Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Durrës

 • 3 foto
  Makineri per prerje letrash
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makineri per prerje letrash

  Makineri per prerjen e letrave e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re. Okazion.

  Durrës Dje, 14:38
  40 €
 • 11 foto
  Pjes kembimi per fugona mercedes, iveco auto keci
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi per fugona mercedes, iveco auto keci

  Shiten pjes kembimi per furgona Mercedes,Sprinter,Volkswagen,Fiat,Opel,Nissan,Ford,Hunday,Renault,Iv

  Durrës 15 nëntor 10:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi per Isuzu viti 2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Isuzu viti 2008

  Shiten pjese kembimi per Isuzu 2008

  Durrës 15 nëntor 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr Audi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorr Audi

  Motorr Audi A 4.Benzine per pjese 3.0 benzin shitet ose gjith motorrin ose pjese pjese.

  Durrës 12 shtator 16:12
  350 €
 • 1 foto
  Shiten disqe Audi Origjinale
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten disqe Audi Origjinale

  Shiten disqe Audi A6 orgjinale nr 18 shum te pastra cmimi 200 qind mi lek

  Durrës 11 shtator 22:48
  200 Lek
 • 8 foto
  Pejes te ndrryshme te perdorura
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pejes te ndrryshme te perdorura

  Benc CLK viti 99 benxin.Opel astra 1.7 nafte viti 2003.seat 1.4 16 v benxin +gaz viti 2003.Ford fjes

  Durrës 7 shtator 08:03
  2 €
 • 1 foto
  pjes makine per pezho 607
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  pjes makine per pezho 607

  Shes kamio dhe pjes te tjera per makin pezho 607 motorr 2.7

  Durrës 3 shtator 20:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjes makine per pezho 607
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  pjes makine per pezho 607

  Shes kamjo dhe pjes te tjera per pezho 607 motorr 2.7

  Durrës 26 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota rav4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Toyota rav4

  5 disqe aluminium original me goma . Disqet jane shume te paster te ardhur nga gjermania. 300 euro

  Durrës 23 gusht 19:23
  300 €
 • 0 foto
   PJESE KEMBIMI Q3 2.0 TDI 2016
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI Q3 2.0 TDI 2016

  Pjese kembimi per Audi Q3 2.0 diesel 2016. Pjeset qe mungojne:dyert, mbrapakolpi, stopat mbrapa, kam

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI AUDI A 5  2011 PJESE KEMBIMI
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI AUDI A 5 2011 PJESE KEMBIMI

  Pjese kembimi per Audi A5 2.0 tdi. Cdo pjese e disponuar.

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI FIAT BRAVO 1.9 DIESEL 2009
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI FIAT BRAVO 1.9 DIESEL 2009

  Pjese kembimi per Fiat Bravo 1.9 diesel 2009

  Durrës 12 gusht 09:54
  1 €
 • 2 foto
  RENAULT MEGAN 1.5 TDI  2005
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  RENAULT MEGAN 1.5 TDI 2005

  Pjese per Renault Megan 1.5 diesel,

  Durrës 12 gusht 09:54
  1 €
 • 3 foto
  sedilje per 203
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  sedilje per 203

  shiten 2 sediljet e para per Mercedes benc 203 ne gjendje shum te mire

  Durrës 11 gusht 08:39
  30 €
 • 1 foto
  MERCEDES A180 DIESEL MANUAL 2007
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MERCEDES A180 DIESEL MANUAL 2007

  Pjese kembimi per Mercedes A 180 cdi manual viti 2006

  Durrës 4 gusht 21:15
  1 €
 • 1 foto
  BMW 120D MANUAL 2006
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  BMW 120D MANUAL 2006

  Bmw 120d manual 2006. Tapeceria lekur, km 155mije, Cdo lloje pjese e mundshme.

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2006
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2006

  Pjese per Fiat Grande punto 1.3 Multijet 2006

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI Seat Ibisa 1.4 tdi 2004
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI Seat Ibisa 1.4 tdi 2004

  Pjese per Seat Ibisa 1.4 tdi manual 2004, pjese gjenerike edhe per volzvagen polo, Lupo

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2005
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2005

  Pjese kembimi per Mercedes E270 cdi automatik 2005

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 3 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES C 270 CDI 2002
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI MERCEDES C 270 CDI 2002

  Pjese kembimi per Mercedes C270 manual 2002

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI MINI ONE 1.6 BENZ +GAS 2006
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI MINI ONE 1.6 BENZ +GAS 2006

  Pjese kembimi per Mini One 1.6 benz +gas 2006

  Durrës 4 gusht 21:03
  1 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Alfa Romeo146,1.9, JTD Viti 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Alfa Romeo146,1.9, JTD Viti 2001

  makines sapo i eshte nderruar kiti friksionit pjeset xhenereike si shpatullat komplet koka paraleli

  Durrës 24 qershor 13:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  A6 per pjes ose me letra i aksidentuar
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  A6 per pjes ose me letra i aksidentuar

  Shitet audi a6 per pjes ose me letra okazion. Kontakto ne whatsup per fotot. Cmimi 3500 euro pa disk

  Durrës 9 qershor 00:45
  3.500 €
 • 2 foto
  MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2001

  Pjese per Mercedes 270 cdi automatik dhe 220 cdi manual

  Durrës 3 qershor 09:23
  1 €
 • 6 foto
  BMW 320D msport viti 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  BMW 320D msport viti 2001

  Pjese pee Bmw 320d msport viti 2001, tapeceria lekure, sedilet me ngrohje, navigatore satellitare

  Durrës 3 qershor 09:23
  1 €
 • 2 foto
  Fener ford fiesta
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fener ford fiesta

  Fener per Ford Fiesta 2004

  Durrës 15 maj 18:29
  50 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huazimit në mes të shpejtë 48 orë / WHATS
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta e huazimit në mes të shpejtë 48 orë / WHATS

  Oferta e huazimit në mes të shpejtë 48 orë / WHATSAPP: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam

  Durrës 21 prill 11:43
  36.521 €
 • 2 foto
  Ford transit per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford transit per pjes

  Ford transit vetshkarkuse per Shitje jan be dispozicjon te gjitha pjeset

  Durrës 4 prill 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina te aksidentura ose pa letra
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina te aksidentura ose pa letra

  Okazione

  Durrës 4 prill 08:23
  1 €
 • 2 foto
  Volante + disk specidisk golf 4 PA susta
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Volante + disk specidisk golf 4 PA susta

  Pjes golf 4 naft 2.9 tdi

  Durrës 4 prill 03:25
  1 €
 • 1 foto
  Marim makina per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Marim makina per pjes

  Marim cdo lloj makine per pjes dhe skrap sipas gjendjes te makines

  Durrës 4 prill 03:25
  1 €
 • 1 foto
  Kamjo kamioni BENZ 1320 ne gjendje shum te mire
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kamjo kamioni BENZ 1320 ne gjendje shum te mire

  Kamjo kamioni BENZ 1320 ne gjendje shum te mire

  Durrës 3 prill 22:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rover per pjes benxin 1992
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Rover per pjes benxin 1992

  Shitet pjes pjes

  Durrës 3 prill 21:54
  1 €
 • 0 foto
  Pjes per fjat punto 1.2 benxin 3 porta
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per fjat punto 1.2 benxin 3 porta

  Cdo pjes i ka ne funksjon

  Durrës 3 prill 21:52
  1 €
 • 3 foto
  Dhoma plazhi 10 euro nata
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dhoma plazhi 10 euro nata

  Ne plazhin e Durresit jepet me qera shtepi 3 kate me siperfaqe ndertimi 480 m2 dhe siperfaqe trual

  Durrës 3 prill 20:19
  10 €
 • 4 foto
  Pjes okazion
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes okazion

  shiten pjes tperdorme w golf4 + fiati brava benxine honda civik fiat stilo 1.9jtd audi a4 1.9tdi fia

  Durrës 3 prill 08:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mistubishi did pajero
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Mistubishi did pajero

  Per pjes kembimi

  Durrës 2 prill 14:15
  1.700 €
 • 4 foto
  Makina
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina

  Shitet matorri i kti fugoni esht i ardhuf nga anglija naft 2500 .i vitit 2001 motori esht ne gjendj

  Durrës 1 prill 21:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Reklama me ndricim te brendshem dhe te jashtem
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Reklama me ndricim te brendshem dhe te jashtem

  Reklama me ndricim te brendshem dhe te jashtem, fosforishente te permasave te ndryshme per cdo lloj

  Durrës 1 prill 19:58
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Pjes per Opel astra 2003 naft
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per Opel astra 2003 naft

  Pjeset i ka perfek

  Durrës 1 prill 17:43
  2 €
 • 0 foto
  Testato golf 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Testato golf 4

  Testato golfi 4 ose audi a3. Viti 2003-2004 100 mi lek

  Durrës 1 prill 16:55
  100 Lek
 • 1 foto
   PJESE PER IVEKO TURBO DAIL
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE PER IVEKO TURBO DAIL

  PJESE PER IVECO TURBO DAIL 40-10

  Durrës 1 prill 14:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Per pjes

  Shitet per pjes

  Durrës 1 prill 12:35
  800 Lek
 • 5 foto
  Pjes per nisan mikra
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per nisan mikra

  Pjes te ndrryshme.dhe blejm makina per pjes e skrap

  Durrës 1 prill 11:50
  2 €
 • 0 foto
  auto servis
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  auto servis

  Auto servis blejme makina te aksidentuara 0692126830 nr tl

  Durrës 1 prill 08:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjes kemi te perdorura dhe shite blerje makinash
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kemi te perdorura dhe shite blerje makinash

  Pjes kembimi te perdorura per makinat Reno...Pezho...Citrohen...Ford...Saab...Opel...Golf...Pasat...

  Durrës 1 prill 06:18
  10 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi te perdorura per autovetura
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi te perdorura per autovetura

  pjes kembimi per te gjitha llojet e autoveturave.

  Durrës 1 prill 06:17
  10 €
 • 3 foto
  Pjesë për VW AUDI SEAT SKODA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjesë për VW AUDI SEAT SKODA

  Posedojm pjesë për VW AUDI SEAT SKODA. VITI PREJ 2015-2018 -AUDI A6 2.0 TDI 140KW MANUAL 6 SHPEJTES

  Durrës 1 prill 03:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peugeot 206 -03 2.0 naft pjes kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Peugeot 206 -03 2.0 naft pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi ne gjendje shum te mir makina esht e karamboluara mbrapa tw gjitha pjeset e tjer

  Durrës 1 prill 03:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese kembimi per Citroen jumper 2010
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Citroen jumper 2010

  Shiten pjese kembimi per Citroen Jumper

  Durrës 18 mars 10:44
  Me Marrveshje