Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 1 foto
  TATA INDICA PJES
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  TATA INDICA PJES

  shes pjet per tata indica 1,3D viti 2003 tel 044 731 320

  Lipjan Dje, 21:11
  1 €
 • 0 foto
  makina te femtuara
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  makina te femtuara

  per pjese

  Podujevë Dje, 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Pjes Per Vw Golf 4 1.9 Tdi Automatik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes Pjes Per Vw Golf 4 1.9 Tdi Automatik

  Shes Pjes Per Vw Golf 4 1.9 Tdi Automatik 1.9 TDI Automatik 049-646-540 +38345336657

  Lipjan 6 dhjetor 21:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorr

  Motorri shitet komplet me turbina alternator ka shum pak te klume mercedes benz 404

  Prishtinë 3 dhjetor 09:37
  4.000 €
 • 3 foto
  Opel Vectra B 2000 2001
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel Vectra B 2000 2001

  Shitet Opel vectra b per pjes 2.5 V6 benzin per me shum 044 314 816

  Podujevë 30 nëntor 08:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  thesari i humbur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  thesari i humbur

  Prishtinë leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skeno

  Prishtinë 23 nëntor 19:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  gjeje
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  gjeje

  leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skenon gjethqk

  Prishtinë 18 nëntor 23:55
  200 €
 • 5 foto
  detektor metal
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  detektor metal

  leshoj me qira aparat per detektimin arit 200 euro per 1 dit aparati asht ky ne foto skenon gjethqk

  Prishtinë 18 nëntor 23:54
  6.700 €
 • 1 foto
  celsi moment gidor per automekanik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  celsi moment gidor per automekanik

  Celsi gidore me moment force sheben per shterngimin e shrafave te motorave me force te caktuer sipas

  Prishtinë 16 nëntor 08:40
  40 €
 • 3 foto
  Dyer per Audi 80
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dyer per Audi 80

  Shiten dyer per Audi 80 Kto çka shihen ne foto Kontakt 049 256 789

  Prishtinë 7 nëntor 15:23
  35 €
 • 1 foto
  dyr per morcodes vito
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyr per morcodes vito

  dyr per morcodes vito kotaktoni nr viber 044450786 049930947

  Lipjan 16 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  morcodes vito 2002 branik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  morcodes vito 2002 branik

  branik te par per morcodes vito komi por ma shum in viber 044450786 049930947

  Lipjan 16 tetor 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per opel combo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per opel combo

  shes pjes per opel combo,1.7 dti dhe 1.3 cdti

  Prishtinë 28 shtator 20:03
  1 €
 • 0 foto
  Slatki
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Slatki

  SlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatkiSlatki

  Podujevë 25 shtator 23:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Renault clio 1.5 dci dizell 4 dyer
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Renault clio 1.5 dci dizell 4 dyer

  Shitet vetura Renault clio 1.5 dci dizel 4 dyer gjendje jo e rregullte, probleme me motorr. Viti i p

  Prishtinë 25 shtator 15:21
  1.500 €
 • 0 foto
  Mercedes 190 dizell fabrikisht
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Mercedes 190 dizell fabrikisht

  shes ose ndrroj mercedesin 190 dizell fabrikisht viti 86 per mashum 046-119-848

  Lipjan 21 shtator 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mos e humbisni kurrë këtë mundësi, ju lutem!
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  mos e humbisni kurrë këtë mundësi, ju lutem!

  Pershendetje familja Shmangni mashtrimin nga huadhënësit e rremë tani. Emri im është Sekularac AN

  Fushë Kosovë 20 shtator 10:51
  10 €
 • 0 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022996362497
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022996362497

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022996362497 Përshëndetje zonjë dhe zotëri Individë Irlandë, Zv

  Gllogoc 19 shtator 13:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten pjest per pasat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shiten pjest per pasat

  pjes per pasat automatik 2007 045268903

  Prishtinë 17 shtator 15:26
  1 €
 • 1 foto
  Shes pies per audi b4 80 mercedes gollf fijat pe
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pies per audi b4 80 mercedes gollf fijat pe

  Shes pies per audi b4 audi 80 mercedes 190 200 etj gollf Reno pezho Ford fijat etj

  Gllogoc 13 shtator 22:53
  1 €
 • 9 foto
  Bmw seria 7
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Bmw seria 7

  Shitet bmw 4.4 naft per pjes 0685710467 shitet per arsye se esht perplasur

  Novoberdë 11 shtator 15:12
  2.000 €
 • 0 foto
  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë

  HELLO Unë nënshkroi znj. Liselotte De Bruijn !!! Unë vij me këtë postë për t\'ju bërë një ofertë kr

  Podujevë 11 shtator 00:28
  1.000 €
 • 0 foto
  Dëgjo shumë mirë së pari !!
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dëgjo shumë mirë së pari !!

  Përshëndetje / mbrëmje e mbarë   Zonja dhe Z. Veçanërisht Franceze, Kanadeze, Belge, Zvicerane, në

  Fushë Kosovë 8 shtator 20:24
  1 €
 • 0 foto
  auba
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  auba

  shitet auba per renault esht e tumavt me qmim t lir

  Prishtinë 7 shtator 23:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe MIELE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Lavatriqe MIELE

  Shes lavatriqen Miele ne gjendje te rregullt veq ushton pak ma shum

  Prishtinë 7 shtator 09:49
  40 €
 • 0 foto
  Makina per Metale
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina per Metale

  Shes Makinen e importuar bga Zvicra per pastrimin e metaleve gervishje polirim etj. Qmimi sipas ma

  Prishtinë 5 shtator 03:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Gllogoc 3 shtator 19:18
  6.555 €
 • 0 foto
  Vážná a rychlá soukromá půjčka
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Vážná a rychlá soukromá půjčka

  Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z ji

  Gllogoc 2 shtator 19:41
  1.400.000 Lek
 • 1 foto
  Opel vectra B 2.2 dti
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel vectra B 2.2 dti

  Shes pjes per opel vectra b 2.2 dti 2001 per mashum kontakto 045530488

  Obiliq 31 gusht 10:14
  1 €
 • 2 foto
  aksidentuar
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  aksidentuar

  Shes peugot 206 diesel 2.0 hdi viti 2000 te aksidentuar 10muj rks klim abs gjama me rrym 4 dyer

  Podujevë 31 gusht 10:09
  1 €
 • 0 foto
  shtop
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shtop

  shtop per veturat e reja e ardhur nga ch

  Gllogoc 29 gusht 22:33
  30 €
 • 1 foto
  Shes pjes per renault scenik 1.6 16v automatik
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per renault scenik 1.6 16v automatik

  Shes pjes te renault scenik 1.6 16v vetura ka 100000 km eshte automatik

  Prishtinë 29 gusht 13:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shesum pjes per golf
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shesum pjes per golf

  shiten pjest per golf 045268903

  Prishtinë 29 gusht 11:52
  1 €
 • 1 foto
  Shitet vetura Opel Zafira
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet vetura Opel Zafira

  Shitet vetura e aksidentuar per pjes

  Lipjan 28 gusht 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kombi t2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kombi t2

  Shitet ose ndrrohet kombi ne gjendje teper t mir osht teper i rujtun teknikisht n rregull ska nevoj

  Prishtinë 27 gusht 12:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Golf4

  Shes golf 4 I bam ndeshje ose thirrum viber +38345891704

  Obiliq 24 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Gllogoc 20 gusht 15:45
  455 €
 • 4 foto
  Gollf
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Gollf

  Goll 2

  Podujevë 20 gusht 11:13
  350 €
 • 0 foto
  Shitet
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet

  Opel vektra benzin motorr 1.8 ingjeksjon ka dhe plin montum viti 1991

  Prishtinë 13 gusht 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Obiliq 12 gusht 18:52
  96.312 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e sh

  Prishtinë 10 gusht 04:49
  10.000 €
 • 3 foto
  Kamion
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kamion

  Kamion Anglez jasht perdorimit mund te shfrytzohen per Antikitet

  Prishtinë 8 gusht 12:13
  1.700 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Lipjan 7 gusht 18:03
  95.789 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 4

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Gllogoc 7 gusht 16:43
  5.445 €
 • 2 foto
  Shes fshisen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes fshisen

  Shes fshisen bon imungon ceva edhe thesi tjeter problem ska

  Prishtinë 6 gusht 16:11
  10 €
 • 3 foto
  Ftohes i ujit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ftohes i ujit

  Shitet ftohes i ujit origjinal per vw golf 7,ne gjendje te rregull..

  Podujevë 4 gusht 21:39
  110 €
 • 5 foto
  Pjese per mercedes 123
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per mercedes 123

  Shes pjese te mercedesit 123. kemi edhe llagera me diska komplet

  Prishtinë 4 gusht 11:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kombi T4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes kombi T4

  Shitet kombi n gjendje shum te mir pune kontakto 044836715

  Prishtinë 2 gusht 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Lipjan 30 korrik 12:26
  78.565 €
 • 1 foto
  Shitet mbrojtsit të BMW E 46 2003
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet mbrojtsit të BMW E 46 2003

  Shiten mbrojtsit para dhe mbrapa i bmw e46 2003 jan te rujtur mbrapa asht eM

  Lipjan 26 korrik 19:51
  1 €