Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal

  Shiten 8 komplete me tavolina cmimi 30000 lek seti 2 komplete cifte , cmimi 27500 lek seti 2 pupa d

  Tiranë 12 korrik 09:52
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Makina per prodhim qorapave te femrave
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhim qorapave te femrave

  Shitet; 5 cope makina per prodhim qorapave te femrave, qorapa te shkurta deri ne gjunj dhe qorapa ho

  Prizren 12 korrik 09:48
  35.000 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan 12 korrik 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Urgjent 9 Ulese per fastfood ose per playstation
  Makineri dhe inventare

  Urgjent 9 Ulese per fastfood ose per playstation

  Jan ne gjendje normale te perdorura në Gjakove qmimi i volitshem

  Gjakovë 12 korrik 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Malisheve 12 korrik 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë 12 korrik 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EKSPRES KAFE TRE GRUPSH ME MULLI OKAZION
  Makineri dhe inventare

  EKSPRES KAFE TRE GRUPSH ME MULLI OKAZION

  SHES EKSPRESS GJENDJA PERFEKTE ME MULLI

  Tiranë 12 korrik 08:58
  300 €
 • 4 foto
  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj
  Makineri dhe inventare

  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

  Jane ne gjendje te rregullt 3fazore , njera prerese esht mekanike kurse njera me rrym 3 faz e ben pr

  Skënderaj 12 korrik 08:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë 12 korrik 08:55
  1.000 €
 • 1 foto
  ASPIRATOR I MADH I FUQISHEM DHE KOLLTUQE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  ASPIRATOR I MADH I FUQISHEM DHE KOLLTUQE OKAZION

  SHES ASPIRATOR BASHKE ME TUBAT DHE GRILAT PER AMBIENT RRETH 100 METRA KATRORE.400 MIJE LEKE.SHES DHE

  Tiranë 12 korrik 08:54
  15.000 Lek
 • 3 foto
  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  SHES POMPA LAVAZHI ME PRESION TE LARTE.SASI E LIMITUAR

  Tiranë 12 korrik 08:53
  240 €
 • 2 foto
  Shkrirse dyelli
  Makineri dhe inventare

  Shkrirse dyelli

  Shitet shkrirse dyelli e paredorur

  Prishtinë 12 korrik 07:43
  370 €
 • 1 foto
  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €
  Makineri dhe inventare

  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €

  Shiten urgjent 2 fotokopje RICOH 8001 me shume pak kopje ne gjendje te shkelqyeshme pune. Arsyeja e

  Prishtinë 12 korrik 04:27
  2.450 €
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë 12 korrik 04:11
  115.000 Lek
 • 5 foto
  fabrika per prodhimin gypave te ndryshem
  Makineri dhe inventare

  fabrika per prodhimin gypave te ndryshem

  Linja e shiritave të shiritit Linja përbëhet nga: (versioni bazë) 1. EXTRUDER, KAPITULLI 2, 3. KORRU

  Kukës 12 korrik 02:04
  1 €
 • 3 foto
  Paisje linje prodhimi , mundesi e shkelquer biznes
  Makineri dhe inventare

  Paisje linje prodhimi , mundesi e shkelquer biznes

  shitetn linje paisjes prodhimi per floke sheqeri te paketuar, embelsire per femije. produkt shume pr

  Berat 12 korrik 00:49
  4.000 €
 • 3 foto
  Karrike tavolina kolltuk per kafene
  Makineri dhe inventare

  Karrike tavolina kolltuk per kafene

  Shiten karrike tavolina dhe kolltuk jan ne gjendje shum te mire, shiten per arsye mbyllje biznesi! P

  Berat 12 korrik 00:42
  150 €
 • 2 foto
  Frigorifer ekspozitor akullore 7 vasketa
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ekspozitor akullore 7 vasketa

  Shitet frigorifer ekspozitor per akullore me 7 vasketa inoksi ne gjendje shum te mire estetike dhe p

  Berat 12 korrik 00:40
  650 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 Frigorifer

  Shiten 2 Frigorifer me dimensionet 2m me 90cm per ngrirje te thelle. Jane prodhim i jashtem dhe ne g

  Gjakovë 12 korrik 00:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 16 Karrika
  Makineri dhe inventare

  Shiten 16 Karrika

  Shiten 16 Karrika, te gjitha jane ne gjendje te rregullt. Tel: 045/606-450 Viber: +38345606450 Gjak

  Gjakovë 12 korrik 00:07
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Firgorifera Makina Akulloreve Vitrina
  Makineri dhe inventare

  Firgorifera Makina Akulloreve Vitrina

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana

  Fushë Kosovë 12 korrik 00:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA

  Shitet gjenerator StamFord 3 fazor 140 KVA 380 Volt dhe 220 Volt 6480 ore pune Shitet per arsye m

  Durrës 12 korrik 00:04
  7.000 €
 • 5 foto
  ?Super Frigorifer?
  Makineri dhe inventare

  ?Super Frigorifer?

  Shitet frigorifer i madh per lokale! Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what\'s up dhe vib

  Mat 11 korrik 22:31
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Banak për bar dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  Banak për bar dhe fast food

  Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj. Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Sh

  Tiranë 11 korrik 22:27
  3.200 €
 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan 11 korrik 22:01
  600 €
 • 8 foto
  Fritez e madhe njeshe
  Makineri dhe inventare

  Fritez e madhe njeshe

  Shes fritez njeshe nga inox 10 litra 180 euro Shes fritez njeshe nga inox 5 litra 120 euro Shes f

  Rahovec 11 korrik 21:48
  180 €
 • 0 foto
  Paisje picerie
  Makineri dhe inventare

  Paisje picerie

  Shiten paisje picerie te perodorura ne gjendje te mire Shitet Brumatrice Frigorifer banak freskus F

  Durrës 11 korrik 21:46
  1.500 €
 • 5 foto
  MAKINA MBUSHESE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA MBUSHESE

  Shes maqinen mbushese per qifte dhe sugjuk 5 Kg. Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec 11 korrik 21:43
  90 €
 • 1 foto
  Granitore ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  Granitore ne gjendje perfekte

  Shes granitoren ne gjendje perfekte si e ree.Eshte ajo qe shihet ne foto.Per me shume info kontakton

  Prizren 11 korrik 21:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VAGË (VAGA) MAXIMA
  Makineri dhe inventare

  VAGË (VAGA) MAXIMA

  Është vagë profesionale. +38344351896 viber. 049351896

  Prizren 11 korrik 20:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet furra urgjent dhe dy tavolina
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra urgjent dhe dy tavolina

  Shitet furra urgjent cmimi me marrveshje dhe dy tavolina me karrika tel044317458.

  Prishtinë 11 korrik 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tavolin frigorifer pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer pica

  Italiane me cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 11 korrik 20:05
  123.456.789 €
 • 5 foto
  Shiten maqinat per Kepuce
  Makineri dhe inventare

  Shiten maqinat per Kepuce

  Shiten maqinat e kepucave. 1. Maqina te qepjes prodhim gjerman Paff me dy gjilpera 2. Maqina e kepje

  Prishtinë 11 korrik 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë 11 korrik 18:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Makineri dhe inventare

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë 11 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë 11 korrik 18:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë 11 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë 11 korrik 17:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë 11 korrik 17:49
  90 €
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë 11 korrik 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune

  Shes carpigiani RAINBOW ne gjendje shume te mire pune.Eshte italian. Eshte shume pak i perdorur.Per

  Prizren 11 korrik 17:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Carpigian Super 3BP
  Makineri dhe inventare

  Carpigian Super 3BP

  Carpigiani super 3bp ne gjendje shum te mir dhe kapacitet te lart.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren 11 korrik 17:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes apratat CARPIGIANI ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  Shes apratat CARPIGIANI ne gjendje perfekte

  Shes aparatat Carpigiani ne gjendje perfekte ai te ri.Frigomati MA eshte ne gjendje peerfekte si i r

  Prizren 11 korrik 17:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja

  Shes makinat e akullit ne gjendje perfekte si te reja.Jane te firmes me te njohur italiane"BREMA.Nje

  Prizren 11 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre
  Makineri dhe inventare

  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre

  Shes aprata per akullore CARPIGIANI dhe bejme servisimin e tyre me pjese te reja dhe te perdorura.Pj

  Prizren 11 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pjeset per Carpigiani shume pak te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Shes pjeset per Carpigiani shume pak te perdorura

  Shes pjeset per Carpigiani shume ppak te perdorura jane ato ne foto.Fotot jane oregjinale.Per me shu

  Prizren 11 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mbajtese per korneta te akullore te re
  Makineri dhe inventare

  Mbajtese per korneta te akullore te re

  Shes mbajtesen e kornetave te akullores te re ne gjendje perfekte me porosi.Per me shume info kontak

  Prizren 11 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje shum te mir
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje shum te mir

  Shes makinat e akullit ne gjendje shum te mire si te reja.Nga 25 kg.Per me shume info kontaktoni ne

  Prizren 11 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres per kafe ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Ekspres per kafe ne gjendje shume te mire pune

  Shes ekspres per kafe ne gjendje shume te mire pune.Eshte aj qe shihet ne foto.Per me shume info kon

  Prizren 11 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per embelsira

  Shes vitrinen per embelsira ne gjendje te mire pune si e ree.Per me shume info kontaktoni ne nr:0441

  Prizren 11 korrik 17:02
  Me Marrveshje