Lezhë

Makina dhe vegla në shitje në Lezhë

 • 0 foto
  Shitet pompe nivelizimi
  Makina dhe vegla

  Shitet pompe nivelizimi

  Shitet pompe nivelizimi bringman ne gjen

  Lezhë 22 shtator 10:54
  7.000 €
 • 5 foto
  Motorrsharr lulesh
  Makina dhe vegla

  Motorrsharr lulesh

  Shitet motorri i luleve gjendje perfekte

  Lezhë 22 shtator 05:28
  120 €
 • 3 foto
  Trapon dhe vidator me ajer
  Makina dhe vegla

  Trapon dhe vidator me ajer

  Trapon dhe vidator me ajer

  Lezhë 22 shtator 05:27
  50 €
 • 1 foto
  Paisje palestre
  Makina dhe vegla

  Paisje palestre

  Shitet 50 euro

  Lezhë 22 shtator 05:27
  50 €
 • 8 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Makina dhe vegla

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Pr

  Lezhë 22 shtator 05:26
  1 €
 • 2 foto
  Matrapik
  Makina dhe vegla

  Matrapik

  Tropani Metabo Per shpim beton edh heku

  Lezhë 21 shtator 21:23
  250 Lek
 • 2 foto
  Saldatriqe
  Makina dhe vegla

  Saldatriqe

  Saldatriqe monofaze elektrode deri 3.2 s

  Lezhë 21 shtator 20:31
  300 Lek
 • 2 foto
  okazionnn shitet 3800 euro pak i diskutushem
  Makina dhe vegla

  okazionnn shitet 3800 euro pak i diskutushem

  Gjenerator per biznese rrobaqepsi ..etj

  Lezhë 21 shtator 14:55
  3.800 €
 • 5 foto
  Shitet Depozita Nafte
  Makina dhe vegla

  Shitet Depozita Nafte

  Shiten depozita nafte. Depozita e naftes

  Lezhë 12 shtator 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator
  Makina dhe vegla

  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator

  Shiten Distributora Karburanti ne gjendj

  Lezhë 12 shtator 20:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem
  Makina dhe vegla

  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem

  Shitet Saldatrice ne gjendje pune. Shite

  Lezhë 12 shtator 20:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISK SHARRE 300MM PORCELANI ITALIAN
  Makina dhe vegla

  DISK SHARRE 300MM PORCELANI ITALIAN

  Disk sharre per porcelan me diameter 300

  Lezhë 8 shtator 20:16
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Saldatrice me Argon
  Makina dhe vegla

  Shitet Saldatrice me Argon

  Shitet saldatrice me Argon

  Lezhë 1 shtator 12:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina Rrushi Italiane ??
  Makina dhe vegla

  Makina Rrushi Italiane ??

  Makina Rrushi Italiane Te Madhe me Lopa

  Lezhë 30 gusht 21:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Domixhana 54 Liter Italian (te ri)
  Makina dhe vegla

  Shes Domixhana 54 Liter Italian (te ri)

  shes domixhana 54 Liter Italian me cmim

  Lezhë 30 gusht 21:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin Rrushi
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi

  Makin Rrushi

  Lezhë 30 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin Mjalti Italiane
  Makina dhe vegla

  Makin Mjalti Italiane

  Makin Mjalti

  Lezhë 30 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina Rrushi Italiane
  Makina dhe vegla

  Makina Rrushi Italiane

  Makina Rrushi Italiane

  Lezhë 30 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin Rrushi Me Ndarje Me Elektromotor Italiane
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi Me Ndarje Me Elektromotor Italiane

  Makin Rrushi Me Ndarje Me Elektromotor I

  Lezhë 30 gusht 21:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prese me kriko, Shtrydhse per Fruta dhe Rrush
  Makina dhe vegla

  Prese me kriko, Shtrydhse per Fruta dhe Rrush

  Prese me kriko

  Lezhë 30 gusht 21:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Plug me dy krahe
  Makina dhe vegla

  Plug me dy krahe

  Plug me dy krahe

  Lezhë 16 korrik 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korrse Bari (e re)
  Makina dhe vegla

  Korrse Bari (e re)

  Korrse bari

  Lezhë 16 korrik 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Mulli bluarje Italian ??
  Makina dhe vegla

  Shitet Mulli bluarje Italian ??

  Shitet mulli bluarje italiane me tre sit

  Lezhë 16 korrik 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kultivator me 3 thika
  Makina dhe vegla

  Kultivator me 3 thika

  Kultivator me 3 thika

  Lezhë 16 korrik 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thika per freze toke Disa Lloje
  Makina dhe vegla

  Thika per freze toke Disa Lloje

  Thika për frezat e tokës. Thikat e frezë

  Lezhë 16 korrik 08:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sebrator Motorr Honda 5.5 hp
  Makina dhe vegla

  Sebrator Motorr Honda 5.5 hp

  Sebrator

  Lezhë 16 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin Per nxjerrje Mjalti
  Makina dhe vegla

  Makin Per nxjerrje Mjalti

  Makin per nxjerrje mjalti

  Lezhë 16 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile
  Makina dhe vegla

  Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile

  Shishe vere \"Toskano\" 0.75 l, prej qel

  Lezhë 16 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri Mjalti Inoksi
  Makina dhe vegla

  Makineri Mjalti Inoksi

  Makineri Mjalti Inoksi

  Lezhë 16 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Plug me ndërrim krahu
  Makina dhe vegla

  Plug me ndërrim krahu

  Plug me ndërrim krahu

  Lezhë 16 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie
  Makina dhe vegla

  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie

  Plug për hapje kanali me rregjistër lart

  Lezhë 16 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Kriket per terheqje
  Makina dhe vegla

  Shitet Kriket per terheqje

  Kriket per skafa ,motorra uji,

  Lezhë 16 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cikrik tubi pompe
  Makina dhe vegla

  Cikrik tubi pompe

  Cikrik tubi pompe. E ndërtuar prej mater

  Lezhë 16 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjesë Për Motorra Rubin Te gjitha modelet
  Makina dhe vegla

  Pjesë Për Motorra Rubin Te gjitha modelet

  Karburatore Filter ajri Çels motorri

  Lezhë 16 korrik 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kriket Dore 2Ton
  Makina dhe vegla

  Kriket Dore 2Ton

  Kriket Dore

  Lezhë 16 korrik 08:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Goma Mishi
  Makina dhe vegla

  Shiten Goma Mishi

  Gom mishi

  Lezhë 16 korrik 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)
  Makina dhe vegla

  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)

  Vidiator Makita

  Lezhë 16 korrik 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)
  Makina dhe vegla

  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)

  Vidator Makita Professional

  Lezhë 16 korrik 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400
  Makina dhe vegla

  Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400

  Shitet elektromotor 0.75 i ri

  Lezhë 16 korrik 08:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metra Lartesi
  Makina dhe vegla

  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metra Lartesi

  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metr

  Lezhë 16 korrik 08:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ganxh Karrotreci
  Makina dhe vegla

  Ganxh Karrotreci

  Ganxh karrotreci

  Lezhë 16 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Goma Betoniere te Reja
  Makina dhe vegla

  Shiten Goma Betoniere te Reja

  Goma betoniere

  Lezhë 16 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp Sperkatje me Bateri dhe me Dor
  Makina dhe vegla

  Pomp Sperkatje me Bateri dhe me Dor

  Pomp sperkatje

  Lezhë 16 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Krastitese Ligustrash E Re
  Makina dhe vegla

  Shitet Krastitese Ligustrash E Re

  Shitet Krastitese Ligustrash

  Lezhë 16 korrik 08:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Grup Pompe 4’’polshe me Polexho 1500 L/min
  Makina dhe vegla

  Grup Pompe 4’’polshe me Polexho 1500 L/min

  Grup pompe 4 polshe me polexho 1500 L /m

  Lezhë 16 korrik 08:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Gur Bango 230v
  Makina dhe vegla

  Shitet Gur Bango 230v

  230v-50Hz Fuqia:150w Rrotullime:2950rpm

  Lezhë 16 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bidon Inox 50L Me rubinet dhe Bazament
  Makina dhe vegla

  Bidon Inox 50L Me rubinet dhe Bazament

  Bidon inoksi statik për të qëndruar në v

  Lezhë 16 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie
  Makina dhe vegla

  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie

  Plug për hapje kanali me rregjistër lart

  Lezhë 16 korrik 08:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Pomp uji 2” Presioni Nafte (e re )
  Makina dhe vegla

  Shitet Pomp uji 2” Presioni Nafte (e re )

  Per ma shum info kontakt

  Lezhë 16 korrik 08:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Vibrator me Motorr i Ri
  Makina dhe vegla

  Shitet Vibrator me Motorr i Ri

  Shitet Vibrator me Motorr

  Lezhë 16 korrik 08:16
  Me Marrveshje