Tiranë

Makina dhe vegla në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  Syzator PFAFF me 7 Programe
  Makina dhe vegla

  Syzator PFAFF me 7 Programe

  Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia. Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe

  Tiranë Sot, 14:25
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva
  Makina dhe vegla

  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

  Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i p

  Tiranë Sot, 13:28
  100 €
 • 2 foto
  Shitet motorsharre e re TCK Garden 120 Euro
  Makina dhe vegla

  Shitet motorsharre e re TCK Garden 120 Euro

  Shitet motorsharre e re TCK Garden. Motor 50cc punon me mishele benzin vaj.

  Tiranë Sot, 12:28
  120 €
 • 3 foto
  Shitet servis i kompletuar
  Makina dhe vegla

  Shitet servis i kompletuar

  Shitet komplet servisi,2 ura te perdorura Ravagnoli 2.5 deri 3 ton,Hapse dhe balancuse gomash te rej

  Tiranë Sot, 11:53
  7.500 €
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Makina dhe vegla

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 11:52
  50 €
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Makina dhe vegla

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë Sot, 11:39
  1 Lek
 • 1 foto
  Makineri per blloqe~kocka betoni
  Makina dhe vegla

  Makineri per blloqe~kocka betoni

  Sjellim makineri per prodhimin e blloqeve edhe kockat e betonit me porosi

  Tiranë Dje, 20:53
  10 €
 • 3 foto
  plotter
  Makina dhe vegla

  plotter

  Sjellim cdo lloj produkti nga kina me porosi .sjellim te gjitha makinerit per punime te reklamave

  Tiranë Dje, 20:53
  10 €
 • 1 foto
  Pres eksentrike
  Makina dhe vegla

  Pres eksentrike

  Sjellim te gjitha llojet e presave me porosi

  Tiranë Dje, 20:53
  10 €
 • 8 foto
  shitet generator 50kw
  Makina dhe vegla

  shitet generator 50kw

  shitet gjnerator shum pak i perdorur, ne gjendje shum te mir, 50kw, 42 dalje, cmimi 3500 euro tel 06

  Tiranë Dje, 20:33
  3.500 €
 • 2 foto
  Makineri per tuba aspirimi
  Makina dhe vegla

  Makineri per tuba aspirimi

  Sjellim me porosi makineri per tuba aspirimi

  Tiranë Dje, 19:57
  16.000 €
 • 2 foto
  laser cutting machineri
  Makina dhe vegla

  laser cutting machineri

  sjellim te gjitha llojet e plasmave edhe laser me porosi nga kina cmimi sipas marveshjes

  Tiranë Dje, 19:57
  1 €
 • 11 foto
  Makineri per punime hekuri
  Makina dhe vegla

  Makineri per punime hekuri

  Sjellim me porosi makineri te ndryshem per punime e hekurit makinerit jane te reja cmimi sipas marve

  Tiranë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shar per prerjen e sfungjerit
  Makina dhe vegla

  Shar per prerjen e sfungjerit

  Sjellim me porosi makineri per prerjen e sfungjerit

  Tiranë Dje, 19:55
  9.000 €
 • 1 foto
  Makineri qepse CNC
  Makina dhe vegla

  Makineri qepse CNC

  Makine qepse per jorgana CNC punon 480 modele te ndryshme . Makina vjen me porosi

  Tiranë Dje, 19:51
  6.500 €
 • 2 foto
  makineri cnc
  Makina dhe vegla

  makineri cnc

  sjellim te gjitha llojet e makinerive CNC me porosi CNC per punime ne dru, hekur ,xham, etje

  Tiranë Dje, 19:50
  1 €
 • 3 foto
  Automat 3 fazor 10KA
  Makina dhe vegla

  Automat 3 fazor 10KA

  Shitet automat tre fazor 10 KA,i perdorur por ne gjendje shume te mire Çmimi 13000 lek i diskutueshe

  Tiranë Dje, 18:07
  100 €
 • 2 foto
   GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  Shitet Gjenerator ne super gjendje. 650W me dy dalje. cmimi eshte 30.000.

  Tiranë Dje, 17:25
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Makina dhe vegla

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë Dje, 16:25
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Masazhator infrared delfin
  Makina dhe vegla

  Masazhator infrared delfin

  Masazhator infrared delfin me tre koka 28 watt shiko fotot origjinale cmimi 1500 leke.

  Tiranë Dje, 14:19
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  FIAC & MICHELIN AIR COMPRESSOR NGA SIMAKU SHPK 1992 Kompresorë që nga 1977 FIAC S.p.A. ITALI ka

  Tiranë Dje, 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe
  Makina dhe vegla

  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe

  Shitet makineri blloqesh ne gjenje Pune shum te mir po thuj se e re euro i pa diskutushem

  Tiranë Dje, 12:18
  740 €
 • 2 foto
  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje
  Makina dhe vegla

  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje

  Shitet bot ujti 5 litra ka qen bot zarrfiksje esht spesor i trash 630 euro i diskutushem

  Tiranë Dje, 12:17
  630 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA
  Makina dhe vegla

  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuq

  Tiranë Dje, 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trapan Matrapik Bosch origjinal
  Makina dhe vegla

  Trapan Matrapik Bosch origjinal

  Trapan matrapik bosch i ardhur nga Gjermania..

  Tiranë Dje, 11:27
  11.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Industriale 500amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Industriale 500amper

  Saldatrice Industriale 500amper elektronike

  Tiranë Dje, 11:27
  2.300 €
 • 1 foto
  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar

  Saldatrice inverter 300amper marka Kzubr prodhim Rus #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim

  Tiranë Dje, 11:27
  15.000 Lek
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Makina dhe vegla

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë Dje, 11:27
  7.000 Lek
 • 8 foto
  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION
  Makina dhe vegla

  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION

  Pistoleta ajri te ndryshme me cmime okazion

  Tiranë Dje, 11:27
  11 Lek
 • 2 foto
  Pistolet Ajri per kamiona
  Makina dhe vegla

  Pistolet Ajri per kamiona

  Pistolet ajri per kamioma

  Tiranë Dje, 11:27
  280 €
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Dje, 11:27
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Makina dhe vegla

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë Dje, 11:27
  6.500 Lek
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Makina dhe vegla

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë Dje, 11:27
  11 Lek
 • 4 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm pa zhurm Silent te interesuarit te kontaktojn ne tel 068414

  Tiranë Dje, 11:26
  12 Lek
 • 4 foto
  Plasma Cut60
  Makina dhe vegla

  Plasma Cut60

  Plasma Cut60 #plasma

  Tiranë Dje, 11:26
  650 €
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod 400ampershe ne nje aparat , marka KZUBR prodhim Rus , per m

  Tiranë Dje, 11:26
  46.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice inverter 300amph
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300amph

  saldatrice 300ampershe inverter ne kuti prodhim rus e ardhur nga gjermania. Cilesia e garantuar.

  Tiranë Dje, 11:26
  18.000 Lek
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Makina dhe vegla

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë Dje, 11:26
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)
  Makina dhe vegla

  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)

  Bullnatrice per lirimin e dadiqekve

  Tiranë Dje, 11:25
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Matrapik hitachi japan
  Makina dhe vegla

  Matrapik hitachi japan

  Mattapik i madh hitchi japan

  Tiranë Dje, 11:25
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Vidiator gomash DEWALT
  Makina dhe vegla

  Vidiator gomash DEWALT

  Vidiator gomash DEWALT

  Tiranë Dje, 11:25
  230 €
 • 0 foto
  Karikues Baterish makine Bateri Starter
  Makina dhe vegla

  Karikues Baterish makine Bateri Starter

  Karikues Baterish makine Bateri Starter Profesionale

  Tiranë Dje, 11:25
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Fresibel me gradim 900wat
  Makina dhe vegla

  Fresibel me gradim 900wat

  Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina

  Tiranë Dje, 11:25
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Makina dhe vegla

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimin e auluminit bakrit bronxit inoksit etj per me shum info ko

  Tiranë Dje, 11:25
  12 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER
  Makina dhe vegla

  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER

  Saldatrice TIG/MMA 300ampershe per punimin e aluminit,inoksit,bakrit, hekurit, etj shkrirja e elektr

  Tiranë Dje, 11:25
  37.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë Dje, 11:25
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Krik makinash 2.5ton
  Makina dhe vegla

  Krik makinash 2.5ton

  Krik makinash 2.5 ton

  Tiranë Dje, 11:25
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor ajri 50lt
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 50lt

  Kompresor ajri Delir 50lt

  Tiranë Dje, 11:25
  17.000 Lek
 • 4 foto
  sharra dhe sega te ndryshme
  Makina dhe vegla

  sharra dhe sega te ndryshme

  sharra dhe sega te ndryshme te perdorura ne gjendje te rregull te sapoardhura nga Gjermania te inter

  Tiranë Dje, 11:25
  11 €
 • 3 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Professionale per industri

  Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt monofaz dhe

  Tiranë Dje, 11:24
  55.000 Lek