Skënderaj

Makina dhe vegla në shitje në Skënderaj

 • 5 foto
  Shes sharren shtill
  Makina dhe vegla

  Shes sharren shtill

  She\'s sharren still orgjinal 21 esht ne gjendje rregullt

  Skënderaj Sot, 17:25
  180 €
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Makina dhe vegla

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj Sot, 12:53
  1 €
 • 1 foto
  Hillt AEG
  Makina dhe vegla

  Hillt AEG

  Hillti ashti i ri i ardhur nga gjermania

  Skënderaj Dje, 15:55
  300 €
 • 1 foto
  Burmashin bosch gjerman
  Makina dhe vegla

  Burmashin bosch gjerman

  Burmashin original gjerma i ri

  Skënderaj Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Flex bosch i ri
  Makina dhe vegla

  Flex bosch i ri

  Flex bosch origjinal gjerman

  Skënderaj 26 maj 17:29
  120 €
 • 1 foto
  Shes perparse
  Makina dhe vegla

  Shes perparse

  044 412 193

  Skënderaj 24 maj 11:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Co2 per salldim gjendje te gatshme per pun
  Makina dhe vegla

  Co2 per salldim gjendje te gatshme per pun

  Aporati esht gjermsn origjinal esht shum i mir qmimi 120€

  Skënderaj 21 maj 23:27
  120 €
 • 0 foto
  papuqe
  Makina dhe vegla

  papuqe

  shes papuqen ne gjendje shum te mir boj ndrrim me kompresor

  Skënderaj 21 maj 13:09
  350 €
 • 4 foto
  Shiten paisjet
  Makina dhe vegla

  Shiten paisjet

  Shiten paisjet e punes shlajferic Bosch e pa perdorur se bashku me garancion i ardhur nga Gjermania

  Skënderaj 21 maj 12:14
  260 €
 • 2 foto
  Pompa per derivate te naftes-benzines
  Makina dhe vegla

  Pompa per derivate te naftes-benzines

  shes pompat salzkotten ne gjendje shum te mir me servis te kryn me 2+2 pistole bejme edhe servisi

  Skënderaj 21 maj 08:52
  1.500 €
 • 1 foto
  Aku BOSCH
  Makina dhe vegla

  Aku BOSCH

  Shes akun e firmes Bosch e ardhur nga Gjermanija Aku ka baterin e hargjume.

  Skënderaj 19 maj 15:19
  10 €
 • 2 foto
  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET
  Makina dhe vegla

  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET

  Shitet pistoleta me kapsola per gozha, eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me te gjitha paisjet k

  Skënderaj 2 maj 09:52
  200 €
 • 1 foto
  shes kositese bari ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  shes kositese bari ne gjendje te rregullt

  044934938

  Skënderaj 29 prill 20:12
  70 €
 • 3 foto
  Bll0k prerse
  Makina dhe vegla

  Bll0k prerse

  Esht ne gjendje te rregullt voj edhe ndrrim

  Skënderaj 19 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shes edge boj ndrrim

  Skënderaj 16 prill 22:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin
  Makina dhe vegla

  Maqin

  Shite maqina e tamlit boj edhe ndrrim

  Skënderaj 10 mars 13:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llamp ndriquese me USB
  Makina dhe vegla

  Llamp ndriquese me USB

  Shes llampat ndriquese qe mbushen me USB. Jan te reja te paperdorura. Fuqia e ndriqimit 350lumen. Nd

  Skënderaj 19 tetor 07:52
  5 €
 • 2 foto
  Makin per qepje me overlluk me senzor
  Makina dhe vegla

  Makin per qepje me overlluk me senzor

  Makin per qepje me overlluk me senzor Garatoi gjithqka oer maqina kontakt 049623266

  Skënderaj 26 shtator 18:23
  850 €
 • 0 foto
  Shitet mulliri me vegla
  Makina dhe vegla

  Shitet mulliri me vegla

  Ne gjendje te rregullt per me shum nr +38343911528

  Skënderaj 24 shtator 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes makinen
  Makina dhe vegla

  Shes makinen

  Shes makinen qe ben shpiarjen e hekurave ne gjendje te mir pune 1450 euro

  Skënderaj 19 shtator 19:22
  1.450 €
 • 1 foto
  Motorr mullini
  Makina dhe vegla

  Motorr mullini

  Shes motorr mullini 2.2 1410

  Skënderaj 6 shtator 11:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ernest
  Makina dhe vegla

  Ernest

  Per kontakt thirrni ne viber:+38349168632

  Skënderaj 3 shtator 19:18
  190 €
 • 4 foto
  Paletar
  Makina dhe vegla

  Paletar

  Paletar pesha e ngritjes 1000 kg

  Skënderaj 29 gusht 13:05
  550 €
 • 1 foto
  Brener
  Makina dhe vegla

  Brener

  Brener per prerjen e detaleve dhe saldim

  Skënderaj 18 gusht 13:30
  150 €
 • 4 foto
  Pironer
  Makina dhe vegla

  Pironer

  Pironer pesha e ngritjes 1500 kg ka baterijat e reja punon shum mir

  Skënderaj 5 gusht 14:18
  850 €
 • 2 foto
  Shes kosen e ardhur nga danimarka
  Makina dhe vegla

  Shes kosen e ardhur nga danimarka

  Shes kosen ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 3 gusht 11:45
  100 €
 • 3 foto
  Shes kosen e ardhur nga danimarka
  Makina dhe vegla

  Shes kosen e ardhur nga danimarka

  Shes kosen e ardhur nga danimarka ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 3 gusht 11:45
  90 €
 • 0 foto
  Cisternen
  Makina dhe vegla

  Cisternen

  Shes cisternen

  Skënderaj 20 korrik 20:07
  550 €
 • 3 foto
  Cekullar
  Makina dhe vegla

  Cekullar

  Shes cekullarin 14 m gjatesi, drrasa leviz ne vaganete me rrota ne hyrje dhe dalje te cekullarit 12

  Skënderaj 13 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per prerjen e betonit stihl 800 viti 2015
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e betonit stihl 800 viti 2015

  Shitet makin per prerje te betonit si dhe 3 tushbateri qmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 6 korrik 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pollug perfergusan
  Makina dhe vegla

  pollug perfergusan

  pollug per fergusan

  Skënderaj 1 korrik 10:58
  15 €
 • 3 foto
  Apkan
  Makina dhe vegla

  Apkan

  Shitet apkan 6 metra me gershan 044196213 049196373

  Skënderaj 20 qershor 19:06
  2.200 €
 • 2 foto
  Apkan
  Makina dhe vegla

  Apkan

  Apkan 6 metra me gershan

  Skënderaj 14 qershor 13:24
  2.300 €
 • 4 foto
  Shes kositsn per bari
  Makina dhe vegla

  Shes kositsn per bari

  Kositse barit Viber +38345207804

  Skënderaj 12 qershor 09:20
  120 €
 • 3 foto
  SHTIHL 026
  Makina dhe vegla

  SHTIHL 026

  shesh shtill 026 ne gjendje te shkelqyer. i ardhur prej austris per me shum info kontakto ne viber +

  Skënderaj 4 qershor 18:01
  240 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Makina dhe vegla

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € për 3,000,000 € person të jetë në gjendj

  Skënderaj 16 janar 13:21
  1.000 €