Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  SKARA INOX 70 X 50 CM
  Makineri dhe inventare

  SKARA INOX 70 X 50 CM

  SHES SKAREN INOX RE VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:41
  200 €
 • 5 foto
  Skara Inox
  Makineri dhe inventare

  Skara Inox

  Shes skaren nga inoxi me dimenzion 90cm x 70cm, ndersa trashesia eshte 10m-1cm, Skara eshte e re e p

  Rahovec 12 korrik 13:40
  450 €
 • 5 foto
  Rraft inox
  Makineri dhe inventare

  Rraft inox

  Shes raftin me 4 rende nga inox, dimenzioni 1meter i gjere, 1.80m i gjate, mbrendsia 40cm

  Rahovec 12 korrik 13:40
  180 €
 • 5 foto
  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE

  Shes te gjitha llojet plinave: Pline me nje rrigell 90 euro Plin me dy riglla 200 euro, Plin me 3 Ri

  Rahovec 12 korrik 13:39
  90 €
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT

  Shes shporet prollim turk me 4 riglla plin

  Rahovec 12 korrik 13:38
  230 €
 • 1 foto
  SKARA RENTA
  Makineri dhe inventare

  SKARA RENTA

  Shes skare te re, prodhim turk Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:38
  190 €
 • 6 foto
  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70
  Makineri dhe inventare

  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70

  Shes tavolinen e paperdorur, e gjitha inox Dimenzioni 2 metra me 70cm Viber +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:37
  290 €
 • 12 foto
  TE GHITHA LLOJE TE MIKSERAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GHITHA LLOJE TE MIKSERAVE

  SHES MIKSERA NGA TE GJITHA LLOJE, MADHESI TE NDRYSHME 15-25 KG, 40-50 KG, 80-100 KG 130,200,250 KG.E

  Rahovec 12 korrik 13:37
  350 €
 • 6 foto
  MIKSER 5KG I RI
  Makineri dhe inventare

  MIKSER 5KG I RI

  SHES MIKSER 5 KG I RI MATEKA

  Rahovec 12 korrik 13:37
  280 €
 • 5 foto
  LAVAMAN ITALIAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAN ITALIAN

  Shes lavaman italian i ri, dimenzioni 120 x 70cm , gropa 50 x50 cm Viber +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:36
  320 €
 • 7 foto
  MIKSER I RI 50 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER I RI 50 KG

  Shes mikserin e ri 50 kg

  Rahovec 12 korrik 13:36
  650 €
 • 4 foto
  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG

  Shes maqinen per grirjen e qepes, e paperdorur Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:35
  290 €
 • 5 foto
  Skara
  Makineri dhe inventare

  Skara

  Shes skaren e paperdorur,e re Dimenzioni 70 x 50cm, trashesia 5mm Viber:+383 44 826 121

  Rahovec 12 korrik 13:34
  220 €
 • 3 foto
  PLIN DYSHE
  Makineri dhe inventare

  PLIN DYSHE

  Shes plina dyshe te reja Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:34
  200 €
 • 6 foto
  MIKSER ITALIJAN I RI
  Makineri dhe inventare

  MIKSER ITALIJAN I RI

  SHES MIKSERIN ITALIJAN I RI

  Rahovec 12 korrik 13:34
  650 €
 • 6 foto
  TAVOLIN PUNE E HAPUR INOX 220×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PUNE E HAPUR INOX 220×70

  Shitet tavolina e punes nga inoxi dimensioni 2m/20cm x 70cm, tavolina eshte e paperdorur. Mund te n

  Rahovec 12 korrik 13:33
  250 €
 • 7 foto
  MIKSER MATEKA 25 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MATEKA 25 KG

  Shes mikserin nga firma Mateka, i paperdorur, 25 kg maximun 30 kg Viber & whatsaap +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:33
  490 €
 • 0 foto
  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca
  Makineri dhe inventare

  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca

  Shes nxemsen e plinit këpurdhë ne gjendje te rregullt vjen komplet me boce . Te interesuarit mund t

  Prishtinë 12 korrik 13:30
  120 €
 • 4 foto
  Shes 30 karrika
  Makineri dhe inventare

  Shes 30 karrika

  Shes 30 karrika ne gjendje te rregullt , karrikat jane lekur dhe shume te pershtatshme per zyre , ca

  Prishtinë 12 korrik 13:30
  600 €
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA 1 X 1 METER
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA 1 X 1 METER

  Shes shporet me 4 riglla plin dimenzioni 1 x 1 meter, prodhim turk, i ri Viber & Whatsapp +38344

  Rahovec 12 korrik 13:22
  550 €
 • 5 foto
  TAVOLIN PUNE INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PUNE INOX 150×70

  Shes tavoline pune nga inox me dy rafta posht , e re, e pa perdorur Dimenzioni 150x70cm VIBER +383

  Rahovec 12 korrik 13:21
  230 €
 • 4 foto
  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN

  Shes lavaman me dy gropa prodhim italian Dimenzioni 160 x 70cm, gropat 50 x 50x 30 thellsia Viber &a

  Rahovec 12 korrik 13:21
  380 €
 • 4 foto
  MAQINA PER KEP
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER KEP

  Shes maqinen per bluarjen e kepes / qepes, e paperdorur 5kg Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec 12 korrik 13:21
  230 €
 • 6 foto
  SHPORET 4 RIGLLA 90×80
  Makineri dhe inventare

  SHPORET 4 RIGLLA 90×80

  SHES SHPORETIN E RI 4 RIGLLA DIMZJON 90×80

  Rahovec 12 korrik 13:21
  550 €
 • 5 foto
  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70

  Shes tavolinen e hapur me dy rafte nga inox Dimenzioni 150cm me 70cm Viber+383 44 826 121

  Rahovec 12 korrik 13:20
  180 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë 12 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makine per shllak
  Makineri dhe inventare

  Makine per shllak

  Makineri per shllak per bare dhe restorante e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet

  Durrës 12 korrik 13:05
  250 €
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë 12 korrik 13:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet invertari për Zyre
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari për Zyre

  Shitet invertari për Zyre qmimi me marveshje

  Fushë Kosovë 12 korrik 12:36
  1.000 €
 • 4 foto
  AUTOLARJE E TIPIT FRANK 240 bar NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT FRANK 240 bar NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit FRANK e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te forte 240 b

  Prishtinë 12 korrik 12:32
  380 €
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë 12 korrik 12:28
  55.000 Lek
 • 2 foto
  ZGARE GAZI.
  Makineri dhe inventare

  ZGARE GAZI.

  Zgara eshte ne gjendje te mire pune.

  Durrës 12 korrik 12:27
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Makineri dhe inventare

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë 12 korrik 12:27
  75.000 Lek
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Makineri dhe inventare

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë 12 korrik 12:26
  2.500 €
 • 1 foto
  frigorifer per pica dhe sallat
  Makineri dhe inventare

  frigorifer per pica dhe sallat

  shes 2 frigo tavolina per pica dhe sallat dimenzioni 1.60x80 me dy dyer dhe 3 fioka neutral. frigot

  Pejë 12 korrik 12:14
  1.450 €
 • 0 foto
  Okazion!!
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!

  Okazion shitet per arsye emigrimi Aktiviteti Laborator Analizash!!

  Durrës 12 korrik 12:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë 12 korrik 10:50
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë 12 korrik 10:47
  250 €
 • 1 foto
  Auto Larje
  Makineri dhe inventare

  Auto Larje

  Shes Auto Larjen Ne Gjendje Te Mire, E Ardhur Nga Gjermonia. Viber:+38344312094

  Prishtinë 12 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë 12 korrik 10:44
  129 €
 • 5 foto
  Kuzhina Industriale dhe pajisje per Lavanderi
  Makineri dhe inventare

  Kuzhina Industriale dhe pajisje per Lavanderi

  ------Fagor Industrial----- Kuzhina Industriale dhe Makina per lavanderi. Hotel, Restoran, Furra,

  Prishtinë 12 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë 12 korrik 10:36
  550 €
 • 12 foto
   MAKINA TE XHAMIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA TE XHAMIT

  Nese jeni duke punuar me xham ose keni pervoje dhe deshironi te filloni te punoni me te , ne mundemi

  Dibër 12 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine
  Makineri dhe inventare

  Vitrine

  Shes vitrinen ne gjendje te rregull

  Fushë Kosovë 12 korrik 10:16
  370 €
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë 12 korrik 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë 12 korrik 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës 12 korrik 10:06
  600 €
 • 1 foto
  Pergolla - Cadra
  Makineri dhe inventare

  Pergolla - Cadra

  Shiten tri pergolla me mekanizem me dimenzione: 3.5 m ne gjeresi me 4.5 m hapje 5 m gjeresi me 4.5 m

  Prishtinë 12 korrik 10:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lojra me lek ose me xhitona
  Makineri dhe inventare

  Lojra me lek ose me xhitona

  3 Kapse lodrash Permasat: 80cm×60cm 5 lojra arcade qe luhen me nje ose dy lojtar Permasat: 60cm×60c

  Durrës 12 korrik 09:59
  10.000 €
 • 5 foto
  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal

  Shiten 8 komplete me tavolina cmimi 30000 lek seti 2 komplete cifte , cmimi 27500 lek seti 2 pupa d

  Tiranë 12 korrik 09:52
  30.000 Lek