Skënderaj

Makina dhe vegla në shitje në Skënderaj

 • 1 foto
  shes kositese bari ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  shes kositese bari ne gjendje te rregullt

  044934938

  Skënderaj Sot, 19:31
  70 €
 • 4 foto
  Agregat 3 KVA
  Makina dhe vegla

  Agregat 3 KVA

  Agregat Endress prodhim Gjerman i ardhur nga Gjermania Shitet ndrrohet me pllugj te Beogradit,Ster

  Skënderaj Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes perparse
  Makina dhe vegla

  Shes perparse

  044 412 193

  Skënderaj Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Makina dhe vegla

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj Dje, 22:39
  1 €
 • 2 foto
  Shes huqsrama
  Makina dhe vegla

  Shes huqsrama

  Shes sharren husqrana ngjendje teper tmire profesionale 346 xp me ni fjale bishe

  Skënderaj Dje, 19:01
  350 €
 • 1 foto
  Hillt AEG
  Makina dhe vegla

  Hillt AEG

  Hillti ashti i ri i ardhur nga gjermania

  Skënderaj 26 nëntor 13:32
  300 €
 • 4 foto
  Pllug
  Makina dhe vegla

  Pllug

  Pllug

  Skënderaj 25 nëntor 15:35
  150 €
 • 1 foto
  Burmashin bosch gjerman
  Makina dhe vegla

  Burmashin bosch gjerman

  Burmashin original gjerma i ri

  Skënderaj 23 nëntor 14:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sthill
  Makina dhe vegla

  Sthill

  Shes sharren ne gjendje perfekte 18 ripi pak e perdorne me garancion dore e mjeshtrit se ka prek

  Skënderaj 21 nëntor 23:41
  150 €
 • 9 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  Shitet cerkullar per dru i posaardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt Nr tel 044-294-657 &

  Skënderaj 13 nëntor 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fshesë Elektrike
  Makina dhe vegla

  Fshesë Elektrike

  Fshesë elektrike Fuego 2400W Ne gjendje te rregullt pa asnje defekt dhe punon shume mire

  Skënderaj 8 nëntor 09:27
  25 €
 • 2 foto
  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET
  Makina dhe vegla

  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET

  Shitet pistoleta me kapsola per gozha, eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me te gjitha paisjet k

  Skënderaj 28 tetor 21:26
  200 €
 • 6 foto
  Agregat 4.3w benzinë
  Makina dhe vegla

  Agregat 4.3w benzinë

  Agregat shum pak i perdorun ne gjendje te mir per ma shum kontaktoni

  Skënderaj 22 shtator 16:16
  250 €
 • 0 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  shitet agregati 6.7 kv ne gjendje perfekte pune e shume pake ore te bera.

  Skënderaj 10 shtator 17:17
  470 €
 • 3 foto
  Maqinen e akullit
  Makina dhe vegla

  Maqinen e akullit

  250kg 24h

  Skënderaj 10 gusht 11:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten matorra 3 fazor
  Makina dhe vegla

  shiten matorra 3 fazor

  motorrs 3 fazor 1.5 kw

  Skënderaj 26 korrik 15:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet husqwarna 357 xp
  Makina dhe vegla

  Shitet husqwarna 357 xp

  shitet husqwarna 357 xp profi e ardhur nga austria ne gjendje te mir pune per me shum info kontak

  Skënderaj 24 korrik 17:07
  350 €
 • 2 foto
  Shes bikun
  Makina dhe vegla

  Shes bikun

  Shes bikun afer 700 kg. Ipet me garancon per me shum info tel +38349455701

  Skënderaj 20 korrik 10:45
  22 €
 • 2 foto
  Shes bikun
  Makina dhe vegla

  Shes bikun

  Shes bikun afer 700 kg. Ipet me garancon per me shum info tel +38349455701

  Skënderaj 20 korrik 10:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bikin
  Makina dhe vegla

  Shes bikin

  Shes bikun afer 700 kg. Ipet me garancon per me shum info tel +38349455701

  Skënderaj 18 korrik 20:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dizalic
  Makina dhe vegla

  Dizalic

  Shitet dizalica per rregullimin e veturave te aksidentuara

  Skënderaj 7 korrik 22:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten paisjet
  Makina dhe vegla

  Shiten paisjet

  Shiten paisjet e punes shlajferic Bosch e pa perdorur se bashku me garancion i ardhur nga Gjermania

  Skënderaj 21 maj 12:14
  260 €
 • 2 foto
  Pompa per derivate te naftes-benzines
  Makina dhe vegla

  Pompa per derivate te naftes-benzines

  shes pompat salzkotten ne gjendje shum te mir me servis te kryn me 2+2 pistole bejme edhe servisi

  Skënderaj 21 maj 08:52
  1.500 €
 • 1 foto
  Aku BOSCH
  Makina dhe vegla

  Aku BOSCH

  Shes akun e firmes Bosch e ardhur nga Gjermanija Aku ka baterin e hargjume.

  Skënderaj 19 maj 15:19
  10 €
 • 3 foto
  Bll0k prerse
  Makina dhe vegla

  Bll0k prerse

  Esht ne gjendje te rregullt voj edhe ndrrim

  Skënderaj 19 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shes edge boj ndrrim

  Skënderaj 16 prill 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Makina dhe vegla

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € për 3,000,000 € person të jetë në gjendj

  Skënderaj 16 janar 13:21
  1.000 €