Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  AUTOPJES&SERVIS IVECO \'HYSI\'
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUTOPJES&SERVIS IVECO \'HYSI\'

  Shesim pjes per kamioneta dhe kombi iveco deri 3.5t te reja dhe te perdorura, bajm servisimin e kami

  Ferizaj 17 nëntor 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Makine Druri Kopjuse per Kembe (2 cop)
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Makine Druri Kopjuse per Kembe (2 cop)

  Reichenbacher, D-8635. Tipi: RM-1224 L Numer serial: 2405 Viti: 1987 Shitet makin druri kopjuse pe

  Ferizaj 4 tetor 19:26
  5.000 €
 • 11 foto
  Golf 7 Per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Golf 7 Per pjes

  Shitet golf 7 i aksidentuar Golf shitet komplet jo vetem pjeset

  Ferizaj 30 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertat e huasë midis individëve seriozë në 72 orë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertat e huasë midis individëve seriozë në 72 orë

  Përshëndetje zotëri dhe zonjë Unë jam zonja TEVEZ ROSINE. Unë paraqes një ofertë kredie midis indiv

  Ferizaj 25 shtator 17:59
  300 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Ferizaj 23 shtator 13:40
  97.621.252 €
 • 2 foto
  motorra per dyer te oborrit montim profesional
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer te oborrit montim profesional

  motorra te ghitha lojet

  Ferizaj 4 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje zotëri dhe zonjë. Unë po flas për projektet e mia që ndihmojnë njerëzit që kanë nevojë

  Ferizaj 1 shtator 02:06
  1.000 €
 • 0 foto
  Shiten pjese per SAAB 9-5 ; 2001 ; 2.3t ; Benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten pjese per SAAB 9-5 ; 2001 ; 2.3t ; Benzin

  Shiten pjese per SAAB 9-5, viti prodhimit 2001. Pothuajse te gjitha pjeset dhe te gjitha ne gjendje

  Ferizaj 16 gusht 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48HOUR / WHATSAPP / 0022997351844 HELLO T ALL GJITHA Unë jam NJ IND INDIVIDUAL KU

  Ferizaj 15 gusht 13:06
  415.825 €
 • 5 foto
  shes Jeep Grand Cherokee
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes Jeep Grand Cherokee

  Gjip Dizell 3.1 automatik vp 2000 Rks i skadum ka te sapondrrume Amertizerat 4, sponat komplet Gumic

  Ferizaj 14 gusht 04:26
  2.200 €
 • 5 foto
  Seat Leon
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Seat Leon

  Shes veturen Seat Leon benzin 1.8 20v automatik

  Ferizaj 8 gusht 21:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim vetura te demtuara dhe jo te demtuara
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shesim vetura te demtuara dhe jo te demtuara

  Shesim vetura te demuara per pjes dhe jo te demtuara. Veturat vijn nga gjermania punojm dhe me poros

  Ferizaj 3 gusht 16:06
  2.000 €
 • 2 foto
  Fellne bandash
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fellne bandash

  4 shtrafa 16 me coll 130€ Te opelllit 16 me 5 bir 110

  Ferizaj 21 korrik 16:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes branik bmw e46
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes branik bmw e46

  shes branik bmw e46 hosht mir nuk hosht ivram ker kun

  Ferizaj 19 korrik 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te obirrit

  Ferizaj 13 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet Motorra per dyer te oborrit etj

  Ferizaj 13 korrik 08:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  renault laguna
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  renault laguna

  shitet renault laguna per pjes 2.0 benxin turbo, timon anglez , karrikat me lekure viti 2004

  Ferizaj 20 qershor 20:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 14 per pezho & citroen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fellne 14 per pezho & citroen

  Shes fellnet shum te mira per Pezho & Citroen me guma shum te mira vitit 2018 continental. Sodja

  Ferizaj 11 qershor 01:47
  180 €
 • 0 foto
  Pjese per renault espace
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per renault espace

  Kemi pjes per renault espace 2.2 benzin

  Ferizaj 17 maj 21:20
  1 €
 • 0 foto
  Audi A8 për pjesë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A8 për pjesë

  Audi A8 2.5, viti 1998

  Ferizaj 17 maj 18:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes Per Man 8.150 8.136
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes Per Man 8.150 8.136

  shiten Pjest per man 8.150 8.136

  Ferizaj 4 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skip per pjes muni me provu
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Skip per pjes muni me provu

  Shiten te gjitha pjest per skip MF 4x4 te gjitha pjest gjendje te rregullta

  Ferizaj 4 prill 16:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per pasat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per pasat

  Shiten te gjitha pjest e pasatit 1.9 ne gjendje shum te mir i ardhur pej zvicrre

  Ferizaj 4 prill 07:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mator per audi 1.8i turbo benzin 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  mator per audi 1.8i turbo benzin 2001

  shes Motor 1.8i Turbo Benzin 2001 per ma shum informata kontakto ne NR.044127702 Edhe ne Viber +3

  Ferizaj 4 prill 00:57
  700 €
 • 1 foto
  dyer te bmw , shiten edhe kejt
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer te bmw , shiten edhe kejt

  shiten dyert per bmw e36 delfin normal dhe cabrio , e46 normal dhe cabrio , e39 , dyert shiten edhe

  Ferizaj 3 prill 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gomat 205/50 R 17 per dime
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten gomat 205/50 R 17 per dime

  Shiten goma te dimrit 205.50 R17 tel 044 647 425

  Ferizaj 3 prill 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten gjitha pjest per kumbaj 133
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten gjitha pjest per kumbaj 133

  Pjest jan : hederi komplet menjaqi pumpa e hidrolikit zvona komplet sitat te gjith dhamzort singjirt

  Ferizaj 3 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blejm gjitha llojet e hekurit te plot
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Blejm gjitha llojet e hekurit te plot

  Blejm hekur te plot si :eskavator traktora kumbaja velushka kamiona lug ngarkuse greder etj me kg

  Ferizaj 3 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjes per eskavatora piruna servis per hidraulik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per eskavatora piruna servis per hidraulik

  Kemi pjes te perdorura edhe te reja per eskavatora pirun grits ngarkus damper etj

  Ferizaj 3 prill 04:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Renault Laguna
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Renault Laguna

  Shitet Renault Laguna 2.0 benzine 2004, shitet per pjes, matorri i punon shume mire, timoni anglez.

  Ferizaj 2 prill 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes vetem per 159 alfa romeo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes vetem per 159 alfa romeo

  Pejes per alfa romeo 159 te gjitha pjeset komplet vetura per me shum info 044 168 314

  Ferizaj 2 prill 14:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina te demtuara
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina te demtuara

  Pershendetje , ju ofroj vetura nga jashtë të markave Gjermane 90% dhe 10% të tjera , janë të aksid

  Ferizaj 2 prill 08:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha montim profesional
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per garazha montim profesional

  Dyer per garazha ghitha dimenzijonet Motorr a per dyer te oborrit Rampa etj

  Ferizaj 2 prill 00:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha ghitha dimensioned

  Ferizaj 2 prill 00:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  kifa mont novoferm
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kifa mont novoferm

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Ferizaj 2 prill 00:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renault scenic 2.0 dci viti 2007
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Renault scenic 2.0 dci viti 2007

  Per pjes

  Ferizaj 1 prill 11:29
  7 €
 • 0 foto
  shitet boshpumoa e firdit mondeo 2.0 tdci
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shitet boshpumoa e firdit mondeo 2.0 tdci

  shitet bishpumoa e firdit mondeo 2.0 tdci i sapo ardhur nga zvicrra qmimi bishpumoes 55

  Ferizaj 1 prill 00:41
  550 €
 • 5 foto
  Vetura per pjes me defekt ose të aksidentume
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Vetura per pjes me defekt ose të aksidentume

  Blej gjitha llojet e veturav me defekt ose të aksidentume Viber +38344108418

  Ferizaj 31 mars 22:01
  10.000 €
 • 5 foto
  Pjes per mercedes w124
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per mercedes w124

  Shes pjes te ketij mercedesi ka ,diska t mir timon tstopa pomp hidrauliku dyert pjes t motorit 2.5

  Ferizaj 31 mars 20:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  pjes per vetura
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  pjes per vetura

  shiten pjes per vetura si kto ne foto por edhe shum te tjera

  Ferizaj 31 mars 18:13
  10 €
 • 7 foto
  Shiten pjest per Ford Fiseta 2002-2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten pjest per Ford Fiseta 2002-2008

  Shes pjes per ford fiesta te ardhur nga Gjermania. Turbina Dizne Allnaser Rregulllator te ajrit Se

  Ferizaj 31 mars 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pjes per Mercedes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per Mercedes

  Shtopa Rrot kapne Origjinal prej Mercedesit.

  Ferizaj 31 mars 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kerkoj kete pjjes traktorit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kerkoj kete pjjes traktorit

  ky dhembzor eshte i traktorit david brown kush ka le te ne telefonon ne ket nr 044656133

  Ferizaj 31 mars 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  dyer per garazha
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Ferizaj 19 mars 10:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer per garazha te cilesis se lart
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha te cilesis se lart

  dyer per garazha ghitha dimenzijonet

  Ferizaj 18 janar 13:05
  Me Marrveshje