Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Motorr
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorr

  Motorri shitet komplet me turbina alternator ka shum pak te klume mercedes benz 404

  Prishtinë Dje, 11:13
  4.000 €
 • 3 foto
  Dyer per Audi 80
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per Audi 80

  Shiten dyer per Audi 80 Kto çka shihen ne foto Kontakt 049 256 789

  Prishtinë 7 nëntor 15:23
  35 €
 • 1 foto
  celsi moment gidor per automekanik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  celsi moment gidor per automekanik

  Celsi gidore me moment force sheben per shterngimin e shrafave te motorave me force te caktuer sipas

  Prishtinë 6 nëntor 22:06
  40 €
 • 8 foto
  thesari i humbur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  thesari i humbur

  Prishtinë leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skeno

  Prishtinë 3 nëntor 21:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  gjeje
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  gjeje

  leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skenon gjethqk

  Prishtinë 1 nëntor 23:09
  200 €
 • 5 foto
  detektor metal
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  detektor metal

  leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skenon gjethqk

  Prishtinë 1 nëntor 23:09
  6.700 €
 • 0 foto
  Pjes per opel combo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per opel combo

  shes pjes per opel combo,1.7 dti dhe 1.3 cdti

  Prishtinë 28 shtator 20:03
  1 €
 • 3 foto
  Renault clio 1.5 dci dizell 4 dyer
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Renault clio 1.5 dci dizell 4 dyer

  Shitet vetura Renault clio 1.5 dci dizel 4 dyer gjendje jo e rregullte, probleme me motorr. Viti i p

  Prishtinë 25 shtator 15:21
  1.500 €
 • 3 foto
  shiten pjest per pasat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shiten pjest per pasat

  pjes per pasat automatik 2007 045268903

  Prishtinë 17 shtator 15:26
  1 €
 • 0 foto
  auba
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  auba

  shitet auba per renault esht e tumavt me qmim t lir

  Prishtinë 7 shtator 23:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe MIELE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Lavatriqe MIELE

  Shes lavatriqen Miele ne gjendje te rregullt veq ushton pak ma shum

  Prishtinë 7 shtator 09:49
  40 €
 • 0 foto
  Makina per Metale
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina per Metale

  Shes Makinen e importuar bga Zvicra per pastrimin e metaleve gervishje polirim etj. Qmimi sipas ma

  Prishtinë 5 shtator 03:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pjes per renault scenik 1.6 16v automatik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per renault scenik 1.6 16v automatik

  Shes pjes te renault scenik 1.6 16v vetura ka 100000 km eshte automatik

  Prishtinë 29 gusht 13:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shesum pjes per golf
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shesum pjes per golf

  shiten pjest per golf 045268903

  Prishtinë 29 gusht 11:52
  1 €
 • 4 foto
  kombi t2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kombi t2

  Shitet ose ndrrohet kombi ne gjendje teper t mir osht teper i rujtun teknikisht n rregull ska nevoj

  Prishtinë 27 gusht 12:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet

  Opel vektra benzin motorr 1.8 ingjeksjon ka dhe plin montum viti 1991

  Prishtinë 13 gusht 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e sh

  Prishtinë 10 gusht 04:49
  10.000 €
 • 3 foto
  Kamion
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kamion

  Kamion Anglez jasht perdorimit mund te shfrytzohen per Antikitet

  Prishtinë 8 gusht 12:13
  1.700 €
 • 2 foto
  Shes fshisen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes fshisen

  Shes fshisen bon imungon ceva edhe thesi tjeter problem ska

  Prishtinë 6 gusht 16:11
  10 €
 • 5 foto
  Pjese per mercedes 123
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per mercedes 123

  Shes pjese te mercedesit 123. kemi edhe llagera me diska komplet

  Prishtinë 4 gusht 11:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kombi T4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes kombi T4

  Shitet kombi n gjendje shum te mir pune kontakto 044836715

  Prishtinë 2 gusht 18:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Courier 1.3
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford Courier 1.3

  Ford Courier 1.3 Benzinë - i aksidentuar Viti i Prodhimit 2001 km:225000 I demtuar para, anash edhe

  Prishtinë 21 korrik 23:58
  300 €
 • 4 foto
  kamionet per pjes mercedes mb 100 diesel
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kamionet per pjes mercedes mb 100 diesel

  shitet kamioneta mercedes mb 100 motorri i punon perfekt 5 goma te reja me Ce viber +38344585594 t

  Prishtinë 21 korrik 21:20
  420 €
 • 2 foto
  Motor Fiat i Kamionit te vogel
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motor Fiat i Kamionit te vogel

  Shitet Motori Fiat i Kamionit te Vogel , se bashku me ndrruesin e shpejtesive .

  Prishtinë 18 korrik 11:07
  950 €
 • 0 foto
  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€

  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€ Viber: +383 45 644 223 Whatsapp: +377 45 644

  Prishtinë 12 korrik 15:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Prishtinë 11 korrik 08:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Prishtinë 11 korrik 08:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorra per dyer te oborrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorra per dyer te oborrit

  motorra te ghitha llojet

  Prishtinë 11 korrik 08:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi 80
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi 80

  Shitet audi 80 per pjes viti i prodhimit 1986

  Prishtinë 10 korrik 20:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi 80
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi 80

  Shes audi 80 per pjese viti i prodhimit 1986

  Prishtinë 8 korrik 21:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dhamzor te Ford fiesta
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes dhamzor te Ford fiesta

  Shes kaishin me dhemzor komplet si iron nga gjermania per Ford fiestA 1.6 Td Ci2009

  Prishtinë 7 korrik 12:30
  85 €
 • 9 foto
  fiat punto
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  fiat punto

  fiat punto 1.2 benxin ka nevoj per ngjyr shifet ne foto rks i qlajmrum 4 guma te reja dimrit sava 0

  Prishtinë 7 korrik 09:56
  820 €
 • 4 foto
  golf 5 karavan i aksidentuar 2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  golf 5 karavan i aksidentuar 2008

  kerr me aksident golf 5 karavan 2008 1.9 disel manual airbegat nuk i ka te qelt

  Prishtinë 6 korrik 12:49
  1 €
 • 0 foto
  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€

  SET per mbushjen e klimave Transporti Falas 59.90€ Viber: +383 45 644 223 Whatsapp: +377 45 644

  Prishtinë 28 qershor 21:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karika per pezho 406
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Karika per pezho 406

  Shes karikat per pezho 406 2001 jan me airbag qmimi komplet 200 euro tel +38344333901

  Prishtinë 26 qershor 09:23
  200 €
 • 2 foto
  Frigo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Frigo

  Komora frigorifer+ Kamiona Mercedes 814 Iveco (euro cargo) Frigo -25

  Prishtinë 12 qershor 20:21
  700 €
 • 11 foto
  -Karrika dhe Tapacira per BMW E39 ALCANTARA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  -Karrika dhe Tapacira per BMW E39 ALCANTARA

  -Shes Karrika dhe Tapacira per BMW E39 karrikat jan te M-Packet me ndamje. Alcantara. Verejtje : Ve

  Prishtinë 9 qershor 14:38
  100 €
 • 0 foto
  Opel tigra
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel tigra

  shes veturen opel tigra qmimi idiskutueshem vetura ne gjendje tmir me tabela te huja ndrrim nuk boj

  Prishtinë 7 qershor 21:28
  3.200 €
 • 0 foto
  VW Golf 2 4muaj rexhistrim
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW Golf 2 4muaj rexhistrim

  Garantoj per kerr Telefon: 044808467

  Prishtinë 6 qershor 16:14
  250 €
 • 3 foto
  Kamera Te Sigurise-Alarma Jemi me te Liret ne Rajo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kamera Te Sigurise-Alarma Jemi me te Liret ne Rajo

  Kamera Te Sigurise-Alarma Jemi me te Liret ne Rajone RISI RISI JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KAME

  Prishtinë 21 maj 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes per mercedes E kllas
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per mercedes E kllas

  Pjes ngjedje tmir. 4 dyr gypekin llajsnen e majt e shum pjes tjera drita per audi a6 2005

  Prishtinë 16 maj 02:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  dyer per garazha roni company
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha roni company

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Prishtinë 28 prill 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet per Pjes Renault Kango 1.2 Benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet per Pjes Renault Kango 1.2 Benzin

  Esht ne Gjendje te rregull teknike

  Prishtinë 27 prill 15:34
  1 €
 • 4 foto
  Pjes kembimi elbasan albania
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi elbasan albania

  Mbajm pjes kembimi per makinat gjermane te garantuara dhe cilesore mos ezitoni te pyesni per pjeset

  Prishtinë 11 prill 01:21
  1.234 €
 • 1 foto
  Hyundai Sonata per PJES Rezerv
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Hyundai Sonata per PJES Rezerv

  PJES REZERVE per pjes Hyundai Sonata 2003 Tel.. vib.. +38349958869

  Prishtinë 4 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  auto saldues llaker
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  auto saldues llaker

  kryejm keyo sherbime saldime hekurosje ngjyrosje polir izolime 045654886

  Prishtinë 3 prill 21:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Wv 4 sdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Wv 4 sdi

  Motor per golf 4 SDI motori ne gjendje te rregullt voj hargjon 5000 km gjys litre

  Prishtinë 3 prill 19:18
  300 €
 • 1 foto
  gom me bandash
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  gom me bandash

  gom me bandash 16 she

  Prishtinë 3 prill 18:40
  1 €
 • 3 foto
  Pjes Per Opel Aster
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes Per Opel Aster

  Shiten Pjest me ulse me tapacira shofershajme te re me drita me shtopa branika te reja te rujtne for

  Prishtinë 3 prill 14:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Nxemsa infrared,amërtizera pneomatik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Nxemsa infrared,amërtizera pneomatik

  Nxemsa infrared me fuqi (400 W)750Cma (20 cop )shërbejn për nxemje te ambientit dhe për termoforming

  Prishtinë 3 prill 14:33
  Me Marrveshje