• 4 foto
  Çeles çeliku nga Gjermania per kontenier
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Çeles çeliku nga Gjermania per kontenier

  Çelesat jane sjellur nga Gjermania mund te perdoren per sigurin e dyerve te ndryshem si te banimit b

  Prizren 1 mars 10:25
  40 €
 • 0 foto
  Shiten Federat per MAN 8.150
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten Federat per MAN 8.150

  Dy komplete federash jan me shtat fije pal.

  Rahovec 1 mars 02:24
  200 €
 • 1 foto
  SHITEN PJES KEMBIMI PER KETO MAKINA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  SHITEN PJES KEMBIMI PER KETO MAKINA

  Me qmime te arsyshme

  Tiranë 26 shkurt 19:56
  1 €
 • 1 foto
  Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit.

  Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit. Përshëndetje, unë jam një individ i cili o

  Fushë Kosovë 26 shkurt 19:21
  10 €
 • 5 foto
  Pjese per vito cdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per vito cdi

  Viti 1998 dhe 2001

  Shkodër 23 shkurt 15:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per toyota rav4 2002
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per toyota rav4 2002

  Nafte

  Shkodër 23 shkurt 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  boshpump me dizne.e disa pjesh te motorrit.per Kia
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  boshpump me dizne.e disa pjesh te motorrit.per Kia

  Shesh boshpumpen me gjith dizne...po ashutu edhe motorrin.per pjes esht edhee karteri i vojt ...pe k

  Gjakovë 22 shkurt 21:15
  170 €
 • 3 foto
  Paket shpejtesie
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Paket shpejtesie

  Shitet paket shpejtesiet e pa perdorur,per golf 4 tdi vitit 01-03 dhe audi 1.9 tdi...cmimi i diskutu

  Shkodër 20 shkurt 16:55
  60 €
 • 1 foto
  Freksion Audi Q5 2010
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Freksion Audi Q5 2010

  Shitet freksion per audi q5 2010 Instagram : pjese_kembimi_sandri

  Shkodër 19 shkurt 16:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  celsu moment gidor per automekanik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  celsu moment gidor per automekanik

  Celsi gidore me moment force sheben per shterngimin e shrafave te motorave me force te caktuer sipas

  Prishtinë 19 shkurt 09:14
  40 €
 • 8 foto
  dyer per garazha modele te reja
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha modele te reja

  dyer per garazha ghitha dimenzionet motorra per dyer te garazhave

  Rahovec 19 shkurt 05:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  makina per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  makina per pjes

  cfar do lloj makine

  Krujë 18 shkurt 18:56
  111 Lek
 • 4 foto
  Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi

  Audi A3 2.0 tdi viti 2005 kambio manuale 6 marshe

  Shkodër 18 shkurt 09:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjese Chrysler Voyager 2002
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese Chrysler Voyager 2002

  2.5 crd, pjeset jan shum te pastra

  Shkodër 16 shkurt 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per Opel Corsa 99
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Opel Corsa 99

  1.2 16v benzine

  Shkodër 16 shkurt 21:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI GASPARDO
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI GASPARDO

  Pjese kembimi per makina mbjedhse GASPARDO

  Shkodër 16 shkurt 17:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUTOBARTJE DIMI 🚨24h  shitet shlepi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUTOBARTJE DIMI 🚨24h shitet shlepi

  AUTO BARTJE 24H Shes shlepin Renault Mindler dizel viti prodhimit 1997 i sa po doganuar dhe i regjis

  Gjilan 16 shkurt 17:24
  9.200 €
 • 8 foto
  dyer per garazha vushtrri
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha vushtrri

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Vushtrri 16 shkurt 08:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bmw Seria1
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Bmw Seria1

  2.0 nafte e vititi 2008,kambio automat me navi te madh. ka demtuar skeletin para,motorri dhe kambio

  Tiranë 14 shkurt 15:35
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Opell Astra e aksidentuar
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Opell Astra e aksidentuar

  Opell Astra e vitit 1994 është aksidentuar para disa ditësh dhe është në shitje. Çmimi sipas marrëve

  Prishtinë 14 shkurt 01:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dyer per garazha 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha 044681559

  dyer me porosi

  Vushtrri 10 shkurt 07:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  dyer per garazha novoferm
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha novoferm

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Suharekë 10 shkurt 07:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ganxhe Tako hekur per rimorkio
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Shitet hekur rimorkimi per Mercedes Benz. Eshte pothuaj i pa vene kurr ne makine dhe eshte i shoqeru

  Durrës 10 shkurt 05:36
  70 €
 • 1 foto
  Makin per golf 2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makin per golf 2

  Shes makinen e golf 2 esht e re...Per informata na kontaktoni

  Viti 9 shkurt 17:46
  250 €
 • 7 foto
  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages

  Aparat kunder lageshtisë , mykut , vllages Japim me qira Tharse lageshtisë çmimi 2.5€ / 24 orë dhe

  Prishtinë 9 shkurt 05:05
  2 €
 • 5 foto
  dyer per garazha te cilesis se lart
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha te cilesis se lart

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Skënderaj 8 shkurt 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per Ford Focus
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Ford Focus

  Tdci 2002

  Shkodër 8 shkurt 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per Fiat Dublo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Fiat Dublo

  1.9 nafte 2003

  Shkodër 8 shkurt 09:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  She's pjes per golf 3dizell
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  She's pjes per golf 3dizell

  She's kryt e motorit 1.9 per fave 70 ero turbinen 40 ero boshpumpen 40 ero alternatorin30 ero per ma

  Dragash 7 shkurt 17:14
  30 €
 • 1 foto
  Fiat stilo per pies
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fiat stilo per pies

  Shes fiat stilo1.4benzin viti2004tek dere per pies

  Vlorë 7 shkurt 16:45
  700 €
 • 1 foto
   MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju b

  Durrës 6 shkurt 16:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me di

  Durrës 6 shkurt 16:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben m

  Durrës 6 shkurt 16:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dij

  Durrës 6 shkurt 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008

  MOTORR RENAULT CLIO E BARDH 1.4 BENZINE VITI 2008 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije

  Durrës 6 shkurt 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se

  Durrës 6 shkurt 16:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura

  Durrës 6 shkurt 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003 "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per

  Durrës 6 shkurt 16:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per mode

  Durrës 6 shkurt 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per model

  Durrës 6 shkurt 16:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per mode

  Durrës 6 shkurt 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per Hyundai Acent
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Hyundai Acent

  Benzine

  Shkodër 5 shkurt 22:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per garazha novoferm

  Kemi ghitha llojet e dyerve

  Istog 5 shkurt 17:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja

  Mirëmëngjesi. Unë kam strukturën time për të ndihmuar njerëzit në nevojë për të kryer projektet e ty

  Berat 5 shkurt 15:35
  6 €
 • 5 foto
  Pjese per Zafira dhe Sharan
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Zafira dhe Sharan

  Diesel

  Shkodër 5 shkurt 12:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro

  Shiten cift pasqyrash ML 2010 Ngjyre e zeze. . Nuk nderrohen me asnjegje Vetem shiten. Okazion pasi

  Durrës 4 shkurt 12:34
  170 Lek
 • 8 foto
  dyer per garazha modele e te reja
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha modele e te reja

  dyer per garazhaghitha dienzionet

  Prizren 4 shkurt 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kifa mont 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kifa mont 044681559

  dyer per garazha

  Prizren 4 shkurt 10:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  dyer per garazha montim profesional
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha montim profesional

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Gllogoc 4 shkurt 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet pasati 2.0benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shitet pasati 2.0benzin

  shitet pasati 2.0 benz ndrrim i mundur shitet komplet per pjese ndrroj me ndonje vetur pikap

  Prishtinë 3 shkurt 21:15
  Me Marrveshje