• SEDILJE fuoristrade (00-05 ) ML

  SEDILJE fuoristrade (00-05 ) ML

  SEDILJET MBRAPA(vetem mbrapa,te parat nuk jane) per ML W163 2000-2005 ,LEKURE BLU E ERRET FARE ,ME BRIMA PER NGROHJE- FTOHJE Cel/sms kontakt

  12.150 Lek
  Elbasan
  17 shkurt 12:54
 • AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

  AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

  Shesim pjes per kamioneta dhe kombi iveco deri 3.5t te reja dhe te perdorura, bajm servisimin e kamionetave dhe kombi iveko . Gjindemi ne magjistralen Ferizaj Prishtin ne km e 3te perball firmes ET C

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 10:18
 • Pjese per Peugeot 307

  Pjese per Peugeot 307

  Motorr nafte hdi manual, dhe benzine me kambio automatike. Viti 2003 dhe 2005

  Me Marrveshje
  Shkodër
  17 shkurt 09:34
 • Peugeot 206 -03 2.0 naft pjes kembimi

  Peugeot 206 -03 2.0 naft pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi ne gjendje shum te mir makina esht e karamboluara mbrapa tw gjitha pjeset e tjera i ka ne rregull

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 shkurt 07:54
 • Chrysler per pjes kembimi

  Chrysler per pjes kembimi

  Chrysler per pjes kembimi

  Me Marrveshje
  Lezhë
  16 shkurt 17:48
 • BMW 320 per pjes kembimi

  BMW 320 per pjes kembimi

  BMW 320 nafte per pjes kembimi

  Me Marrveshje
  Lezhë
  16 shkurt 17:45
 • LINKOLN per pjese KEMBIMI 2006

  LINKOLN per pjese KEMBIMI 2006

  LINKOLNI ESHTE NE GJENDJE PUNE ,,,4,6 BENZINE,,,JANE SHITUR ,KOFKA ,,PARAFANGOT,,FENERET,,PARAKOLPI,,,

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 shkurt 08:45
 • Pjese per Honda HRV

  Pjese per Honda HRV

  2001

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 08:35
 • Pjese kembimi per golf 7

  Pjese kembimi per golf 7

  cfared do lloj pjeset per golf 7 viti:2015 1.6 nafte manuale

  Me Marrveshje
  Shkodër
  14 shkurt 14:54
 • Pjese kembimi per ford tourneo

  Pjese kembimi per ford tourneo

  cfare do lloj pjest per ford tourneo viti:2010

  Me Marrveshje
  Shkodër
  14 shkurt 14:54
 • Pjes per bmw e36 compakt

  Pjes per bmw e36 compakt

  Shiten pjest per vetur bmw te gjitha ulset hauba dyrt xhamat t gjith branikt krillat e shummpjes tjera

  Me Marrveshje
  Viti
  14 shkurt 10:29
 • shes pjes per sharan 1.9 tdi me di te kuqe

  shes pjes per sharan 1.9 tdi me di te kuqe

  shes pjes per sharan 1.9 tdi me di te kuqe motorin e ka ne gjendje shum te mir tel 044 226 370 automatik

  Me Marrveshje
  Prizren
  14 shkurt 00:22
 • Mator per Audi A4 2.0

  Mator per Audi A4 2.0

  Shitet motori i audis 2.0 me dy bregazni me kry tmotorit te prisht qmimi 180 euro

  180 €
  Ferizaj
  13 shkurt 07:14
 • Opel Vectra per pjes

  Opel Vectra per pjes

  Opel vectra per pjes

  400 €
  Lipjan
  12 shkurt 15:14
 • Akumllator i tenkave per inventor 12V100Ah me gell

  Akumllator i tenkave per inventor 12V100Ah me gell

  Akumllator per inventor 12V100Ah çmimi 70€ ,ku jane te mbushura me gell te qendrueshem e dedikuar per tankset dhe ushtarake, jane te perdorura por ianë ne gjendje te mire... Mund te me telefononi

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 shkurt 18:26
 • opel astra i vitit 2000 nafte 1.7 per pjese

  opel astra i vitit 2000 nafte 1.7 per pjese

  shitet opel astra cdo gje ne rregull pervec demtimeve qe shihni ne foto motorri i paprekur shitet per pjese

  700 €
  Elbasan
  11 shkurt 11:36
 • blej katalizator te veturav

  blej katalizator te veturav

  blej katalizator te veturav

  100 €
  Vushtrri
  10 shkurt 13:24
 • PJESE KEMBIMI GASPARDO

  PJESE KEMBIMI GASPARDO

  Pjese kembimi per makina mbjedhse GASPARDO

  Me Marrveshje
  Shkodër
  10 shkurt 06:48
 • Fiat tipo i aksidentuar -92

  Fiat tipo i aksidentuar -92

  shes fitat tipo i aksidentuar ne pjesen e perparme ka te demtuar branikin auben llanjakin krillen e majt asgje tjeter.Gjamat e par i ka me rrym gumat e para te reja ka fellga te alumint esht i qlajmr

  250 €
  Prizren
  9 shkurt 23:25
 • Pjese kembimi per bmw 530D

  Pjese kembimi per bmw 530D

  cfare do lloj pjeset per bmw 530D viti;2005

  Me Marrveshje
  Shkodër
  9 shkurt 08:45
 • Pjese per S 320 2005

  Pjese per S 320 2005

  Motorr tip i ri

  Me Marrveshje
  Shkodër
  7 shkurt 17:34
 • Pjese Audi A4 2006

  Pjese Audi A4 2006

  1.9 nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  7 shkurt 07:47
 • Pjese per toyota rav4 2002

  Pjese per toyota rav4 2002

  Nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  7 shkurt 07:47
 • Pjes kembimi per evo

  Pjes kembimi per evo

  Shes pjes kembimi per evo motorr 320 kamio automatike.

  10 €
  Lushnjë
  6 shkurt 10:01
 • 204 per pjes

  204 per pjes

  Shiten pjes per 204 amg viti 2009 me kamio automatike motorr 220 nafte.

  10 €
  Lushnjë
  6 shkurt 09:57
 • dyer per garazha 044681559

  dyer per garazha 044681559

  kemi ghitha llojet e dyerve si dhe aksesor te ndryshem motorra pper dyer te oborrit etj

  Me Marrveshje
  Dragash
  5 shkurt 05:14
 • Fahrat per golf 3

  Fahrat per golf 3

  Shiten fahrat per golf 3 shum te mir Nr Viber : +4915751888470

  20 €
  Podujevë
  4 shkurt 11:25
 • makina per pjes motorre makinash

  makina per pjes motorre makinash

  cdo lloj pjese per makina bmw 320 bmw 525 benz fiat lancia golf opel e tjer per me shum 0686275382 ose 0686934812

  1 €
  Mat
  3 shkurt 21:36
 • Pjese. Dhe. Makina. Per. Pjese

  Pjese. Dhe. Makina. Per. Pjese

  SHITET te. Gjitha. Pjeset. Per. Furgona. Ford. Benz. Iveco. Dhe. Kamioncina. Ford. Cmimi. I arsyeshem. Na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Lezhë
  2 shkurt 19:54
 • Citroen Saxo 1.5 nafte

  Citroen Saxo 1.5 nafte

  Shes Citroen Saxo 1.5 nafte Viti 2000.... ka problem ne motor qe regullohet ... problemi eshte shkaktuar nga i ftohti.. mekaniket thone qe ka problem testaten

  600.000 Lek
  Tiranë
  1 shkurt 16:44
 • GOLF GTI R20 5.6 7.AUDI PASSAT .BENZ.

  GOLF GTI R20 5.6 7.AUDI PASSAT .BENZ.

  SHITEN PJESE GOLF GTI R32 R20 AUDI A4 PASSAT .BENZ 210.203 CLK 211 204.

  Me Marrveshje
  Fier
  31 janar 07:44
 • Motor Makine

  Motor Makine

  Passat Viti 2000, TDI 1.9 + Kambio manuale me 6 marsha dhe pjese xhenerike te tjera + 5 dyer.

  500 €
  Tiranë
  30 janar 16:34
 • Shes Motor Makine

  Shes Motor Makine

  C-class 250 viti 2000 + Kambio Automatike + Diferencial + 4 Dyer i sapoardhur nga Gjermania!

  400 €
  Tiranë
  30 janar 16:34
 • Kerkoj motor VW passat 1.9 TDI 2002-2005

  Kerkoj motor VW passat 1.9 TDI 2002-2005

  Kerkoj motor te kopletuaar VW passat 1.9 TDI me 2 te kuqe 2002-2005. Bashke me centralinon dhe impiantin elektrik. Per ta pershtatur ne VW B5 1999 1.9TDI me 5 marshe. Ose se bashku me kamion.

  200 €
  Vlorë
  29 janar 20:51
 • Daihatcu feroza

  Daihatcu feroza

  Shitet per pjese

  Me Marrveshje
  Korçë
  28 janar 18:34
 • Golf 2 Dizel

  Golf 2 Dizel

  shiten pjest e golfit dysh qka ju nevoiten motori dizel 1.7 po ashtu fara per golf 3 dhe pjes te ndryshme te veturave...

  Me Marrveshje
  Klinë
  28 janar 08:04
 • dyer per garazha vushtrri

  dyer per garazha vushtrri

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  27 janar 19:06
 • laguna 1.8 benzin 2000

  laguna 1.8 benzin 2000

  Pies kmbimi orgjinale renault megane .klio alpina

  1 €
  Korçë
  24 janar 17:46
 • Shes makin per pjes opel vectra

  Shes makin per pjes opel vectra

  Shes makin per pjes opel vectra eshte e perplasur nga para por ka dhe pjes te mira te pa demtuata...cmim i diskutushem

  800 Lek
  Librazhd
  24 janar 10:52
 • shes pjes por BMW 2009 /2010 E90

  shes pjes por BMW 2009 /2010 E90

  shes pjest e Bmw 2009/2010 E90 reketat e BMW fshisat e gjamit edhe shallterin te e90 jon krejt te mira

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  24 janar 01:14
 • pies kembi per makina franceze te reja edhe te per

  pies kembi per makina franceze te reja edhe te per

  Peugot citrroen renault

  1 €
  Korçë
  22 janar 23:44
 • Citrroen peugot renault

  Citrroen peugot renault

  Te gjitha modelet e reja ktu do i gjeni fillo nga 2000 deri 2016.

  Me Marrveshje
  Korçë
  22 janar 23:37
 • Fugoni viti 2004

  Fugoni viti 2004

  shitet fugoni viti 2004 lek 650 00

  65.000 Lek
  Tiranë
  22 janar 22:35
 • Kerkoj Parakolpen dhe nje plastik per ML 270

  Kerkoj Parakolpen dhe nje plastik per ML 270

  KERKOJ Parakolpen dhe nje Plastik qe vendoset ne mes t mbrapakolpes per ML 270 Viber +38649662025

  Me Marrveshje
  Durrës
  20 janar 18:04
 • Kerkoj Branikin dhe nje Plastik per ML 270

  Kerkoj Branikin dhe nje Plastik per ML 270

  Kerkoj branikin per ML 270 dhe nje Plastik qe vendoset ne Branikin e pasem Viber +38649662025

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 janar 17:32
 • Pjes nderimi

  Pjes nderimi

  Shes pjes nderimi per daihatsu feroza benzin+gaz

  Me Marrveshje
  Korçë
  20 janar 08:46
 • Pjes per peugeot 206 viti 2002 1.4 benzin

  Pjes per peugeot 206 viti 2002 1.4 benzin

  shes pjes per peugeot 206 viti 2002 1.4 benzin tel . 044 226 370

  Me Marrveshje
  Prizren
  18 janar 21:21
 • Mazda pjes  m323, m626

  Mazda pjes m323, m626

  mazda 626 , ,96vj ,ngjyr e kalter , 4 dyr e shesmi pjes pjes mazda 626 ,,92vi. dizel mazda 323 ,,90 vi. dizel tel.+viber 044 305 498

  10 €
  Gjilan
  18 janar 15:21
 • proton 300  1.3 b.  vj 99

  proton 300 1.3 b. vj 99

  e shes ne tersi apo edhe pjes pjes, rks i skaduar me denim , por edhe tjetrin e kem per pjes tel.+viber 044 305 498

  290 €
  Gjilan
  18 janar 15:19
 • VW LT 45 rks 2,4 d

  VW LT 45 rks 2,4 d

  lt asht i qlajmrum ,pa denim, e shesim ne tersi apo edhe pjes pjes, veq motorin 300 e kemi edhe lt 28 b. viti 96 lt 45 kamionet d. i qlajmrum, si dhe kemi pjes per te gjitha lt, prej 86-96 tel.+vib

  300 €
  Gjilan
  18 janar 15:07