Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  shes mikserin per bruma 120kg
  Makineri dhe inventare

  shes mikserin per bruma 120kg

  shes mikserin per bruma ne gjendje perfekte prodhim turk per me shum na kontaktoni ne ket numer tele

  Prizren Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten llavabo per restaurante
  Makineri dhe inventare

  shiten llavabo per restaurante

  shiten llavabo per restaurante te ardhur nga jasht per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 0

  Prizren Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet tavolina punes per pica
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina punes per pica

  shitet tavolina punes per pica ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer 045 678 92

  Prizren Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet vitrina per torte
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina per torte

  shitet vitrina per torte ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra per me shum na

  Prizren Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten vitrina per akullore ISA
  Makineri dhe inventare

  Shiten vitrina per akullore ISA

  shiten vitrinat per akullore ISA ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra me 12 dhe 8 tasne per me s

  Prizren Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  tavolina tpunes me frigo inox
  Makineri dhe inventare

  tavolina tpunes me frigo inox

  shiten tavolina tpunes ne gjendje perfekte inox me friz posht shum pak te perdorura per me shum na k

  Prizren Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes mbajtsen per korneta
  Makineri dhe inventare

  shes mbajtsen per korneta

  shes mbajtsen per korneta me qmim tvolitshem per me shum kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-92

  Prizren Sot, 09:51
  55 €
 • 1 foto
  shitet friforifer per vena
  Makineri dhe inventare

  shitet friforifer per vena

  shitet frigoriferi per vera ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045

  Prizren Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet mikseri per torte
  Makineri dhe inventare

  Shitet mikseri per torte

  shitet mikseri per torte 20kg per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne vib

  Prizren Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Friteze Professionale
  Makineri dhe inventare

  Friteze Professionale

  Friteze doppio me gaz, prodhim origjinal italian okazion! Per me shume info tel : 0692132528 ose 068

  Durrës Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

  Frigorifer professional inoksi marka italiane i perdorur, cmimi i arsyeshem per me shume info tel: 0

  Durrës Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre
  Makineri dhe inventare

  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre

  Soba industriale professionale italiane te dryshme me 4ose 6 vatra me furre. Cmime te arsyeshme tel

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kappa Aspirator Guzhine
  Makineri dhe inventare

  Kappa Aspirator Guzhine

  Prodhojm aspiratore inoksi te rijn me pororise sipas mizurave te juaja. Cmime te arshyesme nga me te

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furra pizza te dryshem me gas ose korent
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza te dryshem me gas ose korent

  Furre pice disa modele te dryshme me gaz ose me korent me nje ose me dy kate, cmime te arsyeshme te

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per prodhim qorapave te femrave
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhim qorapave te femrave

  Shitet; 5 cope makina per prodhim qorapave te femrave, qorapa te shkurta deri ne gjunj dhe qorapa ho

  Prizren Sot, 09:48
  35.000 €
 • 2 foto
  Lavastovilje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje per restorant

  Lavastovilje profesionale e perdodorur per restorant italiane cmimi i arsyeshem tel 0685767133 ose 0

  Durrës Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Fast Food

  Pajisje per fast food te reja dhe te perdorura italiane si: gjiro mishi, zgara, friteza, tostiera, n

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak grohose
  Makineri dhe inventare

  Banak grohose

  Banak grohes me banjo maria per me shume info tel : 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hell per pjekje pule qijngji
  Makineri dhe inventare

  Hell per pjekje pule qijngji

  Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me t

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak per pica banko pizza frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak per pica banko pizza frigoriferik

  Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht. Prodhim i Ri. Permasat sipas porosi

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food

  Banak frigoriferik per fadt food me tasa per ingredientet ..prodhime me porosi me cmimet me te lira

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mulli kafe 3 fazor
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe 3 fazor

  Mulli kafe 3 fazor italian shume i fuqishem ne gjendje shume te mire shiko fotot origjinale cmimi

  Tiranë Sot, 09:25
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional

  Set Lavatrice + Tharese per lavanteri me xhetona PW6065 & PW6055 Lavatrice Miele Professional 6

  Tiranë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavastovilje Profesionale Miele G7859
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje Profesionale Miele G7859

  Lavastovilje profesionale MIELE G7859 E shpejte, e fuqishme, higjenike, lavastovilja Miele ofron re

  Tiranë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG
  Makineri dhe inventare

  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG

  Tharese profesionale Miele PT7136 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorant

  Tiranë Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6065 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Sot, 09:22
  1.000 €
 • 5 foto
  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253
  Makineri dhe inventare

  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253

  Tharese profesionale Miele PT 8253 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, lavander

  Tiranë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6131 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice Miele PW6167 16 KG
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW6167 16 KG

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6167 EL - Kapaciteti: 16 kg - Volumi i kazanit: 160 litra - Lidhja

  Tiranë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6201 EL - Kapaciteti: 20 kg - Volumi i kazanit: 200 litra - Lidhja

  Tiranë Sot, 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100
  Makineri dhe inventare

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, resto

  Tiranë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele
  Makineri dhe inventare

  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele

  PW6080 Miele Professional 8 Kg PT7186 Miele Professional 8 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m Cmim

  Tiranë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel
  Makineri dhe inventare

  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel

  PW 6101 Miele Professional 10 Kg PT 7251 Miele Professional 10 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m

  Tiranë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
   MAKINA TE XHAMIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA TE XHAMIT

  Nese jeni duke punuar me xham ose keni pervoje dhe deshironi te filloni te punoni me te , ne mundemi

  Dibër Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Perde Ajri OLEFINI 2m
  Makineri dhe inventare

  Perde Ajri OLEFINI 2m

  Marka : OLEFINI K-18W Gjatesia : 2 Metra Sasia : 2 cope Gjendja : Te perdorur ne gjendje te mire, ru

  Tiranë Sot, 09:10
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja

  Shes makinat e akullit ne gjendje perfekte si te reja.Jane te firmes me te njohur italiane"BREMA.Nje

  Prizren Sot, 09:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune

  Shes carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune.Eshte italian. Eshte shume pak i perdorur.Per

  Prizren Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree

  She vitrinen edhe ne gjendje shume te mire pune.Eshte shumee pak e perdorur(pothuajse e re).Per me s

  Prizren Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per embelsira

  Shes vitrinen per embelsira ne gjendje te mire pune si e ree.Per me shume info kontaktoni ne nr:0441

  Prizren Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shllagomata ne gjendje te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Shllagomata ne gjendje te mire pune

  Shes shllagomat ne gjendje shume te mire pune.Jane ata qe shihen ne foto.Per me shume info kontakton

  Prizren Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)
  Makineri dhe inventare

  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)

  Shes abitator ne gjendje shume te mire pune.Eshte i ardhur nga jasht.Arrin temperaturen deri ne -40°

  Prizren Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Enëlarese
  Makineri dhe inventare

  Enëlarese

  Shes enëlaresen ne gjendje shum te mir pune per gota dhe pjata.Per me shume kontaktoni ne tel:044149

  Prizren Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30 litra italian
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30 litra italian

  Shes mikserin 30 litra italian(MADE IN ITALY).Eshte per 3 opcione.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren Sot, 09:03
  Me Marrveshje