhet ne gjendje te rregullt Tel: 044 379 305 Shitet urgjent.!!

  1.400 €
  Ferizaj
  11 gusht 16:25
 • Makin Sharr

  Makin Sharr

  Shitet Makina Sharr e prodhimit Italian. Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Me Marrveshje
  Pejë
  11 gusht 13:26
 • shiten maqinat per prodhimin e kartonadhe tedryshe

  shiten maqinat per prodhimin e kartonadhe tedryshe

  shiten maqinat per prodhimin e paketave te dryshme per pica per suxhuk etj dhe maqinen e prodhimit te tablave te vezve nr tel. 044131064

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 gusht 12:45
 • Makina industriale MAX, JACK - OVERLLUK

  Makina industriale MAX, JACK - OVERLLUK

  Shesh makina industriale Max eshte makine industriale 300 EURO per qepje te drejte, eshte makine e perdorur vetem 1 muaj Ne gjendje perfekte pune Motorri eshte mono faz Jack eshte overulluk

  300 €
  Gjilan
  11 gusht 12:44
 • numra dhe germa 6/3

  numra dhe germa 6/3

  te gjitha nr dhe germat

  35 €
  Durrës
  11 gusht 12:34
 • Cistern (rezorvar nafte)per nxehmje qendrore

  Cistern (rezorvar nafte)per nxehmje qendrore

  Shitet cisterna per nafte te nxehmjes qendrore , 1500 litra , prodhim Gjerman i ardhure prej Zvicre ne gjendje perfekte , çmimi 280 euro. Kontakt me sms edhe ne viber +37744559387.

  280 €
  Gjakovë
  11 gusht 12:24
 • LINJE PRODHIMI E PATATEVE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  LINJE PRODHIMI E PATATEVE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  Linja eshte e kompletuar me te gjitha makinerite perkatese. Fuqia prodhuese eshte 200 kg ne 1 ore,dmth brenda 1 dite prodhimi perfundimtar kalon 1 ton patate te ngrire. Linja ka 9 makineri: 1 makineri

  29.000 €
  Tiranë
  11 gusht 11:54
 • Shes urgjent

  Shes urgjent

  Shes maqinen qe ben pastrimin e sllovenkav eshte ne gjendje shum tmir eshte shum pak e perdorne prejardhjen prej italis gjithashtu shes edhe koven per kran te betonit me sasi gjys kubiku 0.5 ai dhe i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 gusht 08:45
 • wap i po sa ardhur

  wap i po sa ardhur

  wiber +436802353960 shes wapin ne xhendje prefekte i po sa ardhur

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 23:27
 • Flex makita

  Flex makita

  Shes flex makita pa perdorur me kuti

  Me Marrveshje
  Prizren
  10 gusht 23:25
 • Shes hillt me benzin wacker

  Shes hillt me benzin wacker

  Shes hillt me banzin vacler ne gjendje m Te mir punee 044767070 044255799

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 21:25
 • Shes pompen hidraolike

  Shes pompen hidraolike

  Shes pompen hidraolike me kazan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 20:30
 • Shes presen hidraolik

  Shes presen hidraolik

  Shes presen hidroaloike

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 20:29
 • Shes burmashin

  Shes burmashin

  Shes burmashinen dhe frezin profesional 2n1

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 20:24
 • LINJE PRODHIMI E PATATEVE TE NGRIRA {french fries}

  LINJE PRODHIMI E PATATEVE TE NGRIRA {french fries}

  Linja eshte e kompletuar me te gjitha makinerite perkatese. Fuqia prodhuese eshte 200 kg ne 1 ore,dmth brenda 1 dite prodhimi perfundimtar kalon 1 ton patate te ngrire. Linja ka 9 makineri: 1 makineri

  29.000 €
  Tiranë
  10 gusht 18:54
 • Komprosora

  Komprosora

  Shiten komrosorat te ardhun nga italiaa

  Me Marrveshje
  Klinë
  10 gusht 16:25
 • Gjenerator ujit

  Gjenerator ujit

  I ardhur nga Italia, vetem dy here i perdorur, nevojitet per te zorre 3 polshe, kush eshte i interesuar te na shkruaj ne adresen e instagramit:_photo_memoir_

  40.000 Lek
  Lezhë
  10 gusht 14:34
 • Maqine per perforime per kalendare

  Maqine per perforime per kalendare

  Shes maqinen profesionale per perforimin e letres per kalendare dhe skripta, e re e paperdorur.

  400 €
  Rahovec
  10 gusht 13:47
 • Shitet Rezervari i naftes dhe brineri

  Shitet Rezervari i naftes dhe brineri

  Shitet rezervarii naftes me kapacitet 1000 litra dhe brineri per ngrohje qendrore me fuqi. Çmimi sipas marrveshjes! Kontakto : 049886688

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 gusht 12:44
 • Shes kositse bari ngjendje tmir teknike qmimi voli

  Shes kositse bari ngjendje tmir teknike qmimi voli

  Shes kositse bari me rrym ne gjendje shum te mir teknike qmimi volitshum kontaktoni ne viber+37744749662

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  10 gusht 12:26