• Freksion Audi Q5 2010

  Freksion Audi Q5 2010

  Shitet freksion per audi q5 2010 Instagram : pjese_kembimi_sandri

  Me Marrveshje
  Shkodër
  Dje, 16:45
 • celsu moment gidor per automekanik

  celsu moment gidor per automekanik

  Celsi gidore me moment force sheben per shterngimin e shrafave te motorave me force te caktuer sipas trashsis se shrafitI pa zavendsushem per automekanik. Inf.Tel.044 163 594. Edhe ne vajber.

  40 €
  Prishtinë
  Dje, 09:14
 • oferta e kredisë në mes të individit të rëndë

  oferta e kredisë në mes të individit të rëndë

  oferta e kredisë midis njerëzve të rëndë. Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 1,000 në 10,000,000 euro për të gjithë ata që dëshirojnë me një normë prej 2%. Nëse keni nevojë për të ndërtuar, paguani një

  500 €
  Gjakovë
  Dje, 06:09
 • dyer per garazha modele te reja

  dyer per garazha modele te reja

  dyer per garazha ghitha dimenzionet motorra per dyer te garazhave

  Me Marrveshje
  Rahovec
  Dje, 05:04
 • makina per pjes

  makina per pjes

  cfar do lloj makine

  111 Lek
  Krujë
  18 shkurt 18:56
 • Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi

  Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi

  Audi A3 2.0 tdi viti 2005 kambio manuale 6 marshe

  Me Marrveshje
  Shkodër
  18 shkurt 09:34
 • Pjese Chrysler Voyager 2002

  Pjese Chrysler Voyager 2002

  2.5 crd, pjeset jan shum te pastra

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 21:35
 • Pjese per Opel Corsa 99

  Pjese per Opel Corsa 99

  1.2 16v benzine

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 21:35
 • PJESE KEMBIMI GASPARDO

  PJESE KEMBIMI GASPARDO

  Pjese kembimi per makina mbjedhse GASPARDO

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 17:36
 • AUTOBARTJE DIMI 🚨24h  shitet shlepi

  AUTOBARTJE DIMI 🚨24h shitet shlepi

  AUTO BARTJE 24H Shes shlepin Renault Mindler dizel viti prodhimit 1997 i sa po doganuar dhe i regjistruar ne RKS regjistrimi i par ne kosovė mundsit e shlepit .... -Prekolic kiper me an te komandav h

  9.200 €
  Gjilan
  16 shkurt 17:24
 • dyer per garazha vushtrri

  dyer per garazha vushtrri

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  16 shkurt 08:18
 • Bmw Seria1

  Bmw Seria1

  2.0 nafte e vititi 2008,kambio automat me navi te madh. ka demtuar skeletin para,motorri dhe kambio jan te pa prekur.

  3.500 €
  Tiranë
  14 shkurt 15:35
 • Shitet Opell Astra e aksidentuar

  Shitet Opell Astra e aksidentuar

  Opell Astra e vitit 1994 është aksidentuar para disa ditësh dhe është në shitje. Çmimi sipas marrëveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 shkurt 01:15
 • dyer per garazha 044681559

  dyer per garazha 044681559

  dyer me porosi

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  10 shkurt 07:22
 • dyer per garazha novoferm

  dyer per garazha novoferm

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Suharekë
  10 shkurt 07:21
 • Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Shitet hekur rimorkimi per Mercedes Benz. Eshte pothuaj i pa vene kurr ne makine dhe eshte i shoqeruar me suportin ne te cilin fiksohet per te vene ne bagazh. Perdoret per cdo lloj benxi C klass, E kl

  70 €
  Durrës
  10 shkurt 05:36
 • Makin per golf 2

  Makin per golf 2

  Shes makinen e golf 2 esht e re...Per informata na kontaktoni

  250 €
  Viti
  9 shkurt 17:46
 • Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages Japim me qira Tharse lageshtisë çmimi 2.5€ / 24 orë dhe 5€ / 24 orë *********************************************** ****************************************

  2 €
  Prishtinë
  9 shkurt 05:05
 • dyer per garazha te cilesis se lart

  dyer per garazha te cilesis se lart

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  8 shkurt 12:24
 • Pjese per Ford Focus

  Pjese per Ford Focus

  Tdci 2002

  Me Marrveshje
  Shkodër
  8 shkurt 09:36
 • Pjese per Fiat Dublo

  Pjese per Fiat Dublo

  1.9 nafte 2003

  Me Marrveshje
  Shkodër
  8 shkurt 09:34
 • She's pjes per golf 3dizell

  She's pjes per golf 3dizell

  She's kryt e motorit 1.9 per fave 70 ero turbinen 40 ero boshpumpen 40 ero alternatorin30 ero per ma shum ne tel045 598 525 ose049224388

  30 €
  Dragash
  7 shkurt 17:14
 • Fiat stilo per pies

  Fiat stilo per pies

  Shes fiat stilo1.4benzin viti2004tek dere per pies

  700 €
  Vlorë
  7 shkurt 16:45
 • MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bush

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:47
 • MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:069890

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:46
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:06

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:43
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:41
 • MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008

  MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008

  MOTORR RENAULT CLIO E BARDH 1.4 BENZINE VITI 2008 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:06989003

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:40
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 O

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:38
 • MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti:

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:37
 • MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003 "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza e re is

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:36
 • CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:28
 • CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:25
 • MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 15:23
 • Pjese per Hyundai Acent

  Pjese per Hyundai Acent

  Benzine

  Me Marrveshje
  Shkodër
  5 shkurt 22:44
 • Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha novoferm

  Kemi ghitha llojet e dyerve

  Me Marrveshje
  Istog
  5 shkurt 17:14
 • Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja

  Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja

  Mirëmëngjesi. Unë kam strukturën time për të ndihmuar njerëzit në nevojë për të kryer projektet e tyre në kushtet më të mira dhe më të sigurta. Ju lutem më kontaktoni për të njohur kushtet. Kontaktit.

  6 €
  Berat
  5 shkurt 15:35
 • Pjese per Zafira dhe Sharan

  Pjese per Zafira dhe Sharan

  Diesel

  Me Marrveshje
  Shkodër
  5 shkurt 12:54
 • Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro

  Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro

  Shiten cift pasqyrash ML 2010 Ngjyre e zeze. . Nuk nderrohen me asnjegje Vetem shiten. Okazion pasi kam shitur makinen skan cme duhen Cmimi 170 Euro

  170 Lek
  Durrës
  4 shkurt 12:34
 • dyer per garazha modele e te reja

  dyer per garazha modele e te reja

  dyer per garazhaghitha dienzionet

  Me Marrveshje
  Prizren
  4 shkurt 10:25
 • kifa mont 044681559

  kifa mont 044681559

  dyer per garazha

  Me Marrveshje
  Prizren
  4 shkurt 10:24
 • dyer per garazha montim profesional

  dyer per garazha montim profesional

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  4 shkurt 10:14
 • shitet pasati 2.0benzin

  shitet pasati 2.0benzin

  shitet pasati 2.0 benz ndrrim i mundur shitet komplet per pjese ndrroj me ndonje vetur pikap

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 shkurt 21:15
 • audi a6

  audi a6

  shitet audi a6 automat 2.5 nafte , ne krah ne kundert , makina eshte e prere shitet e gjitha per pjese kembimi ,

  1.400 €
  Durrës
  3 shkurt 11:55
 • dyer per garaazha

  dyer per garaazha

  dyer per garazha ghitha dim

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  3 shkurt 08:08
 • Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  3 shkurt 08:07
 • Fiat Palio

  Fiat Palio

  Shitet fiat palio per pjes viti 2001 shiten edhe pjest ndamas sipas nevojes tuaj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 shkurt 02:25
 • Shitet pollo e aksidentuar me RKS I qlajmruar

  Shitet pollo e aksidentuar me RKS I qlajmruar

  Shitet pollo1.4 tdi me i te kuqe viti 2002 per mu riparu nevojiten gjithsej 500 euro interierin mrena e kom qmontuar motor ok trapa ok

  1.950 €
  Mitrovicë
  3 shkurt 02:15
 • emër i mirë

  emër i mirë

  Ju jeni një person me karakter të mirë A keni nevojë për fonde biznesi për të shlyer borxhet ose për të paguar faturat apo për të filluar një biznes të mirë? Vetëm më kontaktoni me e-mail: willyhilden

  100 €
  Pejë
  2 shkurt 02:04
 • Pjese per Hyundai Atos

  Pjese per Hyundai Atos

  Viti 2001

  Me Marrveshje
  Shkodër
  1 shkurt 14:35