Elbasan

Makina dhe vegla në shitje në Elbasan

 • 6 foto
  Shitet kalander
  Makina dhe vegla

  Shitet kalander

  Shitet kalandra per kthime llamarine kth

  Elbasan Dje, 19:46
  14.500 €
 • 1 foto
  Aku Bosch 12v
  Makina dhe vegla

  Aku Bosch 12v

  Aku bosch 12 v set komplet 30€ Transport

  Elbasan Dje, 09:58
  30 €
 • 4 foto
  SHITEN MAKINE PER SUVATINE BOJA PATINIME
  Makina dhe vegla

  SHITEN MAKINE PER SUVATINE BOJA PATINIME

  Elbasan Dje, 09:55
  11 €
 • 1 foto
  Polyp Rrotullues
  Makina dhe vegla

  Polyp Rrotullues

  Elbasan 2 korrik 13:00
  8.000 €
 • 4 foto
  Gjeneratore me Nafte.
  Makina dhe vegla

  Gjeneratore me Nafte.

  Elbasan 2 korrik 13:00
  500 €
 • 6 foto
  Sharre Betoni Dhe Guri
  Makina dhe vegla

  Sharre Betoni Dhe Guri

  Elbasan 2 korrik 10:40
  5.000 €
 • 3 foto
  Polyp Rrotullues
  Makina dhe vegla

  Polyp Rrotullues

  Elbasan 2 korrik 10:15
  2.000 €
 • 6 foto
  Mete lazer digital 50 m! professional
  Makina dhe vegla

  Mete lazer digital 50 m! professional

  Laser Measure 50M, DTAPE DT50 Laser Dis

  Elbasan 1 korrik 23:38
  53 €
 • 9 foto
  Elektromotor 3 fazor
  Makina dhe vegla

  Elektromotor 3 fazor

  Shiten 2 elektromotor 3 fazor ne gjedje

  Elbasan 26 qershor 10:32
  250 €
 • 12 foto
  vegla orgjinale
  Makina dhe vegla

  vegla orgjinale

  vegla te perdoura orgjinale...te ardhura

  Elbasan 24 qershor 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina larse.lavatrice .pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Makina larse.lavatrice .pastrim kimik

  Makin larse profesionale Ipso hf150 15

  Elbasan 23 qershor 01:39
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M3

  Elbasan 23 qershor 01:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  saldatrice inverter
  Makina dhe vegla

  saldatrice inverter

  Elbasan 21 qershor 21:26
  125 €
 • 4 foto
  matrapik borsh
  Makina dhe vegla

  matrapik borsh

  shitet matraoik borsh shum pak i perdoru

  Elbasan 18 qershor 20:58
  110 Lek
 • 2 foto
  pult komandimi vinci profesional
  Makina dhe vegla

  pult komandimi vinci profesional

  shitet pult komandimi vinci profesional

  Elbasan 18 qershor 20:58
  50 Lek
 • 4 foto
  Kontier 13 metra. Me Dy dhoma
  Makina dhe vegla

  Kontier 13 metra. Me Dy dhoma

  Elbasan 10 qershor 11:05
  4.500 €
 • 1 foto
  Gërshër me Bateri
  Makina dhe vegla

  Gërshër me Bateri

  Elbasan 6 qershor 18:23
  100 €
 • 2 foto
  Gjenerator Cummins ES43D5 me Nafte-34 KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Cummins ES43D5 me Nafte-34 KW

  Elbasan 3 qershor 10:09
  6.000 €
 • 1 foto
  Fleks MAKITA 88Volt + tehu sharr
  Makina dhe vegla

  Fleks MAKITA 88Volt + tehu sharr

  Fleks MAKITA 88Volt + tehu sharr Çmimi

  Elbasan 2 qershor 14:54
  160 €
 • 3 foto
  Lavatrice tharse hekurosje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice tharse hekurosje

  Tharse ELEKTROLUX 13.5 KG. GIRBAU 16KG

  Elbasan 1 qershor 12:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bombul
  Makina dhe vegla

  Bombul

  Elbasan 17 maj 16:10
  123 Lek
 • 1 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Elbasan 17 maj 14:05
  123 Lek
 • 4 foto
  M. Pince Amperometrike Adapter 400A
  Makina dhe vegla

  M. Pince Amperometrike Adapter 400A

  Elbasan 14 maj 22:15
  30 Lek
 • 3 foto
  Multimeter Unit - Set ne Oferte
  Makina dhe vegla

  Multimeter Unit - Set ne Oferte

  Elbasan 14 maj 22:12
  45 Lek
 • 4 foto
  Tester Bllok Ushqimi Pc
  Makina dhe vegla

  Tester Bllok Ushqimi Pc

  Elbasan 14 maj 22:12
  12 Lek
 • 1 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Elbasan 14 maj 13:56
  12 Lek
 • 1 foto
  Pompe
  Makina dhe vegla

  Pompe

  Elbasan 10 maj 16:42
  123 Lek
 • 4 foto
  Site-Shoshe Gurore
  Makina dhe vegla

  Site-Shoshe Gurore

  Elbasan 29 prill 08:41
  10.000 €
 • 1 foto
  ndihmë financiare: +371 24920698
  Makina dhe vegla

  ndihmë financiare: +371 24920698

  Elbasan 24 prill 08:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten me cmim te arsyeshem Manikenri per Akullore
  Makina dhe vegla

  Shiten me cmim te arsyeshem Manikenri per Akullore

  Elbasan 23 prill 09:43
  2.300 €
 • 10 foto
  INVERTORA SOLAR - PANELA SOLARE 500W
  Makina dhe vegla

  INVERTORA SOLAR - PANELA SOLARE 500W

  Elbasan 17 prill 10:35
  90 €
 • 1 foto
  Rregullator
  Makina dhe vegla

  Rregullator

  Elbasan 13 prill 09:39
  1 Lek
 • 4 foto
  Makine qepse
  Makina dhe vegla

  Makine qepse

  Elbasan 2 prill 14:11
  200 €
 • 6 foto
  SHITET VINXH KAPANONI?
  Makina dhe vegla

  SHITET VINXH KAPANONI?

  Elbasan 1 prill 15:27
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet Kazan Rakie Bakri 50 litra
  Makina dhe vegla

  Shitet Kazan Rakie Bakri 50 litra

  Shitet Kazan Rakie 50 litra pre bakri me

  Elbasan 1 prill 09:02
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Fitet fresatrice universale
  Makina dhe vegla

  Fitet fresatrice universale

  Elbasan 31 mars 09:40
  5.000 €
 • 4 foto
  Husqvarna 346XP
  Makina dhe vegla

  Husqvarna 346XP

  Shitet motorsek model Husqvarna 346XP or

  Elbasan 28 mars 20:47
  230 €
 • 3 foto
  BOSCH GSB 22-2 RCE
  Makina dhe vegla

  BOSCH GSB 22-2 RCE

  Shitet trapan per oficin hekurash me rre

  Elbasan 28 mars 20:47
  16.000 Lek
 • 9 foto
  Miksera per bojra
  Makina dhe vegla

  Miksera per bojra

  Elbasan 27 mars 09:34
  1 €
 • 7 foto
  Dewalt
  Makina dhe vegla

  Dewalt

  Elbasan 22 mars 19:13
  250 €
 • 5 foto
  Hekur profesional rul lavatrice
  Makina dhe vegla

  Hekur profesional rul lavatrice

  Shitet hekur profesional rul DANUBE DEL

  Elbasan 15 mars 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HILTI TE 6-A22 viti 2021
  Makina dhe vegla

  HILTI TE 6-A22 viti 2021

  Elbasan 10 mars 09:04
  280 €
 • 0 foto
  Shitet pompe uji e perdorur
  Makina dhe vegla

  Shitet pompe uji e perdorur

  Elbasan 7 mars 21:04
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Korrse Bari
  Makina dhe vegla

  Korrse Bari

  Elbasan 28 shkurt 13:00
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre betoni ne shitje
  Makina dhe vegla

  Sharre betoni ne shitje

  Elbasan 27 shkurt 23:49
  900 €
 • 1 foto
  Qepen garazhi
  Makina dhe vegla

  Qepen garazhi

  Elbasan 22 shkurt 05:51
  1 €
 • 3 foto
  Makineri akullore
  Makina dhe vegla

  Makineri akullore

  Elbasan 18 shkurt 20:42
  250 €
 • 1 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Elbasan 18 shkurt 10:28
  123 €
 • 1 foto
  Shiten me cmim okazjon
  Makina dhe vegla

  Shiten me cmim okazjon

  Elbasan 17 shkurt 19:18
  1 €
 • 1 foto
  Qepen
  Makina dhe vegla

  Qepen

  Elbasan 17 shkurt 17:44
  1 €