• shes karocen shum pak te perdoren nga gjermania

  shes karocen shum pak te perdoren nga gjermania

  shitet karoca nga gjermania shum pak e perdoren qmimi 110 euro tel 044761644

  110 €
  Gjilan
  17 shtator 17:25
 • Shitet Piruni i adaptuar për BOBCAT ose Bager

  Shitet Piruni i adaptuar për BOBCAT ose Bager

  Shitet Piruni i adaptuar për BOBCAT ose Bager. Pra, ky pirun është i adaptuar (përshtatur) për BOBCAT si dhe për bagerin KUBOTA për ngarkim -shkarkim. Çmimi 90€ Përveç kësaj kemi dhe vegla tjera si: -

  90 €
  Prishtinë
  16 shtator 12:05
 • Kuk

  Kuk

  Kuk per mercedes e re

  60 €
  Prizren
  16 shtator 00:24
 • Shes pjes per kombi t 4

  Shes pjes per kombi t 4

  Shes pjes per t4 dizel

  1 €
  Mitrovicë
  16 shtator 00:14
 • Bmw e60 viti 2008

  Bmw e60 viti 2008

  Shes bmw 5e e60 viti 2008 m Pakt per interesim lam ne Viber

  Me Marrveshje
  Deqan
  14 shtator 18:05
 • shes ford fokus dizell 1.8

  shes ford fokus dizell 1.8

  shes veturen vetura e ka boshpumpen defekt viti i prodhimit 2002 tjeter defekt nuk ka .

  620 €
  Malisheve
  12 shtator 21:07
 • Pjes per opel corsa d disel

  Pjes per opel corsa d disel

  Pjes per opel corsa d 2009 per me shum info 044-165-541

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shtator 14:15
 • makina te femtuara

  makina te femtuara

  per pjese

  Me Marrveshje
  Podujevë
  12 shtator 12:38
 • Ford Galaxy 1.9 TDI

  Ford Galaxy 1.9 TDI

  Shitet foed galaxy model anglez i banen ndeshje veq pjesa mbrapa motorri ngjendje te rregullt !!

  Me Marrveshje
  Shtime
  12 shtator 11:24
 • Auto pjes remi

  Auto pjes remi

  Ford fiesta 1.4 TDCI viti 2008

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shtator 21:26
 • Shiten bicikletat

  Shiten bicikletat

  SHiten bicikletat urgjentisht jan shum te mira thirrjet pranohen ne qdo koh vetem ne numer ne vajber mos kontakto faliminderit per mirkuptim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 shtator 07:04
 • Shiten.Politikan..bajm edhe ndrrim

  Shiten.Politikan..bajm edhe ndrrim

  Shiten ose ndrrohen.me xhdo gja qe i vyen.Qytetarit te Kosoves.masrmi.ndrrohen edhe me tall.per bageti Arsyja e shitjes asht..qe nuk i sherbejn mo Kosoves 1.njeri deshtoj..dhe 2..te tjert..shpresun dh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 shtator 21:04
 • Oferta e besueshme e kredisë

  Oferta e besueshme e kredisë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i sinqertë, Unë jam në gjendje t'ju ofroj një shumë që ju nevojitet për të ofruar menjëherë një normë t

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  7 shtator 19:24
 • Klip për bager

  Klip për bager

  Shitet klipi për bages. Çmimi 100€ Për kontakt: 044 188 926 dhe 04 9188 926 Viber: +37744 188926 Xhema Adresa: Veternik, afër Gorenje-s Prishtinë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shtator 15:24
 • Maqina per benz golf Opel astra

  Maqina per benz golf Opel astra

  Maqina per golf 3 benzin 1.4 Opel Astra 1.6 benzine 98 maqina per Mercedes c200 benzine

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 shtator 02:04
 • Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të pag

  Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të pag

  Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të paguajnë për të shtrenjta Ju doni të kredisë në një situatë emergjente, por ju nuk duan të paguajnë shumë shtrenjtë. Brenda 24 orëve, unë e financave të

  4 €
  Gllogoc
  4 shtator 15:15
 • Auto Servis Niti Auto Pjese te vjetra VW

  Auto Servis Niti Auto Pjese te vjetra VW

  Shesim auto pjese te vjetra per vw golf 2 , 3 , T2 , T3 , T4 , pikap caddy , nissan , motora te ndryshem 1.6 dizel , turbo dizell , 1.9 dizell , turbo dizell , 2.4 per t4 etj per me shume kontaktoni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 shtator 12:24
 • shitet pitbull staford

  shitet pitbull staford

  shes klyshin e sharrit shum i mir edhe per oborr ama edhe per mu rrok bahet i mir 5 muj i ka e heki se dy spo muj mi majt jam ne mes qytetit po bajn zhurm po ankohen kojshia qon rend dhe pi cocacola m

  12 €
  Fushë Kosovë
  2 shtator 02:24
 • shitet

  shitet

  shitet bibina komplet

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  1 shtator 20:24
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Lipjan
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Leposaviq
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Kaçanik
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • Shes prokolic Speciale per akullore me komplet

  Shes prokolic Speciale per akullore me komplet

  Shes prokolicen Speciale per akullore Komplet e ardhur nga gjermanija Edhe e doganuar edhe e regjistruar Komplet fuksionale per ma shum ne tel

  6.000 €
  Prishtinë
  30 gusht 02:26
 • Shes Audi80 per pjes PlinBenzin

  Shes Audi80 per pjes PlinBenzin

  Shes Audi80 per pjes plin dhe benzin nuk ka denime po ashtu eshte e qlajmruar. Te interesuarit te kontaktojn ne 049300261Viber

  150 €
  Klinë
  29 gusht 17:04
 • kredisë ofertë serioze në mes të veçantë

  kredisë ofertë serioze në mes të veçantë

  kredisë ofertë serioze në mes të veçantë Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësive financiare në fund të thyer e bllokimit që shkaktojnë bankat, me refuzimin e ap

  5.000 €
  Ferizaj
  29 gusht 14:05
 • Kerkoj motor C16SE / Per Opel Corsa A 1.6gsi

  Kerkoj motor C16SE / Per Opel Corsa A 1.6gsi

  Kerkoj motorin c16se 1.6gsi full inxheksion per opel corsa a edhe nese osht i bllokum mkryn pun veq me pas edhe instalimin komplet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 gusht 12:47
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Klinë
  27 gusht 16:08
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Obiliq
  27 gusht 16:08
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Ferizaj
  27 gusht 15:24
 • Financimi i pa njehsorët !!!

  Financimi i pa njehsorët !!!

  Përshëndetje zonja dhe gents, unë jam zyrtari kryesor financiar i kompanisë, e cila ofron asistencë financiare për të gjithë ata që janë në vështirësi. Tonë norma e interesit është 1% për vit. Ne lute

  1.000 €
  Gjilan
  25 gusht 20:27
 • Financimi i pa njehsorët !!!

  Financimi i pa njehsorët !!!

  Përshëndetje zonja dhe gents, unë jam zyrtari kryesor financiar i kompanisë, e cila ofron asistencë financiare për të gjithë ata që janë në vështirësi. Tonë norma e interesit është 1% për vit. Ne lute

  1.000 €
  Dragash
  25 gusht 20:26
 • Shofershajbe per Ford fiesta,Ford cuorir

  Shofershajbe per Ford fiesta,Ford cuorir

  Shofershajbja i bije Ford fiesta dhe Ford cuorir, pereh vitit 1996-2002. Eshte e ardhun nga gjermania.

  40 €
  Deqan
  25 gusht 19:27
 • Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Mirëmbrëma zotëri dhe madame! Unë jam një huadhënës i cili ofron kredi që mund të jenë të sinqertë dhe të shpejtë për të gjithë të rënda dhe të ndershëm. Tim norma e interesit është 2% në vit në varës

  3.000 €
  Fushë Kosovë
  22 gusht 19:14
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Lipjan
  22 gusht 11:26
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Gllogoc
  22 gusht 11:26
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Lipjan
  22 gusht 11:26
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Kaçanik
  22 gusht 11:24
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Zveçan
  22 gusht 11:15
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Zveçan
  22 gusht 11:14
 • Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëta

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000 për të gjithë

  5.000 €
  Malisheve
  22 gusht 11:14
 • Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë kam nodig ap te beslissen Buitenlandse uw schulden e betalen van unë rekeningen të fillojë een goed bedrijf? Bent ka qenë Een gevolg van de dalende len

  5.000 €
  Istog
  21 gusht 16:33
 • Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë kam nodig ap te beslissen Buitenlandse uw schulden e betalen van unë rekeningen të fillojë een goed bedrijf? Bent ka qenë Een gevolg van de dalende len

  5.000 €
  Zveçan
  21 gusht 16:33
 • Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë kam nodig ap te beslissen Buitenlandse uw schulden e betalen van unë rekeningen të fillojë een goed bedrijf? Bent ka qenë Een gevolg van de dalende len

  5.000 €
  Malisheve
  21 gusht 16:33
 • Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë kam nodig ap te beslissen Buitenlandse uw schulden e betalen van unë rekeningen të fillojë een goed bedrijf? Bent ka qenë Een gevolg van de dalende len

  5.000 €
  Leposaviq
  21 gusht 16:33
 • Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë k

  Moet ishte fondsen ap uw bedrijf te starten? Unë kam nodig ap te beslissen Buitenlandse uw schulden e betalen van unë rekeningen të fillojë een goed bedrijf? Bent ka qenë Een gevolg van de dalende len

  5.000 €
  Istog
  21 gusht 16:32
 • Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen, te Reja edhe te perdorura Diagnoz kompjuterike Na Kontaktoni ne numri 044-397-010 viber 00386493

  Me Marrveshje
  Viti
  20 gusht 14:04
 • HUATË E PARA të SHPEJTË DHE të NDERSHËM

  HUATË E PARA të SHPEJTË DHE të NDERSHËM

  HUATË E PARA të SHPEJTË DHE të NDERSHËM Keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tuaj? Ju duhet të vendosni se Huaj borxhin tuaj ose të paguar faturat tuaja apo të fillojë një punë të mirë? Jeni

  5.000 €
  Shtime
  19 gusht 17:26