• Freksion Audi Q5 2010

  Freksion Audi Q5 2010

  Shitet freksion per audi q5 2010 Instagram : pjese_kembimi_sandri

  Me Marrveshje
  Shkodër
  Dje, 16:45
 • makina per pjes

  makina per pjes

  cfar do lloj makine

  111 Lek
  Krujë
  18 shkurt 18:56
 • Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi

  Audi A3 2005 /// Vetem per pjese kembimi

  Audi A3 2.0 tdi viti 2005 kambio manuale 6 marshe

  Me Marrveshje
  Shkodër
  18 shkurt 09:34
 • Pjese Chrysler Voyager 2002

  Pjese Chrysler Voyager 2002

  2.5 crd, pjeset jan shum te pastra

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 21:35
 • Pjese per Opel Corsa 99

  Pjese per Opel Corsa 99

  1.2 16v benzine

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 21:35
 • PJESE KEMBIMI GASPARDO

  PJESE KEMBIMI GASPARDO

  Pjese kembimi per makina mbjedhse GASPARDO

  Me Marrveshje
  Shkodër
  16 shkurt 17:36
 • Bmw Seria1

  Bmw Seria1

  2.0 nafte e vititi 2008,kambio automat me navi te madh. ka demtuar skeletin para,motorri dhe kambio jan te pa prekur.

  3.500 €
  Tiranë
  14 shkurt 15:35
 • Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Shitet hekur rimorkimi per Mercedes Benz. Eshte pothuaj i pa vene kurr ne makine dhe eshte i shoqeruar me suportin ne te cilin fiksohet per te vene ne bagazh. Perdoret per cdo lloj benxi C klass, E kl

  70 €
  Durrës
  10 shkurt 05:36
 • Pjese per Ford Focus

  Pjese per Ford Focus

  Tdci 2002

  Me Marrveshje
  Shkodër
  8 shkurt 09:36
 • Pjese per Fiat Dublo

  Pjese per Fiat Dublo

  1.9 nafte 2003

  Me Marrveshje
  Shkodër
  8 shkurt 09:34
 • Fiat stilo per pies

  Fiat stilo per pies

  Shes fiat stilo1.4benzin viti2004tek dere per pies

  700 €
  Vlorë
  7 shkurt 16:45
 • MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003

  MOTORR SEAT IBIZA 1.4 16 VALVULA BENZINE E ZEZE VITI 2003 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bush

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:47
 • MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT

  MOTORR FORD KONEKT 1.8 TDCI VITI 2004 E BARDH NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:069890

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:46
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.3 CDTI GRI E ERRET VITI 2011 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:06

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:43
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI E BARDH VITI 2013 NAFT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:41
 • MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008

  MOTORR RENAULT CLIO 1.4 BENZINE VITI 2008

  MOTORR RENAULT CLIO E BARDH 1.4 BENZINE VITI 2008 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:06989003

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:40
 • MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006

  MOTORR OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT - VITI 2006 "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 O

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:38
 • MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT

  MOTORR LAND ROVER FRILAND- ( 2 ) 2.2 NAFT - VITI 2008 AUTOMAT "Auto 4 pjese kembimi te perdorura ju ben me dije se disponon nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti:

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:37
 • MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003

  MOTORR RENAULT CLIO 1.5 NAFT DCI VITI 2003 "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza e re is

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:36
 • CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:28
 • CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE

  CITROEN PIKASO 1.6 8 VALVULA - VITI 2004 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 16:25
 • MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE

  MOTORR PEZHO 307 1.6 16 VALVULA VITI 2003 BENZINE "Disponojm nje shumllojshmeri pjesesh per modelin.Per çdo informazion :Nr kontakti: Bushi:0698900312 Olsi 0694755781. Adresa :Rr.Vllazerimi unaza

  Me Marrveshje
  Durrës
  6 shkurt 15:23
 • Pjese per Hyundai Acent

  Pjese per Hyundai Acent

  Benzine

  Me Marrveshje
  Shkodër
  5 shkurt 22:44
 • Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja

  Oferta e veçantë për të realizuar projektet tuaja

  Mirëmëngjesi. Unë kam strukturën time për të ndihmuar njerëzit në nevojë për të kryer projektet e tyre në kushtet më të mira dhe më të sigurta. Ju lutem më kontaktoni për të njohur kushtet. Kontaktit.

  6 €
  Berat
  5 shkurt 15:35
 • Pjese per Zafira dhe Sharan

  Pjese per Zafira dhe Sharan

  Diesel

  Me Marrveshje
  Shkodër
  5 shkurt 12:54
 • Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro

  Shes pasqyra origjinale Ml 2010 Cmimi 170 Euro

  Shiten cift pasqyrash ML 2010 Ngjyre e zeze. . Nuk nderrohen me asnjegje Vetem shiten. Okazion pasi kam shitur makinen skan cme duhen Cmimi 170 Euro

  170 Lek
  Durrës
  4 shkurt 12:34
 • audi a6

  audi a6

  shitet audi a6 automat 2.5 nafte , ne krah ne kundert , makina eshte e prere shitet e gjitha per pjese kembimi ,

  1.400 €
  Durrës
  3 shkurt 11:55
 • Pjese per Hyundai Atos

  Pjese per Hyundai Atos

  Viti 2001

  Me Marrveshje
  Shkodër
  1 shkurt 14:35
 • Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve, BMW, MERCEDES-BENZ, LANCIA, PEUGEOT, FORD, FIAT, SEAT, AUDI, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA, CITROEN, SMART, VOLVO, TOYOTA, ETJ ETJ.....

  1 Lek
  Fier
  30 janar 11:35
 • Kamioncine VW transporter 2.5d -95

  Kamioncine VW transporter 2.5d -95

  Shitet kamioncina per pjese kembimi. Makina ka qene ne gjendje funksionale, por ka guarnicion testato te djegur. Gjithcka tjeter eshte si ne foto, ne gjendje shume te mire.

  90.000 Lek
  Tiranë
  28 janar 23:34
 • Pjese kembimi 202 203

  Pjese kembimi 202 203

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave.Ford ka ,Mercedes 202,203 cdi 270.250 turbodiesel,renàult scenic,Fiat ducato

  Me Marrveshje
  Tiranë
  27 janar 12:36
 • Pjese per Lancia Phedra

  Pjese per Lancia Phedra

  Nafte 2005

  Me Marrveshje
  Shkodër
  25 janar 18:51
 • Blejm foristrada te ndryshme per pjes

  Blejm foristrada te ndryshme per pjes

  Blejm foristrada te ndrryshme per pjes le te jen me defekte ose pa letra . Kontakt viber 0695536610.

  1 €
  Elbasan
  25 janar 18:44
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Nissan Primera 2000

  Me Marrveshje
  Kukës
  21 janar 01:34
 • Ford focus

  Ford focus

  Shitet ford focus ne gjendje te mir te gjitha sherbiment e sapo te kryera Letra te prera per 1 vit E shes per arsye emigrimi

  2.000 €
  Elbasan
  20 janar 13:54
 • Mitsubishi Galant ndrrim me motorr

  Mitsubishi Galant ndrrim me motorr

  Mitsubishi Galant 2.0 benzin viti 2000 Kamjo manual, shum e pastër epaperdorur ne shqiperi e sapo ardhur nga zvicra E ndrroj me skuter Mos boni oferta qesharake

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 janar 23:34
 • Pjes per reno kango

  Pjes per reno kango

  1.9 naft viti 2000

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 janar 20:36
 • pjes per reno shenik

  pjes per reno shenik

  1.9 naft viti 2002

  1 €
  Tiranë
  17 janar 20:35
 • Fiat Punto 1.2 Sporting(I diskutueshem)

  Fiat Punto 1.2 Sporting(I diskutueshem)

  Krahu i majte i makines i demtuar. pjeset e tjera ne gjende perfekte.

  130.000 Lek
  Gjirokastër
  16 janar 14:45
 • pjes kembimi

  pjes kembimi

  Pjes Kembimi per tgjitha llojet e makinave 🤝

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 janar 12:44
 • audi a6 per pjese

  audi a6 per pjese

  audi a6 ne krah anglez per pjese , cmimi i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Durrës
  15 janar 10:54
 • mercedez benz per pjese

  mercedez benz per pjese

  mercedez benz c class , ne krah anglez per pjese kembimi cmimi i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Durrës
  15 janar 10:36
 • golf 4 per pjese

  golf 4 per pjese

  golf 4 per pjese kembimi , ne krah anglez , cmimi i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Durrës
  15 janar 10:35
 • mercedez per pjese

  mercedez per pjese

  mercedez benz c class ne krah anglez per pjese kembimi cmimi i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Durrës
  15 janar 10:34
 • kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë

  kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë

  e ngadalësia e bankave nuk ju lejojnë të ketë qasje tuaj të kreditit në kohë. ne kemi vënë në vend një fond për financimin e juaj aplikimet e kredive dhe kjo në një kohë të shkurtër. Rimbursimi duke

  2.000 €
  Tiranë
  14 janar 21:59
 • Wosvagen kadi

  Wosvagen kadi

  Makina per pjes ka mottor te pa prekur dhe ekonimik shitet se esht perplasur pjeset xhenerike i ka tmira cmimi diskutueshem

  1 Lek
  Durrës
  11 janar 18:44
 • Pjese per Opel Frontera

  Pjese per Opel Frontera

  Nafte 2.8

  Me Marrveshje
  Shkodër
  11 janar 14:36
 • Disqe smartit

  Disqe smartit

  Shes disqe smartit dhe 2 goma

  170 Lek
  Shkodër
  11 janar 02:34
 • Pjese per Volkswagen Touareg V10

  Pjese per Volkswagen Touareg V10

  Vetem pjese pjese

  Me Marrveshje
  Shkodër
  10 janar 08:45
 • Pjese per Ford Focus

  Pjese per Ford Focus

  Benzine dhe nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  8 janar 23:54