Kaçanik

Makina dhe vegla në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  Makinë per paketim të sheqerit
  Makina dhe vegla

  Makinë per paketim të sheqerit

  Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon d

  Kaçanik 17 nëntor 22:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mjete profi, Autokaroseri
  Makina dhe vegla

  Mjete profi, Autokaroseri

  Shes mjete per autokaroserij,profesionale,pomp hydraulike italiane firmes njoftun OMCN 10 deri20 ton

  Kaçanik 15 nëntor 21:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Maqina per pastrim te kepuceve
  Makina dhe vegla

  Maqina per pastrim te kepuceve

  Shes dy maqina per pastrimin e kepucve per hotelijeri esht automatike me senzor veq e afron kemben v

  Kaçanik 15 nëntor 21:52
  1 €
 • 3 foto
  Pjes per maqin
  Makina dhe vegla

  Pjes per maqin

  Shes maqine e pa kompletume me motorredugtor variabil qe jaregullon shpejtesin e levizjes para mas 1

  Kaçanik 15 nëntor 21:52
  1 €
 • 3 foto
  Vakum kapse
  Makina dhe vegla

  Vakum kapse

  Shes vakum kapse per mermer,xhama,etj

  Kaçanik 15 nëntor 21:52
  1 €
 • 6 foto
  Maqin per me pre dru
  Makina dhe vegla

  Maqin per me pre dru

  Shesim maqinen profesionale per dru djegje.:me i pre, me i qa, dhe me i shti ne thes.Maqina esht 7,5

  Kaçanik 15 nëntor 21:51
  1 €
 • 7 foto
  Cnc. Motora pjes
  Makina dhe vegla

  Cnc. Motora pjes

  Shes motor reduktora shum te fort komplet me spingel ,gevinta,kam edhe disa steper motora

  Kaçanik 15 nëntor 21:51
  1 €
 • 3 foto
  Motor reduktor 5.5 KW
  Makina dhe vegla

  Motor reduktor 5.5 KW

  Shes motor reduktor me forc 5,5 KW, 80 rrotullime ne minut esht per qfardo pune mundet per mixer e k

  Kaçanik 15 nëntor 21:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mixera
  Makina dhe vegla

  Mixera

  Shes dy miksera per perzirjen e nxhyrave,maltera,suvatime,etje

  Kaçanik 15 nëntor 21:51
  1 €
 • 5 foto
  Traka per kasa market
  Makina dhe vegla

  Traka per kasa market

  Shes kater copa traka per supermarket komplet me mbrojtje te elektrikes,punojn shum mir nuk nihen ja

  Kaçanik 15 nëntor 21:51
  1 €
 • 8 foto
  Maqin per prodhim bishtave
  Makina dhe vegla

  Maqin per prodhim bishtave

  Shes pjes per maqin per prodhimin e bishtave edhe konusin jav qet krejt dimenzioneve,kacija,korniza,

  Kaçanik 15 nëntor 21:50
  1 €
 • 6 foto
  Ventilator tepiha
  Makina dhe vegla

  Ventilator tepiha

  Shes 6 copa ventilator me flutra temdhaj per tharjen e tepihave me ajr te ftoht pa asni harxhim, as

  Kaçanik 15 nëntor 21:50
  1 €
 • 3 foto
  Cnc dy akset e eperme
  Makina dhe vegla

  Cnc dy akset e eperme

  Shes pjes per cnc,motora,,shina vertikale dy copa mundet me motora steper.motor .pjeset xhenden ne s

  Kaçanik 15 nëntor 21:50
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik 15 nëntor 10:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik 15 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik 15 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CO2 pa GAZ
  Makina dhe vegla

  CO2 pa GAZ

  shitet co2 pa gaz fabrikisht i ardhur nga belgjika 3 dit ka punu krejt se i ri eshte npaket ka ar

  Kaçanik 12 nëntor 21:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Eskavator
  Makina dhe vegla

  Eskavator

  Shes Eskavator : MH4 O&K Viti i prodhimit 1988

  Kaçanik 18 tetor 18:35
  14.000 €
 • 5 foto
  Shes makenerit per prodhimin e Blokave dhe Kubzave
  Makina dhe vegla

  Shes makenerit per prodhimin e Blokave dhe Kubzave

  Shes makernerit e prodhinit te Blokave dhe Kubzave te betonit jan ne ngjendje shum te mir pune te gj

  Kaçanik 22 shtator 15:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mbushse per akumulator
  Makina dhe vegla

  Mbushse per akumulator

  Shes dy mbushes per akumulator per pirunjera, maqina per lajmjen e ploqave, baterit e inverterave, e

  Kaçanik 9 shtator 18:29
  1 €
 • 3 foto
  Shes qeles
  Makina dhe vegla

  Shes qeles

  Shes qelsin e markes HAZET 6145-1CT 300-800 NM.. Made in Germani i posa ardhur nga Gjermania.

  Kaçanik 3 shtator 18:25
  600 €
 • 3 foto
  Makin
  Makina dhe vegla

  Makin

  Shes makinen per shkrim ne unaza te gypave hydraulik.

  Kaçanik 3 shtator 11:49
  1.800 €
 • 3 foto
  Pres per gypa hydaulik
  Makina dhe vegla

  Pres per gypa hydaulik

  Shes presen mobile 12volt FinnPower P 20 CS .Në gjendje perfekte. Presa ka 10 komplete prej 3/16. --

  Kaçanik 3 shtator 11:49
  6.500 €
 • 11 foto
  Vibrator motora
  Makina dhe vegla

  Vibrator motora

  Shes vibro motora te ndryshem prodhim italian edhe gjerman. Forca e dridhjes prej. 200 kilogram deri

  Kaçanik 14 gusht 17:42
  1 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kaçanik 7 gusht 18:03
  54.489 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik  hekur per hekurosje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik hekur per hekurosje

  Shiten hekur per hekurosje industriale makinat jane ne gjendje te regullt gjindemi ne shkup

  Kaçanik 5 gusht 20:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pomp e ujit
  Makina dhe vegla

  Pomp e ujit

  Shitet pompa e ujit e sapo ardhur nga gjermania vetem nje her e pordorur ne gjendje trregullt. Perma

  Kaçanik 1 gusht 11:21
  480 €
 • 1 foto
  Shitet pishtolli pneumatic me kompresor
  Makina dhe vegla

  Shitet pishtolli pneumatic me kompresor

  Shitet pishtolli pneumatik me ajre se bashku me kompresor dhe gypin e prodhuesit Makita. Kompresori

  Kaçanik 13 korrik 00:02
  1.500 €
 • 3 foto
  Makin per gdhendjen e gypave hydraulik
  Makina dhe vegla

  Makin per gdhendjen e gypave hydraulik

  Shes makinen per gdhendjen e gypave hydraulik prodhim Gjerman e posa importuar .Makina ka 8 brisq pr

  Kaçanik 12 qershor 18:01
  2.000 €
 • 3 foto
  Qelik per drebog
  Makina dhe vegla

  Qelik per drebog

  Shes qelik. material per drehbong dhe frez rumbullak dhe katror te rij i pa perdorem

  Kaçanik 9 qershor 19:38
  1 €
 • 1 foto
  Lavatrice Makine per hekurosje pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice Makine per hekurosje pastrim kimik

  Shitet makin per hekurosje te qarshafave DANUB DELTA200 maqina edhe than edhe hekuros esht ne gjendj

  Kaçanik 27 maj 23:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papuqe pastrimi
  Makina dhe vegla

  Papuqe pastrimi

  Shes dy papuqe te reja per pastrim e madhja per pastrim te tepihave dhe e vogla per pastrimin e sedi

  Kaçanik 21 maj 17:43
  85 €
 • 5 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shes torno e posa importuar e markes Ferm MD-350 .Në gjendje perfekte. Viber +38344227454

  Kaçanik 17 maj 09:23
  1.600 €
 • 2 foto
  Shes el motorrat
  Makina dhe vegla

  Shes el motorrat

  Shes. El motorrat

  Kaçanik 12 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kompresor
  Makina dhe vegla

  kompresor

  ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 5 prill 14:52
  70 €
 • 5 foto
  shiten makinat per qepje industriale
  Makina dhe vegla

  shiten makinat per qepje industriale

  1.makina per hapjen e bires se pulles 600 euro 2.makina per pulla 600 euro 3. makina 2 tegella 550 e

  Kaçanik 4 prill 02:41
  200 €
 • 2 foto
  Pomp thithse per pastrim puseve
  Makina dhe vegla

  Pomp thithse per pastrim puseve

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 4 prill 02:05
  340 €
 • 3 foto
  Shitet sharre per metale
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre per metale

  Makina eshte nga zvicerra

  Kaçanik 4 prill 00:59
  550 €
 • 1 foto
  Pomp pastrim ujit
  Makina dhe vegla

  Pomp pastrim ujit

  Shitet pompa thithse per pastrimin e puseve (bunareve). Me kapacitet 500 Litra/1min , me fuqi 7.5 KV

  Kaçanik 3 prill 21:07
  340 €
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefaz njani shkon then tjetri veq then edhe dy tjer tmdhaj monofaz then shum

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy shfajsa me eletroda ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri me uj te nxet 160 bar pa crev pishtol

  Kaçanik 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi shum imadh për gjermanis ndrrim bajm

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten Dy bosha trefaz njani then tjetri shpon then edhe dy tjer monofaz

  Kaçanik 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet karcheri 160 bar me uj te nxet pa crev

  Kaçanik 3 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten dy hillta bosh trefazor plus trafa asht hin trefaz del monofaz shite me marrveshje krejt ja

  Kaçanik 3 prill 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet autolarja karcher me uj te nxet bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shiten dy hillta bosch edhe nja tjeter imadh

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet shfajsi me rrotacion prej gjermanis trefazor imadh bajm ndrrim

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten fellne 15 me guma te veres jo tmira jon per :opel fiat gol 123 ndrrim me iphone ose naj mjet

  Kaçanik 3 prill 14:48
  Me Marrveshje