• Mjete vegla pune per stomatolog dentist

  Mjete vegla pune per stomatolog dentist

  Mjete - vegla pune per stomatolog - dentist Kodi : 9974331 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis pe

  10 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 16:47
 • Centrifuga per Tepiha te perdorura dhe te reja

  Centrifuga per Tepiha te perdorura dhe te reja

  Kemi centrifuga 1vjet te perdorura 2vjet te perdorura dhe te reja ne porosi 2 jave dorzimi fshisa per pluhur fshisa per larje te karikave pastrim kimik makina me avull me porosi dhe shume paisje tjera

  Me Marrveshje
  Prizren
  7 dhjetor 16:47
 • Motrr sharr me batari

  Motrr sharr me batari

  Shes motorrin me batari still 049441775 +38649441775

  420 €
  Pejë
  7 dhjetor 16:44
 • Ndarse per fioka, 60 copa

  Ndarse per fioka, 60 copa

  Ndarse per fioka, 60 copa Kodi i produktit: 7741765 Dimensionet: 35/52MM ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta e

  8 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 16:44
 • Ndarse per fioka, 60 copa

  Ndarse per fioka, 60 copa

  Ndarse per fioka, 60 copa Kodi i produktit: 7741765 Dimensionet: 35/52MM ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta e

  8 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 16:44
 • shporet gjysem alfa

  shporet gjysem alfa

  n gjendje t rregullt

  100 €
  Vushtrri
  7 dhjetor 16:24
 • Vakum pompe per terheqje te kallajit

  Vakum pompe per terheqje te kallajit

  Vakum pompe per terheqje te kallajit Kodi i produktit: 1985049 Pomp e fuqishme vakumi per pune profesionale ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artiku

  18 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 15:25
 • Shtrenguese Per Shumicen E Kabllave Koaxial, BNC

  Shtrenguese Per Shumicen E Kabllave Koaxial, BNC

  Shtrenguese pershumicen e kabllave koaxial dhe BNC Per Koaxkabell: RG 55, 58, 59, 5, 6, 21, 141, 142, 143, 210, 212, 222, 223, 303, 304, 400; Belden 8279, 8281, 9231, 9141 8,2mm, 6,5 mm, 5,4 mm, 2,

  24 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 14:27
 • Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik

  Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik

  Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik Kodi i produktit: 6967843 Komplet i 8 kaqavidave te kualitetit shume te larte ne te paketume ne kuti. Trupi i tyre perbehet nga krom material kualita

  26 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 14:25
 • Komplet special me 12 kaqavida - bita (maje)

  Komplet special me 12 kaqavida - bita (maje)

  Komplet special me 12 kaqavida - bita (maje) te gjata Kodi i produktit: 2744876 Ky komplet special I kaqavidave me 12 bita / 24 koka te ndryshme te gjate, mundeson punen shume te leht ne cdo profes

  26 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 14:25
 • WELLER - T0056810699 - Dorze e letkonit Weller

  WELLER - T0056810699 - Dorze e letkonit Weller

  WELLER - T0056810699 - Dorze e letkonit Weller Kodi i Produktit:2898076 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta esh

  45 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 13:26
 • Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet, No Clean / Made in G

  Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet, No Clean / Made in G

  Kallaj 0.5mm 500gr. Kualitet, No Clean / Made in Germany - Wuppertal Kodi i produktit: 4987102 Ky kallaj gjerman 0.7mm 500 gr.eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha profesionet, Eshte No Clea

  39 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 13:25
 • Letkon Mini Per Pikje

  Letkon Mini Per Pikje

  Letkon Mini Per Pikje Kodi i produktit: H560680 Ky letkon mini nga firma Proskit eshte I pershtatshem te punojn serviser te ndryshem per pune precize. Rregullimi I temperatures nga 100 deri ne 450°C

  36 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 13:24
 • AGREGAT DHE PJESE REZERVE

  AGREGAT DHE PJESE REZERVE

  Shiten gjeneratoret te ri te tipit ALTAS automatik , pa zhurme , diesel , me 1 vit garancion , transporti edhe montimi jane te perfshira ne cmim . Gjeneratoret jane ne stok te gatshem per montim . Mod

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  7 dhjetor 13:24
 • Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet Kodi i produktit: G528141 ESD shtres speciale antistatike me madhsi 43x29CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi. Kjo gume speciale me hapsira te i

  65 €
  Pejë
  7 dhjetor 12:49
 • Invertor Rryme 12V Ne 230V 600W/1500W

  Invertor Rryme 12V Ne 230V 600W/1500W

  Invertor rryme 12V ne 230V 600W/1500W Ky invertor dedikohet per ne vetura/kamp shtepiza/pick up/anije dhe ngjashem qe me lidhe PC, printer dhe paisje tjera elektrike. Ky invertor I fuqishem kontrol

  75 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:46
 • Llampe zmadhuese e 5-fishte, profesionale 220V

  Llampe zmadhuese e 5-fishte, profesionale 220V

  Llampe zmadhuese e 5-fishte, profesionale 220V. Zmadhues i 5 fishte per punetori, ndricim dhe kapak mbrojtes. Kesaj drite nuk i shihen federat dhe ka objektiv dhe ndriqim kualitativ. Features Full

  55 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:45
 • Peaktech Instrument Amperdana P1650

  Peaktech Instrument Amperdana P1650

  Peaktech Instrument Amperdana P1650 Prodhuesi: Peaktech Kodi i produktit: D214533 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro,

  133 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:26
 • Instrument amperdana multifunksional deri 1000A

  Instrument amperdana multifunksional deri 1000A

  Ky istrument profesional perveq qe mat deri ne 1000A, poashtu e mat edhe tensionin deri ne 600V AC/DC, rezistencen deri ne 40MOHM, frekuencen deri ne 10MHz, kapacitetin deri në 100MF, temperaturen pre

  96 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:25
 • Weller WHS40 letkon 40W 200°C-450°C me rregullus t

  Weller WHS40 letkon 40W 200°C-450°C me rregullus t

  Weller WHS40 letkon 40W 200°C-450°C me rregullus temperature Kodi i produktit: 1066419 Paketimi perfishine: bazen, letkonin, mbajtesin me shpuze, rregullimi i temperatures prej 200°C-450°C, fuqia 40

  97 €
  Prishtinë
  7 dhjetor 12:25
 • Motori elektrik per kositje te barit

  Motori elektrik per kositje te barit

  Shitet motori elektrik per kositje te barit eshte ne gjendje te rregullt eshte ky ne foto per info nr tel 044663516

  40 €
  Podujevë
  7 dhjetor 11:44
 • Agergat

  Agergat

  Shes Agergatin 30kw Benzin ne gjendje te mir hargjimet shum tvogla

  Me Marrveshje
  Istog
  7 dhjetor 11:44
 • Gjenerator okazion

  Gjenerator okazion

  Gjenerator 100 kw marka perkins super silencioz i pa perdorur ka 18 ore vetem prove..cmimi i diskutushem

  11.500 €
  Durrës
  7 dhjetor 11:34
 • Mulli

  Mulli

  Shitet Mullini Monofaz,Punon shum shum mir,Gurin e ka 50cm,Krejt n'rregull asht.

  350 €
  Malisheve
  7 dhjetor 11:24
 • Paketuse e Stiropollit

  Paketuse e Stiropollit

  Paketuse e Stiropollit Perfaqsus per Kosovë dhe Shqiperi M&M Metal Vushtrri"

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  7 dhjetor 09:44
 • BURMASHINA MAKIT.BOCH NGA GJERMANIA

  BURMASHINA MAKIT.BOCH NGA GJERMANIA

  Burmashina super gjendemi ne maxhistralen prishtin ferizaj ne llugaxhi te udhkryqi per shpell gadimes

  220 €
  Lipjan
  7 dhjetor 09:44
 • shporet(kalladaj)

  shporet(kalladaj)

  kalldaj per ngroje qendrore lenda djegse me dru edhe qymyr modeli ABC prodhuesi KROAT kapaciteti 55KW e perdorur vetem nje dimer.

  650 €
  Klinë
  7 dhjetor 02:24
 • Akku Hilti

  Akku Hilti

  Shitet shpusja akku Hillti SF 121 , e perdorur, me dy bateri,me mbushes, ne gjendje pune.

  111 €
  Prishtinë
  6 dhjetor 23:44
 • kompresor 15 000

  kompresor 15 000

  shes kompresor abac 50 litra i perdorur vetem 2 muaj 15 000 leke i diskutueshem

  15.000 Lek
  Fier
  6 dhjetor 23:34
 • Shar alumini velox me disk 400

  Shar alumini velox me disk 400

  Shar alumini e 2004 velox me disk 400

  2.300 €
  Korçë
  6 dhjetor 22:54
 • Maqina per pastrim

  Maqina per pastrim

  Shitet maqina per pastrim. Eshte ne gjendje te rregullt, e posa ardhur nga Gjermania. Qmimi i volitshem ! Eshte me benzinë.

  80 €
  Gllogoc
  6 dhjetor 18:46
 • CERKULLAR

  CERKULLAR

  CERKULLAR I ARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  290 €
  Pejë
  6 dhjetor 18:44
 • Cerkullar i ardhur nga Zvicra

  Cerkullar i ardhur nga Zvicra

  CERKULLAR I ARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  290 €
  Pejë
  6 dhjetor 18:24
 • bejm shpurje ne beton deri fi 350 husqfarna,hilti

  bejm shpurje ne beton deri fi 350 husqfarna,hilti

  bejm shpurjen e betonit deri fi 300 ma makin profesionale husqfarna ,kemi burgia per shitje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  6 dhjetor 17:44
 • Hol-zer 1433 për ngjitjen e furnirit

  Hol-zer 1433 për ngjitjen e furnirit

  Maqina Hol-zer 1433 i po sa ardhun nga Zvicra esht ne gjendje të rregullt punon shum mir per me ngjit furnir esht shum e mir edhe e shpejt e ngjet furnirin e dhend (e grryn) edhe e kput vet.

  1.400 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 17:24
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Përmet
  6 dhjetor 16:38
 • pompa zhytese

  pompa zhytese

  Pomp zhytese 22 kv mark gjermane e gateshme per cdo lloj prove

  1.500 €
  Kavajë
  6 dhjetor 16:34
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Kamenicë
  6 dhjetor 15:38
 • Shiten

  Shiten

  Shitet makine prerese per pllaka dhe perziers ne gjendje shum te mire... 250mi lek te vjetra... nr telefoni 0692126860

  250.000 Lek
  Tiranë
  6 dhjetor 15:34
 • ofertë kredie

  ofertë kredie

  1090/5000 Ju jeni duke kërkuar kredi, financime apo investime për të ringjallur aktivitetet tuaja për realizimin e një projekti, ose keni nevojë për fondin për të blerë një shtëpi ose makinë ose pë

  110 €
  Malisheve
  6 dhjetor 15:32
 • ofertë kredie

  ofertë kredie

  Ju jeni duke kërkuar kredi, financime apo investime për të ringjallur aktivitetet tuaja për realizimin e një projekti, ose keni nevojë për fondin për të blerë një shtëpi ose makinë ose për nevoja pers

  110 €
  Mitrovicë
  6 dhjetor 15:13
 • Turjela dhe dalta-MAKITA

  Turjela dhe dalta-MAKITA

  Shes turjela dhe dalta të markës japoneze Makita të ardhura nga Zvicra. Gjithsej janë 27 copë Përmbajtja 1: Turjela SDS+ • Ø5x110mm, Ø5.5x110mm, Ø6x110mm, Ø6x160mm, Ø7x160mm, • Ø8x110mm, Ø8x160

  200 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 13:26
 • Makina te qepjes

  Makina te qepjes

  Shiten makinat industriale per qepje ne gjendje shume te mire pune me dy gjilpera dhe nje gjilper. Makinat jane te markes durkoop adler, typikal, paff, jack, juki.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 dhjetor 11:46
 • Shitet krani per kamioneta

  Shitet krani per kamioneta

  Shitet krani per kamioneta me ule me pomp mekanike viber +38349283126

  240 €
  Skënderaj
  6 dhjetor 11:24
 • Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

  Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

  Shesim gypa te modeleve te ndrushme me bar prej 150,250dhe300gypat jane per per te gjitha llojet e bagerave perdoret edhe per makinat lyrse per makina te bunarave jane te ardhura nga Zvicrra jane te

  Me Marrveshje
  Malisheve
  6 dhjetor 10:46
 • Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Kemi dimension nga 30 cm deri ne 3m Diskat jane te firmes Husqvarna

  Me Marrveshje
  Malisheve
  6 dhjetor 10:46
 • Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

  Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

  diamantat jane te ardhur nga zvicrra perdoren per prerjen e gureve ,asfaltit dhe gjesedeve te tjera kemi dimensione te ndryshme nga 25cm deri ne 3m per me shum mund te na kontaktoni ne nr e telefoni

  Me Marrveshje
  Malisheve
  6 dhjetor 10:45
 • SHARRA GATERI +CIRKULLARI

  SHARRA GATERI +CIRKULLARI

  shitet sharra gateri per prerjen e trupave +cerkullari ben prerjen e shipkave prerjen e skajeve te drrasave lenve eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516 bejme edhe ndrrim varet me qfar

  1.800 €
  Podujevë
  6 dhjetor 10:27
 • Vegla pune profesionale"Ensari"

  Vegla pune profesionale"Ensari"

  Kan ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  6 dhjetor 10:24
 • Vegla pune profesionale"Ensari"

  Vegla pune profesionale"Ensari"

  Ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  6 dhjetor 10:24