Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Hyundai Terracan Naftë për pjesë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Hyundai Terracan Naftë për pjesë

  Hyundai Terracan 2.9, kambio manuale, Naftë për pjesë. gjendje e përgjithshme e mirë. Mungon vetëm m

  Tiranë Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per Fiat ducato 2007 2009
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Fiat ducato 2007 2009

  Pjese per Fiat Ducato viti 2007,2009

  Tiranë Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave.,Mercedes 202,203 ,renàult scenic,Fiat ducato

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Opel Zafira
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Opel Zafira

  Pjese kembimi per Opel Zafira 2013 1.6 benzine 35.000 kilometra cdo lloj pjese te ardhura nga anglia

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ??Goma per dimer te ardhura nga gjermania??
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ??Goma per dimer te ardhura nga gjermania??

  Goma 205\55\15 te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 01:25
  190 €
 • 3 foto
  Pjese karboni per mercedez 202
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese karboni per mercedez 202

  Pjese karboni per mercedez c klas 202 99

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ????Goma me gozhda ????
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ????Goma me gozhda ????

  Goma me gozhda 165.70.13te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 01:25
  120 €
 • 1 foto
  Goma 185 55 15??
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Goma 185 55 15??

  Goma dimri te ardhura nga gjermania 185\\55\\15

  Tiranë Sot, 01:25
  130 €
 • 3 foto
  Pjese kembimi per Ford Kuga viti 2017
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per Ford Kuga viti 2017

  Pjese kembimi per Ford Kuga naft viti 2017

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes kembimi per Peugeot 206 benzine kambio automa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi per Peugeot 206 benzine kambio automa

  Pjese kembimi per Peugeot 206 benzine automat

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 14 benzin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 14 benzin

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.4 benzin

  Tiranë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fener stopa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fener stopa

  Fener Stopa sinjale tasa per wv breshk jan origjinale

  Tiranë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fener golf 4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fener golf 4

  Fener golf 4 te ri pa perdor

  Tiranë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ????Goma me disqe per Renault ????
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ????Goma me disqe per Renault ????

  Goma me disqe alumini 185.65.15 per Renault te ardhura nga gjermania 🇩🇪

  Tiranë Sot, 01:12
  270 €
 • 5 foto
  Vaj Shell nga gjermania
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Vaj Shell nga gjermania

  Vaj Shell i bler ne gjermani 10-40 10 euro litri 5-40 15 euro litri vaji esht prodhim per gjermani i

  Tiranë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Chrysler Dodge 3.8l pjes kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Chrysler Dodge 3.8l pjes kembimi

  Chrysler Dodge 3.8l pjes kembimi

  Tiranë 18 janar 19:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4 S-line 2007 2.0 automat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A4 S-line 2007 2.0 automat

  Pjese kembimi per Audi A4 2007 s -line 2.0 automat. Sedilje lekure. Ne gjendje super te mire. Me 170

  Tiranë 5 janar 23:49
  100 €
 • 1 foto
  autoalbani
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  autoalbani

  kondinjer per magazin

  Tiranë 20 dhjetor 15:05
  1.000 €
 • 1 foto
  Passat B6 2006 2.0 diesel manual
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Passat B6 2006 2.0 diesel manual

  te gjitha pjeset ne gjendje super te mire. Te ardhura nga anglia. ju lutem te kontaktoni ne numrin e

  Tiranë 24 nëntor 12:37
  100 €
 • 0 foto
  Audi A4 2004 2.4 v6 automat per pjese.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A4 2004 2.4 v6 automat per pjese.

  Disponojme te gjitha pjeset.

  Tiranë 24 nëntor 12:36
  100 €
 • 2 foto
  Jetta automat 1.9 2006, 170 mije kilometra.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Jetta automat 1.9 2006, 170 mije kilometra.

  pjese kembimi. Makina ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 24 nëntor 12:35
  100 €
 • 5 foto
  VW golf 5 nafte 1.9, 2.0 si dhe benzine 1.6 FSI
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW golf 5 nafte 1.9, 2.0 si dhe benzine 1.6 FSI

  Pjese kembimi per Vw golf 5 me motor nafte dhe benzine 1.6 FSI. Te gjitha pjeset ne super gjendje. C

  Tiranë 24 nëntor 12:35
  100 €
 • 5 foto
  Audi A6 2005 3.0 dhe 2.0 automat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A6 2005 3.0 dhe 2.0 automat

  Pjese kembimi per audi A6 2005 3.0 diesel automat 4 dyer. Fener adaptive light neper kthesa, xenon b

  Tiranë 24 nëntor 12:34
  1 €
 • 1 foto
  Toyota corolla verso 2008 vvti automat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Toyota corolla verso 2008 vvti automat

  Pjese kembimi vetem

  Tiranë 24 nëntor 12:33
  100 €
 • 5 foto
  Pjese kembimi skoda octavia 2007 dsg
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi skoda octavia 2007 dsg

  Pjese kembimi per skoda oktavia 2005-2009 automat, dsg krah anglez. ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 24 nëntor 12:32
  1 €
 • 0 foto
  Seat Leon viti 2006 nafte manual per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Seat Leon viti 2006 nafte manual per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset. Xhama te zinj. 355693613915

  Tiranë 2 tetor 11:25
  100 €
 • 11 foto
  Golf 5 plus, passat 2006 b6 automat manual
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Golf 5 plus, passat 2006 b6 automat manual

  Pjese kembimi golf 5, golf 5 plus, passat te gjitha krah te rregullt te ardhura nga gjermania. Makin

  Tiranë 28 shtator 09:27
  1 €
 • 1 foto
  Shitet timon golfi 4 3000 lek
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet timon golfi 4 3000 lek

  Shitet timon golfi 4 3000 mij lek 0694554225

  Tiranë 19 shtator 10:01
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Pjese kembimi 202 203
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi 202 203

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave.Ford ka ,Mercedes 202,203 cdi 270.250 turbodiesel,ren

  Tiranë 14 shtator 11:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese kembimi per fiat ducato ambulanc
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi per fiat ducato ambulanc

  Pjese kembimi per fiat ducato ambulanc

  Tiranë 14 shtator 11:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel Astra 1.4 benzin okazjon
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel Astra 1.4 benzin okazjon

  Ne gjendje shum te mir Me 182000 km te vetat Taksat te paguara 20-06-2020

  Tiranë 12 shtator 19:14
  1.700 €
 • 0 foto
  kerkoj nje pjes per opel corsa 2002..
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kerkoj nje pjes per opel corsa 2002..

  kerkoj ROBOT per opel corsa 1.2 TRONIC benzin 2002..CEL..0676382229

  Tiranë 26 gusht 12:20
  111.111.111 Lek
 • 1 foto
  Shiten pjese kembimi per fiat punto nafte 1.9 2002
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten pjese kembimi per fiat punto nafte 1.9 2002

  Pjeset shiten me cmim shum te arsyeshem

  Tiranë 18 gusht 15:15
  1 €
 • 4 foto
  Llampa per kamion
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Llampa per kamion

  Shiten llampa per kamion. Llampat e vogla jane 1000 cope ndersa te medhajat 600 cope, jepen me cmi

  Tiranë 16 gusht 17:01
  1 Lek
 • 1 foto
  lexoni;
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  lexoni;

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë Ju dëshironi të kon

  Tiranë 2 gusht 20:35
  50.000 €
 • 8 foto
  Ford mondeo 1.8 nafte
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford mondeo 1.8 nafte

  cdo pjes funksionale

  Tiranë 31 korrik 16:10
  400.000 Lek
 • 11 foto
  Makina me Qera
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makina me Qera

  Japim makina me qera

  Tiranë 30 korrik 08:16
  17 €
 • 11 foto
  Fener bmw seria 5 2011 krahu pasagjerit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fener bmw seria 5 2011 krahu pasagjerit

  Okazion Fener seria 5 krahu pasagjerit ne gjendje shum te mir origjinal.cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 27 korrik 15:42
  280 Lek
 • 3 foto
  Stop S class 2014
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Stop S class 2014

  Shes stop per S CLASS 2014 W222 krahu pasagjerit ka vetem ni ciflosje te vogel ne cep per vec asaj

  Tiranë 27 korrik 15:22
  140 €
 • 11 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES BENZ
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PJESE KEMBIMI MERCEDES BENZ

  Pjese kembimi vetem per MERCEDES BENZ Makinat jane ne super gjendie pune MOTORRIKE DHE XHENERIKE. M

  Tiranë 19 korrik 00:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  C2 viti 2007 motorr 1.4 naft hdi manual \"SHITET P
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  C2 viti 2007 motorr 1.4 naft hdi manual \"SHITET P

  C2 viti 2007 motorr 1.4 naft hdi manual \"SHITET PER PJESE

  Tiranë 17 korrik 20:58
  1 €
 • 1 foto
  Audi A6 2.7 quattro automat viti 2006 per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Audi A6 2.7 quattro automat viti 2006 per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset.

  Tiranë 13 korrik 17:53
  100 €
 • 3 foto
  Mercedes e320 cdi 2003 per pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Mercedes e320 cdi 2003 per pjese kembimi

  Makina disponon cdo gje. Krah europe. jastek ajri mbrapa.

  Tiranë 13 korrik 17:52
  100 €
 • 3 foto
  Toyota Aygo Automat ??
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Toyota Aygo Automat ??

  ,🔥🔥Okazion 🔥🔥Sapo e ardhur nga Zvicra🔥 Toyota Aygo Motorri 1.0 Viti 2006 Kamio Automat Me Dogane Te

  Tiranë 26 qershor 15:52
  3.000 €
 • 0 foto
  Mercedez 250
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Mercedez 250

  Esht e perlasur nga para por asht ne gjendje pune

  Tiranë 14 qershor 16:33
  700.000 Lek
 • 2 foto
  VW Polo.1.2benzin2001full servis okazion
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW Polo.1.2benzin2001full servis okazion

  Okazion Shitet vw polo 1.2benzin 2001manual 5porta.140.000km origjinale.srs.abs.esp.full servis.bate

  Tiranë 26 maj 17:32
  1 €
 • 5 foto
  BMW 730D 2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  BMW 730D 2008

  Shitet per pjese, te gjitha pjezet jane te disponueshme. motorr kamio vetem 90,000milje. fenere dina

  Tiranë 18 maj 06:59
  1.111 €
 • 10 foto
  Renault Espace JK0G
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Renault Espace JK0G

  Shes te gjitha pjese e makines Renault me nje cmim te arsyshem . Autoveture Renault, gri e hapur ,vi

  Tiranë 17 maj 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion Turbo BMW
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Okazion Turbo BMW

  Shes Turbo Garrett BMW per motorrin M57N. Per motorret Nafte 2.5 - 3.5. 330d E53 X5 530d E60 730d

  Tiranë 29 prill 14:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cady per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Cady per pjes

  Shitet vw caddy per pjes kembimi 2.0 sdi

  Tiranë 12 prill 20:48
  1 Lek