• Kallapë të plastikës 3 modele

  Kallapë të plastikës 3 modele

  Shiten 3 modele kallapë nga plastika. * Janë të përshtatshëm për prodhimin e kubëzave të betonit. * Shiten me shumicë dhe pakicë ! Tel: 044/208-996 dhe 044/670-302 Viber +37744208996 E-mail: jetmir

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:28
 • Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesi posedon çekanat për thyerje të gurëve dhe produkteve tjera të betonit është ne gjëndje të rregullt i gatshëm për punë. -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefoni: 044/208-9

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Shes makinën për prerjen e bllokave të betonit në gjëndje të mirë. Makina posedon edhe 2 kallapë 12x40 dhe 20x40, Makina mund të prodhojë edhe vazo betoni, anësor, blloka për oxhakë (nëse sigurohen ka

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  Shes laserin nivelizues i po sa ardhun nga Zvicra, qmimi 350 € pak i diskutushem, per me shum info ne ...049430054 , ju mirepresim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • Reklama 80 euro

  Reklama 80 euro

  Shes dy Reklama per biznes me ndriqim , njera esht 1 m × 1.30 m , ndersa tjetra 60 cm × 40 cm ne te dy anet me ndriqim qmimi 80 e uro per te dyat per me shum info Viber +37744922151

  80 €
  Kamenicë
  21 shkurt 16:32
 • Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  shes ket motor druve orginal i ardhur nga gjermania i perdort punon super ju garantoj

  175 €
  Viti
  21 shkurt 15:25
 • Qfajtss

  Qfajtss

  Shitet Qfajtsi NE GJENDJE TE MIR I ARDHUR NGA GJERMONIA.TEG.ALUMIN.QELIK.INOKS 045600144.

  1.300 €
  Suharekë
  21 shkurt 13:24
 • Makinat per prerjen e metalit dhe te drurit

  Makinat per prerjen e metalit dhe te drurit

  Shiten makinat per prerjen e metalit dhe te drurit jan kto ne foto qmimi 30 euro per cop per info nr tel 044663516

  30 €
  Podujevë
  21 shkurt 13:24
 • SHLLAJFERICA E DORES

  SHLLAJFERICA E DORES

  shitet shllajferica e dores eshte ne rregull kjo ne foto nr tel 044663516

  30 €
  Podujevë
  21 shkurt 13:24
 • Koka kompresorit

  Koka kompresorit

  Shitet koka e kompresorit te importuar nga dubai kokat jon te reja 100L 200L dhe 300-500L

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 12:44
 • Autolarje profesionale italjane.

  Autolarje profesionale italjane.

  Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart si dhe jan te komplwtuara me gyp dhe pishtole.

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:44
 • Makine per ABS me parafreza

  Makine per ABS me parafreza

  gjendja e makines eshte e mire, e gjitha me servis.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:27
 • HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  Sharre e llojit Holzma HPP82/38/38 Dimensionet e premjes jane 380x380 cm trashsia e premjes është 70 mm, që don të thote deri ne 4iverica ne te njeten kohe munden me u pre. .Me program nga me te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:25
 • Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre nga Firma Gjermane Lohmeyer Masat e premjes 3280 x 3280 mm Makine shume stabile 6200 kg pesha totale . Ausstattung Motorleistung Hauptsäge: 15 kW Motorleistung Vorritzsäge: 1 k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:24
 • pump per ujitje e ardhur nga Gjermania

  pump per ujitje e ardhur nga Gjermania

  049145804 ne gjendje shum te mir

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:48
 • Fshis e ardhun nga Gjermania

  Fshis e ardhun nga Gjermania

  Fshis e ardhun nga Gjermania 049145804

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:48
 • Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro!

  25 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:48
 • Elektroda

  Elektroda

  Shesim elektroda te plastikes per salldimin e branikav te veturav si dhe fynat qe jan per ket pun

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:25
 • MakinA autolarje (3)

  MakinA autolarje (3)

  049145804 MakinA autolarje (3) e ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:25
 • Makin autolarje1 (5)

  Makin autolarje1 (5)

  049145804 Makin autolarje1 e ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:24
 • Autolarje

  Autolarje

  049145804 Autolarje e posa ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:24
 • Co2 ne shitje

  Co2 ne shitje

  Shes co2 TEXA Gjerman co2 eshte i pa perdorur me amperazhe 250A eshte importuar nga austria eshte shum i mir per shum veprimtari

  330 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:55
 • Aparat salduse 250A

  Aparat salduse 250A

  Shitet aparati salduse TEXA gjermane i pa perdorur aparati i ka 250A eshte monofaze dhe trefazore (220V-380V) Mercedes BMW Passat golf audi vectra astra ML ford rena

  120 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:54
 • kolic e shkallve

  kolic e shkallve

  Shitet kolica per shkalle kloica eshte e re e pa perdorur eshte e importuar nga austria dhe eshte shum e pershtaqme per bartjrn e sndeve si lavatriqe frizhider shpret ne shkalle

  50 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:52
 • Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Shiten kompresorat 70L100L200L jane te pa perdorur jan monofaz me dy faza opel golf passat audi vectra mercedes bmw citroen peguet corsa bora venta kadett astra sharo

  320 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:24
 • Hillt me ajr matrapik

  Hillt me ajr matrapik

  Shitet hillt me ajr matrapik modeli Spit 407s për kompresor. Hillti shkon me një daltë Daltat tjera shiten me copë 15 euro copa Kemi edhe dalta tjera për hillta me ajr për kompresor 6 kendore deri

  144 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  bejme premje e betonit hapjen e vrimave deri fi 250 thymjen e betonit 37744383193

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 07:25
 • Papuqe per ngjeshje e Kubzave ..

  Papuqe per ngjeshje e Kubzave ..

  Shesh papuqe per ngjeshjen e kockave ka ardhur nga Gjermania para 6 muajve e perdorur vetem 6 or Benzin . vibrim 1100 kg peshon 65 kg e rend .

  450 €
  Vushtrri
  21 shkurt 01:44
 • Torno frez

  Torno frez

  Torno frez

  3.500 €
  Gjilan
  21 shkurt 01:44
 • aurolarje

  aurolarje

  Autolarjet jan te ardhura nga zvicrra dhe jan te kompletuar me gyp dhe me pishtole dhe jan shum nrregull dhe shum te rujtme qmimi per cop ishte 150 € dhe tash jan 130€ .nxitoni se kushë i merr tparat

  130 €
  Klinë
  20 shkurt 23:50
 • shitet

  shitet

  shes mishalicen ne gjendje te mir

  70 €
  Ferizaj
  20 shkurt 22:52
 • aparat nivelizim

  aparat nivelizim

  shes apratin per nivelizim 120 eu iri me kam ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 22:47
 • Makine e qepjes

  Makine e qepjes

  Makinë e kepjes industriale Zoje E re pa e përdorur Çmimi sipas marrëveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:24
 • Maqin laserike per gravirim

  Maqin laserike per gravirim

  Mercury pro II GCC laser pro 25w Maqina bene prerjen dhe gravura neper materiale te ndryshme plexiglss lekure xham aluminum leter stirodur eva foam etj posedon \kompresorrin si shtese extra e paguar

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 22:01
 • ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH LOKALI GJINDET SIGMA RAIMONDI BATTIPAV FASSA BORTOLOshesim machina sigma per pllaka me qmime te volitshme vegla raimondi disqe per prerje ne dimensione te ndryshme per prerje te mermerit g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:00
 • Sigma super pro pompa

  Sigma super pro pompa

  vegla pjes ndruse per keramik tel:045316582,+37745336612 viber 00393473020589

  Me Marrveshje
  Rahovec
  20 shkurt 22:00
 • SIGMA maqina per prerje te pllakave

  SIGMA maqina per prerje te pllakave

  SIGMA maqina per prerje te pllakave prej 37 cm deri 150 cm disqe per qeramik per granit per mermer maqina per granit deri ne 2m me porosi ne 044803423 , 045 336 612

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 shkurt 21:58
 • Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  kemi makina per qeramike pjes ndrruse dorza teha syna pompa uji makina uji makina shpimi per qeramik 045336612 045316582 viber 00393473020589

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 21:57
 • ital tech sigma super pro knaki shneka

  ital tech sigma super pro knaki shneka

  kemi prerse mixera makina me ujee shume vegla tjera tel 045316582 00393473020582 viber gjindemi ne gadime

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:57
 • Sigma 128cm te gjitha llojet e veglave i posedojm

  Sigma 128cm te gjitha llojet e veglave i posedojm

  ital tech bejme furnizim me prerse sigma plus pjes ndrruse dorza teha ,pompa uji prerse superpro knaki shneka vinkla per montim te shkallve e shume vegla tjera si goma per stukim korita mbrojtse per

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  20 shkurt 21:56
 • Sigma 128cm 500€makin uji 1m 700€ disqe per gres..

  Sigma 128cm 500€makin uji 1m 700€ disqe per gres..

  shesim machina sigma raimondi complet qka duhet per nje firme materiali(veglat)jane cilsore pasi mbi 90% te ktyre veglave perdoren ne itali kemi edhe disqe te cilsise te larte maqina uji deri ne dy

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  20 shkurt 21:56
 • Sigma

  Sigma

  ITAL TECH GJINDET RRUGA I PERFAQSUS SIGMES RAIMONDI BATTIPAV FASSA BORTOLOshesim makina sigma direkt nga fabrika me shumice e pakice shesim vegla raimondi kemi maqina uji per mermer e granite gjatsi d

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 21:54
 • SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ESHTE E ARDHUN NGA ZVICRRA TE INTERESUARIT MUND TE LAJMEROH.

  75 €
  Gjilan
  20 shkurt 21:53
 • SHLAJF ME SHPEJTESI

  SHLAJF ME SHPEJTESI

  SUPER SHLLAJF ME SHPEJTESI 1 DERI 6 PER ME PRE APO LIMU MERMER DHE GRANIT I BLER NE ZVICERR I PAPERDORUN INFO TE BESNIKI - 044 391 780 SPECIAL PER ME LIMU 1200 W VETEM 75 € PER COP

  75 €
  Prizren
  20 shkurt 21:46
 • Shes dy cerkullar pres bleres serijoz

  Shes dy cerkullar pres bleres serijoz

  Shiten dyy cerkullar ne xhendje te rregullt Qmimi i cerkullarit te vogel 65 Qmimi i cerkullarit te madh 240

  305 €
  Vushtrri
  20 shkurt 20:46
 • Komprosora

  Komprosora

  kemi komprosora 100-200-270 dhe 300liter komrosorat jane ne gjendje te mire pune. Jane te sapoardhur nga italia te perdorur dhe te pa perdorur per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Zhabic ose ngjeshese

  Zhabic ose ngjeshese

  Zhabica eshte ne gjendje shum te mir pune per ngjeshjen e kockave e ardhur nga italia e firmes Wacker per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Boca per CO2

  Boca per CO2

  Bocat jane te ardhura nga italia dhe shum te mira per CO2 per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Kemi dimension nga 30 cm deri ne 3m Diskat jane te firmes Husqvarna

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:29
 • Boca per CO2

  Boca per CO2

  Boca per CO2 jane ne gjendje te mir vintillat e ri pa perdorur 12 liret te voglat edhe 50 liter e madhja e mbushur me gaz co2 per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:28