Prizren

Makina dhe vegla në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Bosch  origjinale
  Makina dhe vegla

  Bosch origjinale

  Shitet sharra e ardhur nga Gjermania punon shume mire

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cirkular druri Mosquito
  Makina dhe vegla

  Cirkular druri Mosquito

  Cirkulari eshte i ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fleksi i ri i pa perdorur
  Makina dhe vegla

  Fleksi i ri i pa perdorur

  Shitet fleksi i ardhur nga Gjermania i pa perdorur

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Makina dhe vegla

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Makina dhe vegla

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bager atllas 1302 D
  Makina dhe vegla

  Shes bager atllas 1302 D

  Shes bager atllas 1302 D në gjendje pune ,per me shum na kontaktoni viber +383 44 190 449

  Prizren Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 15 euro. Kontaktor 20A- 15 euro. Kont

  Prizren Dje, 14:19
  15 €
 • 7 foto
  Isoboy prerse stiropori dhe per skele
  Makina dhe vegla

  Isoboy prerse stiropori dhe per skele

  shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 0

  Prizren 15 tetor 22:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zorra G4
  Makina dhe vegla

  Zorra G4

  Shiten zorra per maqina G4 zorra te Ajrit te Ujit e shum lloj tjera te ardhur gjitha nga zvicrra

  Prizren 15 tetor 20:40
  4 €
 • 1 foto
  Vibrator betoni wacker fi 60
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni wacker fi 60

  Shitet vibratori fi 60 ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stafa-shina
  Makina dhe vegla

  Stafa-shina

  Shiten stafat 0,50m italiane te reja me cmim te volitshem

  Prizren 15 tetor 20:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prerse per tulla fi 600
  Makina dhe vegla

  Prerse per tulla fi 600

  Shitet prersja fi 600 ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per kthimin e armatures fi 30
  Makina dhe vegla

  Makin per kthimin e armatures fi 30

  Shitet hekurkthyesja italiane fi 30. Ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ventillator
  Makina dhe vegla

  Ventillator

  Shitet ventillatori 1.1 kw 1400 rrot. Min ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:26
  250 €
 • 4 foto
  Prerse per armatur fi 40
  Makina dhe vegla

  Prerse per armatur fi 40

  Shitet prersja per armatur fi 40 italiane ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per ëmbëlsira duplex 42L
  Makina dhe vegla

  Mikser per ëmbëlsira duplex 42L

  Shitet mikseri pe ëmbëlsira duplex 3 fazor me 3 shpejtesi 42L italian ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Miksera per brum,pizza
  Makina dhe vegla

  Miksera per brum,pizza

  Shiten mikserat per perzierjen e brumit madhsi prej10L deri 53L mikserat jan te ri te ardhun nga ita

  Prizren 15 tetor 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor 250L
  Makina dhe vegla

  Kompresor 250L

  Shitet kompresori 250L ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Luge per bagera
  Makina dhe vegla

  Luge per bagera

  Shiten lug per bager 4 cop shiten komplet

  Prizren 15 tetor 20:24
  1.500 €
 • 2 foto
  Prerse per keramik super pro 90 cm
  Makina dhe vegla

  Prerse per keramik super pro 90 cm

  Shitet prersja per keramik super pro 90cm italiane

  Prizren 15 tetor 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjilpana per vibrator me defekt
  Makina dhe vegla

  Gjilpana per vibrator me defekt

  Shiten gjilpanat me defekt

  Prizren 15 tetor 20:23
  10 €
 • 4 foto
  Instrument digjital leica
  Makina dhe vegla

  Instrument digjital leica

  Shitet instrumenti digjital ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skele te jashtme
  Makina dhe vegla

  Skele te jashtme

  Shiten skelet italiane dimenzioni 1x2m

  Prizren 15 tetor 20:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hekur kthyese italiane
  Makina dhe vegla

  Hekur kthyese italiane

  Shitet hekur kthyesja oscam italiane ne gjendje të rregullt

  Prizren 15 tetor 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe industriale miele me gas 19 kg
  Makina dhe vegla

  Lavatriqe industriale miele me gas 19 kg

  Shitet lavatriqja industriale miele 19kg e perdorun nxemjen e ujit e ka me gas

  Prizren 15 tetor 20:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makin per akullore profesionale
  Makina dhe vegla

  Makin per akullore profesionale

  Shitet makina per akullore Taylor e perdorun

  Prizren 15 tetor 20:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vinq (dizalic) 1000 dhe 500 kg italian
  Makina dhe vegla

  Vinq (dizalic) 1000 dhe 500 kg italian

  vinq 1000 dhe 500 kg 3fazor dhe monofaz komplet me ram prodhim italian

  Prizren 15 tetor 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla italiane
  Makina dhe vegla

  Shtylla italiane

  Shiten shtyllat italiane 3.6 m

  Prizren 15 tetor 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shkelse per skele
  Makina dhe vegla

  Shkelse per skele

  Shiten shkelset per skele 1.8m x 0,50m

  Prizren 15 tetor 20:16
  15 €
 • 3 foto
  Privileg
  Makina dhe vegla

  Privileg

  Shiter Makina e qepjes e Ardhur nga Gjermania e re pa perdor ku shihet edhe barkodi i blerjes. Bej n

  Prizren 15 tetor 19:54
  99 €
 • 1 foto
  Dewalt hillt
  Makina dhe vegla

  Dewalt hillt

  Shes Dewallt hillt

  Prizren 15 tetor 19:35
  110 €
 • 6 foto
  Bosh starlock plus
  Makina dhe vegla

  Bosh starlock plus

  Shitet osht e re pa perdor prej j ashtit

  Prizren 15 tetor 19:35
  85 €
 • 0 foto
  Bosh hillt
  Makina dhe vegla

  Bosh hillt

  Shes bosh hillt prej jashtit orgjinale.

  Prizren 15 tetor 19:34
  155 €
 • 1 foto
  Shara me bateri
  Makina dhe vegla

  Shara me bateri

  Shitet ryobi shara pa perdor

  Prizren 15 tetor 19:33
  145 €
 • 2 foto
  shkelse per skele 2.5 me 50cm
  Makina dhe vegla

  shkelse per skele 2.5 me 50cm

  shiten shkelset per skele te reja1.85m, 2.5m, 3m me 50cm

  Prizren 15 tetor 19:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  skele, shtylla ne shitje dhe qira
  Makina dhe vegla

  skele, shtylla ne shitje dhe qira

  shesim dhe japim me qira shtylla dhe skele te reja dhe te perdorne dhe nateriale tjera per ndertimta

  Prizren 15 tetor 19:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes
  Makina dhe vegla

  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes

  shes motorin e renoh 4 Per pjes

  Prizren 15 tetor 18:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina per lakimin e profilit dekor
  Makina dhe vegla

  Maqina per lakimin e profilit dekor

  ADRSA FACEBOK..--makinakosova-- SHIKONI VIDEON https://youtu.be/C76XAiYyFp8 Prezentoj maqina per

  Prizren 15 tetor 10:57
  1.400 €
 • 1 foto
  punkt makina
  Makina dhe vegla

  punkt makina

  punkt makina me porosi nga turkia me porosi per 7 dite vjen ne kosove 1 vite garancion nga fabrika

  Prizren 15 tetor 10:56
  2.200 €
 • 1 foto
  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova

  makina per nivelizim ibercuk beton dizel benzin ryme sipas porosis faqe zyrtare facebook makinakoso

  Prizren 15 tetor 10:56
  1.150 €
 • 6 foto
  MAKINA PER LAKIMIN E LLAMARINES 5 MM
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER LAKIMIN E LLAMARINES 5 MM

  SSHIKO VIDEON - https://www.youtube.com/watch?v=rguNhpqQxLk MAKINA PER LAKIMIN E LLLMARINES ME 3

  Prizren 15 tetor 10:07
  6.000 €
 • 1 foto
  vaga peshoja 500 kg deri 15 ton
  Makina dhe vegla

  vaga peshoja 500 kg deri 15 ton

  peshoja prej 500 kg deri 15 ton me digitron vetem me porosi vje mbrenda 7 deri 10 dite sipas marve

  Prizren 15 tetor 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME

  MAKINAT MAROHEN ME POROSI PROLLIM TURKIS DISTRIBUTOR PER BALLKAN -MakinaKosova- CNC ROUTER ME VAKUM

  Prizren 15 tetor 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina per bluarjen e plastikes granulla
  Makina dhe vegla

  Makina per bluarjen e plastikes granulla

  makina per bluarjen krejt llojeve plastikes 23 cm fyti makines 3000 euro 40 cm fyti makines 4000eur

  Prizren 15 tetor 10:06
  3.000 €
 • 2 foto
  Maqina per mbylljen e gotave menajlon
  Makina dhe vegla

  Maqina per mbylljen e gotave menajlon

  Shikojeni.videon https://youtu.be/Sg73WAv45qw Shesim.makina per mbulljen e gotave plastikes Ng

  Prizren 15 tetor 10:05
  800 €
 • 2 foto
  Makina mund te xheni ne Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makina mund te xheni ne Makinakosova

  Ne punojm si ndermjetsus kosov turqi bulgari maqedoni malizi. Qdo lloj makina mund te sjellim.qmimor

  Prizren 15 tetor 10:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION

  MAKINA PER PELET 50- 70 KG ORE 2.2 KW QMIMI ME TRANSPORT DERI KOSOVE QMIMI VLEN MRENDA DIDVE TE CA

  Prizren 15 tetor 10:04
  1.650 €
 • 0 foto
  Fellga per bmw 3
  Makina dhe vegla

  Fellga per bmw 3

  Fellga te mira

  Prizren 15 tetor 05:44
  220 €