Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Karrika
  Makineri dhe inventare

  Karrika

  Shiten karrika per zyre call center etj etj Karriket jan super te mira dhe te pershteshme me bazamen

  Prishtinë Dje, 16:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Autolarje pishtole shllafa dizne etj
  Makineri dhe inventare

  Autolarje pishtole shllafa dizne etj

  049145804 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira

  Prishtinë Dje, 16:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TAVOLINE PER TEKNIKE DENTARE-URGJENT-399 euro
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE PER TEKNIKE DENTARE-URGJENT-399 euro

  Shes tavolinen e punes per teknike dentare e prodhimit gjerman KaVo. Materiali eshte metal i kombinu

  Prishtinë Dje, 16:32
  399 €
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporetin
  Makineri dhe inventare

  Shporetin

  Shes shporetin elektrik i ardhur nga Gjermania esht i perdorur punon shume mire si furra ashtu edhe

  Ferizaj Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punishte qumeshti
  Makineri dhe inventare

  Punishte qumeshti

  Shitet linja e perpunimit dhe prodhimit te qumeshtit. Ajo permban Skematice qumeshti (seperator) 12.

  Gjirokastër Dje, 16:07
  820.000 Lek
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Dje, 16:05
  600 €
 • 0 foto
  Pajisiet e parukeris
  Makineri dhe inventare

  Pajisiet e parukeris

  Shes pajisiet e parukeris. Lavatesti dy pasqyrat dy poltrone. Raftet komodina. Kolltuk dysh dhe tavi

  Tiranë Dje, 15:53
  1.000 €
 • 1 foto
  Shiten Reklamat Ndriquese me çmim te volishem
  Makineri dhe inventare

  Shiten Reklamat Ndriquese me çmim te volishem

  •Reklama e vogel e dy anshme dimensionet 51cm x 31cm •Reklama e madhe nje anshme dimensionet 100

  Prishtinë Dje, 15:40
  250 €
 • 5 foto
  RAFT PER PIJE ETJ..
  Makineri dhe inventare

  RAFT PER PIJE ETJ..

  Shes RAFTIN per pije etj... +38649307575

  Prishtinë Dje, 15:33
  60 €
 • 1 foto
  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree

  She vitrinen edhe ne gjendje shume te mire pune.Eshte shumee pak e perdorur(pothuajse e re).Per me s

  Prizren Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  7 komplete me nga 4 karrige
  Makineri dhe inventare

  7 komplete me nga 4 karrige

  Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige. jane ne gjendje shume te mire pasi kane me pak se nje

  Tiranë Dje, 14:56
  120 Lek
 • 2 foto
  Printer Fotokopje Color, Xerox 7120
  Makineri dhe inventare

  Printer Fotokopje Color, Xerox 7120

  Shitet / Ndrohet printeri multifunksional xerox 7120 i ardhur nga zvicra. Printeri ose Fotokopja sht

  Prizren Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Fontan ne gjendje shume te mire pune

  Shes fontanen ne gjendje shume te mire pune.Eshte si e re.Eshte prodhim italian e firmes \"UGOLIN\".

  Prizren Dje, 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Eshte italiane.Eshte e firmes \"ISA\".Eshte me 7 tasa(ko

  Prizren Dje, 14:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes frigoriferin (Vitrinen)
  Makineri dhe inventare

  Shes frigoriferin (Vitrinen)

  Shes frigoriferin shih fotot, eshte shume pak e perdorur dhe pa asnje defekt me çmim te volitshem T

  Prishtinë Dje, 14:31
  1 €
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë Dje, 13:09
  2.500 €
 • 7 foto
  MULLI DHE FURRE PER KAFE
  Makineri dhe inventare

  MULLI DHE FURRE PER KAFE

  SHITEN KOMPLET DHE NDAMAS NE GJENDJE PERFEKTE TE MIRMBAJTURA. 1 FURRE PER PJEKJEN E KAFES ME 3 MOTO

  Gjakovë Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje per farmaci
  Makineri dhe inventare

  Mobilje per farmaci

  Shiten mobiljet dhe banaku ne gjendje shume te mire. Cmimi 700 €.

  Durrës Dje, 13:06
  700 €
 • 11 foto
  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara
  Makineri dhe inventare

  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Profesionale Italiane
  Makineri dhe inventare

  Paisje Profesionale Italiane

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 12:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restaurante

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra,Skara, Tavolina Pune, Tavolina Frigo, Frigorifera,Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 12:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun
  Makineri dhe inventare

  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun

  Shitet laseri per heqjen e qimeve te pa deshiruara te trupit per femra dhe meshkuj.i pa perdorur.i a

  Ferizaj Dje, 12:37
  300 €
 • 5 foto
  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje

  Shitet fshisa-, e sapo importuar nga 🇩🇪 e brendit - CARCHER NT 35/1 - teper e rujtne siq shihet ne

  Ferizaj Dje, 12:31
  300 €
 • 2 foto
  Karrika dhe Tavolina per gjelltore fast food
  Makineri dhe inventare

  Karrika dhe Tavolina per gjelltore fast food

  Shiten 10 komplete te tavolinave me nga 4 karrika shume kualitet te larte jane te blera nga Ukaj kom

  Fushë Kosovë Dje, 12:30
  200 €
 • 0 foto
  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante

  Shes shporetin e plinit per gjelltore apo restorante ne gjendje te rregullt , Shporeti eshte nga ino

  Prishtinë Dje, 12:30
  200 €
 • 1 foto
  Shes karrika 23 copa
  Makineri dhe inventare

  Shes karrika 23 copa

  Shes karrika te metalit gjithsej jane 23 copa , jane ne gjendje te rregullt te gjitha. Jane dy lloje

  Prishtinë Dje, 12:30
  9 €
 • 2 foto
  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore
  Makineri dhe inventare

  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore

  Shitet Vija e ushqimit shume pak e perdorur , ne kuader te saj eshte edhe shanku dhe kaca, i gjithi

  Fushë Kosovë Dje, 12:29
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet gjygymi i qajit 20L
  Makineri dhe inventare

  Shitet gjygymi i qajit 20L

  Shes gjygymin e qajit per gjelltore ne gjendje te rregullt , ka kapacitet deri 20 litra. Cmimi 80

  Prishtinë Dje, 12:29
  80 €
 • 0 foto
  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca
  Makineri dhe inventare

  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca

  Shes nxemsen e plinit këpurdhë ne gjendje te rregullt vjen komplet me boce . Te interesuarit mund t

  Prishtinë Dje, 12:29
  120 €
 • 9 foto
  Shitet komplet invertari per Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet komplet invertari per Restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Prishtinë Dje, 12:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë Dje, 12:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje zyre
  Makineri dhe inventare

  Mobilje zyre

  Jane 10 karrige te pa perdorura.5 Tavolina zyre,2 rrafte te vegjel,1 kalorifer 1 aparat telefoni. Cm

  Tiranë Dje, 12:16
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Makine kepjes profesjonale(Protex)
  Makineri dhe inventare

  Makine kepjes profesjonale(Protex)

  Protex

  Pejë Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë për ngjitjen e ABS
  Makineri dhe inventare

  Makinë për ngjitjen e ABS

  Makina është në gjendje të rregullt. Viti i prodhimit : 02.11.2013. Prodhim nga Turqia / Ayza Bant 4

  Prishtinë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Dje, 11:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharra me 2 teha
  Makineri dhe inventare

  Sharra me 2 teha

  Esht 2018 ne gjendje shum te mir 3.20 me pres

  Podujevë Dje, 11:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuklla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kuklla per butik

  Shes me shume se 20 copa kuklla si ne foto, pak te perdorne shume te rujtne,cmimi 10euro per cop. k

  Mitrovicë Dje, 11:50
  10 €
 • 0 foto
  Kollone Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Kollone Frigoriferike

  Ne gjendje te mire me sherbime te bera.

  Tiranë Dje, 11:39
  30.000 Lek
 • 0 foto
  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE
  Makineri dhe inventare

  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE

  Shes Reklamen digjitale, Wifi sistem, multifunksionale, me dimensione 1.00m x 0.20m. Shes Tavolina

  Prishtinë Dje, 11:11
  30 €
 • 3 foto
  Furr
  Makineri dhe inventare

  Furr

  Në gjendje përfekte pune

  Gjakovë Dje, 10:54
  1.200 €
 • 8 foto
  GJENERATOR
  Makineri dhe inventare

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosa

  Tiranë Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  STABILIZATOR
  Makineri dhe inventare

  STABILIZATOR

  Stabilizator tensioni 2 kva-1000 kva Linje monofaze dhe trefazore me rregullim atuomatik per cdo faz

  Tiranë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  STABILIZATORE TENSIONI
  Makineri dhe inventare

  STABILIZATORE TENSIONI

  Stabilizator tensioni 2 kva-1000 kva Linje monofaze dhe trefazore me rregullim atuomatik per cdo faz

  Tiranë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  UPS
  Makineri dhe inventare

  UPS

  UPS 1 KVA-2000 KVA ON LINE LINJE MONOFAZE DHE TREFAZORE AUTONOMI 5 MINUTA- 6 ORE Bateri te brendshme

  Tiranë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës Dje, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKINA PER DATA DHE AFATE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATA DHE AFATE

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Prizren Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren Dje, 10:36
  3.800 €
 • 2 foto
  MAKINA PER VAKUM  2018 Model
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER VAKUM 2018 Model

  qmimet ndrohen sipas dimenzioneve dhe funksioneve 1300 euro -1500 euro -1600 euro SHIKONI VIDEON

  Prizren Dje, 10:36
  1.300 €