Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Tavolina + karriga
  Makineri dhe inventare

  Tavolina + karriga

  10 komplete tavolina me karriga per terase 1 komplet 220 eur

  Mitrovicë 10 korrik 15:07
  220 €
 • 3 foto
  Makina salldimit SELCO GENESIS MTE 3000
  Makineri dhe inventare

  Makina salldimit SELCO GENESIS MTE 3000

  TIG, MIG/MAG and MMA – all-in-one Makinë salldimit SELCO GENESIS MTE 3000 MIG/MAG Pulsed – MMA – TIG

  Prizren 10 korrik 15:01
  3.500 €
 • 2 foto
  Friz per torte
  Makineri dhe inventare

  Friz per torte

  Frizi vitrina e tortes eshte ne gjendje te rregullt.

  Mitrovicë 10 korrik 14:57
  500 €
 • 2 foto
  Pajisje per berber
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per berber

  I shes per arsye emigrimi, gjith mobiljet , 2 pasqyra, 2 poltrona.

  Tiranë 10 korrik 14:51
  240 €
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Makineri dhe inventare

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri 10 korrik 14:40
  22.500 €
 • 2 foto
  Tavolinat
  Makineri dhe inventare

  Tavolinat

  Shes 3 tavolina me nga 4 karrika si dhe shankun.

  Fushë Kosovë 10 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza

  Shiten freza per kunderkand dhe instrumente tjera stomatologjike , te gjitha keto instrumente munde

  Prishtinë 10 korrik 14:30
  400 €
 • 3 foto
  Karroc per restaurane italjane
  Makineri dhe inventare

  Karroc per restaurane italjane

  Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdo

  Prizren 10 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri

  shes aparatin per akullore ne gjendje perfekte prodhim italjan CARPIGIANI PROMAG ftofjen e ka perfek

  Prizren 10 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tavolin Dentare e re pa perdorur per stomatologji
  Makineri dhe inventare

  Tavolin Dentare e re pa perdorur per stomatologji

  Shitet tavolina dentare e re e paperdorur prodhim ,europian me te gjitha paisjet e saj , 4 shtekdoza

  Mitrovicë 10 korrik 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam

  shes vetrinen per torta italjane ne gjendje perfete ftofja perfekte ndriqimi led njera an i mban tor

  Prizren 10 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skar me plin e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Skar me plin e re e pa perdorur

  Shes skaren e re te pa perdorur me plin qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber+3

  Prizren 10 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser per embelsira 40litersh italjan
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira 40litersh italjan

  Shes mikserin e sapo ardhur nga italia prodhim italjan 40litersh shum i ruajtur me shpejtsi. Nuk ka

  Prizren 10 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë 10 korrik 14:09
  800 Lek
 • 6 foto
  Aksesor per thoj, gella, ngjyra, komplet. Nails
  Makineri dhe inventare

  Aksesor per thoj, gella, ngjyra, komplet. Nails

  Shiten te gjitha qe jane ne fotografi, jane te perdorura shume pak po per shkak se eshte mbyll lokal

  Pejë 10 korrik 13:50
  250 €
 • 11 foto
  Autolarje pishtole shllafa dizne etj
  Makineri dhe inventare

  Autolarje pishtole shllafa dizne etj

  049145804 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira

  Prishtinë 10 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vakum press per plastifikimin e dyerve
  Makineri dhe inventare

  Vakum press per plastifikimin e dyerve

  Shitet maqina per plastifkim te dyerve Vakum press PLATINUM WP-3A-KM Ne gjendje shum te rregullt p

  Pejë 10 korrik 13:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit
  Makineri dhe inventare

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijali per paketim shtypit te reklamave te ndryshme komplet i r

  Prishtinë 10 korrik 12:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHitet ekstruderi dhe THarsja
  Makineri dhe inventare

  SHitet ekstruderi dhe THarsja

  SHitet ekstruderi per pasta italijan Laparmigijani D.55 i servisuare komplet dhe THarsen e pastave

  Prishtinë 10 korrik 12:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks
  Makineri dhe inventare

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks Punojme gjitha llojet e paketuseve elevatorve automatik

  Prishtinë 10 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza
  Makineri dhe inventare

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza ne gjendje te regullte pra jane dy Linja prodhimi

  Prishtinë 10 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake
  Makineri dhe inventare

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë 10 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë 10 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi

  Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon

  Prishtinë 10 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë 10 korrik 12:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme

  Linjate jane Komplet per prodhimine e qokokrem qokollade bombone te ndryshme dhe mente makinerite j

  Prishtinë 10 korrik 12:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik
  Makineri dhe inventare

  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik

  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik per lengje Vaj keqap majonez e shume produkte tjera

  Prishtinë 10 korrik 12:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL

  Ne shitje: Profesionale Tharëse Profesionale - Miele PT7331 EL - 13/16 kg - Ngrohje elektrike - 17

  Prishtinë 10 korrik 12:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekur Miele HM21-140
  Makineri dhe inventare

  Hekur Miele HM21-140

  Për shitje makine profesionale hekuri Miele HM21-140 * 1,4 Metar width punës * Ngrohje elektrike -

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H / 4180H - 13/18/24 kg - Rryma elektrike (1

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Lavatrice profesionale Ipso HC100 - 2012 vit - 10 kg - Ngrohje elektrike - 12 KW - Centrifuga e lar

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina larese larje lavatrice industriale
  Makineri dhe inventare

  Makina larese larje lavatrice industriale

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H - 13 kg - Ngrohje elektrike (12 KW) - Cen

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS4022 - 23 kg - Rryma elektrike (18 KW) - Centrifug

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6321 EL - 32 kg - Ngrohje elektrike aktuale (30 KW

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS6017 - 18 kg - Rryma elektrike (15 KW) - Centrifug

  Prishtinë 10 korrik 12:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Prishtinë 10 korrik 12:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice profesionale ELECTROLUX
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice profesionale ELECTROLUX

  Ne shitje: 4x makina të reja profesionale të larjes - Electrolux WH6-6 Brezi i fundit i 6000 linjav

  Prishtinë 10 korrik 12:23
  2.000 €
 • 11 foto
  Industriale lavatrice larje Miele
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Miele

  Shitet një gamë profesionale të markës profesionale Miele Professional në botë. Në magazinë: Lavat

  Prishtinë 10 korrik 12:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Ne shitje: 2x makina larëse profesionistët Girbau HS4012 - 12/13 kg - Tjerr High - 1000 rpm - Rin

  Prishtinë 10 korrik 12:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6167 EL - 16 kg - Ngrohja e energjisë elektrike (18

  Prishtinë 10 korrik 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje - IPSO 24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje - IPSO 24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale - IPSO HF234 - 24 kg - Ngrohje elektrike - 18 kW - Centrifug

  Prishtinë 10 korrik 12:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina Pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina Pastrim kimik lavatrice

  Për shitje makinat e pastrimit të thatë 15, 17, 22 kg. Markat më të mira - Union dhe Realstar - It

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus 55 kg
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus 55 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Primus FS55 - 55 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e lartë

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje I RI - NEW
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje I RI - NEW

  Për shitje: Profesionalnu perilicu rublja FAGOR LAP10 - 10 kg - Greenje na struju (6 KW) - Centrif

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  3.300 €
 • 2 foto
  Industriale lavatrice & tharse larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice & tharse larje

  Për shitje: Makinë larëse profesionale Miele PWT6089 / PT7189 - 8 kg / 8 kg - Rryma elektrike (6KW

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pastrim kimik REALSTAR 14.5 kg lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Pastrim kimik REALSTAR 14.5 kg lavatrice

  Ne shitje: Makinë e pastrimit të thatë të shërbyer plotësisht: REALSTAR RS152E - 14.5 kg - 3 filtr

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale MIELE WS5140 EL - 14/15 kg - 1000 rpm tjerr lartë - Ngrohje

  Prishtinë 10 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharese tharse lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharese tharse lavatrice pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë tharëse profesionale MIELE PT8523 EL - 13 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e

  Prishtinë 10 korrik 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinë lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makinë lavatrice profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale Electrolux W4180H - 18 kg - 900 rpm tjerr lartë - Ngrohje el

  Prishtinë 10 korrik 12:16
  1 €