Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Renault Laguna per pjes 2.2 dizel
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Renault Laguna per pjes 2.2 dizel

  renaul laguna 2.2 dizel per pjes motori ka radilicen defekt pjes tjera i ka prefekt shum ne gjendje

  Mitrovicë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hyundai Terracan Naftë për pjesë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Hyundai Terracan Naftë për pjesë

  Hyundai Terracan 2.9, kambio manuale, Naftë për pjesë. gjendje e përgjithshme e mirë. Mungon vetëm m

  Tiranë Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TATA INDICA PJES
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  TATA INDICA PJES

  shes pjet per tata indica 1,3D viti 2003 tel 044 731 320

  Lipjan Dje, 20:12
  1 €
 • 8 foto
  PJESE KEMBIMI PASSAT B6 05/10 PARAKOLP XHAMA etj.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI PASSAT B6 05/10 PARAKOLP XHAMA etj.

  *PARAKOLP PER VOLKSWAGEN B6 VITI 05-10 *INJEKTOR PER PASSAT 140KF *2XHAMAT E DYERVE MBRAPA+XHAM

  Elbasan Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SEDILJE fuoristrade 00-05 ML
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  SEDILJE fuoristrade 00-05 ML

  SEDILJET MBRAPA(vetem mbrapa,te parat nuk jane) per ML W163 2000-2005 ,LEKURE BLU E ERRET FARE

  Elbasan Dje, 19:20
  90 €
 • 2 foto
  VW Touran 2.0 TDI AUTOMAT 2006 per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW Touran 2.0 TDI AUTOMAT 2006 per pjese

  Pjese kembimi per vw touran 2.0 tdi nafte kambio automat viti i prodhimit 2006 Xhama te zinjnorigji

  Fier Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motor Mercedes190
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motor Mercedes190

  Shitet motor Mercedes benc 190

  Elbasan Dje, 18:14
  500 €
 • 6 foto
  Shitet Rover 75 V6 Benzine-Gaz AUTOMATIK (per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Rover 75 V6 Benzine-Gaz AUTOMATIK (per pjes

  Shitet Rover 75 V6 . Makina eshte me kamje Automatike dhe me motorr benzine-gaz . Makina shitet per

  Durrës Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Auto Pjesë Servis BMW Fidaimi Rekë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auto Pjesë Servis BMW Fidaimi Rekë

  Auto-Pjesë&Servis BMW Kemi pjese te shumllojshme te BMW-se e30 e34 e36 e38 e39 e46 etjjjjj.....

  Mitrovicë Dje, 12:19
  1.250 €
 • 0 foto
  Pjes Kembimi Mercedes-Benz Vario 614-814
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes Kembimi Mercedes-Benz Vario 614-814

  Shes pjes kembimi per Mercedes-Benz Vario 614-814 nga Viti 1998-2005. Pjeset jan te ardhura nga i

  Elbasan Dje, 12:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes Kembimi IVECO Daily viti 1999-2005
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes Kembimi IVECO Daily viti 1999-2005

  Shes pjes kembimi per IVECO Daily nga Viti 1999-2005. Pjeset jan te ardhura nga italia! Tek ne m

  Elbasan Dje, 12:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes Kembimi IVECO Daily viti 2006-2013
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes Kembimi IVECO Daily viti 2006-2013

  Shes pjes kembimi per IVECO Daily nga Viti 2006-2013. Pjeset jan te ardhura nga italia! Tek ne m

  Elbasan Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Dje, 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Vectra 2.2 dizel per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel Vectra 2.2 dizel per pjes

  motori ne gjendje te mire karoserija eshte e mire turbo e mire BOJ NDRIM ME FELLNE PER BMW VECTRA

  Mitrovicë Dje, 09:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda CRV për pjesë.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Honda CRV për pjesë.

  Honda CRV Për pjesë këmbimi viti 2000

  Pogradec 31 mars 22:55
  100 Lek
 • 0 foto
   focus 1.6 bezin gaz .opel wols citroen benx etj
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  focus 1.6 bezin gaz .opel wols citroen benx etj

  ford focus 1.6 bezin gaz.benx 2000 bezin,opel astra vectrabezin+nafte 2002.ciroen picaso 1.6 bezin.b

  Fier 31 mars 15:56
  10 €
 • 6 foto
  Pjes wols audi opel bezho citoen seat skoda ford
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes wols audi opel bezho citoen seat skoda ford

  shesim pjes golf 4. 1,6 bezin.skoda practiker 2008 1.4 naft. seat cordova 1.4 bezin 2004.audi a 4 98

  Fier 31 mars 15:56
  10 Lek
 • 0 foto
  fiesta 1.7 nafte 2001 pompe elektrike.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  fiesta 1.7 nafte 2001 pompe elektrike.

  fiesta 1.7 nafte 2001 me pompe elektrike.shitet vetem me pjese kembimi jo komplete.si dhe kemi pjese

  Fier 31 mars 15:52
  10 €
 • 0 foto
  xsara 1.4 bezin 99 .opel wols bezho benx audi alfa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  xsara 1.4 bezin 99 .opel wols bezho benx audi alfa

  citroen xsara 1.4 bezin 1999 opel vectra astra nafte dhe bezin viti 1995 dhe 2002.audi a4 1.6 ,1.8 b

  Fier 31 mars 15:52
  10 €
 • 4 foto
  ford fiesta 1.4 bezin 08 vetem per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ford fiesta 1.4 bezin 08 vetem per pjese

  ford fiesta per pjese kembimi motorri ne gjendje shume te mire vetem 110 000 km.e ardhur nga greqia.

  Fier 31 mars 15:51
  10 Lek
 • 0 foto
  Makina gorenja
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina gorenja

  Makina gorenje vetum ushton ka pak.

  Podujevë 31 mars 15:48
  60 €
 • 10 foto
  AUTO PJESË \" VW - SEAT - SKODA - AUDI \"
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUTO PJESË \" VW - SEAT - SKODA - AUDI \"

  Posedojm pjesë për vw , audi , seat , skoda Viti prej 2000 - 2019 1. AUDI A1 2018 / 1.4 TFSI / AUTOM

  Durrës 31 mars 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sdsadasd
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  sdsadasd

  asdadadad

  Istog 31 mars 01:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  morcodes vito 2002 branik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  morcodes vito 2002 branik

  branik te par per morcodes vito komi por ma shum in viber 044450786 049930947

  Lipjan 30 mars 20:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr per morcodes vito
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyr per morcodes vito

  dyr per morcodes vito kotaktoni nr viber 044450786 049930947

  Lipjan 30 mars 20:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne te aluminit per BMW me goma t’veres
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fellne te aluminit per BMW me goma t’veres

  ☎️045-570-955☎️Viber // +383-45-570-955☎️ Shiten fellnet me goma per BMW ✅225 / 60 / R

  Pejë 30 mars 20:29
  120 €
 • 3 foto
  Benz
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Benz

  Makina esht ne gjendje e mir viti 2003 esht automatike

  Berat 30 mars 19:07
  4.800 €
 • 1 foto
  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi

  Shes pjes me qmime te volitshme per sharan seria 2001-2006 1,9 tdi me 6 shpejci Per ma shum na kont

  Gjakovë 30 mars 18:39
  5 €
 • 0 foto
  makina te femtuara
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  makina te femtuara

  per pjese

  Podujevë 30 mars 12:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  detektor metal
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  detektor metal

  leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skenon gjethqk

  Prishtinë 29 mars 23:30
  6.700 €
 • 8 foto
  thesari i humbur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  thesari i humbur

  Prishtinë leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skeno

  Prishtinë 29 mars 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She’s pjes per Mercedes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  She’s pjes per Mercedes

  Shes pjes per Mercedes 190

  Dragash 29 mars 19:38
  70 €
 • 0 foto
  Pjes per kombi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per kombi

  Shes pjes per kombi e motorrn e ka 1.7 minjaqin e ka me 5 shpetsi per ma shum ne tel

  Dragash 29 mars 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per pikap
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per pikap

  Shes pjes per pikap candy

  Dragash 29 mars 19:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe 17
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Disqe 17

  Disqe 17 i shkojn cdo makine me 4 daticek

  Tiranë 29 mars 14:21
  250 Lek
 • 0 foto
  Goma te dimrit 235/55/R17
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Goma te dimrit 235/55/R17

  Shiten gomat e dimrit veq ni dimer tbajtne

  Klinë 28 mars 21:47
  250 €
 • 3 foto
  4x Goma te veres te reja 315.35.R20
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  4x Goma te veres te reja 315.35.R20

  Shiten gomat e veres te reja veq 1 muj jan tperdorta

  Prishtinë 28 mars 21:39
  370 €
 • 1 foto
  Shitet
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet

  Rimorko per bager ne gjendje te mir me dogan te paguar

  Prishtinë 28 mars 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per opel corsa d 2009 disel
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per opel corsa d 2009 disel

  Pjes per opel corsa d 2009 1.3 cdti 6 shpejci manual ulset likur motorr eco tec per me shum info 04

  Gjilan 28 mars 16:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes per opel combo 2006 1.7 cdti
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per opel combo 2006 1.7 cdti

  Pjes per opel combo 1.7 cdti 2006 per me shum info:044165541

  Gjilan 28 mars 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para

  Shes furgonin ne super gjendje motor 1,9 i perplasur me difrencial para viti 2002 me goma te reja

  Lezhë 28 mars 15:54
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99

  Shitet pjese pjes ose ne gjendje pune motor 2, 8 turbo interculer me xhama elektrik

  Lezhë 28 mars 15:53
  2.000 Lek
 • 2 foto
  motor golf 4 1.6 16v
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motor golf 4 1.6 16v

  motor golf 4 1.6 16v viti 2003 ne gjendje shum t mire cmimi i diskutueshm

  Korçë 28 mars 14:58
  450 €
 • 11 foto
  Pjes kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi

  Pjes

  Berat 27 mars 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SERVIS PER TAPACIRA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  SERVIS PER TAPACIRA

  Bëjm te gjitha tapacerit e automjeteve në mënyrë profesionale me provoj pune 10 VJET Tavanin Dyert

  Prizren 27 mars 18:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per Kia Carnival
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Kia Carnival

  2.9 nafte viti 2000

  Shkodër 27 mars 17:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per Kia Sportage
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Kia Sportage

  Nafte 2.0

  Shkodër 27 mars 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per Fiat ulisse
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Fiat ulisse

  Nafte

  Shkodër 27 mars 17:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per Fiat Ulise
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Fiat Ulise

  Viti 2006 nafte

  Shkodër 27 mars 17:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes per freelander
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per freelander

  Me motorrr Bmw, xhama te zinj origjinal

  Shkodër 27 mars 17:52
  Me Marrveshje