Tepelenë

Makina dhe vegla në shitje në Tepelenë

 • 2 foto
  Pompe
  Makina dhe vegla

  Pompe

  Shitet pompe zhytse per arsye mos perdorimi . Pompa eshte shum pak e perdorur rreth 2

  Tepelenë 28 prill 20:29
  35.000 Lek