Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Vitrine per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per embelsira

  Shes vitrinen per embelsira ne gjendje te mire pune si e ree.Per me shume info kontaktoni ne nr:0441

  Prizren 11 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjesen e vitrines dhe CARPIGIANIT
  Makineri dhe inventare

  Pjesen e vitrines dhe CARPIGIANIT

  Shes pjesen e vitrines dhe pjesen e aparatit te akullores CARPIGIANI ne gjendje perfekte si te reja.

  Prizren 11 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shesim boze me porosi per lokale
  Makineri dhe inventare

  Shesim boze me porosi per lokale

  Shesim boze me porosi per lokale me shumice me pervoje mbi 35 vjeqare.Tani mund te na gjeni ne rrjet

  Prizren 11 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren 11 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree

  She vitrinen edhe ne gjendje shume te mire pune.Eshte shumee pak e perdorur(pothuajse e re).Per me s

  Prizren 11 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30 litra italian
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30 litra italian

  Shes mikserin 30 litra italian(MADE IN ITALY).Eshte per 3 opcione.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren 11 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shllagomata ne gjendje te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Shllagomata ne gjendje te mire pune

  Shes shllagomat ne gjendje shume te mire pune.Jane ata qe shihen ne foto.Per me shume info kontakton

  Prizren 11 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Granitore shum pak e perdorur( si e re )
  Makineri dhe inventare

  Granitore shum pak e perdorur( si e re )

  Shes granitoren ne gjendje te mire pune.Eshte shume pak e perdorur ( thaujse e re ).Eshte ano qe shi

  Prizren 11 korrik 16:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren 11 korrik 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)
  Makineri dhe inventare

  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)

  Shes abitator ne gjendje shume te mire pune.Eshte i ardhur nga jasht.Arrin temperaturen deri ne -40°

  Prizren 11 korrik 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine per zierjen e kafes turke me rërë
  Makineri dhe inventare

  Makine per zierjen e kafes turke me rërë

  Shes makinen per zierjen e kafes turke me rërë.Eshte shume pak e perdorur.Per me shume info kontakto

  Prizren 11 korrik 16:57
  100 €
 • 3 foto
  Enëlarese
  Makineri dhe inventare

  Enëlarese

  Shes enëlaresen ne gjendje shum te mir pune per gota dhe pjata.Per me shume kontaktoni ne tel:044149

  Prizren 11 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ekspresa per kafe ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Ekspresa per kafe ne gjendje shume te mire pune

  Shes ekspresat per kafe ne gjendje shume te mire pune.Jane italiane.Jane te firmes \"SAB\" & \"S

  Prizren 11 korrik 16:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser per brum i paperdorur 10 kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum i paperdorur 10 kg

  Shes mikser per brum .Eshte i paperdorur.Eshte 10 kg.Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 os

  Prizren 11 korrik 16:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mulli per kafe ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Mulli per kafe ne gjendje shume te mire pune

  She mulli ne gjendje shume te mire pune.Jane italiane.Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 o

  Prizren 11 korrik 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   FONTAN ne gjendje SHUM TE MIR te mire
  Makineri dhe inventare

  FONTAN ne gjendje SHUM TE MIR te mire

  Shes fontonen ugur .ne gjendje shum te mir .Per me shume info kontaktoni ne numrin 044149049 ose ne

  Prizren 11 korrik 16:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Pastelizator

  Shes pastelizatorin ne gjendje shum te mire pune shum pak e perdorur.Per me shume kontaktoni ne tel:

  Prizren 11 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Eshte italiane.Eshte e firmes \"ISA\".Eshte me 7 tasa(ko

  Prizren 11 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Linje prodhimi sallami dhe proshuta
  Makineri dhe inventare

  Linje prodhimi sallami dhe proshuta

  Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse

  Elbasan 11 korrik 16:46
  17.000 €
 • 8 foto
  Shes invertarin për restorant, kafene etj
  Makineri dhe inventare

  Shes invertarin për restorant, kafene etj

  Shes klimën 12 Hyundai, Shes Frizin për Mish -10 deri në +10 grad Shes Shankerica 4 copa Shes Tabu

  Prishtinë 11 korrik 16:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shesim Furra enlarse mixer tavolina vitrina etj.
  Makineri dhe inventare

  Shesim Furra enlarse mixer tavolina vitrina etj.

  Shesim pasije profesionale per gastronomi Paisje per Restoranta, Piceri. Pastiqeri. Fast food, Me c

  Fushë Kosovë 11 korrik 16:11
  1 €
 • 3 foto
  Furre pice Italiane.
  Makineri dhe inventare

  Furre pice Italiane.

  Furre Pice Italiane me Korent Dyfazor . Furra mban nje pice Familjare.

  Durrës 11 korrik 16:04
  250 €
 • 9 foto
  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTA.
  Makineri dhe inventare

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTA.

  Shesim furra te picave dhe furra me lagshti shesim mikseea te brumit miksera te shllgut Rollera per

  Fushë Kosovë 11 korrik 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per hoteleri furra miksera grilla etj
  Makineri dhe inventare

  Paisje per hoteleri furra miksera grilla etj

  Gastro24 shesim paisje per hoteleri te inportura nga itali furra per pica mikser skarra shporeta me

  Prishtinë 11 korrik 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine me Avull
  Makineri dhe inventare

  Makine me Avull

  Shes makinen me avull per larje te veturave, makina ka dy pishtole me presion 8Bar rezervarin 15L, n

  Gllogoc 11 korrik 15:46
  1.000 €
 • 11 foto
  Furra miksera etj
  Makineri dhe inventare

  Furra miksera etj

  shesim paisjet per restorana,pizzeri,pasticeri.dhe hoteleri paisje tona jon te inportura nga italia

  Prishtinë 11 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Furra miksera per gastronomi italiane.
  Makineri dhe inventare

  Furra miksera per gastronomi italiane.

  Shesimi te gjitha dimenzionet dizajn te ndryshem furra per pica per buk miksera nga 10.l 20.l 30.l 4

  Prishtinë 11 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.

  Shesim skara shporeta te plinit roshova furra te picave furra rrolling mashine me lagshti miksera te

  Prishtinë 11 korrik 15:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FURRA MIXERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIXERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.

  SHES FURRA TE PICAVE DHE ME LAGSHTI MIKSERA TE BRUMIT DHE TE SHLLAGUT FONTANA PER LIMONAD SKARA SHPO

  Fushë Kosovë 11 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER GASTRONOMI
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER GASTRONOMI

  Shesim furra te pizzave te importura nga italia. Miksera te Brumit Miksera per Embelsira Furra per

  Prishtinë 11 korrik 15:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHESIM PAISJE PROFISIONALE FURRA MIKSERA ETJ.
  Makineri dhe inventare

  SHESIM PAISJE PROFISIONALE FURRA MIKSERA ETJ.

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTA PASTICERI PICERI FASTFOOD PROFISIONALE JU MIRPRESIM LOKAL JON GJINDET P

  Prishtinë 11 korrik 15:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FURRA PER PIZZA DHE MIKSERA PER GASTRONOMI.
  Makineri dhe inventare

  FURRA PER PIZZA DHE MIKSERA PER GASTRONOMI.

  Kompanija gastro24 eshte e specialezume per shitje e paisjeve per:Pizzeri,Restorante, Fastfood, dhe

  Prishtinë 11 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furra miksera paisje per hoteleri dhe pizzeri
  Makineri dhe inventare

  Furra miksera paisje per hoteleri dhe pizzeri

  Shesim paisje per restouranta,pizeri furra te pizave te gjitha (dimenzionet) miksera te brumit,20,30

  Prishtinë 11 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak akudhore
  Makineri dhe inventare

  Banak akudhore

  Banak akudhore me 18 tasa me ventilim i perdorur i markes italiane

  Durrës 11 korrik 14:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hapse petash
  Makineri dhe inventare

  Hapse petash

  Sfoliatrice.Hapse petash per pasticeri e perdorure ne gjendje shume te mire me tapeta te ri e markes

  Durrës 11 korrik 14:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina kafe
  Makineri dhe inventare

  Makina kafe

  Makin kafe Rancilio tre grupe e revizionuar ne gjendje te mire

  Durrës 11 korrik 14:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Brumatrice per piceri
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice per piceri

  Brumatrice per piceri te mizurave te ndryshme te markes italiane

  Durrës 11 korrik 14:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per furra buke
  Makineri dhe inventare

  Makin per furra buke

  Makin per furra buke e markes italiane

  Durrës 11 korrik 14:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrafse vezesh per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Rrafse vezesh per pasticeri

  Rrafse vezesh 20 litra per pasticeri te markes Fama

  Durrës 11 korrik 14:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavastovilie
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilie

  Lavastovilie a kapot lane 950 piata ne ore e markes italiane Ata. lavastovilie me hapje frontale per

  Durrës 11 korrik 14:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zierse makaronash
  Makineri dhe inventare

  Zierse makaronash

  Zierse makaronash per guzhine restoranti e linjes 90 e markes italiane Ata

  Durrës 11 korrik 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zgara guzhine restoranti
  Makineri dhe inventare

  Zgara guzhine restoranti

  Zgara inoxi me gaz ose elektrike linja 70 ose 90 e markave italiane

  Durrës 11 korrik 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pentolone
  Makineri dhe inventare

  Pentolone

  Pentolone per zierjen e ushqimeve per guzhina te medha

  Durrës 11 korrik 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre restoranti
  Makineri dhe inventare

  Furre restoranti

  Furre per restorante pasticeri etj me ventilim + avull me gaz me 20 tava e markes italiane Lainox

  Durrës 11 korrik 14:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra per restorante
  Makineri dhe inventare

  Furra per restorante

  Furra me gaz ventilim+ avull mizura 6 tava dhe 10 tava te markes se njohur italiane Angelo Po

  Durrës 11 korrik 14:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per restorante dhe pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante dhe pasticeri

  Soba zgara friteza zierse makaronash me gaz te reja dhe te perdorura te markave italiane

  Durrës 11 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Grirese mishi
  Makineri dhe inventare

  Grirese mishi

  Grirse mishi te mizurave 8, 12 ,22,32 te markes italiane Fama dhe pjese kembimi per kto grirse mishi

  Durrës 11 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra me gaz
  Makineri dhe inventare

  Furra me gaz

  Furra me gaz, me ventilim+avull, 6 dhe 10 tava, te reja, te markes italiane COVEN.

  Durrës 11 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante

  Furre e re elektrike per 1 ose 2 pizza, friteze elektrike me 2 vaska e re dhe peshore manuale e mark

  Durrës 11 korrik 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë 11 korrik 14:22
  Me Marrveshje