Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Rahovec Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,MIK

  Fushë Kosovë Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 17:21
  160 €
 • 4 foto
  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 17:21
  160 €
 • 5 foto
  Okazion! - Reklam Biznesi Peçikllaz
  Makineri dhe inventare

  Okazion! - Reklam Biznesi Peçikllaz

  Shes kete reklam biznesi siç mund ta shihni dhe nga fotot. Reklama eshte material peçikllaz si dhe m

  Vlorë Dje, 17:14
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten skelet
  Makineri dhe inventare

  Shiten skelet

  Shiten skelet afer 300 metra

  Lipjan Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes 2.30 m, se bashku me lavapjat inoksi 23000 leke.

  Durrës Dje, 16:41
  110.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET BANAK FTOHES
  Makineri dhe inventare

  SHITET BANAK FTOHES

  Shitet Banak ftohes 2.30 m i gjatë se bashku me lavapjatin e inoksit. Materiali inoks dhe dru shih f

  Durrës Dje, 16:41
  24.000 Lek
 • 4 foto
  Biljardo
  Makineri dhe inventare

  Biljardo

  Shes biljardon 7.5 është në gjendje të rregullt Për më shum informata kontaktoni ne viber ne numr

  Gjilan Dje, 16:28
  350 €
 • 2 foto
  Makine dhe suzator profesional amerikan
  Makineri dhe inventare

  Makine dhe suzator profesional amerikan

  Jane ne gjendje shume te mire jan profesionale

  Fier Dje, 16:21
  600 €
 • 0 foto
  Shiten kukullat per butika
  Makineri dhe inventare

  Shiten kukullat per butika

  Shiten kukulla per butika

  Viti Dje, 15:26
  100 €
 • 12 foto
  Shitet Biznesi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Biznesi

  Shitet biznesi me komplet paisjet per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini ose

  Prishtinë Dje, 15:24
  60.000 €
 • 10 foto
  SHitet ekstruderi dhe THarsja
  Makineri dhe inventare

  SHitet ekstruderi dhe THarsja

  SHitet ekstruderi per pasta italijan Laparmigijani D.55 i servisuare komplet dhe THarsen e pastave

  Prishtinë Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit
  Makineri dhe inventare

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijali per paketim shtypit te reklamave te ndryshme komplet i r

  Prishtinë Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi

  Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon

  Prishtinë Dje, 15:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza
  Makineri dhe inventare

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza ne gjendje te regullte pra jane dy Linja prodhimi

  Prishtinë Dje, 15:21
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks
  Makineri dhe inventare

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks Punojme gjitha llojet e paketuseve elevatorve automatik

  Prishtinë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Linja Komplet per prodhimin e obllandes
  Makineri dhe inventare

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes eshte gjendje perfekte per me shume mundeni te visitoni faqe

  Prishtinë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  frigorifer per pica dhe sallat
  Makineri dhe inventare

  frigorifer per pica dhe sallat

  shes 2 frigo tavolina per pica dhe sallat dimenzioni 1.60x80 me dy dyer dhe 3 fioka neutral. frigot

  Pejë Dje, 15:16
  1.450 €
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë Dje, 15:12
  800 Lek
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rafte Frigorifera Vitrina etj
  Makineri dhe inventare

  Rafte Frigorifera Vitrina etj

  Shitet komplet inventari per supermarket deri ne 1000m2 Rafta te murit 100 metra gjatesi. Rafta te m

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Frigorifera per markete+Komore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera per markete+Komore

  Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore t

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Makineri dhe inventare

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Makineri dhe inventare

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE

  MAKINA ME VAGE XHYSEMA ATOMATIKE PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJM QDIMI DERI KOSOVE Makinë mbushëse

  Prizren Dje, 14:46
  2.100 €
 • 2 foto
  MAKINA PER DATA DHE AFATE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATA DHE AFATE

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Prizren Dje, 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKINA PER VAKUM  2018 Model
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER VAKUM 2018 Model

  qmimet ndrohen sipas dimenzioneve dhe funksioneve 1300 euro -1500 euro -1600 euro SHIKONI VIDEON

  Prizren Dje, 14:45
  1.300 €
 • 1 foto
  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem
  Makineri dhe inventare

  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem

  makina per shtryllje seneve te thata shiko videon https://www.youtube.com/watch?v=dmM6DN4e4B4&f

  Prizren Dje, 14:44
  2.500 €
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren Dje, 14:43
  5.000 €
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren Dje, 14:43
  3.800 €
 • 8 foto
  cnc per stiropor dekor model 2018
  Makineri dhe inventare

  cnc per stiropor dekor model 2018

  SHIKO KATALOGUN http://www.dunyaeps.com/dunyaeps2017.pdf http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pd

  Prishtinë Dje, 14:43
  6.500 €
 • 1 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik nevojitet nje kompresor 100 lt Transprti sipas

  Kukës Dje, 14:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës Dje, 14:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  cnc plasma 300*1500*20 mm
  Makineri dhe inventare

  cnc plasma 300*1500*20 mm

  cnc plasma per dekor metaleve per me shume facebook Makinakosova makinakosova

  Kukës Dje, 14:38
  13.000 €
 • 1 foto
  MAKINA PER DATES AFATIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATES AFATIT

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Kukës Dje, 14:37
  750 €
 • 4 foto
  Sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Sallon ondulimi

  Shiten paisjet komplet per sallon bukurie te reja te perdorura vetem 1 sezone #sallon #paisje #pasqy

  Prishtinë Dje, 14:25
  1.450 €
 • 11 foto
  paisje kuzhinash dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash dhe fast food

  shesim paisje te restoranteve dhe fast food 044 205 539 ju mirepresim tag pikap pickup caddy cedd

  Prishtinë Dje, 13:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prodhim gypave(zorrve) uji plastik gjys coli~fi100
  Makineri dhe inventare

  Prodhim gypave(zorrve) uji plastik gjys coli~fi100

  Prodhimi gypa-ve(Zorrve) uji-it plastikës gjys colli~fi100 shumë pak e përdorun(3 here kej) edhe mon

  Prizren Dje, 13:53
  9.999 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  shesim paisje profesionale hoteliere te prodhimit Holandez ,turk dhe italian, na vizitoni ju mirep

  Prishtinë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe fast food gjindemi perballe ETC ne Ferizaj wiber : +3774

  Leposaviq Dje, 13:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI

  SHESIM PAISJE NGA ROFAJI ,INOXI 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlin

  Prishtinë Dje, 13:45
  Me Marrveshje