Kolonjë
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makina dhe vegla në shitje në Kolonjë

 • 4 foto
  Pompë uji
  Makina dhe vegla

  Pompë uji

  Shes pompe uji , teper e fuqishme e ardhur nga Greqia . Punon me benzine dhe me nafte.Eshte ne gjend

  Kolonjë 1 prill 23:11
  800.000 Lek