Mirditë

Makina dhe vegla në shitje në Mirditë

 • 5 foto
  Gerenator
  Makina dhe vegla

  Gerenator

  Gerenator Kumatsu 5.5kW mono faz shitet per arsye mospordorimi qmimi 450 euro

  Mirditë 3 prill 17:41
  450 €