• Shitet

  Shitet

  Shes drobilicen per te coptuar pvc esht 3 fazor ne gjendje te regullt pres blers serioz tel viber...

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 00:24
 • Makin per prpunimin e drurit

  Makin per prpunimin e drurit

  Shitet makina per perpuninin e drurit cerkullar ngjendje te rregullt matorrin 5.5 kw kthehet edhe ne 45 shkall

  550 €
  Podujevë
  Sot, 00:24
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre hua midis individëve, Irlandës, Zvicrës, Kanadasë, Belgjikës, Francës, Italisë, P

  700 €
  Prizren
  Sot, 00:23
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre hua midis individëve, Irlandës, Zvicrës, Kanadasë, Belgjikës, Francës, Italisë, P

  700 €
  Prishtinë
  Sot, 00:21
 • Maqin

  Maqin

  Shes maqinen e kockave asht ne gjendje te mir maqina posedon 5 kallap te kockave 2 meshalica per perzirjen e zallit 2 kallap te ansorve qmimi me marrveshje mundsi ndrrime me vetur ose bager

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:25
 • Agregat honda me vul 5.5

  Agregat honda me vul 5.5

  Agregati honda me benxin origjinal me vul shumni ri esht

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 23:24
 • Aku Miliwake

  Aku Miliwake

  18V 4.0A me dy bateria me mbushs edhe qekiq ka model i ri pa brusha

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 21:48
 • Hillti

  Hillti

  Bejm shpuarjen e vrima deri fi-250

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:47
 • Shitet Rrobalarese "GORENJE"

  Shitet Rrobalarese "GORENJE"

  Shes rrobalarese "Gorenje" ne gjendje plotesisht te rregullt, dhe me gjithe pajisjet e nevojshme.

  110 €
  Prishtinë
  Dje, 21:46
 • Pres e gypav

  Pres e gypav

  Esht model i ri me 2 bataria me mbushs krejt komplet nga fi12 deri32 munum me nda vetum makinen pa nofulla

  570 €
  Podujevë
  Dje, 21:44
 • Bosch 5

  Bosch 5

  Modeli ma i ri edhe then edhe qpon i posa ardhur shum i mir

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 21:44
 • Dewalt sharr

  Dewalt sharr

  18V Me 2 bataria e mbushes lithinum li lon

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 21:44
 • Vag per kafsh

  Vag per kafsh

  Vag digital

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 21:24
 • Shitet gjenerator ( agregat ) 6.5 honda

  Shitet gjenerator ( agregat ) 6.5 honda

  Shes gjeneratorin ( agregatin ) benzin 6.5 honda,ne gjendje shum te mir pune,per me shum kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber ose watsap +38649843195.

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 20:44
 • Makina per rrobaqepësie

  Makina per rrobaqepësie

  Qe te tri makinat jan ne gjendje te rregullt Overlloku 150 euro Miostar 50 euro Zenit 50 euro

  250 €
  Mitrovicë
  Dje, 20:27
 • Shkall Te Drurit

  Shkall Te Drurit

  Per me shum kontakto ne nr e dhene me posht

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 20:27
 • Makita bosch hitaqi

  Makita bosch hitaqi

  shes motorra te rrumes , bosch, hitaqi qmimi pej 75 deri 150 eu ka edhe motorra me benzin

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:49
 • husqvarna ,stihl,jonsered

  husqvarna ,stihl,jonsered

  shes husqvarna jonsered komatsu partner etj 044250469,/049 stihl 261 c, 251c, , 211 c,husqfarna 135 iri

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:45
 • Shitet Sharra.

  Shitet Sharra.

  Shitet Sharra Ne Gjendje Shum te Mir. Sharra Gjindet nr Rogoqic-kamenic Nr per kontakt:044852285 Haqif Kryeziu

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  Dje, 17:44
 • Aparat Salldimi

  Aparat Salldimi

  shes apart salldus 1fazor dhe 2 fazor . shes ni Elktro motorr 3 fazor ne dy shpejtsi per Torno.

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 17:44
 • aparat saldimi shfajc ceo 2

  aparat saldimi shfajc ceo 2

  shes aparat saldimi , co2 160 eu, edhe 1 aparat,shfajc benzin 200 amp 220 eu, 044250469,/049

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:27
 • Vegla pune profesionale "Ensari"

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 17:24
 • Vegla pune profesionale"Ensari"

  Vegla pune profesionale"Ensari"

  Ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 16:44
 • panela solare 1 kw batar 200 am invertor kontrolls

  panela solare 1 kw batar 200 am invertor kontrolls

  panella asht koplet me krej paisjet panela djellore per energji prdhim italian 1 kw batari 200 am inventor kontrollus kabllo .per moshum na kontaktoni numrin 049125578 +viber

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 16:24
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  105 €
  Kamenicë
  Dje, 14:18
 • shes frigorifer per sallat

  shes frigorifer per sallat

  shes e frigorifer per sallat shum pak i perdour ne gjendje te rregullt qmimi volitshem

  Me Marrveshje
  Viti
  Dje, 11:44
 • Autolarse

  Autolarse

  Shes autolarsen ne gjendje te rregullt e ka munci per shapon me qit peremes shpricit me shtypje

  50 €
  Gllogoc
  Dje, 11:44
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120 €
  Gjakovë
  Dje, 11:07
 • AGREGAT DHE PJESE REZERVE

  AGREGAT DHE PJESE REZERVE

  Shiten gjeneratoret te ri te tipit ACC GENMAR automatik , pa zhurme , diesel , me 1 vit garancion , transporti edhe montimi jane te perfshira ne cmim . Gjeneratoret jane ne stok te gatshem per montim

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 10:26
 • rolland

  rolland

  Rolland Camm per prerjen e te gjitha llojeve per reklama dhe mbishkrime tjera Kateri esht ne ghendje te rregullt Qmimi i padiskutueshem thirrjet mund te behen gjat orarit të punes per blersa serioz

  500 €
  Prishtinë
  Dje, 09:24
 • Agregat 3.5

  Agregat 3.5

  Shitet agregati benxin i ardhur nga gjermania punon shum mir dhez edhe me qels edhe me konop

  200 €
  Ferizaj
  Dje, 08:29
 • Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi Financimi i 100% te nje garancie prej 2.000 euro ka 50.000.000 euro: [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Zubin Botok
  Dje, 01:45
 • Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi Financimi i 100% te nje garancie prej 2.000 euro ka 50.000.000 euro: [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Kamenicë
  Dje, 01:30
 • Maqin e shtypit me dore gishta daktilografis

  Maqin e shtypit me dore gishta daktilografis

  Maqin e moqme e daktilografise eshte nga Zvicra shum e bukur ipet me nje qmi tvoliqem nuk asht perdor qe 20 vite shife ne foto Kont viber

  100 €
  Viti
  Dje, 01:24
 • Shes kalldajen per nxemje qendrore 34 kw

  Shes kalldajen per nxemje qendrore 34 kw

  Shes kalldajen per nxemje qendrore 34 kw mark italiane Mescoli me ventilator ne gjendje te mir pune i perdorur ni sezon ne itali landa djegse Dru-Qymyr

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 01:24
 • nxemje qendrore me naft + me vaj

  nxemje qendrore me naft + me vaj

  nxemje qendrore me naft + me vaj ule te djegur nxemja esht e ardhur nga zvicrra esht 18kw + ka bojlerin per ngrohje te ujit esht automatike e kurdis ne bas kohes kur ka djell shuket kur esht vra

  550 €
  Viti
  13 dhjetor 23:45
 • Shes aparatin për saldim

  Shes aparatin për saldim

  Shes aparatin per saldim ne gjendje perfekte i ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 dhjetor 23:44
 • Stil shitet ose nderrohet

  Stil shitet ose nderrohet

  Shitet motorr sharra Stil eposa ardhur nga gjermanija ere epa perdorur shitet ose nderrohet me lop apo bik per me pre shtoj edhe pare ose ndonje vetur te lir qe me konvenon me ba ndrrim wiber +3774448

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  13 dhjetor 22:44
 • Agregat llambardin 10kw

  Agregat llambardin 10kw

  Agregati dizell pi ma te mirve originall 10kw dhe edhe menqels edhe me dor

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  13 dhjetor 22:24
 • Prokolic plluq vllaqa

  Prokolic plluq vllaqa

  Shes Prokoli prokolica eshtee eh beogradit me kiper asht me . Pllugj Beogradit klasa par 755, Vllaqat jan me tri krih ne gjendje shumm te mir pa as ni dhom te hekt per me shum kontakte nr edh vibe

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  13 dhjetor 21:26
 • Elektromotor 5,5kw

  Elektromotor 5,5kw

  Shitet elektromotori 5,5 kw 1400 rrotullime ne minut

  180 €
  Pejë
  13 dhjetor 20:27
 • Maqin e mallterit

  Maqin e mallterit

  Shitet maqina e mallterit e ardht prej zvicrre Ndrrim i mundshem me naj pikap VP 2002 deri 2006 shtoj pare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 16:27
 • iphon 6

  iphon 6

  shes iphon per pjes teli o shum i rujtun por e ka ni problem e ka qit error 40 u dal prej programi

  70 €
  Podujevë
  13 dhjetor 16:25
 • Koka kompresorit

  Koka kompresorit

  Shitet koka e kompresorit te importuar nga dubai kokat jon te reja 100L 200L dhe 300-500L

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 dhjetor 15:45
 • Terheqes salduesi kallaji 2.5mm-15m

  Terheqes salduesi kallaji 2.5mm-15m

  Ketu eshte i paraqitur terheqesi i kallajit 2.5 MM / 15m qe mundson pikjen paster te elementeve pa e demtu pllaken e elektronikes. Artikulli e ka numrin 5304836. _____________________________________

  15 €
  Pejë
  13 dhjetor 15:44
 • Dubok

  Dubok

  Shes dubok 310litra prodhim i firmes njohur gjermane BOSCH esht shum ne gjendje te rregullt arsyja e shitjes sepse e kom ble njo tjeter pak me te madh shitet me qmim 130€ ky numer esht edhe ne viber

  130 €
  Gjakovë
  13 dhjetor 15:27
 • kolic e shkallve

  kolic e shkallve

  Shitet kolica per shkalle kloica eshte e re e pa perdorur eshte e importuar nga austria dhe eshte shum e pershtaqme per bartjrn e sndeve si lavatriqe frizhider shpret ne shkalle

  50 €
  Gjilan
  13 dhjetor 15:25
 • Shfajc aparat

  Shfajc aparat

  Shfajc aparat i ardhun nga zvicrra i ri Tel/Viber 045-648-126

  90 €
  Gjakovë
  13 dhjetor 15:24
 • Co2 195 A

  Co2 195 A

  Shitet co2 195A i ri i pa perdorur monofaze shum i mir per pune eshte iportuar nga austrija Bmw passat audi vectra tauran kombi mercedes renaulte citroen tauran sharan corsa fiat

  250 €
  Gjilan
  13 dhjetor 15:24
 • Maqin keramike

  Maqin keramike

  Shitet maqina e keramikes 1.20cm e re e pa perdorur maqina eshte importuar nga austria Golf mercedes bmw audi passat opel vectra astra citroen pegueto renault kombi traktor kultiv

  150 €
  Gjilan
  13 dhjetor 15:24