Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Inventar per kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Inventar per kuzhina

  Inventar i ardh prej germania

  Prizren 16 gusht 21:37
  1 €
 • 11 foto
  Makina per Mbeshtjellje Te pejit
  Makineri dhe inventare

  Makina per Mbeshtjellje Te pejit

  Makina Per Mbeshtjellje Te Pejit Dhe Leshit Artificial (Vunice) Kemi Dhe Material Per Shitje Makin

  Prizren 16 gusht 21:36
  6.000 €
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Makineri dhe inventare

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 16 gusht 21:32
  14.500 €
 • 7 foto
  Shiten 10 Kompjute komplet
  Makineri dhe inventare

  Shiten 10 Kompjute komplet

  Jan te gatshem per Pun

  Skënderaj 16 gusht 21:31
  900 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires kollon
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrires kollon

  I servisuar 700w

  Tiranë 16 gusht 21:21
  400 €
 • 0 foto
  Arka
  Makineri dhe inventare

  Arka

  Shitet arka

  Prizren 16 gusht 21:17
  250 €
 • 1 foto
  tengjere per supa xhella
  Makineri dhe inventare

  tengjere per supa xhella

  Tengjere per supa gjellra per restorante apo per te tjera +383 49 133356

  Gjilan 16 gusht 20:47
  110 €
 • 2 foto
  Aspirator. Guzhine4000
  Makineri dhe inventare

  Aspirator. Guzhine4000

  Aspirator. Guzhine 4000 i bler ne gjermani

  Tiranë 16 gusht 20:30
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Makin numerimi
  Makineri dhe inventare

  Makin numerimi

  Makineri numrimi per vlera monetare

  Durrës 16 gusht 20:29
  30.000 Lek
 • 4 foto
  karrike per berber
  Makineri dhe inventare

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukiere produkte professionale Italiane doni me te miren zgjidhni me te mi

  Tiranë 16 gusht 20:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  karrike per berber
  Makineri dhe inventare

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukjere produkte professionale italiane doni me te miren zgjidhni me te m

  Tiranë 16 gusht 20:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian freskues te markes klimaitalia

  Durrës 16 gusht 20:14
  112.334.455 €
 • 1 foto
  FRIGORIFER FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER FRESKUES

  Shesim frigorifer inox , me dyer xham. Të rinj. Italian. Me garanci.

  Durrës 16 gusht 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FRIGORIFER ME 2 DYER
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER ME 2 DYER

  Shitet frigorifer me 2 dyer. I ri . Italian. Për pastiçeri e për lokale. Me garanci.

  Durrës 16 gusht 20:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian te ri me garanci 2 vjet cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 16 gusht 20:12
  123.456.789 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI

  SHITET FRIGORIFER I RI PËR MBAJTJEN E AKULLORES. ITALIAN. MBAN DER NË 60 VASKETA.

  Durrës 16 gusht 20:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Manikina
  Makineri dhe inventare

  Manikina

  Dyqani u mbyll, shiten aksesoret! Manikina per femra dhe meshkuj, trupi dhe komplet. Rafte per rroba

  Fier 16 gusht 19:40
  400 Lek
 • 6 foto
  Te gjitha paisje per kuzhine Inox
  Makineri dhe inventare

  Te gjitha paisje per kuzhine Inox

  Shes tavoline nga inox me 3 rafte, Dimenzioni 150cm me 70cm - 230 euro Dimenzioni 215cm me70cm me 6

  Rahovec 16 gusht 19:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  POSEDOJM PAISJE PER KUZHINE INOX & ME POROSI
  Makineri dhe inventare

  POSEDOJM PAISJE PER KUZHINE INOX & ME POROSI

  Posedojm te gjitha paisje per kuzhine nga inox, lloje dhe dimenzione sipas kerkeses tuaj. Çmimet shu

  Prishtinë 16 gusht 19:18
  1 €
 • 5 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA

  Tavolina frigoriferike te reja per pizzeri. Me garanci 1 vit.

  Durrës 16 gusht 19:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier 16 gusht 18:58
  22.000 €
 • 6 foto
  Tavolin frigorifer pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer pica

  Italiane me cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 16 gusht 18:28
  123.456.789 €
 • 4 foto
  shitet linja e prodhimit te gotav plastikes
  Makineri dhe inventare

  shitet linja e prodhimit te gotav plastikes

  Shitet linja ( maqina) e prodhimit te gotave te plastikes si dhe ngjyrosja e tyre per jogurt dhe ajr

  Prishtinë 16 gusht 18:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafte marketi marka cefla
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi marka cefla

  Italiane

  Durrës 16 gusht 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68
  Makineri dhe inventare

  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje shum te rregullt pune dhe ka shum pak ore

  Pejë 16 gusht 18:12
  7.499 €
 • 11 foto
  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih
  Makineri dhe inventare

  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih

  Co2 400 ampera HOBART i ardhur nga zvicrra esht 2 pjes pjesa e nalt hjeket eka gypin 11 metra i gja

  Podujevë 16 gusht 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana
  Makineri dhe inventare

  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana

  posedojm te gjith llojet e pjeseve te aparatave per akullore dhe fontanave te reja dhw te perdorura

  Prizren 16 gusht 17:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroc per restaurane italjane
  Makineri dhe inventare

  Karroc per restaurane italjane

  Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdo

  Prizren 16 gusht 17:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz per pije coca cola bazen si i ri
  Makineri dhe inventare

  Friz per pije coca cola bazen si i ri

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer ka ftofje me ajr shum i ruajtur ndriqimi led qmimi i diskutueshe

  Prizren 16 gusht 17:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam

  shes vetrinen per torta italjane ne gjendje perfete ftofja perfekte ndriqimi led njera an i mban tor

  Prizren 16 gusht 17:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tend per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tend per lokal

  Shes tenden per lokam shum e ruajtur. Dimenzjonet e saj jan:Gjatsia 5m hapet 3meter qmimi i diskutu

  Prizren 16 gusht 17:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L

  Shes llabon per akullore e sapo ardhur nga italia prdhim italjan CATABRIGA ne gjendje te shkelqyer s

  Prizren 16 gusht 17:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Risi diqka e re ka ardh paisisje treja perdorura
  Makineri dhe inventare

  Risi diqka e re ka ardh paisisje treja perdorura

  Posedojm te gjitha llojet e fontanave te reja dhe te perdorura Miksera te brumit te ri dhe te perdo

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi
  Makineri dhe inventare

  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi

  Shes mikserin planetar ne gjendje perfekte prodhim italjan eshte 40litersh me shpejtsi nuk nihet ka

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox
  Makineri dhe inventare

  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox

  Shes tavolinen ne te gjitha anet inox dyert i ka me llagera per me shum kontakto edhe ne viber +383

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)

  Shes mikserin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan eshte per brum dhe per embelsira 30litersh me

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox
  Makineri dhe inventare

  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox

  Shes kazanin te ri te pa perdorur 30l +telin e ri dhe brinin per brum gjithashtu te ri. Shiten edhe

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.

  Shes tavolinen me ftofje ne gjendje perfekte per byrek embelsira etj shum e ruajtur me bunker qmimi

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur

  Shes frigoriferin ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga italia prodhim italjan ftof shum mir shu

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera

  Posedojm te gjith llojet e telave dhe riparimin e tyre per miksera me dimenzjone te ndryshme per me

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox

  Shes vaskat per akullore dhe gjellra inox me madhsi thellsi dhe forma te ndryshme per me shum kontak

  Prizren 16 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren 16 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri

  shes aparatin per akullore ne gjendje perfekte prodhim italjan CARPIGIANI PROMAG ftofjen e ka perfek

  Prizren 16 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri
  Makineri dhe inventare

  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri

  Shes shanktin ne gjendje perfekte i ri me dollap e fijok qmimi i arsyseshem per me shum kontakto edh

  Prizren 16 gusht 17:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj 16 gusht 17:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per embelsira 1m italje
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira 1m italje

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga italia. Eshte per embelsira salla etj ka ndi

  Prizren 16 gusht 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren 16 gusht 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrin per akullore me 6 vaska
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per akullore me 6 vaska

  Shes vetrinen per akullore ne gjendje perfekte ka ftofje perfekte shum e ruajtur prodhim italjan esh

  Prizren 16 gusht 17:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Prizren 16 gusht 16:57
  Me Marrveshje