Makina dhe vegla në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

  Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gj

  Tiranë Sot, 07:12
  5.350 €
 • 5 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Makineri për punim duralumini ose pvc, për dyer e dritare etj.

  Tiranë Sot, 06:52
  1 €
 • 0 foto
  Rrafshuse per Patinimee me Thithese
  Makina dhe vegla

  Rrafshuse per Patinimee me Thithese

  Rrafshuese per Patinim me thithese prodhim Austria Me 6 muaj Garancion Transport kemi deri ne Tiran

  Tiranë Sot, 06:46
  199 €
 • 0 foto
  Makine Profesionale per Patinime
  Makina dhe vegla

  Makine Profesionale per Patinime

  Kontakto viber whatssapp +383-49-785-686 Ose +383-49-461-631 PO PO ERDHEN EDHE 4 MAKINA PER

  Tiranë Sot, 06:46
  10 €
 • 0 foto
  Pompa per Boja dhe Patinime
  Makina dhe vegla

  Pompa per Boja dhe Patinime

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME GLET PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQA

  Tiranë Sot, 06:46
  1 Lek
 • 0 foto
  MAKINE PER PATINIME & NGJYRA
  Makina dhe vegla

  MAKINE PER PATINIME & NGJYRA

  Po po Modeli i ri me super zbritjeee Shitet MakinaProfesionale per Glet dhe gjitha llojet e Ngjy

  Tiranë Sot, 06:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per Patinime dhe Ngjyra Graco 1095
  Makina dhe vegla

  Makina per Patinime dhe Ngjyra Graco 1095

  MAKINE SPECIALE DHE PROFESIONALE PER GLET-PATINIM DHE POLIKOLOR Graco 1095 Digjitale Kontakto

  Tiranë Sot, 06:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompa per boja
  Makina dhe vegla

  Pompa per boja

  ME 36 MUAJ GARANCION SHITET MAKINA PROFESIONALE PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOLOR WAGNER 3

  Tiranë Sot, 06:45
  1 €
 • 2 foto
  Rrafshuese me drite per Patimim me Thithese Vakum
  Makina dhe vegla

  Rrafshuese me drite per Patimim me Thithese Vakum

  Transport kemi per Kosove dhe Shkup Eshte me zbritje prej 276€ vetem per 199€ deri me 05-04-2020

  Tiranë Sot, 06:45
  199 €
 • 0 foto
  POMPA PER BOJA DHE PATINIME
  Makina dhe vegla

  POMPA PER BOJA DHE PATINIME

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQANIN

  Tiranë Sot, 06:44
  10 Lek
 • 3 foto
  KOMPERSOR AJRI
  Makina dhe vegla

  KOMPERSOR AJRI

  Shes kompersor ajri 2qind e 50euro

  Tiranë Sot, 05:56
  250 €
 • 1 foto
  Sharre Elektrike me Lama Horizontale
  Makina dhe vegla

  Sharre Elektrike me Lama Horizontale

  Shitet Sharre elektrike me Lama Horizontale. Vegel shume cilesore, e pershtatshme per prerjen e cdo

  Tiranë Dje, 23:04
  11.000 Lek
 • 2 foto
  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm
  Makina dhe vegla

  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm

  Shitet Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm, disk 185mm Pajisja eshte e re, e pa perdoru

  Tiranë Dje, 23:04
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w
  Makina dhe vegla

  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w

  Shitet Sharre me lama vertikale, Sharre Sege Fuqia 800w, shpejteeia e prerjes 800-3200 rpm, Trashe

  Tiranë Dje, 23:03
  8.000 Lek
 • 3 foto
  okazion makineri firmes franceze Cassese
  Makina dhe vegla

  okazion makineri firmes franceze Cassese

  shesim makineri per prerje dhe kapje manuale kornizash pikturash dhe fotografish te firmes franceze

  Tiranë Dje, 22:55
  2.500 €
 • 4 foto
  Pompa suvatimi
  Makina dhe vegla

  Pompa suvatimi

  Shiten 2 pompa suvatimi te ardhura nga italia jan te kompletuar shiten te dyja bashk nuk ndahen 5500

  Tiranë Dje, 22:21
  5.500 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA
  Makina dhe vegla

  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuq

  Tiranë Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?ELEKTROMOTOR 3 FAZOR...
  Makina dhe vegla

  ?ELEKTROMOTOR 3 FAZOR...

  SHITET ELEKTROMOTORR 3 FAZOR...SUPER.. ●CMIMI 148 EURO ●CEL,WHATSAPP: +355686246068

  Tiranë Dje, 21:15
  148 €
 • 7 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke 350A 200 mije leke

  Tiranë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanella Oksigjeni (set)
  Makina dhe vegla

  Kanella Oksigjeni (set)

  Kanella oksigjeni per prerje dhe ngjitje me oksigjen (aksesore saldimi me oksigjen ),te ardhura nga

  Kavajë Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Grup Dhome Frigoriferike
  Makina dhe vegla

  Grup Dhome Frigoriferike

  Grup per dhome frigoriferike se bashku me Fryresin.ne gjendje te more teknike.ardhur nga it. monofaz

  Kavajë Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektropompa uji per kaldaja
  Makina dhe vegla

  Elektropompa uji per kaldaja

  Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire, Me m

  Kavajë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7
  Makina dhe vegla

  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

  Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe ski

  Kavajë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Brucatore me nafte per kaldaje
  Makina dhe vegla

  Brucatore me nafte per kaldaje

  Brucatore me naft per kaldaje,ardhur nga Italia ne gjendje te mire pune Me marrveshje

  Kavajë Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesionale nga markat me te njohura, si dhe servis te garantuar, ALBAVEGLA UNAZA E RE T

  Tiranë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura; si dhe servis

  Tiranë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Shitet matravid 2 polshe e kompletuar me gjitha kokat. Gjendja thuajse e re,

  Tiranë Dje, 19:30
  550 €
 • 9 foto
  Qërues patatesh i ri ne qese
  Makina dhe vegla

  Qërues patatesh i ri ne qese

  Shitet qerues patatesh i ri i paperdorur , shitet per arsye mosperdorimi , e blere ne gjermani .:

  Tiranë Dje, 19:09
  1.900 €
 • 5 foto
  Korrse bari STIHL FS55
  Makina dhe vegla

  Korrse bari STIHL FS55

  Vetm 1 her e perdorur 2 ore E ardhur nga gjermania Korrse bari profesnioale

  Tiranë Dje, 18:54
  330 €
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Makina dhe vegla

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Dje, 18:39
  50 €
 • 2 foto
  Shitet hekuri profesional hekurosje
  Makina dhe vegla

  Shitet hekuri profesional hekurosje

  Shitet hekuri profesional hekurosje. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë Dje, 15:56
  70 €
 • 4 foto
  Pompe uji per shtepi apo lokal
  Makina dhe vegla

  Pompe uji per shtepi apo lokal

  Shitet pompe uji me presostat. Gjendje shume e mire. Komplet me rakorderi dhe saraçineska.

  Tiranë Dje, 14:59
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Makineri paketimi
  Makina dhe vegla

  Makineri paketimi

  Shes makineri paketimi 1 KG per oriz dhe produkte te tjera te ngjashme.makineria eshte linje gjysm

  Kavajë Dje, 14:59
  6.000 €
 • 2 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë Dje, 13:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doos

  Tiranë Dje, 13:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR CUMMINS USA ME MOTORR CUMMINS (AMERIKAN) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë Dje, 13:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makineri per luqidim mermeri
  Makina dhe vegla

  Makineri per luqidim mermeri

  Shitet makineri per luqidime mermeri betoni etj. Eshte e ardhur nga italia ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 12:54
  2.500 €
 • 8 foto
  Okazion mulli misri
  Makina dhe vegla

  Okazion mulli misri

  Shitet mulli misri me 3 sita,made in italy.2muaj i perdorur.

  Tiranë Dje, 11:39
  450 €
 • 8 foto
  Pompa
  Makina dhe vegla

  Pompa

  Shiten 2 pompa uji njera 3 fazor dhe tjetra monofaz 19000-9000

  Tiranë Dje, 11:38
  19.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Okazion Shitet gjenerator me naft 5.5kva

  Tiranë Dje, 11:38
  57.000 Lek
 • 1 foto
  Motorsek
  Makina dhe vegla

  Motorsek

  Shitet motorsek origjinale homolit e ardhur nga Greqia shume i mirmbajtur

  Tiranë Dje, 11:37
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Pedrollo
  Makina dhe vegla

  Pedrollo

  Shitet pomp pusesh per thellesi der ne 75 metra

  Tiranë Dje, 11:37
  29.000 Lek
 • 0 foto
  Krik
  Makina dhe vegla

  Krik

  Shitet krik 20 ton i ri

  Tiranë Dje, 11:36
  65.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion makineri mjelese lope
  Makina dhe vegla

  Okazion makineri mjelese lope

  Shitet makineri mjelese.1 muaj e perdorur

  Tiranë Dje, 11:36
  350 €
 • 3 foto
  gjenerator super ekonimik 100€ si i ri
  Makina dhe vegla

  gjenerator super ekonimik 100€ si i ri

  Gjenerator super ekonomik ne gjendje te mir si i ri shum pak i perdorur shitet per arsye mos perdori

  Tiranë Dje, 11:35
  100 €
 • 2 foto
  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit
  Makina dhe vegla

  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit

  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit Transporti Prishtine Tirane Prishtine Shkup Prishtine

  Tiranë Dje, 10:26
  195 €
 • 0 foto
  shitet ventilator italian per furre buke
  Makina dhe vegla

  shitet ventilator italian per furre buke

  shitet ventilator italian per furre buke shum pak i perdorur ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 10:07
  15.000 Lek
 • 4 foto
  gjenerator 7.9 kw 120.000 l
  Makina dhe vegla

  gjenerator 7.9 kw 120.000 l

  shitet gjenerator 7.9 kw i markes daewo i sapo blere me 6 muaj garaci me vetem 5 ore pune. shitet pe

  Tiranë Dje, 10:06
  100.000 Lek
 • 8 foto
  OKAZION!!! SHITEN XHAMA DHE PAISJE E XHAMAVE
  Makina dhe vegla

  OKAZION!!! SHITEN XHAMA DHE PAISJE E XHAMAVE

  AUTO ARSENI

  Kavajë Dje, 10:03
  1 €
 • 2 foto
  Korrëse Bari
  Makina dhe vegla

  Korrëse Bari

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:42
  10.490 Lek