Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Maqin shllafi Bosch

  Maqin shllafi Bosch

  Shes maqin per autolimari nga firma Bosch eshe shum pak e perdorur pllaten e ka 125mm por mund te vendoset pllat deri ne 150mm

  160 €
  Mitrovicë
  10 janar 12:24
 • Makin e premjes se iverices

  Makin e premjes se iverices

  Ne gjendje te rregullt osht me dy teha prodhim italian

  3.200 €
  Prishtinë
  10 janar 11:45
 • Makina SHlebah

  Makina SHlebah

  SHes makinen SHlebah e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.Makina sherben per kulma apo qati te rrafshta.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 janar 11:26
 • Shiten maqinat

  Shiten maqinat

  Shiten maqinat e qepjes per mobileri mamut dhe necchi maqinat jan ne gjendje shum te mir 044145783 qmimi sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 11:24
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Ne gjendje te mir

  170 €
  Malisheve
  10 janar 10:45
 • Shes Ekspres Faema + Mullirin bluares te kafese

  Shes Ekspres Faema + Mullirin bluares te kafese

  Shes Ekspres Faema + Mullirin bluares te kafese sic jane ne foto. Cmimi 400 mije leke , i pa diskutueshem

  400 Lek
  Tiranë
  10 janar 09:34
 • Gjerenator 20 kilovat me motrr 2 pisna me ajer

  Gjerenator 20 kilovat me motrr 2 pisna me ajer

  shitet gjenerator me motorr traktori 2 pistona me fjtoje ajeri shum ne gjendeje te mie pune shite per arsyje mos perdorimi

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  10 janar 08:54
 • fleksa me ajr

  fleksa me ajr

  fleksa me ajr te pa perdorur 50 copa

  50 €
  Gjilan
  9 janar 23:24
 • Shes overllukun Merrylock 640DSA

  Shes overllukun Merrylock 640DSA

  Shes overllukun Merrylock 640DSA i perdorur vetem per nevoja familjare. Eshte ne gjendje te rregullt, shume pak i perdorur. Ka disa mundesi per qepje. Te interesuarat mund te kontaktojne ne : Viber d

  200 €
  Fushë Kosovë
  9 janar 21:44
 • Autolarje

  Autolarje

  Shes autolarjet me ujë te nxehte dhe te ftohet ne gjendje shum te mir teknike . Qmimi esht tejet i arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Klinë
  9 janar 21:26
 • Makina per Saqa te flijave

  Makina per Saqa te flijave

  Makina per prodhimin e saqave per flija Brenda 1 minuti nga nje Saq

  1.200 €
  Prishtinë
  9 janar 20:25
 • 680

  680

  Agregat kipro 7kw shum i ri 100perqin ne ŕrehull me akumullator me kejt edhe digital teper mir esht disell monofaz edhe trefaz

  680 €
  Gllogoc
  9 janar 19:46
 • Televizior

  Televizior

  Televizior i perdorur punon mire.

  50 €
  Prizren
  9 janar 18:26
 • CNC Morbidelli

  CNC Morbidelli

  Me program te ri dhe eshte komplet e servisume.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 17:45
 • Autolarje me uj te nxehtë

  Autolarje me uj te nxehtë

  Shes makinat me uj te nxeht dhe te fotofet ne gjendje te rregullt teknike.Dhe qmimi esht tejet i arsyeshem

  Me Marrveshje
  Pejë
  9 janar 17:44
 • Kompresorin

  Kompresorin

  Shesim Kompresorin eshte pak i perdorur i ardhur nga Gjermani

  160 €
  Prishtinë
  9 janar 16:44
 • Matrapik Hilti TE 70

  Matrapik Hilti TE 70

  Matrapik Hilti TE 70 ATC AVRne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT etj. . .

  370 €
  Durrës
  9 janar 15:34
 • MAKINE SLITER

  MAKINE SLITER

  shite makina per prerjen e llamarines per se gjati deri 2mm me rrafshues, gersher dhe matesin digjital per gjatesi sipas deshires, me bise deri 5 tone

  Me Marrveshje
  Gjilan
  9 janar 15:24
 • Agregat gjenerator 8.5 kw

  Agregat gjenerator 8.5 kw

  Shes gjeneratorin 8.5 kw i ri i pa perdorun osht me qels edhe me dor 2 mundsit ndez shpenzimet i ka 700 gram per ni or rrym i jep 6 kilovat per me shum kontakto ne nr 044360234 ose 049541206 posedojm

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  9 janar 13:24
 • Mulli Për Misër

  Mulli Për Misër

  Mulli me guri 60 cm, është në gjendje të rregullt dhe shum ne gjendje te mir.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 11:44
 • Makina qepse

  Makina qepse

  Shitet makine qepse. Cmimi:7000 leke.

  7.000 Lek
  Tiranë
  9 janar 10:34
 • Makina Per Prodhim Fasades Lepakit Mallterit

  Makina Per Prodhim Fasades Lepakit Mallterit

  Shes makineri per prodhimin e. Fasades lepakit mallterit gletit makinerit jan digjital peshorja digjital mbushsin digjital mixeri esht 1.5 ton per mashum na kontakto n nr dhe viber +37744631224

  Me Marrveshje
  Prizren
  9 janar 09:24
 • Shitet Orbitrek paisje per dobesim

  Shitet Orbitrek paisje per dobesim

  Shes Orbitrek paisje per dobesim.E pershtatshme dhe e lehte per perdorim.Cmimi shume i volitshem.115Euro

  115 €
  Prishtinë
  8 janar 22:45
 • vegla

  vegla

  Shkurt shiten 150 mos thirrni ner too esht edhe nje adapter dewall mund te konktaktoni edhe ni viber ne kit nr

  150 €
  Gjilan
  8 janar 22:24
 • Fibrator betoni KAVASAKI 6.5 KW

  Fibrator betoni KAVASAKI 6.5 KW

  Fibratori esht si i ri i sa po ardhur nga greqia me pak or pune.Jepet me prov

  350 €
  Lushnjë
  8 janar 21:54
 • okazjon 2kompresor 1 pomp cimentogon te gjitha

  okazjon 2kompresor 1 pomp cimentogon te gjitha

  shes 2 kompresora ajri 3800 liter 1 pomp cimentogoni per shtresa varfra

  4.000 €
  Shkodër
  8 janar 19:54
 • Okazion Pomp suvatimi prese

  Okazion Pomp suvatimi prese

  shes pomp per suvatime... per arsye mosperdorimi..... ne gjendje shum te mire pune.. e ardhur nga greqia. 45 m tub, motori ne gjendje mjaft te mire ,. te gjtha sherbimet e sapo kryera ndodhet F,KRUJ

  3.550 €
  Krujë
  8 janar 19:54
 • Paisje oksigjeni

  Paisje oksigjeni

  Paisje e oksigjenit me rrym e re

  370 €
  Ferizaj
  8 janar 18:44
 • Vegla elektrike profesionale & Servis

  Vegla elektrike profesionale & Servis

  Kemi vegla Pune Nga Te gjithe markat si hilti. Dewalt Bosch Makita metabo flex Si dhe bejme riparimet e tyre Andresa rreth-rrotullimi I knetes futesh ne durres

  Me Marrveshje
  Durrës
  8 janar 18:34
 • SHITEN MAKINA QEPSE KEPUCARI SUPER OKAZIONNNN

  SHITEN MAKINA QEPSE KEPUCARI SUPER OKAZIONNNN

  Shiten makina qepse kepucari super profesionale gjithashtu dhe forme kepucesh cmimi i dikutueshem cel : 068 20 62 516

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 janar 17:34
 • apkan pres hidraulike

  apkan pres hidraulike

  shitet apkan presa ,eshte ne gjendje te rregullt pune prodhim i Jelshingradit 2.5 m e gjere Veglat nuk i posedon

  6.000 €
  Shtime
  8 janar 17:32
 • Shitje

  Shitje

  Shitet nje gjeneratore apo agregat per dyqane te mdhaja .Gjeneratori eshte ne gjendje te rregullt perpos nje pjese e vogel qe eshte e prishtur e qe rregullohet me 20 euro.

  300 €
  Fushë Kosovë
  8 janar 17:31
 • Shitje

  Shitje

  Shitet nje sharr per prerjen e druve e punuar me mjeshtri ku aty mund te perdoret edhe prerja e briskave apo thikave don te thot sharr per dru si dhe sharr per briska .Ka pjesen e tavolines punon me r

  200 €
  Fushë Kosovë
  8 janar 17:30
 • Makin per pastrimin e lokaleve

  Makin per pastrimin e lokaleve

  Makin automatike per pastrimin e lokaleve

  4.500 €
  Prishtinë
  8 janar 17:29
 • Shitet Maqina mallterit G4

  Shitet Maqina mallterit G4

  Shitet maqina mallterit G4 ne gjendje te rregullt e ardhu nga zvicrrs me gjitha paisjet me crev diku 40M per info +377-45-815-081

  Me Marrveshje
  Viti
  8 janar 16:44
 • Traktor i vogel tipi-SAMURAJ

  Traktor i vogel tipi-SAMURAJ

  traktor i vogel per kositje te barit dhe pastrimin e bores Firma e traktorit Samuraj, Eshte e gjitha komplet me zingjir,kuk,lugen per pastrim te bores Ka 6 Shpejtesi dhe eshte Benzin Te gjith te in

  1.300 €
  Lipjan
  8 janar 16:44
 • Makina per shllajf AEG

  Makina per shllajf AEG

  shes makinen per me shllajfit e firmes origjinale AEG e perdorun por punon viber +37744667086

  25 €
  Gjilan
  8 janar 16:35
 • Makina nga firma Leister

  Makina nga firma Leister

  Shesim makinat e firmës leister për të gjitha llojet e hidroizolimeve,ceradave,shatorave. Kemi makina të reja dhe të përdorura dhe të gjitha pjesët përcjellëse si: valak per ngjeshje ,dyzet , kontroll

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 janar 15:54
 • Maqin e deleve

  Maqin e deleve

  Shitet maqina e dele e importuare nga austria eshte e re e pa perdorur Golf audi mercedes bmw passat vectra astra kombi iveco sett peguet renaulte citroen x5 x3 x6 taureg tauran c

  100 €
  Gjilan
  8 janar 14:25
 • Prese Rems

  Prese Rems

  Prese Rems me dy pinceta per multistrat 16 dhe 25, me nje bateri ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT etj. . .

  370 €
  Durrës
  8 janar 13:54
 • Prese Rems

  Prese Rems

  Prese Rems me dy pinceta per multistrat 16 dhe 25 me nje bateri ne gjendje shume te mire pune. Posedojme dhe vegla te tjera pune profesionale. HILTI, MAKITA, BOSCH, DEWALT etj. . .

  370 €
  Durrës
  8 janar 13:54
 • Makine per profilimin e llamarines

  Makine per profilimin e llamarines

  Shitet maqina per profilimin e llamarines ne forme qermidesh, maqina eshte ne gjendje shume te mire dhe gjendet ne gjakove presim klient serioz nr kontaktues:044188715/045674799

  12.000 €
  Gjilan
  8 janar 13:44
 • Maqina per hapjen e Gevintav

  Maqina per hapjen e Gevintav

  Shes 2 Maqina per hapjen e gevintav komplet plus nje motor shiko ne Foto

  650 €
  Gjakovë
  8 janar 12:46
 • Agregat dhe Schweis Aparat

  Agregat dhe Schweis Aparat

  Shes Apatat te Sadimit dhe Gjenerator Schweis Aparat & Agregat 4.5 KW d

  650 €
  Gjakovë
  8 janar 12:45
 • Maqin per pastrimin Metali

  Maqin per pastrimin Metali

  Shes Maqinen per pastrimin e Hekurit shiko Foto e ardhur nga Zvicrra ne gjendje pune

  550 €
  Gjakovë
  8 janar 12:45
 • Maqin qe Shlifat 4 Koka

  Maqin qe Shlifat 4 Koka

  Shes maqinen qe shlifat me 4 Funktione e ardhur nge Zvicrra ne gjendje shum te mir pune.

  1.500 €
  Gjakovë
  8 janar 12:45
 • Maqin qe Shlifat Spezial

  Maqin qe Shlifat Spezial

  Maqin qe shlifat Spezial shiko Foto ne gjendje te mir pune e ardhur nga Zvicrra

  1.100 €
  Gjakovë
  8 janar 12:45
 • Maqin qe Shlifat VITAX 380V

  Maqin qe Shlifat VITAX 380V

  Maqin qe shlifat VITAX 380 Volt me disa letra qe shlifasin rezerve shiko 3 paketat afer e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir pune

  1.000 €
  Gjakovë
  8 janar 12:44
 • Maqin qe shlifat koka

  Maqin qe shlifat koka

  Shes Maqinen qe ban shlifatjen ne baz komplet me paisje te ndryshme shiko Foto e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir pune.

  2.400 €
  Gjakovë
  8 janar 12:44
 • Makina qepse

  Makina qepse

  Shiten makina qepse profesjonale husqvarna viking designer te ardhura nga italija njera eshte me usb dhe kushton 1700 euro dhe tjetra me disketa dhe kushton 700 euro ,kemi dhe 1syzator rimoldi 2 gjilp

  1.700 €
  Shkodër
  8 janar 11:54