• 2 foto
  shes aku burmashinen
  Makina dhe vegla

  shes aku burmashinen

  shitet aku'burmashina e portokallte e ardhur nga jashte, 22 VOLT, shume e ruajtur dhe ne gjendje te

  Podujevë 15 mars 23:44
  25 €
 • 1 foto
  shitet burmashina
  Makina dhe vegla

  shitet burmashina

  shitet burmashina black decker ne gjendje te mire

  Podujevë 15 mars 23:44
  25 €
 • 0 foto
  paisje saldimi me oksigjen
  Makina dhe vegla

  paisje saldimi me oksigjen

  shiten paisje saldimi me oksigjen te ardhura nga italia. kanello saldimi , prerje ,reduktor ne gjen

  Tiranë 15 mars 21:34
  150 €
 • 5 foto
  Vegla pune te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Vegla pune te ndryshme

  Veglat shume te mira te erdhura nga greqia trapan matrapik blakedeck metabo trapan matrapik 90 mije

  Korçë 15 mars 20:54
  1 €
 • 0 foto
  Kompresor ajri
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri

  Shitet Kompresori i paperdorur ne gjendje te mire xhenerike shoqerohet me filter ajri,pistolete lyer

  Durrës 15 mars 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kaldaje me gaz
  Makina dhe vegla

  Kaldaje me gaz

  Shitet kaldaje me gaz marka Vaillant 28 KW ,eshte perdorur vetem 1 jave.Shitet per arsye mosperdorim

  Krujë 15 mars 18:34
  700 €
 • 3 foto
  SHes Ekcentpresen 125 t shtypje.
  Makina dhe vegla

  SHes Ekcentpresen 125 t shtypje.

  SHes Ekcentpresen shtypje 125 ton e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Gjilan 15 mars 18:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vegla pune te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Vegla pune te ndryshme

  Ne gjendje shume te mire tepan matrapik mtabo blakedeke 90 mije trapan dhe me gotitje per vrima me b

  Korçë 15 mars 17:54
  1 €
 • 2 foto
  burmashin
  Makina dhe vegla

  burmashin

  shitet burmashina ne gjendje te mir pune e ardhur nga zvicrra.

  Lipjan 15 mars 16:45
  550 €
 • 2 foto
  cerkullar per kande
  Makina dhe vegla

  cerkullar per kande

  shitet cerkullari ne gjendje te mir pune thuja se osht i ri i ardhur nga zvicrra.

  Lipjan 15 mars 16:45
  190 €
 • 2 foto
  Shtrenguese per kapse jo izoluse te kabllave
  Makina dhe vegla

  Shtrenguese per kapse jo izoluse te kabllave

  Shtrenguese per kapse jo izoluse te kabllave. Kodi 5878354 ________________________________________

  Prishtinë 15 mars 16:44
  19 €
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale "Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Kan ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.0494945226

  Mitrovicë 15 mars 15:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin Shllajferic Këndore
  Makina dhe vegla

  Makin Shllajferic Këndore

  Shitet Makina Shllajferic Këndore ne gjendje shum te mir pune . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë.

  Pejë 15 mars 15:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten Makinerit ose jepet me qera aktiviteti
  Makina dhe vegla

  Shiten Makinerit ose jepet me qera aktiviteti

  makineri per perpunim mermeri Repart i kompletuar shiten te gjitha bashk ose jepet me qera aktivite

  Tiranë 15 mars 15:34
  20.000 €
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale"Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale"Ensari"

  Kane ardhur nga gjermania jan 10.8 v me 1.5 ampera jane ne gjendje perfekte.049495226

  Mitrovicë 15 mars 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale "Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Kan ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226

  Mitrovicë 15 mars 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fshis me avull
  Makina dhe vegla

  Fshis me avull

  Shes fshisen me avull per karriga te veturav dhe gjera te tjera ne gjendje te rregullt. Qmimi 60€ Te

  Podujevë 15 mars 14:46
  60 €
 • 1 foto
  Maje letkoni Pros Kit diametri 2mm
  Makina dhe vegla

  Maje letkoni Pros Kit diametri 2mm

  Maje letkoni Pros Kit diametri 2mm Maje letkoni per letkonat e firmes Pros Kit me diameter 2mm - 4

  Prishtinë 15 mars 14:45
  6 €
 • 3 foto
  Makin Qpojse
  Makina dhe vegla

  Makin Qpojse

  Shitet makina Qpojse e tipit Holz-her Makina është ne gjendje shum te mirë e ardhur nga zvicra . Ju

  Pejë 15 mars 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vinc ure
  Makina dhe vegla

  Vinc ure

  Shitet vinc ure kapaciteti 3.5 ton cmimi i arsyeshem

  Fier 15 mars 14:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TROKON PARKSIDE ESHTE I RI ME GRADE TE XHIROVE
  Makina dhe vegla

  TROKON PARKSIDE ESHTE I RI ME GRADE TE XHIROVE

  TROKON E MARKES PARKSIDE MADEYN GJERMANY TROKOJA ESHTE ERE NE KUTI ESHTE ME GRADE TE XHIROVE NE TRUP

  Korçë 15 mars 14:34
  50 €
 • 5 foto
  KONPRESOR AJRI ME GJITH 15 METRO MARKUC
  Makina dhe vegla

  KONPRESOR AJRI ME GJITH 15 METRO MARKUC

  KONPRESORI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM PAK I PERDORUR PER PUNE VETIAKE BOMBLA 30 LITROSHE ...

  Korçë 15 mars 14:34
  80 €
 • 5 foto
  Sharra hekuri share bosch metabo
  Makina dhe vegla

  Sharra hekuri share bosch metabo

  Ne gjendje te mire te ardhura nga greqia shara e hekurit me uje 300 euro bosch 200 euro metabo 160 e

  Korçë 15 mars 13:34
  1 €
 • 2 foto
  Gjenerator 5 kilovat mitsubishi
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 5 kilovat mitsubishi

  Ne gjenje te mire me benzine 5 kw

  Korçë 15 mars 13:34
  200 €
 • 5 foto
  Saldatrice eliktronike dhe 3 fazor
  Makina dhe vegla

  Saldatrice eliktronike dhe 3 fazor

  Saldatrice profesionale elektronikja 140 euro e thjeshta 100 euro trefazorja me timon siper 160 euro

  Korçë 15 mars 13:34
  1 €
 • 3 foto
  sharra
  Makina dhe vegla

  sharra

  sharr ne gjendje super e perdor vec nje jave ka ardhe nga gjermani shitet per aryse mosperdorimi.

  Fier 15 mars 12:34
  650 €
 • 2 foto
  Akku
  Makina dhe vegla

  Akku

  Shitet akku (bateria nuk mbushet) ne gjendje te mire

  Prishtinë 15 mars 12:25
  25 €
 • 2 foto
  kompresor
  Makina dhe vegla

  kompresor

  Eshte ne ne gjendie shume te mire pune.....

  Tiranë 15 mars 11:35
  650 €
 • 2 foto
  Kompresor 300 lt
  Makina dhe vegla

  Kompresor 300 lt

  Eshte ne ne gjendie shume te mire pune.....

  Tiranë 15 mars 11:34
  450 €
 • 3 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Eshte ne ne gjendie shume te mire pune.....

  Tiranë 15 mars 11:34
  460 €
 • 0 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Eshte ne ne gjendie shume te mire pune.....

  Tiranë 15 mars 11:34
  450 €
 • 4 foto
  lift
  Makina dhe vegla

  lift

  kran

  Gllogoc 15 mars 11:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes hilltin urxhent
  Makina dhe vegla

  Shes hilltin urxhent

  Hillti osht n xhendje t mir punon un tonat

  Podujevë 15 mars 08:26
  65 €
 • 3 foto
  MIKSER PER FRUTA
  Makina dhe vegla

  MIKSER PER FRUTA

  MIKSER PER SHTRYTHJEN E FRUTAVE ESHTE NE QENDJE TE MIR PAK E PERDORUR BEJM EDHE NDRRIM ME TELEFON SI

  Prizren 15 mars 07:46
  30 €
 • 0 foto
  qwer
  Makina dhe vegla

  qwer

  makita

  Ferizaj 14 mars 23:44
  60 €
 • 0 foto
  qwer
  Makina dhe vegla

  qwer

  makit

  Ferizaj 14 mars 23:44
  80 €
 • 3 foto
  materiale fast food okazion
  Makina dhe vegla

  materiale fast food okazion

  shes frigo inoks 3 kapak +2 grila mishi+prerse mishi+plato+freskus perimesh vitrin + e shum e shum g

  Tiranë 14 mars 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ngjites
  Makina dhe vegla

  Ngjites

  Ngjites me dy koka me ngjitje 0.2 m per ngjyre

  Korçë 14 mars 21:34
  1 €
 • 0 foto
  frites okasion dhe shum paisje per fast food
  Makina dhe vegla

  frites okasion dhe shum paisje per fast food

  shes frytes shum cilesore

  Tiranë 14 mars 20:54
  600 Lek
 • 8 foto
  Oferte
  Makina dhe vegla

  Oferte

  Shiten elektrobango per kthimin e hekurit dhe tranxhe per prerje hekuri çmimi 1200€ te dyja.

  Fier 14 mars 15:54
  1.200 €
 • 0 foto
  Makineri per punim mobilerie
  Makina dhe vegla

  Makineri per punim mobilerie

  Makinerit jan ne gjendje pune te mir

  Durrës 14 mars 15:34
  5.800 €
 • 2 foto
  Kacavide me 7 lloje te bitave
  Makina dhe vegla

  Kacavide me 7 lloje te bitave

  Kacavide me 7 lloje te bitave Kodi i artikullit: 4950574 __________________________________________

  Prishtinë 14 mars 13:27
  7 €
 • 0 foto
  Briska orginal juvjen malli te shpija me post
  Makina dhe vegla

  Briska orginal juvjen malli te shpija me post

  Shes briska orginall per mashum info ne Tel.+38344250836 Malli juvjen te shpija me post.

  Gjilan 14 mars 12:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Sharra Kendore e ardhur nga Zvicrra
  Makina dhe vegla

  Shitet Sharra Kendore e ardhur nga Zvicrra

  Shitet Sharra Kendore e ardhur nga Zvicrra Shum pak e perdorur Sharren 250 Mm Wurth 80 dhom Kont

  Prishtinë 14 mars 11:25
  270 €
 • 1 foto
  Matorr sharr
  Makina dhe vegla

  Matorr sharr

  Shiten matorr sharra ne gjendje shum te mir per me shum informata na kontaktoni ne numrin e tel + 38

  Pejë 14 mars 09:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin qpojse Grass
  Makina dhe vegla

  Makin qpojse Grass

  Shitet makina qpojse e tipit Grass është ne gjendje shum te mir me te gjitha burgiat e ardhur nga Zv

  Pejë 14 mars 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 3 Makina Rrobaqepse
  Makina dhe vegla

  Shiten 3 Makina Rrobaqepse

  Makinat jan ne gjendje te rregullt, pak te perdorura viber:+38344104978

  Prishtinë 14 mars 08:46
  650 €
 • 1 foto
  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDUALE
  Makina dhe vegla

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDUALE

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDUALE   Përshëndetje Ju nevojitet financim për shtëpinë tuaj, për bizne

  Prizren 14 mars 03:02
  100 €
 • 0 foto
  Maqina kunder mykut lagshtis vllages
  Makina dhe vegla

  Maqina kunder mykut lagshtis vllages

  Maqina për thithje të lagështis profesionale Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagësh

  Prishtinë 14 mars 02:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto Larje Honda e Re
  Makina dhe vegla

  Auto Larje Honda e Re

  Shes maqinen e ato larjes Honda e re pa perdor komplet me pishtol sapo ka ardh prej amerikes,maqina

  Gjilan 14 mars 00:44
  380 €